Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
e ,no to ja tez oprócz fasoli i grochu jadłam juz wszystko i czosnek w potrawach równiez ale po tych straczkowy to sama mam problemy i wzdecia wiec nie ryzykuje ,da sie zyc bez fasoli ,chociaz bardzo lubię 🙂

Aniutka
widzisz jak Anulka do tego podchodzi ,zazdroszczę jej dystansu ,ale z drugiej strony ciesze sie z mojego samozaparcia ,bo dzieki niemu własnie osiagnęłam moja wage startową ,choc dalej wygladam jakos inaczej (czyt:jak słoń)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goś! trzeba mieć dystans do siebie!!ja przecież również ciągle jestem wielka i do tego mąż który zamiast mnie wesprzec potrafi dowalić że "gruba jestem" co wcześniej pisałam...miałabym sie załamać...NIE!!dobrze mieć samozaparcie bo jest jakiś cel!ja również sie mobilizuje aby coś zrzuucić!ale walcze dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieczyny, ale ja tez mialam ochote wziac sie za siebie, ale dwa dni odchudzania sprawilo ze zanikalo mi mleko, dlatego nie ma najmniejszej szansy na spadek wagi. Caly czas mam 59.
poza tym widze, ze gdy siedze w domku, bez stresow to mam piersi pelne mleka, a tylko jak wyjde z domu i ma pare spraw do zalatwienia to momentalnie mi brakuje i mam puste flaczki zamiast mleka. Niby zawsze cos tam wycisnie z nich mleczka ale nie ma go zbyt wiele. Obiecalam sbie ze jeszcze 3 miechy i koncze z karmieniam piersia a wtedy zaczne diete. To chyba najrozsadniejsze.
Bo jak Kathy i niebo i gos wam sie udalo schudnac???
Jak to zrobilyscie tak szybko po porodzie nie tracac mleka??
Czy to byl naturalny spadek wagi? bo sa kobiet co traca na wadz od rzu po porodzie a nawet sa chudsze niz przed ciaza 🤔 jedno tylko powiem - gratuluje formy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mam 200!!! 🤪
ale dziewczyny ja nie oczekuje podziwu i pochwał ,prawdziwa bohaterka jest tu Kamilka ,która cierpi i musi walczyc ,no i Zosia oczywiscie!!!Robie to dla nich i ciesze sie ze pomogłam ,a nic mnie to nie kosztowałao przeciez ☺️

No i Veli ja przytyłam w ciązy przeciez prawie 30 kilo ,wiec nie dziwne ze juz większośc zrzuciłam -22kilo ,a wiekszośc spadła zaraz po porodzie i potem dieta ale nie ilosciowa tylko jakościowa ,zresztą dobra tez dla małej i od 2 tygoni siłownia i basen.Ale ekspertami sa Niebo i Kathy-szprychy dwie ,te to wyglądaja jakby nigdy nie rodziły!:P Nie sade aby to czy jestes szczupła czy grubsza miało wpływ na ilośc mleka ,ja uwazam na to co jem juz nie dla Olivki ,ale dla siebie bo ona juz tolreuje wszystko,no i mam efekty ,a ćwicze do tego 3-4 razy w tygodniu,wiec ciężka to praca w moim przypadku ,bo ja mam skłonnosci do tycia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mysle ze jednak ma troche wplyw, bo jak tylko sie ograniczam z jedzeniem to mi brakuje mleka, ale ja faktycznie to zle robie, bo dla mnie dieta=glodzenie, a powinno byc inaczej. Tak jak piszesz- dobry dobor i przede waszystkim unikanie bomb kalorycznych. No trudno, a jeszcze bede grubaskiem przez pewoen czas. Moj cel to byc w formie na przyszle lato. Jeszcze 3 miechy... jeszcze 3 miechy... to w kolko sobie powtarzam 😉

dziewczyny ja oszalalam na punkcie mojej Shanti 🤪 Wy pewnie tez tak macie... doslownie odbilo mi !!! hehe

sexik super, tak sie zamartwialam ze moze jakies luzy beda, ale niepotrzebnie bo nie czuc zadnej roznicy 🙂 Dzieki Bogu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do cwiczen to mam mega lenia. Od klku dni postanowilam wychodzic na spacerki 2 godzinne, bo wczesniej sie z domu nie ruszalam takie bylo upalne lato...
No i w tenisa chce znowu zaczac grac, to poruszam sie troszke bo facet daje niezly wycisk 🤢 no ale przynajmniej sie gra z checia , bo silka to nie dla mnie. Jakos nie mam weny zeby sie katowac na biezni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
o mam 200!!! 🤪
ale dziewczyny ja nie oczekuje podziwu i pochwał ,prawdziwa bohaterka jest tu Kamilka ,która cierpi i musi walczyc ,no i Zosia oczywiscie!!!Robie to dla nich i ciesze sie ze pomogłam ,a nic mnie to nie kosztowałao przeciez ☺️

No i Veli ja przytyłam w ciązy przeciez prawie 30 kilo ,wiec nie dziwne ze juz większośc zrzuciłam -22kilo ,a wiekszośc spadła zaraz po porodzie i potem dieta ale nie ilosciowa tylko jakościowa ,zresztą dobra tez dla małej i od 2 tygoni siłownia i basen.Ale ekspertami sa Niebo i Kathy-szprychy dwie ,te to wyglądaja jakby nigdy nie rodziły!:P Nie sade aby to czy jestes szczupła czy grubsza miało wpływ na ilośc mleka ,ja uwazam na to co jem juz nie dla Olivki ,ale dla siebie bo ona juz tolreuje wszystko,no i mam efekty ,a ćwicze do tego 3-4 razy w tygodniu,wiec ciężka to praca w moim przypadku ,bo ja mam skłonnosci do tycia .

Gos, jesteś kochana!!! 😘
Wiem,że w czw czy w pt było juz 12 tys na koncie wiec jest ładnie 🙂
My w czw lecimy na konsultacje z Kamila do Kopenhagi.Mam pytanie czy potrzebny jest fotelik do samolotu?
Pokaze wam tez co zrobił kumpel- jest tam na razie co prawda bład słowny ale nieważne.
http://www.youtube.com/watch?v=WV0XfJRrpxs&feature=player_embedded#
Kwiat partyzant 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zosiu
do samolotu nie możesz wziąć fotelika,chybaze jest częścią wózka ,ale i tak ląduje w luku bagazowym ,a dla Kamilki dostaniesz specjalne pasy i bedzies zmusiała przypiąc ją do siebie,i trzymasz ja na kolanach bo niemowlaki i dzieci do 2 roku zycia nie maja swojego fotela w samolocie tylko podrózuja na kolanach rodzica lub opiekuna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Velinka, fajnie ze jestes. ja tez mam fioła na punkcie Karolinki. a jak sie śmieje, albo pluje wokoło, albo jęzorkiem miele, to mam ochotę ją normalnie schrupac z miłości....

Goś, super ze tyle kaski udało Ci sie zebrać. to jest wręcz niewiarygodne że AZ tyle... super że sie za to wzięłaś, bo gdyby nie Twoja akcja to by nic nie było. więc jestes "heroina" 😉 bez 2 zdań

zosiu, chyba wszystkie żeśmy sie dzis wzruszyly oglądająć ta stronkę którą nam Beatka z rana podrzuciła...oby się udało. ja w to wierzę mocno!!!!!!!!!!!!!!! zeby tylko tę kaskę zebrać....

kathy, pooglądałam sobie Ciebie na NK i wydaje mi sie ze baaaardzo przesadziłaś wczoraj z tym dołowaniem sie wyglądem. śliczna jesteś i bardzo ładnie po porodzie wyglądasz. ja się strasznie cieszę że moje kilogramy ciążowe (miałam ich w sumie ok 15) spadły elegancko i nawet dodatkowo spadłam z wagi, ale tak ładnie jak TY nie wyglądam.....

w ogóle moja skóra została oszczędzona, ale ja w mojej karierze miałam już i 40kg i 70kg 🤪 , więc moja skóra jest doświadczona i eleastyczna i zero rozstępów na szczęscie. cycusie tez ok, ale jak sa po posiłku to są flapiaste na maxa...a co to będzie potem:laugh: :laugh: :laugh:

ja się czuję super teraz. na serio extra ze swoim wyglądem i w ogóle. choć czasem mam doły pod oczami bo Mała lubi w nocy długo się delektować mleczkiem, a czasem i długo i często, ale cóż. niech je na zdrowie 🙂
i jedyne doły jakie mam to wtedy jak pomyślę ze rowno za 3 miesiące musze do roboty wracać....ale i tak fajnie ze mam taką prace jaka mam i nie musze po 8h siedziec codziennie... tylko czasem 2 a czasem 8 😉
no nic. ide skończyc powidełka. ale mi super wyszły....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Velinka!wreszcie do nas zajrzalas!!! Jesli chodzi o moja wage to mam szczescie...prawie zaraz po porodzie worilam do swojej normalnej wagi. Tylko brzuch nie taki napiety co kiedys, tylko lekki flaczek. Ale nie przejmuje sie. Staram sie raz w tygodniu isc na cwiczenia... Na razie srednio to mi idzie,tym bardziej,ze teraz sie przeziebilam.

Radzia. A co robisz z Twoim malenstwem...?Pewnie masz mame albo tezciowa, co? Mi tez konczy sie urlop macierzynski za 10 dni... Tu jest tylko 16 tygodni. nie mam ani mamy, ani tesciowej, ani nikogo...pozostaje zlobek. ale na razie pokombionowalam z urlopem i godzinami na karmienie i wracam do pracy dopiero 9 grudnia. Rozmawialam juz z szefem i pierwsze dwa miesiace- czyli grudzien i styczen- bede pracowac na pol etatu. Tak wiec do lutego unikne zlobka...a potem sie zobaczy.

Zosienko.Z tego co wiem to tez sa takie jakby specjalne lozeczka.kolyski dla maluszkow.Na fotelik na pewno nie pozwalaja. Upewnij sie w liniach lotniczych, ktrymi lecisz. Ja tez prosze o dane Twojego eurokonto. Moj telefon znasz.

Sofia juz spi... Mam chwile dla siebie. moj maz pojechal sobie na wycieczke w gory. wciaz wisi nad nami topor wojenny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co u niebo slychac? jak wasze dzieciaczki sie maja?
My kakao dzsiaj zaliczylismy pyszne 🙂
rozkrecamy sie na calego 😉

Ile waza wasze dzieci i ile maja miesiecy? Moja ma 3 miesiace jutro i wazy 6600 🤪 I tak sie wlasnie zastanawiam czy to nie za duzo , ale mleczka mamusi nigdy za wiele, bo nie dokarmiam sztucznym, wiec a zle jej nie wyjdzie... I jakie dlugie wasze dzieci? moja miala 2 tygonie temu 62cm.
Napiszcie mi koniecznie, bo bardzo jestem ciekawa jak rosnie moja krolewna.

Bichito, Gosia pisala zeby zosie zapytac na Nk o numer konta.

a ja wlasnie zjadlam pyszna paczke ciastek:P Jem wiecej niz w zasie ciazy, bo caly czas ta alergia mi dokuczala a teraz nic sie strasznego nie dzieje i sobie nadrabiam to czego nie moglam wczesniej ☺️

Poza tym cera moja dochodzi do ladu, jeszcze nie jest perfect ale nie mam co narzekac , bo widze poprawe. Podobno to co mialam w czasie ciazy to hormony i dlatego mnie wszytsko swedzialo. Za jakis miesiac mam testy na co jestem uczulna, wyjdzie wszytsko! Juz sie nie moge doczekac bo ciekawa jestem co sie okaze...
Ja juz zmykam. dobrej i przespanej nocki zycze. Moja krolewna spi caly dzien dzisiaj, iec ciekawe jak bedzie w nocy 😉 Pozdrowionka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za info Kochane 😘
Wszystkie wyglądacie super więccicho juz na temat wagi...Choc ciało jakby inne 🤨
Co do pracy- ja jakoś mam tak inaczej bo pracuje w sumie ciągle ale decyduje ile- na pewno mniej, co zreszta czuc po kieszeni 🤢 Ale nie mam serca tak ciagle zostawiac Małej...
bichito, podam Ci nr na nk abo wejdz na ww.fsr.pl i tam jest podany na stronie. Dziekuje bardzo Mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja tez już spadam ,młoda dała koncert po kąpieli i zasnęła ,jeść nie chciała, chociaż dzis jadła ładnie co 3-4godz.Więc muszę sie szykowac na pobudke o północy 😞 ale ja sobie ją unormuję spowrotem i bedzie jak było! 😠

DOBRANOC KOTKI I KOCIĄTKA 😘

aha,jeszcze wieczorny kwiatuszek dla Zosienki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie,
ja juz jestem przy kompie, Mała jak zwykle jeszcze lezy. noc średnia. niby pospala gdzies od 19.45 do 2 w nocy, ale potem co godzine się budziła i chciała jeść...tak do 6... w miedzyczasei mnie komar budził bo tylko na mnie sie czaił. ogólnie mówiąc noc KAPA. chyba małej będę na noc po moim cycku dawac j eszcze modyfikowane...co myślicie????
całus dla Velinki na powrót
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki a nasz nocka super 🙂 Mały spał od 20 do 3 i potem obudził sie jak zwykle o 7.30 i wciągnął butlę tylko nasz tatuś coś chorował :/ więc i tak wstawałam. Teraz Antoś lezy na leżaczku i wcina własne paluszki 🙂

Buziaki na dzień dobry 🙂
Kwiatuszek dla Zosieńki i Kamilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...