Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, powiedzcie mi co to jest...Za mala,czy za duza pielicha!!!?????? Za kazdym razem kiedy Sofia robi kupe to wylatuje jej az na plecy!!!Nie przecieka bokami, tylko wlasnie od tylu!!!! I uzywa rozmiaru 3. Tak sie zastanwiam czy to przypadkiem nie jest firma Huggies. Juz od paczatku mie sie nie podoblay, ale coz...moj maz kupil przez pomylke dwie wielkie paki i musze zuzyc. Sa jakies takie sztywne. Ale moze rozmiar nie ten, no bo przeciez niemozliwe zeby za kazdym razem wylatywala po polecach kupa!!!!!! Zakladam je porzadnie i dokladnie, wiec to nie w tym problem. Wykancza mnie juz po prostu prania ciuszkow sofii... no a jak zaloze jeszcze cos ladnego jasnego to juz w ogole dramat. co myslicie???? Jakies rady?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane.
Nie mam czasu zagladac bo jeszce latanie po instytucjach z naszym m w sobote wyprawiamy parapetówkę bedzie z 10 osób ale będzie się działo.
Moja Hania tez juz nie chce w gondoli i strasznie ryczy woli na raczkach bo wszystko widzi.
I chyba zęby niedługo dostanie bo tak piłuje raczką w buzi.
Krzesełko tez musze kupic ale dopiero za miesiąc bo jesteśmy spłukani hihih.
Uciekam kochane miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
\BICHITO JA LUBIALAM TYLKKO NEWBORN hUGGISY A TERAZ TYLKO PAMPERS BABY GD POLECAM NIE MA PRAWA PRZECIEKNAC ....MOJ MALY MIAL TAK JAKOS 2 MIESZKI TEMU NONSTOP NA PLECKACH...KUP INNE I ZOBACZ A SIE PRZEKONASZ



aNULKA BO MOJ TO BYCZYSKO HEHEHEH

ALE DZIEWCZYNKA POWINNA BYC DROBNA 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAULINA NIE MAM POJĘCIA CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ TYCH KUPEK,MOŻE ZA SŁABO WCHŁANIAJĄ PAMPERSY WŁAŚNIE,JA JESTEM Z TYCH PAMPERSA BARDZO ZADOWOLONA,SZCZEGÓLNIE TYCH NOWYCH PREMIUM CARE BO ONE SUPER WCHŁANIAJĄ KUPKE NAWET NA NA TYŁ PUJDZIE.

A CO DO KRZESEŁKA TO POWIEM CI,ŻE JA JE DOSTAŁAM W PREZENCIE I U MNIE NIEZBYT SIĘ SPRAWDZŁO BO ONE TAKIE BARDZIEJ,ŻEBY DO STOŁU PRZYSTAWIĆ POTEM,A JA NIE MIAŁAM W DOMU STOŁU 🤢 BO MAM MEGA MAŁĄ CHATE 😞 TERAZ MAM TYLKO TAKI MINI W KUCHNI.NO I ZAWSZE JAK MAŁĄ W NIEGO WSADZAŁAM JAK BYŁA STARSZA TO BAŁAM SIĘ,ŻE PRZECHYLI SIĘ DO PRZODU I RUNIE RAZEM Z TYM KRZESŁKIEM JAKIEŚ TAKIE NIESTABILNE MI SIĘ WYDAWAŁO,ALE MYŚLĘ,ŻE TO RACZEJ BYŁA MOJA WYOBRAŹNIA,BO NIE WIERZĘ,ŻE TAKIE DOŚĆ DROGIE KRZESEŁKA NIE POPRZECHODZIŁY WSZYSTKICH TESTÓW.MAM NADZIEJĘ,ŻE U WAS SIĘ SPRAWDZI I BĘDZIECIE ZADOWOLONE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Mały padł po baaardzo cięzkim dniu...

Któraś pytała co gorsze kolki czy ząbkowanie? Zdecydowanie w moim przypadku ząkowanie, bo nawet w nocy z głębokiego snu potrafi go co 45 minut wyrwać! Ale mamuśka zmądrzała poszła wkońcu do lekarza i kazała mi doktorka podać jak ma właśnie taki dzień jak dzisiaj panadol. Podałam, mały padł na 3 godzinki, obudził się, spacerek i znów padł na spacerku. Wojować wojował, ale przynajmniej przez en odpoczął.

Ja też padam po ciężkim dniu... Odwaliłam kawał roboty, ale przynajmniej wkońcu z kopyta ruszymy z tym cholernym remontem, bo mieszkam jak w ciucholandzie, 12 niebieskich worków 120 litrowych taszczy się po pokoju.Zerwałam całą tapete z pokoju, namoczyłam sciany i zerwałąm wykłądzine i teraz się klepie w głupi "łepek" że przecież po cc nie wolno dzwigać a ja już czuje szefff 😞

A wogóle to od 5-ciu dni walcze z bezsennoscią. No ni cholera nie moge spać ani w dzień (bo nie mam czasu) ani w noc 😞 moze dzis wykończona padne!!!

Beata zdjecie jest THE BEST!!!


Reni, to widze ze u ciebie te kolki nie byly takie straszne, bo moja plakala calymi dniami i nocami! Nie bylo na nia rady, dlatego sie boje teraz o zeby 😞 Juz panikuje bo przezylam traume z kolkami. Pomogly mi tylko silne krople uspokajajace, ale staralam sie ich nie dawac, bo nawet w aptece mi odradzali. Jak tylko jej dalam to momentalnie ja otumanialo, ale i tak byla niespokojna. Dzieki Bogu juz sobi poszly te wstretne kolki...

Ale sie napracowalas...Znajdz chwilke czasu n odpoczynek, bo faktycznie nie powinnas dzwigac i sie przemeczac. Nie zapominaj o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito- to na pewno zly rozmiar. Ja tak mialam jak pieluszki byly za male. Wymienilam na wieksze pampers i juz nic nie wylatuje.

Anulka- widzialam fotki Vanesski w foteliku 🙂 Jest mega slodka! 🙂 a jessi coraz ladniejsza... Bedzie z niej laska.
Szykuj sie na odganianie kawalerow niedlugo 🤪

A co do gondoli to moja jest mega duza i jeszcze sie miesci, chociaz coraz mniej miejsca sie robi...

Bichito- zaskoczylas mnie swoja pomyslowoscia z wozkiem!!! Ja na to nie wpadlam 😉

Moja shanti nie chce lezec na brzuszku, a podobno nalezy klasc tak dzieci. Niestety moja strajkuje i nici z tego. A jak wasze??
No i tylko na plecykach lezy. Jeszcze sie nie przekreca sama i nie wiem czy to normalne. Co sadzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velinko nie chce się licytować kto miał gorsze kolki, ząbki i tak są straszne!!! Mój Kubuś to przy kolkach mdlał z bólu, mało płakał bo zaraz padał 😞 ale dzięki Bogu to juz za nami teraz ząbeczki się produkują!!!

O właśnie cisnie kupona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A spróbuj ją położyć na nagim brzuszku tatusia na brzuszku, powinna to polubieć. Nich do niej guga niech ja zagaduje. Kubus też na początku nie bardzo ale z czasem przeszło. Teraz jest cały uchachany jak jest u nas na brzuszku bo przekręcanie na brzuszek juz go nudzi 🙂 chwila mojej nieuwagi i myk leży na brzuszku. Mate już musze na ziemi ozkładać na stercie koców. Powinno się kłąść dzieciaki ze względu na mieśnie podnoszące główkę. Czy coś takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam wasze zdjęcia w krzesełkach 🙂 super ale te dzieciaki szybko rosną 🙂 - ja chyba kupie takie niebieskie do którego link dała Reni, a może takie jak ma Anulka 😉 zresztą też dopiero za miesiąc... a może wcześniej się uda 🙂
Velinka nie ma co się zamartwiać - tak jak Reni pisze czasami się pojawiają ząbki i nawet po dziecku tego nie widać
właśnie skończyłam oglądać film Distric 9 - świetny, a wczoraj oglądaliśmy "Dla niej wszystko"(pour elle) - znakomity - polecam do oglądniecia z facetem 🙂 jest romantyczny dramatyczny a nawet sensacyjny
a jutro chyba pojdziemy do kina na nowy film Almodóvara - ktoś oglądał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam MAMUSKI ZE STAŻEM 🙂 ..pozwolilam sobie wejsc na Wasze forum poniewaz ze wzgledu na Wasze doswiadczenie chce zasiegnac info-czy przed porodem kiedy zacynaja sie skurcze..badz odchodza wody dzidzius zachowuje sie inaczej niz zwykle?np..jest bardziej ruchliwy.szamocze sie czy wrecz odwrotnie- jest malo aktywny?bede wdzieczna za odpowiedzi 🤪 buziaki dla Waszych maluszkow cudownych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJA JESSICA PRZESZŁA ZĘBY NAWET NIE WIEDZIAŁAM KIEDY POPROSTU WYROSŁY I JUŻ WIĘC VELINKA NIE MARTW SIĘ NA ZAPAS 😘 I DZIĘKI ZA KOMPLEMENTY,DO TWOJEJ TEŻ BĘDĄ SIĘ PCHALI OKNAMI I DRZWIAMI:laugh:

PAULISIA JA POPROSTU POJECHAŁAM NA WIZYTĘ I SIĘ OKAZAŁO,ŻE 5 CM ROZWARCIA A BÓLI ŻADNYCH I SKOŃCZYŁO SIĘ CC,ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ok, czyli teraz czekam na zabki, bez zamartwiania sie...

paulis ja bylam 5 dni po terminie i cal caze ganialam siku w nocy po 10 razy, dwie noceprzed porode mialam skurcze co 10 minut regularne przez 2 godzny. POzniej usnelam, same przeszly.
Nastepnego dnia nie mialam zadnego skurczu! malenka sie nic nie ruszala, ani jedego kopniaczka. Na drugi dzien rano odeszly mi wody i sie zaczelo. Mowia ze prze porodem dziecko jest spokojniejsze! Oczywiscie zalezy, bo kazda z nas jest inna. Jedne cuja ruchy inne nie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem...

moj zaczal sie wolniej poruszac juz tydzien przed porodem, balam sie,ze cos nie tak i przez moja historie ciazy pojechalam na patologie- maluszek ruszal sie bardzo malo ale tetno bylo idealne wiec nie martw sie jak zacznie sie mniej ruszac, pojedz na ktg sama i posluchasz tetna maluszka,u mnie mozna bylo do szpitala pojechac kiedy sie chcialo na ktg juz na "terminie" czyli 2 tyg przed terminem z usg.
moj tymus jako nieliczne dziecko urodzil sie dokladnie w dniu terminu z usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...