Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane!!!

Poczytalam sbie o tych aferach i mnie przerazilo!!!
Na nk mialam juz dawno wszystko co mozliwe zablokowane,ale zraz zlikwidowalam wszystkie foty Philla do ktorych maja dostep wszyscy.

Toju dla Anulki 😘 🙂

Mimi,alez z Szymka klopsik 🤪 ,ale po zdjeciach widac,ze juz duzy jest.

no i juz sobie popisalam,maly wzywa,jeszcze raz zajrze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Troche nie zaglądałam ale wiecznie coś jak zwykle u mnie. Wywiadówka u Oli, jej bal karnawałowy,do pracy musiałam jechać jakieś papierzyska znowu po podpisywać. I tak wiecznie w biegu. Dobrze że młody grzeczny i nie marudzi. Potem nadrobie zaległości bo teraz szkoda mi czasu, mam nadzieje że u Was oki 🙂 Tylko tę końcówke przeczytałam.

Mimi, to chłopaki idą równo z wagą 🙂 . A czemu dopiero w maju idziesz?, ja mam wizyte wpisaną na marca na jakąś szczepionke. No ale ja mam te bezpłatne to może ich wiecej jest 🤔 No i niezłą akcje Szymuś miał, u nas podobna była na bioderkach 🙂

Kobietki mają pierwszeństwo to najpierw dam Ani 😘 na 3 msc , a potem Kubusiowi na 4 🙂

O tych aferach też czytałam i też mam poblokowane wszytko. Ja pisze jeszcze na innym forum jak Jagoda się urodziła, i napisałyśmy do admina prośbe o wątek prywatny i zamknięty dla innych uzytkowników. No i mamy taki swój prywatny gdzie nikt nam nie zagląda i tam szalejemy ze zdjeciami i wpisami.

Wpadnę później, bo dzisiaj sama siedze i póki Maksiula śpi to zrobie dziewczyną kolacje i je do łóżek położe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie!

Ja też słyszałąm o takich kontach, ale szok jak jest ich dużo 🤨 🤨 🤨 No i niestety usuwam moje zdjęcia z avatarka 😞 😞 😞

My dzisiaj mamy małe urodzinki, więc pod tą okazję Kubala napił się troszkę soczku z jabłuszek i winogron :P

Nocka dziś znów z głowy i znów na rzęsach chodzę i też wkurzona jestem na M., bo zamiast dać mi się drzemnąć w dzień i zająć się młodym, to jak wspomniałam o drzemce, powiedział ,że zaniesie Kubusia mojej teściowej 😠 To mi się od razu ciśnienie podniosło i spać odechciało 😉 🙂

Kar_olka obiecany wczoraj 😘 wędruje do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ups... doczytalam,ze Kar_ola sciagnela pomysl z kubusiem od Mimi,a ja od was ☺️ ,napewno sie nie gniewacie,ale zeby nie bylo to zaraz cos innego wymysle 😉

Zaopatrzylam sie dzis w zel na zabkowanie,pani w aptece polecila mi jeszcze jakas nowosc w pastylkach,ktore rozpuszczaja sie na jezyczku malucha -osanit- ponoc mamusie zachwalaja,wiec kupilam,zobaczymy.

Inus kolejny bedzie 😘 dla Kubusia na te rowne cztery m-ce 🙂

Moni,Mimi-Phillip goni waszych chlopcow,dzis go wazylismy i klopsior wazy juz 7200 🤪 🤪 🤪

A mnie to normalnie dzis gniecie na ciasto,mezus wlasnie poszedl zakupic,bo na wypieki to juz dzis za pozno,Ale jutro upieke napewno,bo kupne to nie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam jeszcze przed snem 🙂
ACSB czemu zmieniłas, ladny miałaś avatorek 🙂 🙂
Dziś dostałam paczuszkę z Canpol 🙂była tam łyzeczka do butelki, taka jaką pokazywalas Nam kiedyś Aguś. Jutro spróbuję podać młodej z tego wynalazku 🙂
W 5-10-15 wyprzedaże, bluzki po 4,99 dla Naszym maleństw 🙂

teraz juz naprawde haśku zmykam...
Inka mi też by się odechciało spać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_olci slonko zmienilam bo tak kubusiowo sie zrobilo 😉 teraz Myszke Miki sobie zarzucilam 😉

Apropo butelki,w sklepie juz nie mieli bo tak elegancko schodza,ale powstrzymalam sie od zamowienia z katalogu.Kar_olciu powiesz jak sie karmi tym wynalazkiem i czy warto inwestowac.
Kolorowych i slodkich snow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

Dzięki dziewczyny za wszystkie całuski 🙂
Inuś - dla Kubusia 😘

ACSB, polecam Ci ten przepis:
http://whiteplate.blogspot.com/2008/07/papierwki-i-polska-szarlotka.html
ciasta starcza na taką standardową tortownicę, idzie 1kg jabłek, nie jest bardzo pracochłonna ale za to jaka pyszna, ta sypana się nie umywa!!! Ja piekłam z szarą renetą (takie zielono żółte, jakby brudne jabłka) ale mogą być inne kwaśne 🙂

Właśnie siadając do komputera pomyślałam że chętnie bym ją zjadła. Mam w domu jakieś jabłka, zobaczę czy tyle ile trzeba i się kurde zabiorę za nią bo aż mi ślinka cieknie!

M był dzisiaj w tesco i kupił Ani na wyprzedaży dwie sukienki, bluzeczkę i trzy prześliczne body z długim rękawkiem 🙂 Jak mi to pokazywał to aż piałam z zachwytu 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju obiacany całusek dla Aneczki 😘

Ja zostawiłam dziś A z Łucjandą i wybrałam się na małe szaleństwo zakupowe i siłownię :laugh: ogólnie miałam wolne od 15 do 18.30 i czuje się rewelacyjnie, bo troche sie oderwałam od pieluch, butelek itp. ale i tak biegiem do domu wracałam do mojego Stwora 😉
oczywiście Arkowi pomarudziła jakieś 30 min a później spała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inus rozumiem Cię też by mi się odechciało spać 🥴
ja miałam kiedyś iść na siłownię ale jak usłyszałam, ze arka matka przychodzi to szybko zrezygnowałam 😎

Kurde a byłam w centrum handlowym i nie zaszłam do 5-10-15 bo ostatnio kupiłam Łucji bluzki za 10 zł tylko może teraz te same są 🤔
Ale jutro do tesco pojadę zobaczyć czy jakieś przeceny, bo już mam upatrzone bluzeczki tylko czekam na wyprzedaże :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, ze się kobitki trochę rozpisałyście:laugh: :laugh:
Hmmm...piszecie o tych wyprzedazach, może i my bysmy jutro się do Tesco wybrali 🤔 tylko nie wiem czy warto z małym jechac do takiego molocha 😲 🤨
Inka dobrze, ze Ty sie jednak zajęłaś Kubusiem 😉
ACSB to tez Twój synuś już niezły chłopisko rośnie:P :P
Toju oj robisz mi smaka tymi szarlotkami, jutro az sobie zrobie ta polską:P :P
A mój bączek mały tak sie popłakał dwie godzinki temu, ze nie mogłam Go uspokoić 😞 😞 Dopiero mój T wziął go i przytulił do piersi i mały sie uspokoił i przysnął 🙂 Ale oczywiście teraz nie śpi tylko tarmosi zabawki w łóżeczku 🤪 , nocny marek hehe:laugh: :laugh:
Karola,a Ty kochana odpocznij po tak intensywnym dniu 😉
Karolka super, ze udał Ci się relaksik na siłowni 😉 😉
Zmykam kochane 😉
Dobrej nocki mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...