Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć !

My z Łucją tez przesyłamy mega buziaki dla Anusi na 6 m-cy 🤪 😘
Dla Dobruni i Kubulka na 7 m-cy 😘

u nas nocka pięknie przespana, tylko 2 pobudki na mleczko więc się wyspałam, tym bardziej, że położyliśmy sie po 21 😁

Ja właśnie pamiętam, że już raz Toja pisałam coś o danonkach, więc kupimy jogurciki, na próbę choć Łucja ostatnio wybrzydza przy deserkach i krzywi się niemiłosiernie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Oczywiście na początku dla Ani, Dobrusi i Kubusia na okrągłe miesiączki 🙂.

U nas spokojnie, dzisiaj M po miesiącu urlopu wrócił do pracy. Teraz młody śpi, później wyjdziemy sobie na spacerek i po Ole do szkoły. A tak to planów konkretnych nie mam na dzień.

Karola pytałaś o pranie, ja praktycznie co drugi dzień włączam pralkę 🤢.

Mykam do Jagódki bo łobuzuje sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerku, młody taką syrenę włączył w Biedronce na zakupach, ze z końca kolejki, znalieźliśmy się na samym początku 🤪 😁 po czym się uspokoił 🤔 Cwaniak mały 😁
No i zaczął gadać dzisiaj"daj daj, dzia dzia, baba" 😁 😁
My tez ślemy od nas buziaki dla Aneczki, Kubunia i Dobruni 😘 😘
Karola, a może Łucji konsystencja deserku już nie odpowiada 🤔
Zmykam podac obiad małżowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie!

W wolnej chwili ponadrabiam co u Was, teraz mało czasu mam, bo młody zaraz się obudzi 😞

U nas w porządku. Znowu przez teściówkę i jej córeczkę (i córeczki synalka z poczwórnym adhd) mam nerwy już od kilku dni 😠 Patrzeć już na nie nie mogę...
A Kubuniu wiercipiętek wszędzie włazi, ale też potrafi ładnie sam się czymś zająć i bawić. Ma taką zabawkę piramidkę z kółek i próbuje już sam te kółka na siebie nakładać, jeszcze nie trafia, ale stara się 😉 Mamunia mu pomaga i tak się cieszy jak mu się uda, że hej 🙂 Ciągle "mamuje" i "tatuje", a my mamy radochę 😁

Narazie buziam, bo jeszcze chcę zdążyć obiadek zjeść przed pobudką syneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju tak dziecko męczyć...oj Ty !!!! 😁 😁
czekamy na foty 😉
-co do Wawelu prawda, ludzie nie mają już się czego czepiać...

Natalka od dzis w swych słowach róznych "mama" i "baba" powtarza 🙂
zółtko dodałam jej do obiadku, zjadła z wielkim apetytem 🙂 na podwieczorek dostanie twarożek 🙂
u Nas słonecznie od samego ranka 🙂zNatką byłam 4godziny na słoncu...a potemna kawce u kumpeli...
miłego popołudnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też zaliczyłyśmy spacerek i zakupy 😁
Kupiłam Łucji misiowy jogurcik o smaku gruszki i zjadła prawie cały 🤪
ale pewnie dlatego, że coś nowego 😁

Toju koniecznie pochwal się zdjęciami Ani 😉
Mimi Szymuś umie załatwić zakupy bez kolejki 😁 😁 😁 🤪

Łucyja też ostatnio ostro dyskutuje 😁 i nauczyła się dawać 'cześć'
tylko, że nadal jest szczerbata 🤨 widać, że dziąsełka ma białe i grubę no ale nic się nie wyłoniło jeszcze
właśnie usnęła więc ja mam czas na... prasowanie 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie wzięło na porządki w wielkiej szafie 😮
do tego wymieniłam garderobe dzieciom na większą, oraz nasze zimowidło pochowałam 🙂
z łzami chowałam maleńkie ciuszki dla nastepnego maleństwa w rodzinie 🙂

Karolcia ja dziś w Rossmanie kupiłam z Gerbera jabłko z twarożkiem delikatnym, młoda zajadała się spoglądając ile jeszcze jej zostało 😉 kupiłam jej również spagetii bolonege oraz jogurtowy raj 🙂 zobaczymy jak zareaguje na nowości....choć wydaje mi się, że co Natce da się to ona wszytsko pochłania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór

Ja dzisiaj prawie pół dnia na dworze spędziłam z dzieciakami. Młodemu ma kolacje musiałam zrobić podwójną porcje kaszki taki był głodny, chociaż na dworze zjadł cały słoiczek deserku.

Toju tak jak piszą dziewczyny zdjęcia koniecznie musimy zobaczyć , bo śliczne robisz. 🙂

Zmykam do łóżeczka, bo te wędrówki dzisiejsze też dały mi w kość.

P.S
Ja uważam jednak,że Wawel nie jest dobrym pomysłem. Powinni ich pochować w Warszawie. Nie było by tych demonstracji i tego całego zamieszania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!
Mialam sie wczoraj odezwac,ale dzien szybko zlecial,a ja zasnelam w opakowaniu na kanapie ☺️ Teraz tez mam juz ochote wskoczyc do wyrka,ale juz poczekam,az mezus wroci.

Widze,ze u nas rocznice 🙂 wielki 😘 dla Anulki,Kubunia i Dobrusi 🙂
Alez ten czas leci,jeszcze nie tak dawno szkrabiki przyszly na swiat,a juz zabkuja,"dyskutuja",zajadaja nowe smaki,odbywaja pierwsze samodzielne podroze po mieszkaniu 😉 i wogole wszystkie sa cudowne i sliczne 🙂

U nas dzien dosc spokojny,Phillusia odwiedzila kolezanka Olivia 4m-ce starsza,maluchy zajadaly chrupki z usmiechami na buziach,chyba pasuje im wspolne przebywanie 🙂 Phillus przygladal sie wyczynom Olivii,ktora strzelala takimi popisami,ze same z kumpela mialysmy ubaw 🙂

A tak pozatym to w sobote zaplanowalismy parapetowke i nie bardzo wiem co przygotowac,bedzie nas 8 osob i dziewczyny ratujcie!!!Nie mam pojecia co na taka impreze sie robi.Czy tylko przekaski,czy jakies grubsze wystawy?.
Nic smigam zrobic papu dla mojego C,pewnie wroci wyglodzony 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Łucja Wszystkiego Najlepszego 😆 😆 😆
ACSB ja bym zrobiła z dwie sałatki, jakieś przekaski na zimno,coś słodkiego 🙂...śledziki, rybkę na zimno w warzywkach...i coś tamj eszcze....

Moni co do pogrzebu. Na miejscu córki nie chciałabym, aby rodzice spoczywali tak daleko. Nawet codziennie odwiedzićichnie bedzie mogła 😞Tymbardziej, że większość życia spędzili w Wa-wie...jednak inni zadecydowali o Wawelu...trudno...choć przez tą decyzję dopiero zaczną się niesnaski między Polakami 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj w radio mówili że prezydent Białorusi oskarżył Lecha Kaczyńskiego że jest odpowiedzialny za tą tragedię. Że do niego należało ostatnie słowo co do lądowania na pewno... Masakra. Ma facet tupet...


Zdjęcie wrzuciłam jedno na NK, bo M nie chce żebym wrzucała dużo zdjęć. I tak jego zdaniem mam już za dużo...


Dzisiaj jadę do pracy rozmawiać z dyrekcją o kolejnej umowie. Trochę mam stracha. Trzymajcie kciuki dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!

Natalcia buziolki 😘 😘 na 7 m-c 😁

ACSB przygotuj sałatki (tak jak radzi Karolka), może jajeczka w majonezie, i jakies kotleciki w wersji mini (filet z piersi, mieloniaczki)

Karolka ja obiadków Łucji już nie kupuje bo ona ich nie je 🥴
musze podjechać do tesco to może wynajde jej jakieś przysmaki nowe bo i tak soczki nam sie kończą
Mi też pieknie wszytsko zajadała a teraz chyba woli formę "ja sama" czyli pomarańczkę wpierdziela, mimo, że się krzywi ale sama trzyma (oczywiście jest pod ścisła obserwacją, żeby kawałka nie połknęła)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB na taką imprezkę fajne są koreczki, trochę roboty przy tym jest, ale jako zagryzka, takie na jeden kęs są fajne - a komponować można różne, różniste.

kiełbaska, szynka, oliwki, korniszonki, cebulki i takie małe kukurydze marynowane, świeża papryka, ser zółty, wszystko co większe pokrojone w kosteczkę i nadziane na wykałaczki.
To też jest fajna ozdoba stołu, bo takie koreczki można nadziać na przekrojone na pół jabłko i takie jeżyki wychodzą 😉 Bardzo ładnie to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂

dla Natalki i Łucji

Pospałam z dzieciaczkami dzisiaj do 8 🙂, wyspana jestem że hoho. Teraz jedzą śniadanko a ja spijam kawulca. Później wyjdziemy na spacerek i odprowadzimy młodą do szkoły.

ASCB, ja też proponuje jakąś sałatkę lub 2 , koreczki też super pomysł. My czasami robimy też takie krakersiki http://mistrzkuchni.pl/przepis-kanapeczki-na-krakersach-1799.html M robi pasty z wszystkiego co mam w lodówce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamulki!

Wkurzona znów jestem nieziemsko 😠 Zaplanowałam sobie dziś z rana pojechać do moich rodziców, żeby odsapnąć od tego domowego towarzystwa, ale rano jak zesłam z Kubuniem na śniadanie teściowa poinformowała mnie, że jest umówiona do fryzjera i kosmetyczki, a ma przyjechać kurier z paczką koło południa i szambiarz, więc żebym nigdzie daleko nie odchodziła na spacer 😮 Nie wiedziała, że mam plany na dziś, ale przecież nie muszę jej o wszytskim informować. I jak jej powiedziałam, że chciałam dziś rano jechać do siebie, to stwierdziła, że i tak tam przecież teraz nikogo nie ma i mogę jechać sobie później 😠 MOGĘ !!! Szkoda słów...

Buziolki dla Natki i Łucyjki 😘 😘

Zmykam prasować może się odstresuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!!!
Mój rozrabiaka dzisiaj dał mi się porządnie wyspać, bo az do 8.30 🤪 Leżał sobie i gadał sam do siebie w łóżeczku, a ja sobie drzemałam 😜
Toju, powodzenia na dzisiejszej rozmowie 😉
Karole, buziaki dla Waszych Szkrabów-Łucyjki i Natii 😘 😘
ACSB, tak jak proponują Ci dziewczyny, zrób koreczki i ze dwie salatki, mozesz paluszki lub krakersy podac również w ramach przekąski 🙂
Inka, tez bym się wkurzyła 😠 🤨
A co do całej tej sprawy z pochówkiem, to przykre jest to, ze Polacy zamiast trwać w jedności ze sobą podczas załoby narodowej, już się dzielą, już sa jakies niesnaski jak zwykle... 😞
Zmykam kochane, bo już mi mały pospal, obudzila Go koparka jarmoląca od rana na placu 😠
Miłego piątku słoneczka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂
my z rana na targu byliśmy, młodej kupiłam prześliczną ażurkową czapajkę ala kapelusz 🙂 młoda wyglada bajecznie 🙂
popołudnie spędziłam w domu, bo strasznie wietrznie i jakoś ciemno 😞
T dziś wybył z kolegami nagrywać utwory gitarowe...nie wiadomo kiedy wróci....
dzieci już śpią....a mi pozostał net 😉
Karolcia ja kupiłam wczoraj jeden obiadek i kilka deserków, aby nowe smakołyki posmakowała 🙂 też jestem zwolenniczką domowego jedzonka dla całej rodziny 🙂
Monia narobiłaś mi smaku na te kanapeczki z krakersów...jutro działamy z Bartusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my z Łucyjką cały dzień samiutkie spedziłyśmy, troche mamie dała popalić ale dałyśmy radę 😁
teraz dziubasek śpi a ja moge odsapnąć 😜

dzisiaj robiłyśmy sprężynkę, czyli Łucyjka skakała na nóżkach a w pewnym momencie nóżki sztywne i zaczęła kroczki robić a jak się przy tym smiała 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...