Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka Laseczki!
Radzia gratuluję decyzji 🙂 - ja nawet jak przed pójściem do fryzjerki myślę o nowej fryzurce to na fotelu się jakoś z tego nieśmiało wycofuję hihi - ale Ty tak nie rób - cały miot wiedźm czeka na efekt 🙂
byłyśmy u pani pediatry no i nic nie wiadomo- tylko muszę przejść na absolutną dietę 😞 😞 😞 i bez kawy 😞 😞 😞 ciężko będzie... no i jeszcze jutro mamy pobrać w 2 osoby mocz Rozalki do analizy.. i nie metodą sikania do woreczka tylko żeby dziecko nasikało do kubka 🤪 no i ja nie wiem jak nam się to uda 🤢 - robiłyście już takie cuda? hmmm miejmy nadzieję że nic jej nie jest - podobno wygląda zdrowo i nie jest odwodniona... no i sobie waży 6,5kg

Aniutka pociesz się moja młoda nie ma dni marudzenia ale dni aktywne 🙂 tz. muszę do niej mówić i wszystko zaraz ją nudzi, a jak gotuje obiad to owszem chwilke siedzi grzecznie i patrzy co robie - naturalnie cały czas gadam do niej - takie gotowanie na ekranie aż w końcu chce wszystko zobaczyć i muszę ją brać na ręce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
no laski wysyłam ale niestety zdjęcia mają 90mega i mailem nie pójda ,podaje mi błąd serwera ,po skompresowaniu jest 70 i tez zonk ,macie jakis pomysł jak to wysłać to prosze bardzo,może skaypem,po sztuce ,byłoby najszybciej.....


Margherita - możesz skompresować do plików które zajmują do 10mb i wystłać każdą paczkę w osobnym mailu - maile maja pojemność 10mb

a najlepiej wrzuć na picasse 🙂 - możecie utworzyć jakiegoś maila na gmailu czerwcuweczek gdzie wszystkie wrzucicie fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przede wszystkim czekamy na zdjecia 🙂bo u nas z tym marnie 😞

Radzia super fryzurka, zresztą tak jam mówi Zosia co tu dyskutować, ładnemu we wszystkim ładnie 🙂

Zosia ćwicz cwicz ćwicz bo postępy juz są, trzymamy z Kubusiem kciuki nadlal za maleńką 🙂 a z tymi dziwkami to tak jak u mnie też za późno sie zdecydowałam kupić dziweczki ale w sumie teraz jużz nie ma sensu bo mały rosnie jak na drozdzach i duzo się nimi nie ucieszy.

Bhrka dasz rade bez kawy, uśmiech maleństwa wszystko wynagradza! My juz też zaliczyliśmy siusianie ale do woreczka. Mamusia tak inteligentnie założyła woreczek ze razem z siskami dostała się kupeczka i nici z nocnej eskapady do pampersa 🙂

Gosia skompresuj najlepiej i powinno przejść 🙂

A u nas w porządeczku, Kubuś super grzeczny, aż sie boje co bedzie potem 🤔 spi, je, pije, bawi się i tak w kółko. Dzisiaj aż 3 kupki strzelił więc jestem uhahana na całego bo u nas kupki to rzadkosć. Teraz sie głowie co mu takiego dałam że nas aż tak obdarzyła matka natura 🙂Byłam na łowach w lumpku bo mamy likwidacje lumpka w poblizu. Kupiłam mu super dresy z nexta za 5 zł 🙂 juz wyprane wyprasowane jutro juz przymiarka 🙂 Poza tym zyje w stresku bo raz nie wiem czy dostałam sie na uczelnie czy nie a dwa podobno do końca roku z 40 umysłowych u mnie w firmie mają zwolnić 20 osób. Mam przeczucie ze jestem na liscie 😞 oby tym razem moje przeczucia się nie spełniły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly poslizg czasowy 😠

mialam dzisiaj kiepski dzien...ogolnie mam zalamke 😞 😞 na razie nie bede pisac... 😞 😞 w piatek sie okaze...wtedy napisze...

mam lzy w oczach... 😞 i jestem przygnebiona...nie mam apetytu...

Dobranoc Moje Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 😎

albo jestem taka tępa albo tych zdjęć nie da sie wysłac ,ja zawsze wysłam do polski przez skypa i fota o wielkosci 2-3 mega idzie kilka sekund,no moze minute ☺️
moze lepiej nagram na cd i powysyłam poczta ,jesli nie macie skypa 🙂

u mnie narazie nie pada,więc wychodzimy juz za godzinke ,dwie,i bedziemy rozkoszowac sie brakiem deszczu:P jest zimno w porównaniu do polski bo jest ok 14 stopni 🙂

Kathy
ale o co chodzi ,piszesz jak potłuczona ,zagadki nam jakies robisz czy rebusy???Wal o co chodzi! 😠

Reni
pewnie ,ze na jednej liscie bedziesz a na drugiej nie:P
oby tylko na właściwej 🙂 kwiatuszek dla ciebie z ranka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy to norma,ze sa dobre i zle dni, szczgolnie teraz gdy jestesmy mlodymi mamusiami bez doswiadczenia.nie zalamuj sie,bedie dobrze! po burzy zawsze słonce!!!

reni zobaczysz,ze rzeczywistosc mile Ciebie zaskoczy!!!!
ech...lumpki z wyprzedaza! zazdroszcze 😉

ja wczoraj kupilam małemu spiworek,bo sie rozkopuje i jest zmarzniety z ranka:
http://www.allegro.pl/item724439163_angielski_spiworek_do_spania_roz_0_6_m_cy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOS CHYBA PRZYSLALAS TA POGODE DO MNIE!!! DZIS U MNIE PADA !!! DLA MNIE I TAK BEZ ROZNICY,BO KWITNE W DOMU Z ANTYBIOTYKIEM, JESTEM NAFASZEROWANA PARACETAMOLEM.BIEDNY SYNEK MUSI SSAC TE SWINSTWO...
I WLASNIE- CO Z ANULKA??? DOMYSLAM SIE,ZE WCZORAJ MIALA URWANIE GLOWY- MALA DO SZKOLY PIERWSZY DZIEN TAK JAK OLCIA IJUZ CODZIENNIE DO SZKOLY WSTAWANIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka te pampersy premium care sa rewelacyjne w dotyku, ja wlasnie koncze paczke starych pampersow i sprawdze jak sie maja te premium do delikatnej pupci tymka. a te huggies sa faktycznie sztywniejsze ale moj tymek nie ma przy nich takich odparzen jak przy pampersach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki

A u nas dzisiaj super sł♣onecznie! Zaraz pędze z małym na pierwszą samotną wyprawe do banku sklepu apteki. Uwielbia siedzieć przy mamusi cycu 🙂 chociaż ma dzisiaj total dzień marudy 🙂 wiec nie wiem czy dobrze orbie zabierając go ze sobą.

Dzięki dziewczyneczki za wsparcie, oby moje nazwisko znalazło się na odpowiedniej liście 🙂

Zmykam do marudy, wróce to poklikam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to macie urwanie głowy z tymi pupciami.....
ja uzywam pieluch,takich jakie kupie tzn:aldi,tesco,huggies,pampers,zależy gdzie promocja i wszystko jest oki,teraz wpadliśmy w szał super-oszczędzania,więc polecą te o połowe tańsze czyli aldikowskie lub tescowskie,podobnie jak w polsce uzywałam tych z biedronki i dla nas nie było różnicy 🙂 także mam luz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, moja glista zasnęła 🙂

a ja skorzystam z chwili i przygotuje obiadek 🙂

Niebuś!współczuje zapalenia migdałków!kwiatek dla Ciebie 😘 😘 😘 😘 i mase buziaków na wyzdrowienie od Jasia oczywiście 🙂

nio Anula pewnie próbuje sobie poukładac dzionek z dwiema zmorkami 🙂)

buzka, mykam do kuchni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TO TAK MORDKA KOPREM ZATKANA WIĘC MAM CHWILKĘ:P

PO PIERWSZE JAKBYM ŚMIAŁA O WAS ZAPOMNIEĆ 🙂 WRÓCILIŚMY OD TATY W PONIEDZIAŁEK I NIE MIAŁAM NETU,DOPIERO WCZORAJ PRZYSZLI CI OD NIEGO I SIĘ OKAZAŁO,ŻE JAKIEŚ GÓWNO SIĘ ZEPSUŁO OD BEZPRZEWODOWEGO I M USZĘ MIEĆ NA KABLU NARAZIE DOPÓKI TEGO NIE KUPIMY 😞

NIEBO WSPÓŁCZUJĘ CI STRASZNIE ZAPALENIA UCHA,BO WIEM CO TO ZNACZY SWOJEGO CZASU MIAŁAM Z RAZ W MIESIĄCU I RYCZAŁAM Z BÓLU 😞

RADZIA FRYZURKA SUPER,JA TEŻ SIĘ BAŁAM ŚCIĄĆ ALE DUPA RAZ SIĘ ŻYJE 🙂I TERAZ MNIE WSZYSCY WKU....Z PYTANIEM PO CO ŚCIEŁAM 😠 😠 MAM OCHOTĘ POWIEDZIEĆ PO GÓWNO 😠 😠

RENI BĘDZIE DOBRZE W PRACY TAKA MĄDRA KOBITKA PRZEBIJE WSZYSTKICH 🙂

KATHY GOSIA MA RACJĘ PISZESZ JAK POTŁUCZONA,ALBO CHCESZ NAM POWIEDZIEĆ ALBO NIE 😠 😠 PO TO NAS TU MASZ 😘

KURDĘ JUŻ ZAPOMNIAŁAM O CZYYM JESZCZE BYŁA MOWA W ZALEGŁOŚCIACH ☺️

AAA ZOLTRI MASZ KOCHANEGO CHŁOPA 🙃

JA NA MOJEGO ODKĄD ZACZĘLIŚMY UPRAWIAĆ KAKAO PRAWIE CODZIENNIE TEŻ NIE MOGĘ NARZEKAĆ HIHI,WCZORAJ NAWET DOSTAŁAM PIĘKNY RÓŻOWY BUKIET:P :laugh:

MOJA JESSI WCZORAJ BIEDNA WIECZOREM DOSTAŁA TAKICH BÓLI BRZUCHA I AŻ GORĄCZKI NIE WIEDZIAŁAM CO SIĘ DZIEJE,ALE PO DŁUGICH ROZMOWACH WKOŃCU OD NIEJ WYCIĄGNĘŁAM,ŻE SIĘ DENERWOWAŁA,ŻE NIE BĘDZIE MIAŁA DZISIAJ KSIĄŻEK,BO DOPIERO NA DZIŚ MAJĄ NAM PRZYWIEŚĆ DO KSIĘGARNI.ALE TATUŚ JĄ DO SZKOŁY POPROWADZIŁ TO BYŁA HAPPY I JAKOŚ POSZŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane!Witajcie. Korzystam z momentu, bo Sofia zajeta swoim placykiem zabaw... Sama walczy tam z tygrysem (pluszowym rzecz jasna!).
Jestem zalamana... Zalamana ystemem lecznictwa jesli chodzi o pediatrie... Sofia wczoraj byla bardzo wyjaca (wg mnie z bolu) i poszlam na ostry dyzur do pobliskiej prywatnej kliniki, w ktorej rodzilam. Tam lekarz orzekl otitis, czyli zapalenie ucha i zapisal antybiotyk. zmaltretowali mi tam corke, bo rure do odbytu wlozyli, zeby nie wiem co do cholery sprawdzic. Bo mowilam przeciez,ze kupki ok, nie twarde, codzienne i zolte. Sofia wyla a mi lzy lecialy. No i zapisali antybiotyk.. wiec ja - zalamka... juz antybiotyk i takie malenstwo. Ale na to Mariano... zaraz zaraz, a jesli nie maja racji... ???? Postanowilismy pojechac do szpitala publicznego na ostry dyzur. To szpital uniwersytecki. Tam przyjeli nas i orzekli, ze dziecko jest najzupelniej zdrowe, tyle ze wrocily pewnie silne kolki.. a ja pytam... i robie glupa... i nie ma np.zapalenia ucha???A lekarz na to.. Nie uszy sa w absolutnym porzadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wyobrazacie sobie...!!!!!Dwoch lekarzy i zupelnie dwie rozne diagnozy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na leb chyba dostane. A ta glupia baba dala mi antybiotyk!!!!!!Na nic!!!!!Dzis ide zlozyc doniesienie! No ale czujecie to!!?????
Moj pediatra est niestety na miesiecznych wakacjach, dlatego wloczymy sie po ostrych dyzurach... Jak wroci chyba go obcaluje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze Paulinko ,że u was podobnie ze służbą zdrowia jak w Irlandii 😠 u mnie najpierw kłuli małą dwa razy dziennie ,zeby nas pózniej o 22 wieczorem poinformowac o błedzie w wynikach ,pózniej znowu spotkałam lekarke która cały miesiąc mówiła ze mała ma potówki ,niedługo bym ja zamroziła a te "potówki" nie znikały ,w Pl okazało sie że to wyprysk niemowlęcy i 3 dni npóżniej zniknął po zastosowaniu kremu:P
ku...a,trzeba uwazac na tych debili lekarzy i całe szczęście ,ze natura i pan Bóg obdarzył nas czymś t5ak cudownym jak :INSTYNKT MACIERZyŃSKI,i w tej wczorajszej akcjii twoj zadziałał bezbłędnie i poszłaś do tego szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...