Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej hej. Wybaczcie małe spóznienie na zlocie 🙂 Miałąm być w hurtowni, ale Artur zadzwonił,że bedzie za godzinę dopiero... więc mogę sobie tutaj z Wami pobyć 🙂
Wcinam już dziś 3 kawałek babki... i kawkę też mam 🙂
ps. Moja babka tez pękła ale jest wysoka, bez zakalca... Tylko ja babki nie ruszam zaraz po upieczeniu, podobnie jak biszkopta, bo się boję, ze opadnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Melduje się na zjad z herbatką 🙂

Ciasto to wezmę od Was 🙂

Angel musisz uważać na kotka jak już będzie dziecko, na szkole rodzenia położna nam opowiadał jedną przykra opowieść o kocie i dziecku 😞 kot wchodził do łóżeczka dziecka no i swoim "cielskiem" udusił maluszka 😞 bardzo nas uczulała na koty, kto ma w domu. Bo psy raczej tak nie robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab super wyglądasz w nowej fryzurze 🙂 bardzo Ci pasuje - wyśledziłam Ciebie dziś na nk :P

zależy co dziś lekarz powie, to może ja też się wybiorę jeszcze raz do fryzjera - tylko, że ja poprawie swój blond jakoś nie zrobie takiej diametralnej zmiany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz jestem musiałam zjeść obiadek hihih
moja też jest smaczna, choć może n ie wygląda apetycznie hihi.
Z kawką Wam nie potowarzyszę bo zaraz muszę lecieć po mężusia do pracy a potem od razu do lekarki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku spokojnie 🙂) kociaki tak maja ja chce od meza na dzień dziecka maine coona 🙂) mały bedzie miał na kim jezdzić albo jakiegos normalnego psa,,


właśnie zjadzłam frytki bo mi sie zachciało ..

ale mam ostatnio twardy brzuszek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś Ci Karka nie wyszło :P chyba za duże zdjęcie wklejasz - ale mówie Wam w wekend też piekę tą babkę bo takiego smaku mi narobiłyście że w głowie się to nie mieści :P

Jeszcze 2 h i zobacze moją malutką u lekarza 😁

Tym razem przygotował sobie listę pytań :P bo to ostatnia wizyta więc o niczym nie mogę zapomnieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wy tu grzeszycie jak sie tylko da 😉

Ja dziś trochę pospacerowałam ale nie za długo i brzusio mnie strasznie ciągło , całłe krocze mnie bolało jak nie wiem i dalej boli i te klucia w czasie spaceru były takie mocne że ciągle się zaczymywałam i jękałam z bólu,bo krótkie były ale sporo pod rząd. No i ino wróciłam to sie położyłam. Wy tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka z tymi łóżeczkami to jest tak: ten opuszczany bok się przydaje jak masz materac już na najniższym poziomie (czyli jak dziecko już siada, wstaje) i w tedy łatwiej wziąść dziecko z łóżeczka na ręce, czy przełożyć do łóżeczka jak ci uśnie na łóżku, czy w wózku.. Jak widzę jak szwagierka 1,5 rocznego spiacego malucha wkłada do łóżeczka to wydaje mi się ta opcja opuszczania boku bardzo przydatna, nie obciążasz tak kręgosłupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 napisał:
Melduje się na zjad z herbatką 🙂

Ciasto to wezmę od Was 🙂

Angel musisz uważać na kotka jak już będzie dziecko, na szkole rodzenia położna nam opowiadał jedną przykra opowieść o kocie i dziecku 😞 kot wchodził do łóżeczka dziecka no i swoim "cielskiem" udusił maluszka 😞 bardzo nas uczulała na koty, kto ma w domu. Bo psy raczej tak nie robią.


Montusia w zyciu nie zostawie malej samej z kotem. Jak bedzie znami spala w sypialni to zamkniemy drzwi, zeby kot nie mogl wejsc. A jak w ciagu dnia bedzie przy mnie to bede widziala co robi. Slyszalam juz opowiesci o tym jak koty moga zagrozic dziecku. Najlepsze jest to ze one wcale nie chca zaszkodzic tylko wrecz odwrotnie - no ale niestety wychodzi inaczej... W kazdym razie czeka nas na poczatku nie lad wyzwanie, zeby odzwyczaic kota spania z nami. Zawsze kladzie sie przy nogach... Ale trudno to tylko zwierze - krzywda mu sie nie stanie, a dziecko wazniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
Aniołku spokojnie 🙂) kociaki tak maja ja chce od meza na dzień dziecka maine coona 🙂) mały bedzie miał na kim jezdzić albo jakiegos normalnego psa,,


Maine coona? To dopiero bydlaczek 🙂 Ja czasem sie zastanawiam czy matka mojego kota nie skumala sie z takim TAJGEREM bo wyglada jak miniaturka maine coona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...