Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola83 napisał:
:laugh: :laugh: :laugh: tak z boku na nas popatrzeć jak próbujemy się podnieść to musi być komiczne 🤪
Na mnie Arek mówi dżdżownica bo jak chce mnie w nocy przytulić to ja po kolei przesuwam najpierw tyłek później resztę aż dotrę do niego :laugh:


🤪 🤪 🤪 dobre 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki nóżki zaczynają mi trochę drętwieć od siedzenia przy biurku, a mój M zabrał laptopa dziś ze sobą 😞 (tak swoją drogą jak ja jeszcze mogę myśleć o weselu za dwa tyg.?)
Idę na tarasik poleżeć z książeczką :P
Dzisiaj czeka mnie błogie nicnierobienie 😎

Miłego dzionka Wam życzę. Do napisania poźniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane brzuszki 🙂
Ja tez nie się zbyt dobrze ostatnio,a dziś obudziłam się z bólem głowy 😞Zaraz zrobię sobie kawy,może mi przejdzie.
Od rana pakowanie ,pranie,prasowanie,oszaleje zaraz 🤪
Właśnie pralka przestała się obracac,więc zadzieram kiece i lecę z tym praniem.
Jutro mam lekarza,ciekawe jak tam moje wyniki,ale chyba ok 🙂
A nie mówiłam Wam,moja Dobrusia w 32 tyg ważyła 2386g tak wychodzi z usg z 20 lipca 🙂 ciekawe ile teraz waży skubaniec jeden 🙂

Pozdrawiam Was kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Karola83 🙂

Moja Dobrusia też jest większa o 2 tyg ,tak z usg wynika,a termin z usg mam na 28 sierpnia 🤪 więc albo sierpień albo wrzesień,choc wolę wrzesień i to jakoś po pierwszym najlepiej ,bo mój synio do szkoły idzie więc chciałabym byc z nim w ten dzień a nie w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki

byłam dzisiaj na badaniach, ciekawa jestem co wyjdzie, bo strasznie mi się ostatnio krew z nosa puszcza - dzisiaj już dwa razy 🤨
Wczoraj nawet nie wiem kiedy zasnęłam, kurcze, padłam jak kawka...

Karola, Ata pamiętajcie o mnie w interesach - ja też lubię fotografować!!! 😉

teraz jak już jestem w domu to mam nadzieję, że uda mi się z Wami zgrać i pogadać, na razie zmykam obiadek robić

pa dziubaski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
wiecie co ja słyszałam ze jak sie je owoce i duzo owoców to dzieciaczek jest duży,,,,,,,,,,,ale czy tp prawda to niewiem ,,ja to strasznie lubie teraz owoce jak kilo to mało dla mnie:laugh: :laugh: obżarciuch jestem


No ja wcinam dużo owoców, tym bardziej, że większość mam od rodziców z działeczki więc mam pewność, że nie są pryskane żadną chemią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...