Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moni napisał:
Kochane zmykam na momencik bo synus sie obudził.


Aha-Karola , jak ja ci tej wagi zazdroszcze. Mnie jeszcze sporo zostało do zrzucenia.


Moni ale z czasem każda z Nas zleci z wagi, tym bardziej jak karmi 🙂
u mnie nie było co zrzucać- więc zjechałam po porodzie ponizej...zreszta 3 dni byłam na kleiku ryzowym po cesarce 😞
teraz juz mam apetyt wilczy 🙂 wiec pewno nadrobie niebawem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moni ale z czasem każda z Nas zleci z wagi, tym bardziej jak karmi 🙂
u mnie nie było co zrzucać- więc zjechałam po porodzie ponizej...zreszta 3 dni byłam na kleiku ryzowym po cesarce 😞
teraz juz mam apetyt wilczy 🙂 wiec pewno nadrobie niebawem:P


Wiem, wiem Karolka. W końcu tyłam 9 miesięcy:P A że sobie pozwalałam na wszytko to teraz skutki widać. Ale dam rade, do mojej wagi zostało "tylko" 6 kg więc nie jest tragicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!

Widzę, ze produkcja pełna parą na forum 🙂

Ja wczoraj przeżyłam normalnie horror, mała zaczęła mi tak płakać, ale jeszcze nigdy tak nie płakała to bylo przeraźliwe ale brzuszek miała napięty więc wiadomo było od czego - moje mleko 😞 a zjadłam pomidorka. dobrze, że moja mama pokazała nam jak jej brzunio masować i po chwili już było lepiej 🙂

Ale jakby tak dłużej popłakała to ja też bym zaczęła, tak mi jej szkoda było. Dziś jest troszkę marudna przez to i ciąle się pręży ale nic jej z tego nie wychodzi 😞
Zaczęła też się budzis tak co 3 godz,domaga sie butelki i coraz więcej zajada 🙂 aż policzki robią się jej okrąglejsze :laugh:
Jutro mam w planie zabrać ja na ważenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś moje mleko idzie do zlewu bo się boje że znowu coś jej będzie, najwyżej popołudniu dostanie moje i zobaczymy co będzie się działo.

Aha Inka pisała, że nie może wejść na brzuszka. Mały zdrowo się chowa i je co 3 godz., a jej wczoraj mieli ściągać szwy.

Zmykam kochane.
Spokojnego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...