Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał(a):
Moni napisał(a):
A na takie krostki to ja podawałam dzieciaka wapno. Ale nie wiem co to zyrtek, wiec może bedzie bardziej pomocny.

wapno w sypropie??


Tak ,pamiętam że mi lekarka przepisywała własnie wapno. Ale takie nie smakowe, Smakowe mam teraz dla dziewczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni napisał(a):
Kar_ola napisał(a):
Moni napisał(a):
A na takie krostki to ja podawałam dzieciaka wapno. Ale nie wiem co to zyrtek, wiec może bedzie bardziej pomocny.

wapno w sypropie??


Tak ,pamiętam że mi lekarka przepisywała własnie wapno. Ale takie nie smakowe, Smakowe mam teraz dla dziewczyn.


dzieki,mam też takie w domu 🙂

zmykam....bo mała musze uspać...maruder sie zaczyna właczać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 🙂 dałam Ci buziaka, ale dalej masz 127 😎

Moni ucałuj córcię od ciotki z okazji urodzin 😉 Podziwiam Cię z tym kinderbalem - wielu rodziców po prostu zabiera dzieciaki do knajpki albo jakiejś 'hoplandii'. W sumie dla mnie to fanaberie - takie urodziny w lokalach, ale zrobić imprę na tyle dzieci w domu to nie lada wyzwanie... Matko, ciekawe co będzie w modzie jak nasze wrześniowo/październikowe dzieciaki będą robić imprezy urodzinowe 🤪 🤪

Wczoraj M kupił mi i Ani bukiet czerwonych tulipanów 🙂 stoją w wazonie na stole i kurcze, nawet się nie spodziewałam że świeże kwiaty tyle uroku wnoszą do mieszkania 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!!
Karola przede wszystkim zyczenia dla Ciebie z okazji Waszej kolejnej rocznicy ślubu, dużo, duuuuużo milości Wam życze i samych pogodnych dni 🙂
Moni, ucałowania dla Olci z okazji urodzin i podziwiam Cię, że organizujesz taką imprezę dla dzieciaków 😜
Karola, ja tez bym na spacer małego nie dała z dziadkami przy których on płacze 🤢;dlatego dobrze robisz, ze idziesz razem z nimi 🙂
Toju, to miły gest ze strony Twojego mężczyzny 😜
Ja zaraz zmykam z małym na spacer, bo pospal caaałe pół godziny 🤢 pogoda piekna u nas więc pewnie trochę na dworze zabawimy 🙂
Miłego dnia kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerze.Niestety długo nie zabawiliśmy, bo Szymek za krótko mi spał, maruder mu się włączył i wróciliśmy do domu 🙂
Wiecie co dziewczyny znowu mam chandre..nie wiem to miasto mnie dobija 😞 Brakuje mi rodziny mojej i Tomka i to strasznie 😞 Nie umiem tu żyć pełnią zycia..kiedy jade w rodzinne strony to czuje ze żyje, wracam tu i wszystko we mnie zamiera... 😞Nie potrafię sobie z tym poradzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi cos o ty wiem, moja Łucyja tez od kilku dni marudzi a drzemeczki po 30min 😞
oczywiście dziecię było małozadowolone gdy znalazło się u któregoś z rodziców A. na rekach no ale co się dziwic nie zna ich i boi sie szkoda tylko, że oni tego nie rozumieją i niechetnie mi ją oddawali 😠
aha a teoria A. matki na marudzenie Łucji: "to pewnei przez ten pył wulkaniczy" 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my praktycznie cały czas na dworze 🙂
z małą byłam 3 godzinki, aż bużkę ma opaloną 🙂 a po obiedzie w czwórkę jeszcze dwie godzinki spędziliśmy na placu zabaw 🙂
pomału się szykuję na wyjście wieczorne...
ale mam starcha, bo mała zawsze akcje odstawia jak z moją mamą zostaje....dobrze, że są telefony 🙂
Miłego wieczoru....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to teraz chyba mnie rozumiecie dlaczego obawiam się zostawić jej dziecko 🤢
kurka dziewczyny to nie jest smieszne 😉, brak słów na te jej teorie 🤨

a ja jestem padnięta, dosłownie przy usypianiu miałam już serdecznie marudzenia Łucji, calusi dzień jęczała, głowa to mi pęka, dobrze, że juz śpi A polazł na kosza to sobie odsapnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!

Kar_olciu wszystkiego Naj...Najlepszego z okazji rocznicy slubu,duzo milosci na kolejne lata.
Czytalam,ze stracilas prace,przykro mi,ale wierze,ze znajdziesz niebawem lepsza.

Karolka83 teoria twojej tesciowej mnie rozbawila 😁 pyl wulkaniczny 😁 ja bym raczej powiedziala,ze zabki lub skok rozwojowy.

Mimi,doskonale rozumie twoj podly nastroj.Ja tez najchetniej spakowalabym wszystko i wrocila do domu rodzinnego.Chociaz ja to sie juz przyzwyczailam do mieszkania na odleglosc,chociaz nie powiem bo na poczatku strasznie tesknilam,ale poznalam ludzi,zaczelam pracowac,a teraz mam Phillusia i mi przeszlo.

Moni buziolek z najlepszymi urodzinowymi zyczeniami dla Olenki 🙂 z tym domowym party to podziwiam,ze Ci sie chce.

Toju trzymam kciuki,zebys dostala umowe na czas nie okreslony 🙂

A u nas po parapetowce juz pozostaly tylko wspomnienia,bylo bardzo fajnie,posiedzielismy do 4-tej nad ranem.Mysle,ze goscie byli zadowoleni.Phillusiowi wychodzi chyba gorna jedyneczka,biedak stracil apetyt i marudny.Zajrzalam do buzi i okazuje sie,ze ma napuchniete dziaselko i juz daleko do zabka nie brakuje.
A dzisiejszy dzien spedzilismy w parku,robilam Phillusiowi banki mydlane,a on,az piszczal z zachwytu 🙂
Nic kochane,smigam do wyrka bo juz mam oczy na zapalki.
Dobrej i spokojnej nocy zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki!

Łucja dziś spokojniejsza, idąc teorią tesciówy - chyba pył wulkaniczny opadł przez wczorajszy deszcz i dzisiejszy wiatr i juz Łucyji tak nie dokucza 🤪 😁 😁 😁

mam zapytanie do Was dziewczynki:
ubieracie dzieciaczkom buciorki?
bo ja słyszałam gdzies opinię, że buciki dziecku zakłada się dopiero jak zaczyna chodzić, więc ja Łucji zakładam takie bamboszki, no ale teraz na dwór przydałby się takie miej przewiewne i nie mam pojęcia czy może kupić jej jakies szmaciane czy jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
wpadam tylko powiedziec że na 13-tą miałam rozmowe, ale porażka...dowiedziałam sie, że mam za dobre doświadczenie...hehe...
malutka od wieczora mi gorączkuje po 38,5 😞 jeteśmy już po wizycie lekarskiej....mała man antybiotyk i inne witaminki brać...

dziś oficjalnie dostaliśmy wypowiedzeniaz pracy 😞 chociaż teraz wiem,że jestem bezrobotna...
miłego...
chociaż narazie nie jest mi wcale smutno 😎 wiemna czym stoje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaa Karola to jest właśnie Polska albo masz za małe doświadczenie albo za duże 😉
spokojnie znajdziesz pracę 🙂

a ja dziś planuję powrót na siłownię 😁
przez spacery i vacu sobie odpuściłam bo już nie miałam sił ale teraz trzeba się odstresować więc mam w planach iść jak tylko wieczorem Łucja uśnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!!
Ja wczoraj miałam trochę przykry dzień, bo pokłóciłam się z moim T 😞 Cały wieczór się nie odzywaliśmy i wogóle atmosfera była okropna 😞 Oczywiscie poszło o to, że mi tu źle, że narzekam itd.. potem sama kapałam małego tak mnie wkurzył 😠 Byłam strasznie zła, w nocy walczyłam ze soba zeby sie pierwsza nie odezwac i dzis rano też...No i mój mąż chyba zrozumiał, ze powiedział wczoraj za dużo, bo dzisiaj wrócił z pracy z różą i z przeprosinami 🙂
Karola, ciesze się ze wieczór się udał 😉
Karola ja mam dla Szymka normalne buciki-takie trzewiczki 😉
ACSB, super, ze impreza sie udała i gratulujemy pierwszej jedyneczki 😜
Zmykam do mojego Szkraba, bo juz sie o uwage prosi 😉
Udanego wieczoru laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...