Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂

Jeju jak tu dzisiaj przyjemnie gwarno 🙂

Atuś przytulam, wiesz, tak sobie pomyślałam żebyś wieczorem oddawała prym mężowi, niech wyszykuje dzieci do spania, sprząta kuchnię po kolacji czy co tam trzeba a Ty mykaj na spacer, albo do wanny z pianką 🙂chociaż na godzinkę 🙂 🙂

zdziwiło mnie dziewczyny to co piszecie o programie w 1 klasie 😲 😲 że tak lecą z literkami... Miało być tak, ze względu na 6-latki, że literki wchodzą dopiero pod koniec I semestru, a tu proszę...

Asia, już Cię nie będę wyganiać na tą porodówkę 😉 🙂 i tak akcja rozwinie się w swoim czasie 🙂 😉

A ja wstałam godzinkę temu dopiero... W nocy prawie nie spałam przez to przeziębienie... Dopiero nad ranem przysnęłam 🤨 Dużo się pociłam i chyba idzie ku dobremu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane!

Kurcze,ale tutaj dzis bylo co nadrabiac 🙂

Moni dzieki,odwzajemniam sie,dla Maksia na 1m-ac 🙂

Dziewczyny z tym jedzeniem,to naprawde przerabane,biedne malenstwa sa takie wrazliwe na to co jemy,sama sie o tym juz przekonalam 😞

A moj Phillip urzadzil dzis w nocy taki cyrk,rozbeczal sie jak szalony.Dalam cycunia,przebralam pupcie,przytulilam,a tu ryk jakby go ze skory obdzierali.W zyciu nie uwierzycie o co mu chodzilo?!
Sprobowalam jeszcze raz z cycem i okazalo sie,ze on chcial sobie poprostu go przytulic!!!Bo jak tylko cycun znalazl sie przy policzku to odrazu oczy zamkniete i spal jak susel 🙂


trzymajcie sie kochane,milego,spokojnego dnia zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie, jestem!!!
Troszkę mam nadrabiania, może uda mi się w wolnej chwili. Nie mogłam wejść na brzuchola i już ciekawość mnie zżerała co u Was?
My z Kubalą mamy się dobrze, wreszcie jakoś doszłam do siebie, dopiero wczoraj miałam zdjęcie szwów 😞 Kubuś jest przesłodki 🙂 Narazie cały czas śpi i je, tylko dzisiaj coś jest marudny, ale wydaje mi się, że złapał od mamusi przeziębienie 😞 Troszkę podkasłuje i kicha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
my wrócilismy właśnie z prawie 3 godzinnego spacerku. Wstawiłam sobie ryż i zaraz bedziemy jeść obiadek. Młody jeszcze śpi to może uda mi się zjeść na spokojnie.

Hmm... u nas po pomidorku nic nie jest, a wcinam tak 1 co 2 dzień. Ale wiadomo dzieci różnie reagują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja, co do programu i tempa w jakim to przerabiają to też jestem w szoku. Tym bardziej ,w tym roku wprowadzili okrojony. Piszesz,że ze względu na 6-latki,literki miały wejść dopiero pod koniec I semestru. Mnie się zdaje ze pod koniec I sem to one już będa cały alfabet znały w tym tempie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni, czyli po staremu... Ech ja już nie mam sił do tej naszej edukacji... Teraz mam praktycznie roczną przerwę i to jeszcze w takim momencie kiedy są takie zmiany wprowadzane, może to i dobrze - dla mojej psychiki lepiej 😉
Buziak dla Maksia na miesiąc 😘

Inka dobrze że jesteś 🙂 to przeziębienie Cię jeszcze trzyma???
mnie też dopadło... całą ciążę nie chorowałam a teraz na sam koniec masakra... Dobrze że nie gorączkuję, chyba dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po lekarzu z malutką 🙂
pediatra stwierdził, ze żółtaczka jest ale nietaka duza...nie bedziemy nic działac tylko mam ja jak najczesciej karmic i na słoneczko wystawiać 🙂
dostalismy juz wit.K i D3 ...więc od dzis juz podajemy...
pytalismy się równiez o szczepionke na rota wirusy i tez recepte już nam wypisano 🙂 za 5 tyg. pierwsze szczepienie 🙂

Na spacerku Natalka spała pieknie. Jednak ja chyba jeszcze sie nie nadaję na takie wojaże 😞wróciłam do domu wykończona ...zreszta nadal mam problemy z oddechem 😞i rana zaczeła mi sie rozchodzić 🤪 niby jutro mam mieć zdject kolejne szwy ale mam nadzije że jeszcze sie wstrzymają...bo zaczynam sie czuć jak zaraz po cesarce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde szukam na necie co można jeść podczas karminia a tam jak zwykle że wszytsko z wyjątkiem i tu pojawią się cała lista produktów. i zostaje mi danio waniliowe z bułka na śniadanie 🥴

ale powiem Wam, że ja 5 godz po porodzie w szpitalu dostałam pół kiełbaski, to sobie kupiła kiełbaskę parówkową i jutro spróbuje na śniadanie.
jadłam też mus jabłkowy domowej roboty i też nic jej nie było.
kupie sobie dżem brzoskwiniowy bo ponoć można. cóż trzeba próbować. a na obiad pulpeciki i też małej nic nie było póki co.

Jutro zapytam się jeszcze położnej co moge w ramach śniadań i kolacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
my po lekarzu z malutką 🙂
pediatra stwierdził, ze żółtaczka jest ale nietaka duza...nie bedziemy nic działac tylko mam ja jak najczesciej karmic i na słoneczko wystawiać 🙂
dostalismy juz wit.K i D3 ...więc od dzis juz podajemy...
pytalismy się równiez o szczepionke na rota wirusy i tez recepte już nam wypisano 🙂 za 5 tyg. pierwsze szczepienie 🙂

Na spacerku Natalka spała pieknie. Jednak ja chyba jeszcze sie nie nadaję na takie wojaże 😞wróciłam do domu wykończona ...zreszta nadal mam problemy z oddechem 😞i rana zaczeła mi sie rozchodzić 🤪 niby jutro mam mieć zdject kolejne szwy ale mam nadzije że jeszcze sie wstrzymają...bo zaczynam sie czuć jak zaraz po cesarce....


Hej kobietki.
Karolciu strasznie dziwie sie dlaczego masz takie problemy z ta rana. Jak oni Cie zszyli?! Ja miałm jeden szew po calości pociagniety wiec i 1 wyjecie jego w zasadzie wysuniecie. Dlaczego wogóle kilkoma szwami Cie zszyli? W zasadzie od poczatku nie bylo zadnych z tym problemow, wrecz zachwalam te zszycie.a juz niew spomne o tym zeby mialaby sie rozchodzic! Kochana a patrzyla Ci an to polozna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
witam z kawką. Dzisiaj moje dziecko wstało na jedzenie dopiero o 4 🤪 , zjadło i śpi do tej pory. Oby jak najczęściej tak.


Karola83, ja też jak czytałm w necie o diecie to zgupiałam bo w wychodzi na to że wszysko można. Ja narazie wystrzegam się dalej smażonych i wzdymających. Pare razy jadłam już jajecznicę, parówki cielęce też jem. Dużo rybek jem, ryżu , kaszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewuszki ja juz po sniadanku i kawce teraz sprzatanko potem bede obiad robic dzis serwuje gołabki zrobie na dwa dni ,dzis rano jak sie obudziłam to miałam piżamke mokrą troszecze kurcze napewno wody mi po troche sie sączą ,zamiast zeby mi chlupły za jednym razem to sie tak sączą 🤔 miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej kobietki!!!
Witam piątkowo 🙂My wczoraj mielismy gości i moj malec wogole taki byl rozkojarzony, ze szok, a to cyc a to na rece a to w koncu sam nie wiedzial co chciał 🤢 Pewnie z wrażenia ze tyle par oczu go oglądało:laugh: Ale poźniej po kąpieli cyca podoił 5 min i zasnął i znowu tylko 2 razy do niego dzisiaj wstawałam, więc nawet wyspana jestem 🤪
Toju dla Ciebie 😘 zeby to choróbsko jak najszybciej ustąpiło 🙂
Karola83 no ja tez w nesie czytałam co mozna i tak jak piszesz okazuje sie ze wszystko 😲 dziwne to dla mnie.. 🤨
Ja tak jak moni pisałam jem kasze wszystkie gryczaną, jaglaną, jęczmienną, kuskus, brokuł, jabłka, kanapki z masłem i dżemem na śniadanie i z bialym serem, a na kolacje kanapki z poledwicą lub jajkiem gotowanym.Albo na śniadanko cos na mleku sobie ugotuje;kasze manne, kluski, albo kluski lane 🙂 No i ogólnie wszystko gotowane,smazonego nie, no i zero czekolady 🙂
No ja dzisiaj zamierzam isc z Szymkiem po kosmetyczke 🤪 , bo musze mu w cos załadowac jego szpargały na wyjazd:P Milego dzionka kochane!!Papaksy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słoneczka 🙂

Ja z tym jedzeniem też już głupieję 🥴 Staram się jeść wszystko, byle nie smażone, wzdymające i mocno przyprawione. Narazie Kubala wszystko toleruje 😉

Nockę mieliśmy dziś z głowy, bo syneczek budził się co godzinę, a od 3-ciej do 5-tej w ogóle nie chciało mu się spać i gadali sobie z tatusiem :laugh: Teraz jesteśmy po króciutkim spacerku - bo z rana troszkę jeszcze zimno - i Kubuś smacznie śpi w wózeczku 🙂

Asiula 😘 na te ostatnie dni, żebyś szybko już doczekała się swojej córuni.

Zmykam ponadrabiać zaległości.

Buziaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂

dzięki za buziaki 🙂 dzisiaj o niebo lepiej niż wczoraj :laugh: :laugh:

Asia, jak się wody sączą to do szpitala jedź!

Fajnie Wam dziewczyny z tymi spacerkami z wózkami 🙂
Ja to na razie o spacerku nie myślę, dopóki nie dojdę do siebie...
Na razie to jem tyle czosnku, że gdybym urodziła do końca tygodnia, moja Ania miałaby sos czosnkowy zamiast mleczka 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dzewczyny!!!
Martuś ja mam rane od biodra do biodra 🥴 w srodku tona szwów, które kancza się na prawym boku i dlatego mam tam ból...który jak powiedział połozna utrzyma sie do miesiaca - dwóch 🤪
Rana mimo ze ja widze, jakby sie rozchodziła, ładnie sie goi i juz na zewnatrz wszystkie 10szwów mam zdjete.
Połozna stwierdziła, ze za mało wypoczywam i tyle!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do jedzenia:
ja przetestowałam już berlinki, kotlet z piersi kurczaka smazony, soki z marchwi, jabłka - naturalne, pączka, brzoskwinie, kurczaka gotowanego, makaran, jogurt malinowy, serki homog., ser krojony, wedlina drobiowa, pasztety, pasztetowa i masło osełkowe...ale i tak to dla mnie mało... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...