Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki!

Z imprezy wczorajszej miałam zamiar wrócić ok 24 ale fajnie było i dopiero o 1.30 wróciłam 🙂
Arek w nocy wstawał na karmienia więc ja nawet odespałam, za to teraz ja ogarniam wszytsko a on śpi z Łucyjką.

Oczywiście z uwagi na to, że była to impreza dziewczęca to nie obyło się bez pytań na temat porodu 😉 bo z naszego grona tylko ja to przeżyłam więc troszkę sobie powspominałam 😉


Dzisiaj ok 18 mamy gości a tak mi się nic nie chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka kobietki!!!
Karolcia ja wczoraj tez wspominałam z moja psiapsiółka ten czas 🙂Kazdy dzien oczekiwania na Natulę 🙂
Powiem Wam, ze miałam gości, przygotowałam kolacje, ale Bartek z córka kolezanki tam wariował, a ja mała uspokajałam, ze nawet nie siedlismy do kolacji. Choapacy tylko sobie toast wypili noworoczny a my przy herbacie, AŻ MI GŁUPIO...

moje chłopaki w kosciele ławy grzeja, a ja z Natalka w domu, snieg mocno pada, zimno a do tego mała katarzycho ma, ja coraz gorzej sie czuje po tych tabletkach, brzuch mi rozrywa i mam cały czas uczucie jakbym miała dostac krwotok... 😠

TOJU 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!

My wczoraj mieliśmy znajomych i młody aż piszczał z radości cały wieczór, tak mu się nowa ciocia spodobała :laugh: A ciocia nie mogła się z nim rozstać, sami starają się o swoje bobo już dwa lata i nic 😞 A ona widać uwielbia dzieciaczki 🙂 Pozwoliliśmy jej nakarmić Kubusia, wykąpać pewnie smutno jej było, bo chciała by tak swoje pieścić...

Karolka ja też parę dni temu zmieniłam smoczki i Kubuś zaczął trochę więcej wypijać, ale też wylewa mu się troszkę z buźki, bo musi się przestawić na większą ilość mleczka za jednym pociągnięciem 😉

Dziś Kuba obudził się o 7-mej i do 9-tej drzemał jeszcze z nami w łóżku... Dał nam odespać wczorajszą wizytę. Teraz śpi smacznie na dworze, a my powoli zbieramy się do Kościółka i do moich rodziców na obiadek. Może zostawimy dziś synka u nich i pojedziemy rozejrzeć się za jakąś kamerką. Mamy pożyczoną od rodziców, ale przez to oni nic nie mogą nagrywać, a mają u siebie drugą wnuczkę i czasem pewnie coś chcieliby nagrać.
Wrócimy pewnie wieczorkiem.

Miłego dzionka 😘

Aha! Kubala tey wzrzwa si do siadania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini dla ciebie ja dziś byłam u teściów :-@ale mam zimę zrobiło ślisko na drogach chwilę tam potem u szwagierki teraz się wkurzyłan na męża bo pokazuje swoją szczerość myśli że wojsku to może po mnie jedzić a ja uszy opuszcze i będę cicho siedzieć a ja wzielam i go zrypałam ładnie się zachowuje niema co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zaczęło się bo ja alubię żarty coś tam się uczy bo uczy się w szkole i coś mu tam komputer nie robi i się złościł i mu powiedzilan że złość piękności szkodzi i że niema czym szastac a ten wyskoczyl że ja niema czym szastac bo brzvch mam i coś tam o zębach ja wiem że mam iść do dentysty coś mi dziasla krew leci ale ja to zawsze tak miałam jak byłam osłabiona albo coś, ale jeszcze co tak chamsko to powiedział przy mojej mamie , a moja mama tylko po kiwała nad jego krytynskim zachowaniem . A niech spada niech lepiej popatrzy na siebie .szkoda że pół roku jesteśmy po ślubie by się wstydził coś odzywać, a wiecie co jak się ostanim wkurzyłan była na święta teściowa z teściem i tak o siedzimy w pokoju ja mała na kolanach trzymam a tamci przy stole a natalcia paluszki w buzi i szturla sobie i zaczela plakac a teściowa do mnie tak , co jej znowu zrobiłaś , normalnie szok ,ja się tak na nia popatrzyłąn i sobie myślę ty torbo co ,ja bym miała swojemu dziecku zrobić popiepszona mądra osoba tak nie powiedziala by ooo już spalona jest u mnie . Dziewczynki idę spać jutro zajrze idę puki mała śpi -dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula 😘 dla Ciebie 😉 Nie daj się Słońce. Powinien Cię szanować i na rękach nosić, za to że mu taką cudną córcię urodziłaś 🙂 A brzuszkiem się nie martw, sam w końcu zniknie, tym bardziej, że malutka na piersi 🙂 I wiadomo, że maleństwo ciągnie z Twojego organizmu, to co mu potrzebne... A jak już będziesz z powrotem super laseczką, to mu przypomnisz, co Ci nagadał 🙂 Nieładnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprawdziłam te Twoje linki :laugh: Ale niektórzy mają świra :laugh: Takiego pozytywnego oczywiście :laugh:

My kiedyś w pracy mieliśmy problem z jednym kolegą, ciągle deskę w kibelku obsikiwał, a i czasem na podłogę coś skapnęło :P No i nie wiedzieliśmy jak mu powiedzieć, żeby jeśli już nie potrafi trafić, to niech posprząta, więc w końcu znależliśmy w necie taką instrukcję z obrazkami i powiesiliśmy w toalecie... Śmiechu było chyba przez tydzień, a kolega i tak nie zaskoczył :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...