Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szoruj sie wygrzac Anulko! 😘

jutro jade dokupic tych pieluch ,bo dzis w lidlu sprawdzilam cene i za te same 15zl wiecej ! szok! to faktycznie cena w realu rewelacyjna! dziewczyny jak macie gdzies blisko real to warto skoczyc i sprawdzic czy tez sa takie ceny:
pampers activ baby 3 62szt za 29,95!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja w koncu dzis dokupilam sobie miseczke z tt taka jak wam dziewczyny na zlocie dalam i kupilam mate zeby jak juz bedzie siedzial miska nie zlatywala z siedziska bo to dzieciaki lubia 🙂 🙂 🙂 🙂 zrzucac i pluc jedzeniem hehehe


no ja wczoraj tez zakup 8 paczek husteczek za pampers sensitive za 8funtow...ale normalnie huggisy uzywam bo za podwoja pake w jednym skepie place 1.26funta czyli jakos 7zl

moj wykancza stare huggisy i kupilam wpolsce w dzien wyjazdy sleepy dry pampers ale ich nie lubie jakies sztywne ...no i wracam do pampers active najlepsze:P:P


Gos siluj sie siluj moze ja w koncu sie za siebie wezme...mowie to z lodami w rekach hehehe buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
aaa ostatnio wiecej pije kakao 🙂 troche jeszcze boli, musze isc do gina 🤢 dzis w dzien wypilismy i juz bylo lepiej ☺️



niebus tez tak mialam dluzszy czas tam gdzie szwy chodz ja mam tylko na wardze ale odczuwam i lekarz powiedzial ze przez jakis czas jeszcze bede miala to dziwne uczucie az zniknie i nie bede wiedziala kiedy 🙂 🙂 🙂
czeste kakao pomaga heheheeh ja nie mam jak bo czerwone moze sie leje a jutro implant huraaaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WYKĄPANA JUŻ JESTEM 🙂

FAJNIE MASZ ZOLTRI Z TYM IMPLANTEM 🙃 BO Z GŁOWY STRES.

CO DO PAMPERSÓW W REALU I OGÓLNIE CHEMI TO TAM MAJĄ REWELACYJNE CENY,OSTATNIO BYŁA PROMOCJA OMO(Z NIEMIEC GO PRZYWOŻĄ BO NA POLSKIM RYNKU JUŻ NIE PRODUKUJĄ)I BYŁO 4 KG DO BIAŁEGO PLUS 4 KG DO KOLORU ZA 34,99 🙃 JA NASZCZĘŚCIE ZAKUP CHEMI MAM NARAZIE Z GŁOWY MĄŻ PRZYNOSI VIZIRA,LENORA,FAIRY:P BO TYM HANDLUJE,ALWEYSY I WKŁADKI TEŻ MAM ZA DARMO WIĘC DUŻO ZAOSZCZĘDZAM NA TYM.A DO TEGO SZWAGIER DORZUCI CIFY I DOMESTOSY I WYPRAWKA CHEMICZNA JEST.
MAM NADZIEJĘ,ŻE ŁUKASZ JESZCZE POPRACUJE TROSZKĘ,BO CAŁY CZAS MŁYN W TEJ PRACY MA I OD SIERPNIA ZWOLNIENIA 🤢

CO DO KAKAO TO MI SIĘ JUŻ KOŃCZY CZERWONE MORZE WIĘC NIEDŁUGO WSKOCZĘ NA BYKA,ALE BEZ PENIGRY JESZCZE:laugh: :laugh: :laugh:

ZOLTRI NIE PRZEJMUJ SIĘ NA NA NOC SIĘ NAJADŁAM KURCZAKA BO ZOSTAŁ Z OBIADU I MAXI KINGA WRZUCIŁAM:P :P A BRZUCH TO MAM JUŻ JAK W 6-TYM MIESIĄCU CIĄŻY,ALE W D...TO MAM 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się napisałyście

Beatko dobrze że napisałaś o tych pieluszkach musze radka wyłać po nie bo straż przenieśli już w nowe miejsce a na przeciwko w CH jest real to mi kupi... więc od dzisiaj już nie mieszkam w straży 😞 pożegnali nas o 6:30 😞 trochę smutno bez nich...

Gochasuper że się zrelaksowałaś a to że masz cudowne dziecko to już dawno wiedziałam:P a do tego masz fajowskiego faceta :P

u nas jak na razie nie ma co mysleć o kakałku bo ciocia czerwonym BMW przyjechała ☺️ i dupa.

Lecę na Wojewódzkiego i do spanka.

Kfffiat dla Gochy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No babeczki to widzę, że my wszystkie razem mamy @ moja właśnie sie zaczęła. A co do kaka to my po bozemu w niedzielę rano pilismy :P:P:P I u mnie również takie dziwne odczucie podczas picia jakby jeszcze ciągnęło 🤢

Dobranoc mamunie Antoś od 21 śpi więc mam nadzieję, że jeszcze pośpi chociaż u Nas jest podział :P:P Paweł karmi Antosia o 2 w nocy a ja o 6 rano 🙂 I co jakis czas zmiana. Chodź i tak wstajemy razem bo jak Paweł karmi małego o on bierze go na rączki żeby nie płakał a ja idę przygotować mleko a jak ja karmie to Paweł robi mleko a ja noszę na rękach 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny!
no to Izuś nie fajnie tak w środku nocy obydwoje musicie wstawać :/ a może spróbujcie go później kąpać to mu się troszkę przestawi i może nie będziecie musieli wstawać - my tak na początku kąpaliśmy malutką po 23 i budziła się tylko raz ok 3 w nocy , teraz ją kąpiemy ok 21 - 22 i dosypia spokojnie do 6:30 wtedy się wierci, daję jej smoka i robię kawę 🙂 a potem ją karmię
ja już jestem tydzień po ciotce i pijemy kakao codziennie 🙂 i już jest tak jak przed ciążą zarąbiście tylko jeszcze nie poszłam do gina i panicznie boję się kolejnej wpadki a z drugiej strony jakby było to przynajmniej bym miała za sobą rodzenie dzieci...
idziemy dziś do szczepienia jeszcze
już nie przynudzam
miłego dnia mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po 23 to strasznie późno 🤔 No nic ja kapie o 20 i koło 21 zasypia może jak zacznie jeść deserki i zupki to zacznie przesypiać bo często dzieci po "słoiczkach" zaczynają przesypiać nocki. Zamówiłam wczoraj nosidełko uh... bo mój mały życzy sobie zeby go nosić ale tylko pleckami do mnie więc znalazłam takie mama nadzieję, że sie sprawdzi 🙂
http://www.allegro.pl/item743682269_nosidelko_baby_carrier.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laleczki,
ja mam dwa nosidelka i oba sa funkcja noszenia przodem i tyłem- jedno firmy mothercare a drugie z maxi cosi tzw. maxi go go. uzywane moze dwa razy, bo maly sie strasznie grzeje w nich i poci a jak nozki i raczki nie sa osloniete to marzna wiec jakos nie moge sie przekonac. Tymek grzecznie w lezaczku sie bawi-ciagnie zabawki z łuku,nie ma potrzeby go nieustannie nosic..na szczescie. wspolczuje mamusiom, ktore dopuscily do takiego stanu rzeczy. czasem sie dopomina o swoje ale to jest sporadyczne, woli zabawki od noszenia. w sklepach wspaniale w nosidelku sobie jezdzi i jak nie spi to obserwuje swiat a jak wiadomo w galeriach handlowych swiat baaardzo ciekawy:P

Aurelko wlasnie mnie tak boli ten przedni odcinek, bo jak juz przejdzie ten poczatek jest ok, troche jeszcze czuje ale juz duzo mniej, no i lekko krwawie przy tym,tak jakby tam byla ranka i zostaje naruszona 🤨 no musze do gina koniecznie!
Izus mnie nie ciagnie a raczej piecze chwile.ciagnely mnie szwy i poszlam drugi raz na wyjecie tych rozpuszczalnych i pomoglo(plus sama jeden wyjelam palcami 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry kochane.
W koncu dali mi Monurat ( to samo co Anulce) i zadzialalo prawie natychmiast. Juz tak mnie cisnelo i bolalo,ze nie moglam 5 !!!!minut wytrzymac. No i wzielam 2 saszetki. Dzis jeszcze latam, ale znaaaaaaaaacznie mniej.

Poza tym u nas sie rozpadalo. Pierwszy raz po 4 miesiacach!!!!Wczoraj byla ogromniasta burza i az ulice pozalewane.

Dzis noc niezla. Sofia zjadla o 22-giej i spala do 5.30. Potem po jedzeniu znow zasnela i spala do 9-tej, kiedy to bylo nastepne karmienie. Teraz fika na placyku...

Milego dzionka Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas nocka suuuuperowska,i dzień dzis mi sie zapowiada ciekawie,jade do centrum poszukać jakiegoś prezentu na urodziny dla mojego husbanda,a potem do siostry jade ,bo nie chcę ich dzis tutaj,mam posprzatana chałupke i jak oni wpadaja to po ich wyjściu to jest meksyk ,wiec jade ja:P

ja tez chce do Reala 😞 po pieluchy,ja dalej jade na tescowych i aldikowych ale ostatnio podrożały i wychodza prawie tyle co pampersy w promocjii to juz po nie nie jade ,teraz spróbuję tych baby active,własnie czym one się róznią od tych zielonych??? ☺️

kwiatuszek dla Izy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Paulinko, cale szczescie,ze pomaga, ja kocham furaginum 🙂mam zawsze zapas w domu,bo mnie te cholerstwo dopada co jakis czas. a tak sie czlowiek pilnuje.

my tez tak pozno nie kapiemy, uwazam,ze to stanowczo za pozno, poza tym ja pisza w madrych ksiazkach nalezy od poczatku ustawic pewien tryb kapieli zeby dziecko wiedzialo,ze po kapieli jest papu i lulu. a w pozniejszym czasie jest bajka, kapiel , papu i wyro. jak nie wykapiemy malego do 21max to juz opuszczamy- wtedy samo papu i spi.

moj tez sie dzis w nocy obudzil ok.3.40 , dostal cyce i poszedl spac, i nad ranem ok.7. a byl czas,ze spal od 22ej do 6 ☺️ bylo tak pieknie..nie wiem dlaczego sie zmienilo, moze przez to,ze wiecej teraz butli dostaje niz cyca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj biedne Niebo - chyba masz delikatną pupke jak Tymuś
ja bym się raczej się skłoniła do nosidełka z dwoma ramionami - takiego jak plecak, moje tak ma i przynajmniej kręgosłup jest równomiernie obciążony ale fakt - zabawki są wygodniejsze w użyciu nawet od nosidełka - ja używam nosidełka w celach transportowych a nie rozrywkowych hihi chociaż mała nosić się w nosidełku uwielbia a szczególnie przodem do świata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

TO JA CHYBA MIAŁAM NAJBARDZIEJ PRZESPANĄ NOCKĘ,MAŁĄ ŁUKASZ NAKARMIŁ PO 21 I ZARAZ ZASNĘŁA I WSTAŁA O 7 JADŁA,ZNOWU ZASNĘŁA I TERAZ WSTAŁA I SIEDZI U MAMUSI NA RĄCZKACH 🙂

MI O 23 TO BY SIĘ JUŻ KĄPAĆ NIE CHCIAŁO,WOGÓLE JAK SIĘ ZASIEDZIMY ALBO COŚ TO JUŻ JEJ TAK PÓŹNO NIE KĄPIE TYLKO PRZEMYWAM.WYCWANIŁAM SIĘ I JUŻ NIE TASZCZĘ WANIENKI TYLKO WSTAWIAM DO WANNY I TAM MAŁĄ KĄPIE:P

IZA JA MYŚLĘ,ŻE SUPER ZAKUPIŁAŚ TO NOSIDEŁKO I NIEDROGO TAKŻE NAPEWNO SIĘ PRZYDA I WYGLĄDA NA TAKIE SOLIDNE 🙂

NIEBO I MYŚLĘ,ŻE WŁAŚNIE PO BUTLI TYMUŚ POWINIEN DŁUŻEJ SPAĆ 🥴 A NIE SIĘ BUDZIĆ.

NO I MOJA TEŻ JEST SPORADYCZNIE NOSZNA NA RĘKACH,CZĘŚCIEJ JĄ KŁADĘ "GDZIEŚ"Z ZABAWKAMI I KARUZELKĄ I SOBIE PODZIWIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos nie wiem czym sie roznia...dopiero pierwszy raz je kupilam a do tej pory mialam huggiesy i te pampers premium care. jeszcze zuzywam huggiesy wiec za dwa dni jakos zaczne tych active. Zoltri cos wie na temat active, bo do nich wraca jak napisala.
a sama chcialam do lidla podjechac po te toujours- bo sa porownywalne do pampers( takie opinie wrod uzytkowniczek na innych forach) i szt. w gdansku w lidlu 44gr a tu taka niespodzianka w realu wiec sie nawet nie zastanawialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izus a my do odbijania nie nosimy Tymka tylko na lozko albo fotel siedamy i troche skaczemy, ja to nie pomaga to wtedy po schodach rundka i jest efekt. czesto jednak odbija szybko bez skakania:P ale po cycu to tak szybko nie odbija...no i po cycu to strasznie ulewa, po butli nie.

anulka bravo dla małej!!!

ja ide zjesc sniadanie,bo rano byla kawa i dwie mleczne buleczki z lidla(wczoraj w promocji za 4,99)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MOJA TO BEKA JAK SHREK I TO JAK JĄ TYLKO ZACZNIEMY PODNOSIĆ PO JEDZONKU,NAWET CZASAMI NIE ZDĄŻYMY POŁOŻYĆ NA RAMIĘ:laugh:

NIEBO TY TO MASZ TE PROMOCJE OBCYKANE WSZĘDZIE 🙃 ALE JA TEŻ ZWRACAM DUŻĄ UWAGĘ I SĄ OGROMNE RÓŻNICE W CENACH,A ŻE MA PRAWIE WSZYSTKIE MARKETY POD NOSEM TO NIE MA PROBLEMU.GŁUGIE MLEKO U NAS W SAVI 14,99,A U AUCHANIE 12,49 I TAM MAM NAJTAŃSZE BO JUŻ WSZĘDZIE SPRAWDZAŁAM I JAK JUŻ TAM JESTEM TO ODRAZU KUPUJĘ Z 4 NA ZAPAS:P

A SŁOICZKÓW NAJWIĘKSZY WYBÓR I NAJLEPSZE CENY TEŻ SĄ W AUCHANIE,WOGÓLE LUBIĘ TAM OGLĄDAĆ ARYTYKUŁY DLA DZIECI BO TRAFIAJĄ SIĘ FAJNE PROMOCJE TAK JAK NP KUPIŁAM TE GRYZACZKI TT,ALBO JESZCZE W CIĄŻY POJEMNIKI TE NA MLEKO Z AVENTU NA WYPRZEDAŻY ZA 8Ł,A NAWET NA ALLEGRO SĄ PO 30:P NO I TAM MI SIĘ PODOBA,ŻE SĄ RZECZY Z RÓŻNYCH FIRM 🙂OSTATNIO TEŻ KUPIŁAM ŁYŻECZKI Z CAMPOLA ZA 3,99 TAKI MINI SŁODKIE,BO OD TYCH MARCHEWEK TAK "ZACHODZĄ",ŻE NIE CHCĘ SIĘ DOMYĆ JUŻ SOBIE TAK ZAŁATWIŁAM TE Z TT 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellloooo kochane 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


niebus to lec do gina moze jeszcze sie narusza cos albo moze ze nadzerki dostalas wiekszosc kobiet ma po porodzie 😞 😞 😞

a co do pampersow to zle napisalam Baby DRy z aloesem o te mi chodzilo ale to niby active tez hehehe polecam radzia tez je uzywa wiec Gos lec do sklepu i kup bo jak mowilam jest mala roznica miedzy tescowymi a pampersami

ja chyba sobie fundne nosidlo dla mojego brata bo on lubi go ponosi na swiezym powietrzu ale ogolem to moj maly dyscyplina heheheh mata albo z dziwkami grasuje albo z tatusiem mecz oglada hehehe

kupilam mojemu rajtuski bo na zimne dni sie przydadza i wyglada jka dziewczynka bo nie ma innych niz w kwiatki hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki!

A u nas kolejna nocka nieprzespane a w dodatku psiska od rana szczekały pod oknem i non stop budziły mi małego 😠 😠 😠

Wieczorkiem relaksik na aqua aerobiku!!! Wzięłąm przykłąd z Gosi 😉

My już też nosidełko mamy przetestowane! I zdaje super egzamin, wkałdam na tatusia i biegamy po marketach. Mały się tak nie wkurza jak w foteliku i do strzału zasypia bo się non stop buja.
http://www.allegro.pl/item700089056_5011_nosidelko_dziecinne_z_podporka_pod_glowk.html

A ja za pojemniki z AVENTU dałam 55 zł 🤪 za 10 szt! TRAGEDIA, że też auchana nie mam w pobliżu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
posadzilam Tymka przed pralka - gada do krecacego sie prania... 🙂

a to ta sama pralka- wyczyszczony filtr i dziala 🤪 no ale nowa i tak kupujemy,bo ta juz za czesto nawala.

a do gina mam wizyte na 23pazdziernika!!! on ma takie obłozenie ,ze nie ma wczesniej miejsca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...