Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane!!!

Ale pogoda sie porobila brrrrr....
Tak sobie czytam,wy to juz porzadki przed swiateczn prawie konczycie,a ja dopiero zaczne 😞
W tym roku jakos tych swiat nie czuje,moze dlatego,ze na ten rok przypadly tutaj,a nie w Polsce 😞 😞 😞

Jestem daleko w polu ze wszystkim,jeszcze nawet prezentow nie zakupilismy!!! 🤨 ogladalam ostatnio te projektory,bardzo podobal mi sie z firmy vtech.

Mlody po tym calym nabawil sie kataru,zastanawiam sie czy moge go kapac gdy jest chory.

zmykam robic porzadki,sybciej bedzie z glowy 😉

Inka juz znalazlam nowego lekarza.Tamten naprawde nie mial podejscia do dzieci,wydaje mi sie,ze traktuje to troche tasmowo,zwlaszcza w takim okersie kiedy duzo dzieci choruje i poczekalnia peka w szwach.

milego i spokojnego dnia wam zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wynurzyłam się z domu na spacer 25 minutowy i zmarzłam jak...
ale za to Łucja była na mroziku i nawet od razu zasnęła :laugh: teraz znowu szaleje i chciałam napisać że bawi się ale właśnie kupala strzeliła 😮 a ja ją dosłownie 2 minuty temu przewinęłam 🤢 )

Pokazałam dziś małej światełka choinkowe i mało oczy z orbit jej nie wyszły 🤪 tak się przyglądała
śmiesznie jest jak takie malutkie dziecko odkrywa świat :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki.
A ja Kubali dziś nie wystawiałam. Zostawiliśmy go na 2 godz. tesciowej i byliśmy po resztę prezentów, część zamówiliśmy z allegro. Tak zmarzłam, że już z młodym nie wyszłam 😞

Karola83 fajnie wygląda ta zabaweczka, my też na taką czekamy, ale coś nie przychodzi 😞 😘 dla Was kobietki 😉

Moni szacuneczek za te porządki, przy trójeczce dzieciaczków to pewnie nie takie łatwe 🤪 🤪 🤪 Ja przy jednym moim brzdącu, ciągle jeszcze jestem w ferworze porządków. Robię czystki wszędzie, a największe w lumpkach, już tonę pooddawałam znajomej mojej mamy co ma 6 dzieciaków, 15 lat najstarsze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi kiedyś zdarzyło się tak, że A wziął Łucję na spacer i kiedys mój tata to tak dziwnie się czułam, było mi za cicho i brakowało mi czegoś a bardziej kogoś. Nie mogłam się doczekać kiedy wróci do domu moja córcia.
No a swoją droga to przeciez ja z nią codziennie wychodze na dwór i to też było dziwne że ja w domu a Łucja na dworze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Ale to jest najlepsze,ja mam jeszcze tak, ze jak mały zaśnie wieczorem, to czasami tak mi jest tęskno do jego uśmiechu, ze chciałabym zeby byl już drugi dzien, żeby się juz obudził i śmiał do mnie znowu 😆 😆 :P :P :P


Ja lubię najbardzoej jak Łuja się budzi rano, jest wtedy taka radosna i ciągle się śmieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej !!!
ja tez samotna, wpisuje sie na liste 🙂
T pomaga koledze wykańczac mieszkanie. Ja dopiero co wróciłam do domu. Byłam podciać wlosy, a potem u mamy- biedaczke na same swięta grypa powaliła. Posprzatałam jej i siedziałysmy sobie przy kominku i dupki:P grzałysmy 🙂

MIMI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zauważyłam, że Łucji strasznie ciężko zasnąć w dzień. Nawet jak jest zmęczona to muszę ją utulić, rzadko kiedy sama przyśnie. Najlepiej jej na spacerze, może też się przyzwyczaiła, bo codziennie z nią wychodziłam na minimum 2 godz a od wczoraj tylko na chwilkę. dziś byłam 25 min bo taki mróz, ze bałam się dłużej no i mi było potwornie zimno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...