Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień bryyy 🙂

a u mnie troche biało za oknem.
na dodatek jak się w nocy przebudziłam to sie okazało że balkon jest otwarty i było tak zimno w całym mieszkaniu ale jak to się stało to nie powiem.


June przychylam sie do tego co i ty bedziesz robic ide zrobić sok z pomarańczy ( bo juz zjadłam czekolady 2 paski) szybka jajecznice i ide też spać

a Tymek spi. pozatym bardzo sie uspokoił nie ma miejsca i tylko czuc jak się rozpycha a mocnych kopniaków juz nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, u nas tez troszke biało i zimno bo -5*C brrr, aż niechce sie wychodzić z domu ale na krótki spacerek to pojdziemy zeby maly się dotlenił 🙂 Zjedliśmy śniadanko wypiliśmy kakałko to mały dostał takiego wigoru po tym mleku, ale już śpi 🙂 Idziemy teraz posprzatac troszke 🙂 Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja również wytransportowałam męża do pracy, sama zjadłam jogurt i wypiłam mleczko... i wskoczyłam spowrotem do łóżeczka na jeszcze 2 godzinki 🙂 Bo po co wstawać, jak za oknem jeszcze ciemno było :P
Teraz zjadłam porządne śniadanko, oglądam DzieńDobryTVN i zaraz mykam się ogarnąć, bo na 12.00 zapowiedziała się koleżanka w gotowości do mycia okien... Kochana jest,ale muszę jej jakoś ten pomysł wybić z głowy 🤨
Co do wielkości dziecka to ja się nie upieram przy żadnej teorii. Po prostu różne już słyszałam. Sama chciałabym też takie mniejsze,żeby łatwiej je było urodzić 😉
Dziewczyny,ale Wy ciacha pieczecie. Ja dziś planuję znowu rogaliki,bo te z weekendu zeszły jak gorące bułeczki :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wstawac sie nie chce!!straszne,ja bym i do 12 mogla spac;/ dzis mam wizyte u gin i usg normalne ale chyba sie dowiem ile wazy moja mala.ostatnio w 21tyg 377g a teraz 30 tydz to juz pewnie cos ponad kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂
Snieg pięknie sypie za moim oknem więc mam bardzo dobry humorek 😆 zjadłam przed chwilką śniadanie patrząc na dzień dobry tvn i zaraz się biorę za sprzątanie w szafach itp 😆

Acha, mam pytanie 🙂 czy jest to prawda że od ok 30tygodnia ciąży nie powinno się już zażywać kwasu foliowego?? 🤔 bo byłam ledwo u gina i zapomniałam się go o to zapytać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jestem z powrotem, upuścili mi trochę krewki, a jutro odebrać wyniki muszę i w piątek wizyta 🙂 bez USG 😞

dopiero jem śniadanko 🙂 no i soczek marchewkowy obowiązkowo 😉

moni- na temat kwasu foliowego nic nie wiem , ale w witaminach tez zawsze jest kwas może w mniejszej ilości ale jest . Kwas najbardziej potrzebny jest w pierwszych miesiącach ciąży a potem już nie , więc może to racja 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No gdzieś to wyczytałam w jakimś czasopiśmie dla ciężarnych że niby od 30tygodnia nie powinno się już bo mogą uczulać dziecko i często dziecko później jest alergikiem czy astmę ma? coś w tym rodzaju. Jakiś czas temu to czytałam więc dokładnie już nie pamiętam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki!
Kurcze nie siedźcie tyle przed kompami bo wam oczka wypłynął :laugh: Znowu musiłam nadrobić 21 stron 😮
Co do naszego ulubionego tematu jedzenia :P to mnie rano naszło na bagietkę z serkiem homogenizowanym brzoskwioniowym mniaaam!! nawet do piekarni rano poszłam a mróż u nas -8 stopni!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to moze trzeba to dokładnie sprawdzić jeżeli mamy potem mieć problemy z alergiami 😞

pamiętaj jak pediatra z którą pracowałam 10 lat w por. alergologicznej właśnie mówiła nam ze dzieci się alergizują już w wieku płodowym i nie należy kobietom ciężarnym pić dużo mleka tylko jeść przetwory mlecze , ale ja sama mam takie potrzeby na picie mleka że chyba ok 1litra dziennie piję bo nie mogę sie opanować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pij mleko bedziesz wielka 🙂


ja nadal tkwie w łózkuuuu 🙂 ide zaraz ogarnac mieszkanie


szybko mi pójdzie tylko potem jeszcze prasowanie mnie czeka 😞 nie lubie tego robic ..


ejj wam sie tez zrobiła luka pomiedzy udami a wiadomo czym ja od tyłu mam taki trójkat hehe maz sie smieje ze wreszcie tyłka nie mam plaskiego ale i tak wygladam małe kenijskie dziecko chude nózki raczki i wielki brzus czasem to az się dziwie jak on urusł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn jak już ogarniesz u siebie to ja zapraszam do mnie 😉 ale mam lenia siedzę i gapię sie w kompa i tv. , a nic się samo nie zrobi 😞

musze choć pranie wstawić 🙂 obiadek mam na szczescie , ale bęe robić śledzie po kaszubsku już obiecałam mężowi , mają być na Święta ciekawe czy coś zostanie jak sie do nich dorwie?:laugh:

a bałagan mam niesamowity wczoraj wieczorem bejcowalam ramki do zdjęć dla Teściówki 🙂 [img size=372]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_4125.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira ja mam jeden kocyk właśnie 90X90 taki cieńszy i drugi dostałam po synku kuzynki większy prostokątny ale wymiarów nie znam , do wozka mam komplet polarowy podusia i kołderka co prawda bialo -niebieski ale to nic przykryję kocykiem seledynowym

kasenn mówię ci bałagan jest straszny, a twój rosół to lepiej ja zamarzł niż by mila ci skwaśnieć w kuchni :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja myślałam jeszcze nad śpiworkiem do wózka ,bo na początku marca to moze być jeszcze zimno i mróz 😞

moni a co do powiedzeń to moj znajomy zawsze mówi tak:"co dwie głowy to nie jeden półgłówek " -ale bez urazy dziewczynki :laugh:

dobra uciekam kroić cebulę ciekawe ile łez wyleję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...