Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kochane!
A u nas dzis swieto dlatego caly dzien mnie u Was nie bylo. Pojechalismy na cudna plaze, bo dzien jak marzenie. 27 stopni, niebieskie niebo, slonce..Ach cudnie, nawet w morzu sie wykapalam. A Sofia w samym body w cieniu lezala i nawet sobie 2 godziny siesty uciela przy szumie fal. Cos pieknego ta pogoda.
Smoczki my uzywamy od 0-6. Ja kupuje takie proste smoczki, bez zakrzywienia, bo takie tylko lubi Sofia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulinka, można do was wpaśc na plaże i pyszna kawkę pod parasolem???? ja dzis miałą ręce jak w środku zimy skostniałe...rękawiczki trzeba wyciągac...

wrócilam z zajęc, dzieciaki dzis nawet OK. ale głwa mi napieprza i w gardle szczypie. herbata z miodem i z Małą do wyrka 😉

ja mam smoczki ale tylkodo butelki, innymi Mała pluje, i te mam z canpola 3+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie

byłam na siłce ,zrobiłam 300sklonów na brzuch w sumie na róznych maszynach i bez,i brakło mi czasu na basen bo ćwiczyłam 75min.potem wpadły siostry.............no i potem poszłam na spacer po worak do spania dla małej bo daje czadu w nocy i juz nie chcę mi sie ja przykrywac,jakoś nie jestem przekonana do tych worków ale nie mam wyjscia,co pół godziny sprawdzałam czy jest przykryta-schiza jakaś 😞

Kupiłam Anulce skarpetki ,tzn Pinesce,wysle w PL 😘

Super wiesci od Zosi 🙂

Veli
bedzie dobrze ,ja tez robiłam usg główki ,bo niby wczesniak,bo jakies napięcie nerwowe ze rączki w piąstki trzymała, i cała spięta była u pediatry i wyszło wszystko w porzadku,mówie ci nie zawsze takie oznaki to od razu coś złego.

Zapomniałam co jeszcze było bo 15 stron nadrabiałam 😞

aha,i pokłóciłam się z P przedchwilą w 5 sekund ,rozbeczałam i poszłam na Car -park zapalić bo mnie wyprowadził z równowagi-ham jeden.o pierdołę-jak zwykle.

jestem padnięta:siłka ,spacer itd,pogoda ładna to korzystam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti odgapia-Olivka tez na 4 miesiace dostała krzeselko,no i fotki musowo!!!!!!!!!!!!!!!


a smoczki TT 0-6m-kauczukowe tylko!
i jak braknie to nie wiem co zrobie ,bo najpierw wciskałam na siłę i nauczyłam ja ssac ,żeby mi przy cycusiu nie zasypiła a teraz jak ich juz nie kupie to zgon ,a tylko wjednej aptece są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO GOŚ SUPER DZIĘKUJĘ CI BARDZO KOFFFANA KOBITKO 😘 😘 😘

NO I NAJCZĘŚCIEJ CZŁOWIEK SIĘ O GŁUPOTĘ KŁÓCI 😠

GOŚ SMOCZKÓW KUP NA ZAPAS HEHE JA TO JAK ZA KOMUNY:P :laugh: :laugh: :laugh:

ALE MY WALNIĘTE JESTEŚMY JEDNA RZUCIŁA HASŁO KRZESEŁKO CZYLI JA HEHE:P :P I JUŻ WSZYSTKIE PRAWE POKUPOWAŁY 🤪

JA JUŻ NIC NIE WYMYŚLAM,BO WSZYSTKIE PÓJDZIEMY Z TORBAMI:laugh: 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JEZU A PINESKA ŚPI OD 16,ALE DAŁA MAMIE LUZU,BO JUŻ CZUJĘ,ŻE SIĘ KRĘCI,ALE ZARAZ BĘDZIE TATUŚ:P :P

NO I JA DZISIAJ TEŻ MAŁĄ NA NOC WSADZAM DO ŚPIWORKA,BO NIE DOŚĆ,ZE SIĘ TAK OBKRĘCIŁA TO JESZCZE RĄCZKI MIAŁA JAK LODY,A NIBY MIAŁA CIEPŁY PAJACYK I KALORYFER BYŁ NA FULL,A BAŁAM SIĘ JĄ PRZYKRYĆ NA NOC BO JAK SIĘ TAK KRĘCI TO NIEDAJ BOŻE JESZCZE BY SOBIE NA BUŹKĘ KOC NACIĄGNĘŁA 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 a co do zakupów to ja jeszcze spac nie mogę ,bo kupno łóżeczka mnie czeka i ogladałam juz kilka :w Ikei-lipa,w Mothercare-strasznie drogie ale ładne(ok 250 euro),no i jest jeszcze jeden tańszy troche sklep to w promocjii za jakąś stówke sie znajdzie,a w PL sa takie ładne i to tylko za ok 300zł 😞 z szupladami ,cudami a tu zastówe to takie zwykłe,nawet niektóre nie maja oregulowanych poziomów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I mój łobuz już śpi dzisiaj mu zrobiłam jak zwykle 150 ml z tym że dałam 5 miarek bebilonu mleka i dwie miarki bebilonu kaszki kukurydziano-ryżowej z jabłkiem wciągnął i śpi 🙂 Ja smoczki tez tylko TT mały do spania zawsze musi mieć smoka inaczej nie zaśnie 🤨 i jak sie przebudzi w nocy i nie ma smoka bo mu wypadnie to miałczy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ NO ALE PRZELICZAJĄC TO NIE WARTO BY BYŁO NA TE ILEŚ EURO ZA PRZEWÓZ ZAPŁACIC???ŁÓŻECZKO ZŁOŻONE NIE JEST TAKIE DUŻE,MOJA MAMA JAK COŚ PODAJE Z WŁOCH TO ZA PRZEWÓZKĘ Z 20-30 EURO PŁACI BUSOM POLSKIM.

NO I DZIĘKUJĘ ZA KWIATUSZKA DLA JESSI 😘 A ZABAWA W WANNIE BYŁA SUPER 🙂WŁAŚNIE MNIE RODZINKA OPUŚCIŁA,TATUŚ Z CÓRECZKAMI OGLĄDA "JA ROBOT",A JA SIĘ WYKĄPAŁAM I WŁĄCZYŁAM SOBIE EGZORCYZMY DOROTHY MILLS,ALE TRZEBA CZYTAĆ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i chyba też zacznę juz podawac małej jakieś "narkotyki "na noc bo zamiast przestać się budzic w nocy (bo budziła się 1 raz o 3.30)to teraz budzi się 2 a nawet 3 razy ,kurde jest coraz starsza to może też coraz głodniejsza ,spróbuje z ta kaszką w polsce,w razie reakcjii nieoczekiwanych bedę mieć pediatrę na miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maly zasnal uspiony przez tatusia- bujaniem na raczce...on roznie zasypia- czasem sam a czasem z pomoca...

krzeselko kupimy w necie, jedna firma wystawia i wlasnie przeszla aukcja wiec poczekamy az wystawi ponownie,bo to sklep,
gos szacun za te 75min!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty to masz kondyche!fiu fiu!

ale masz fajnie anulka z ta wanna...ja na swoja musze jeszcze troche poczekac.. ale juz mam wstepny rzut:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA MUSZĘ JESZCZE TO KUPIC I WYPRÓBOWAĆ:

http://www.frisco.pl/product/4005500051466/NESTLE_Do_picia_Kaszka_mleczna_ryzowo___kukurydziana___po_4_miesiacu___2x250ml.xhtml

GOŚ DOWIEDZ SIĘ I PRZEKALKULUJ,MYŚLĘ,ŻE POCZTĄ MOŻNA BY TEŻ PRZESŁAĆ ZORIĘTUJ SIĘ W CENACH JAK BĘDZIESZ W PL 🙂

NIEBO DOSTAŁAŚ MMSA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...