Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc kochane!Weekend fajny,bo z psiapsiolka!!! Nawet nie zajrzalam do kompa. Teraz Sofia uciela sobie drzemke, a ja korzystam.Dzis wieczorem mamy pediatre i pierwsze szczepienia.Ciekawe ile wazy Mala... Pewnie cos kolo 5 kg.

A my wczoraj po tygodniu chyba zrobilismy sobie 2 kakao!!!Dla mnie tez nie jest to samo co przed porodem,bo wciaz boli. No i nie cierpie gumek...Ale za to zaczelam brac tabletki i po 15 dniach gumki precz!!!!!:laugh:
Aniutka!moja dopiero co skonczyla 2 uiesiace i juz z 3 tygodnie temu obracala sie z pleckow na brzuszek i odwrotnie!!!!!!!A teraz to nawet tylek podnosi na wyprostowanych nogach, jak lezy na brzuchu. Glowke juz unosila na przedramieniech po pierwszym miesiacu!!!!Zawsze obkladam ja poduszkami, bo rusza sie jak dzika!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj Paulinko! wspaniale,ze spaedzasz bezstresowo czas! nalezy sie!
swietnie,ze Sofia taka ruchliwa! tylko uwazaj zeby nie przeciazyla slabego jeszcze kregoslupa! jak bylam u pediatry to pytalam co moge robic z malym - jakie cwiczenia- to zabronila unoszenia za raczki z pozycji lezacej ale wlasnie kazala klasc na brzuszku i cwiczyc miesnie grzbietowe poprzez podnoszenie przez dziecko glowki. dopiero jak bedzie dobrze i sztywno- bez kiwaczka- trzymac glowke mozna dalsze cwiczenia wprowadzac. poszukaj w necie o cwiczeniach 🙂 niech sofia dalej tak wspaniale sie rozwija !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Paulinko!!no to sie ciesze że weekendzik pełen relaksuuu 🙂)
no to faktycznie masz ruchliwą Zosienke 🙂) ja pytam bo Jas własnie nauczył sie tej sztuczki jakoś w czwartek 🙂 i jak troszke polezy na pleckach to juz mu sie bardzo nudzi i zaczyna wydziwiać na boki..a jak mu sie udało wykrecic to miał taką radoche że szok 🙂 i tak juz kilka razy zrobił przewrót z plecków na brzuszek..a jak jest na brzuszku to główke dośc długo trzyma w pionie 🙂)

ja własnie bawie sie w picassie i obrabiam zdjęcia Jasia, bo chce zrobić odbitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

Ponadrabiałam zaległosci w czytaniu.

Beatko ja jak karmiłam piersia dokarmiałam pierwsze bebikiem i nie było zadnych problemów dopóki ciagnał pomiedzy sztucznym cyca. Jak już przeszłam na 100% na samo sztuczne to zaczęły sie problemy. Na Bebiku pisze tak samo "jest odpowiednie dla niemowląt gdy nie są one karmione piersią", na humanie, na nanie, nanie active, bebilonie... chyba na wszystkich. Nie wiem czy jest jakieś mleko dostosowane na dokarmianie cycem. Przynajmniej nie spotkałam się.

Witamy wszystkich ochrzczonych!!! I czekamy na foteczki 🙂

Beatko a jak się czujesz? Jak uszy? Mnie zaczyna łapać angina 😞 oby mały sie nie zaraził !!! O właśnie krosty to typowa zmiana uczuleniowa u małego o podożu bateryjnym. PIjemy teraz FENISTIL i smarujemy maścia bateriobójczą BACTROBAN i na szczęście przechodzi!!! 😆 😆

Super ze Sofia taka mocna laseczka ale nie pozwalaj jej na zbyt wiele bo nadal ma przecież miękkie chrząsteczki. Mój Jakubek uwielbia turlać sie z boku na bok ale z plecek na brzuszek dopiero nam raz sie przekręcił i marudził bo nie potrafił sobie uwolnić ręki na której leżał. A głową ten mały piernik jakby mógł to by sufit powąchał :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja na razie sie nie obraca, za to łebek trzyma strasznie długo wysoko jak sie ja na brzusiu położy.
kwiatek dla sofii za dzikie ruchy 😉

mamuśki-wypadaja Wam włosy???kurcze, mi od tygodnia leca jak szalone, za chwile odpływ w wannie zatkają..przyjdzie mi je obciąć i będzie obciach, bo jak są krótkie to sie kręcą strasznie i wyglądam jak baran....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie przejmujcie się wypadaniem włosów - to normalne po ciąży - mi też wypadają i też mi się to nie podoba ale one muszą wypaść gdzieś wyczytałam że normalnie codziennie ileś tam włosów wypada a na ich miejsce wyrastają nowe - w czasie ciąży wypada mniej tych starych włosówi teraz te które powinny wypaść w ciąży wypadają teraz i nie da się temu zapobiec - a obcinać możecie 🙂 pewnie pięknie będziecie wyglądać odmienione i mężom się to spodoba 🙂
brawo dla Zosieńki za przewracanie się i ogólną ruchliwość - kwiatuszek dla ruchliwego maluszka, moja Rozalka i owszem wędruje po łóżku ale się nie obraca z plecków na brzuszek bardziej z brzuszka na plecki kiedyś się przewracała a teraz to sobie powyciąga główkę - ładnie już trzyma a jak się znudzi to koniec - bunt i krzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutko slicznie wygladalas! ech ten twoj to normalnie slepy jakis!

Reni - bebiko 1, humana1 i hipp 1 jest do dokarmiania- napisane na pudelku nawet, bebiko na stronie netowej w opisie. wiec sa do dokarmiania...no chyba bede zmuszona sprobowac takie normalne 😞 i do tego po kolei musze testowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak nie doczytałam linijki :
" Jest odpowiednie dla niemowlat w przypadku, gdy nie jest karmione piersia
lub po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego"

A na twarde kupki polecem [rzy dokarminiu sztucznym na początek herbatke z HIPPa ułatwiajacą trawienie a jak nie zda egzaminu to ENTEROL - wada ze tylko na recepte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka napisał:
edith mi również włosy wypadują jak szalone, jak tak dalej pojdzie to łysa bede 🙂)

ja tez chce foteczki ze szczyrku ☺️


kochana,jeszcze tylko ty mi zostałaś do wysłania ,bo wysyłam po trzy sztuki w mailu,i robię jedna laske dziennie,wiec dzis ty! 🙂 Radzi to skrzynke przepełniłam bo nie umiem ich spakowac wiecej wiec wychodzi kilka maili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
BEATA MYŚLĘ,ŻE MOŻESZ ŚMIAŁO PODAĆ MLEKO NA KTÓRYM NIE JEST NAPISANE,ŻE DO DOKARMIANIA 😉 JA PODAWAŁAM I NAN1 I NAN ACTIVE NAWAT JAK DOKARMIAŁAM PIERSIĄ.

JA TEŻ CHCĘ ZDJĘCIA 😞

anulka dawaj jeszcze raz maila,bo gdzies zapodziałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my połazilismy po Botaniku i oczywiscie mam nowa sesję do obróbki z Niunia ,ale to troche potrwa bo mój whisky chłodzi sobie i nie wiem czy dzis sie doczekam 😞
Aniutka pieknie wygladalisci i nie zazdroszczę tym które jeszcze to czeka-zamieszanie z poplątaniem:laugh:

spadam bo lasangia dochodzi.....mniam,mniam 😘 kwiatuszek dla Sofii za fikołki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...