Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello Laseczki! 🙂

a ja dziś znowu nie pospałam dłużej, mimo, że udało mi się zasnąć ok 1 😞
Dziś przyjemnie chłodno się zrobiło więc upały nie będą przynajmniej męczyć.

Mnie czeka znowu samotny dzień, bo A jedzie z kolegą jego siostrę z lotniska odebrać więc cały dzień mu zleci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!

Asia 😘 za przepis na rogaliki! A że z Karoli kawał baby to bym nie powiedziała 🤨 widziałaś jakie ona ma nóżki? Jak sarenka! tylko brzuszka dostała, ale to jak każda z nas 😁 😁

ACSB te placuszki robi się bardzo prosto.
dwa żółtka trzeba roztrzepać do nich wrzucić startą na grubych oczkach cukinię (tylko wcześniej trzeba ją odsączyć, ja tego nie zrobiłam, bo w przepisie nie napisali, ale potem mi się woda wytrącała do ciasta na placki i musiałam dosypywać kaszy manny)
do tego ząbek czosnku zgnieciony, sól, pieprz, i trochę mąki - tak żeby ciasto miało konsystencję gęstej śmietany.

Smażyć na patelni lekko posmarowanej olejem - tak jak na naleśniki, bo jak będzie za dużo oleju to placki go wciągną.

Wyglądają podobnie do placków ziemniaczanych 🙂 jak dla mnie o wiele lepsze 😉


Karola83 ja te ciastka LU Go sobie kupowałam do pracy na drugie śniadanie, czekoladowe, bardzo dobre 😁 😁
Cieszę się że kawa Ci smakowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niech ten tydzień szybko mija, bo nerwowo nie wyrobię. Zaczynają się telefony, czy aby przypadkiem nie urodziłam, no bo ile można w tej ciąży chodzić??? 😠 Wczoraj trzy koleżanki dzwoniły z takim pytaniem, mimo, że wiedzą, że będę je od razu informować 😠 I ciągle jakieś głupie żarciki, typu, że jeszcze się toczę. I pewnie już strasznie zmęczona i obolała 😠 WCALE NIE !!! I tak wszystkim trzeba się ciągle tłumaczyć... A do tego przychodzi codziennie moja szwagierka, która mieszka obok nas i jak mnie rano widzi to pierwszy tekst -niezmiennie od ok. tygodnia _ "to Ty jeszcze tu, a ja myślałam, że już na porodówce " 😠 😠 😠 Kurwicy można dostać, za przeproszeniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Niech ten tydzień szybko mija, bo nerwowo nie wyrobię. Zaczynają się telefony, czy aby przypadkiem nie urodziłam, no bo ile można w tej ciąży chodzić??? 😠 Wczoraj trzy koleżanki dzwoniły z takim pytaniem, mimo, że wiedzą, że będę je od razu informować 😠 I ciągle jakieś głupie żarciki, typu, że jeszcze się toczę. I pewnie już strasznie zmęczona i obolała 😠 WCALE NIE !!! I tak wszystkim trzeba się ciągle tłumaczyć... A do tego przychodzi codziennie moja szwagierka, która mieszka obok nas i jak mnie rano widzi to pierwszy tekst -niezmiennie od ok. tygodnia _ "to Ty jeszcze tu, a ja myślałam, że już na porodówce " 😠 😠 😠 Kurwicy można dostać, za przeproszeniem...


hehe u mnie to samo
ale jeszcze nikt nie dzwoni
tylko sasiadki
w sklepie
siostra ma opis na gg "Karol porodówka wzywa:P"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Inka damy rade 🙂
jak co to Nas troszkę natną lub pekniemy lekko...to wcale nie jest takie straszne...przynajmniej ja nawet nie wiedziałam kiedy mnie nacieli...bo oni to robia podczas skurczu...


Mam nadzieję, że bardzo ciężko to nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
Inka damy rade 🙂
jak co to Nas troszkę natną lub pekniemy lekko...to wcale nie jest takie straszne...przynajmniej ja nawet nie wiedziałam kiedy mnie nacieli...bo oni to robia podczas skurczu...


Mam nadzieję, że bardzo ciężko to nie będzie...


bedzie dobrze 🙂
Inka to jest do przezycia 🙂
ja sobie tłumacze, ze wytrzymałam 8h z Bartkiem to i teraz wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...