Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no hej kobietki!!!!My juz z Szymkiem po kąpieli, dzisiaj był wyjątkowo zadowolony z pluskania sie w wanience 🙂 Nie tak jak dwa dni temu,wtedy poprostu krzyczał w niebogłosy 🤔
Teraz smacznie sobie spi, a ja moge troche pobuszowac po necie 😉 🙂
Coraz lepiej idzie nam z mężem przewijanie i kąpanie 🤪 jestem taka szczęśliwa 🤪 bo początki były koszmarne, nawet nie umielismy malego w becik zawinąć i nam niemalże wylatywał z niego 🥴 Na szczęście z dnia na dzien jest coraz lepiej 🙂
Po niedzieli ma przyjechac moja mama,bo juz nie moze sie doczekac zeby wnusia zobaczyć 😉W sumie to troche mi pomoże, przypilnuje malego jakby co,bede mogla wyjsc zrobić zakupy zawsze to jakas pomoc 😆
Zmykam kochane przeprasowac kilka rzeczy 🙂
Milego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mimi, szybko zaczęliście sobie radzić 🙂 Ale pomoc mamy jest napewno nieoceniona... Ja mieszkam z teściową, ale już zapowiedziałam mamie, że wolę, żeby przy mnie była przynajmniej z dwa tyg. Ma wziąć urlop jak urodzę i codziennie do mnie przyjeżdżać. Oczywiście ona mnie cały czas namawia, żebym po porodzie pomieszkała trochę u nich, ale wiem, że to bez sensu, przeprowadzać się na 2 tyg. Chociaż wolałabym mieć właśnie ją cały czas pod ręką, a nie teściową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
no inka tak racja ja mieszkam z mamą i ciesze sie ze tesciowa mi sie niebedzie włanczac w wychowanie bo ona wszystko robi niedokładnie i jak bądz a mi sie to niepodoba i nielubie tak



No właśnie Asiula. Mimo, że teściówkę mam w porządku, to jednak co mama to mama 😞


Pa,pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no,wkoncu moge sobie pozwolic na troszke odpoczynku.

Asiu,rogaliki rewelka!!!
Napieklam na caly rok 🙂 zrobilam takie malutkie,maz szczesliwy jak gwizdek,tak zasmakwaly,ze teraz napewno bede czesciej je piec 🙂

Toja,placuszki palce lizac! 🙂

Inka,szczerze Ci powiem,ze nic nie czuje,jutro ide o 10 do gina,zobaczymy 🤨 mam mieszane uczucia.
Boje sie ,ze bedzie mnie trzymac do ostatniej chwili 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
asia85a napisał:
no inka tak racja ja mieszkam z mamą i ciesze sie ze tesciowa mi sie niebedzie włanczac w wychowanie bo ona wszystko robi niedokładnie i jak bądz a mi sie to niepodoba i nielubie tak



No właśnie Asiula. Mimo, że teściówkę mam w porządku, to jednak co mama to mama 😞


Pa,pa!



Swiete slowa dziewczyny!
I ja jestem zdania,ze nawet Najlepsza tesciowa NIGDY NIE ZASTAPI MAMUSI!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Karola, chyba jednak coś ruszy... Mała się wciska w 'kanał' 😉 to będziesz naturalnie rodzić???

A my po USG, zdjęciem się nie pochwalę, bo nie wydrukował żadnego 🤔 , ale mam za to nagranie na płycie DVD z całego badania. Na 3D niewiele było widać, rączką buzię zasłaniała, ale za to same dobre wieści!!!
Panna Anna zrobiła fikołka i jest główką w dół! 🙃 🙃 No i cipulkę widzieliśmy 🤪 Waży już 2500g, policzki jak bułeczki, się normalnie zakochałam...
Jeju, ale jestem szczęśliwa że się odwróciła...

Wszystkie wymiary ma bardzo zbliżone do wieku ciąży wg OM więc spodziewamy się jej mniej więcej w terminie, czyli ok. 9-11 października 😎 😎

zmykam pozmywać i lulu, pa babeczki, do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi dla Ciebie 😘 radzisz sobie z Maluchem mimo bez żadnej pomocy, dzielna :laugh:

Asia Ty to faktycznie niezła gospodyni jesteś! Co rusz jakieś przepisy i przysmaki wynajdujesz :laugh:

Toja bardzo się cieszę, że Mała jest już prawidłowo ułożona, i że wszystko dobrze, niech rośnie dziewczynka :laugh:

My z A wybraliśmy się do kina, film był taki sobie ale przynajmniej z domu wyszłam, a po filmie zabrał mnie na romantyczny spacer bulwarem nad rz wartą :laugh:

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki 🙂
u mnie tez nocka okropna...
ból i jeszcze raz ból...do tego mała juz miejsca nie ma i boli jka sie rusza...

Toju tak rodze naturalnie, wiec nie mam co sie spieszyc na porodówkę tylko czekac na postep naturalny...


ACSB dzis termin!!!
Marsz na porodówkę!!!

Monia27 nadal milczy, kurcze naparwde sie martwię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie wrześniówki 🙂 🙂 🙂 ...
Mam takie pytanie do was... Czy któraś z was miała lub ma bóle w okolicy krocza... czy to jest groźne?... od pewnego czasu już tak mam czasem to nawet ciężko jest chodzić a już nie wspomnę jak leżę i próbuje sie przekręcić dosłownie okropność.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...