Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulinka wiem że prędzej czy później urodzimy ale mnie dzisiaj dopadło coś takiego że chciałabym już to "prędzej":P:P Zwariować można jak każdy się pyta czy urodziłam już 😠

Karka prosiłaś żebym napisała jak karuzela przyjdzie tak więc popieram zdanie June w 100% 🙂 Karuzelka jest rewelacyjna, spokojna muzyczka, fajne kolorki, jestem baaardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka

my tam wiadomo 2w1 już norma ja tam chyba juzbede tak chodzić 🙂) kurdeee zła jestem a wiecie na co , że nic mnie nie swedzi a te krostki widać i ja nie wiem czy ja moge umyć ten fiolet z siebie i czy ja sie mam nadal smarowac tym czy wykąpać w Oilatum i dać juz skórze sie reenerować ja nie wiem bo ospy nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia, dzięki za info. Cieszę się. Zamówię ją także. matę mam z tej samej serii, więc tym bardziej będzie mi pasować do kompletu, hihi :laugh:

Paulinka, o takiej karuzeli mówimy: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2342&e=demo&pid=38346
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wiecie co? stanęłam na wagę i oniemiałam. Chyba się zepsuła :laugh: bo mam wagę sprzed ciąży a przecież wisi mi fałd na brzuchu 🤨 Jak to możliwe?
Jeśli chodzi o karmienie to ja nie dokarmiam. Staram się (kosztem swoich nerwów) nauczyć Małą, że ma tylko cyca...
Przed chwilą miałyśmy pierwsze werandowanie 🙂
Zmykam obiad robić, póki śpi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka też się zastanawiałam nad tą ale ona ma takie mdłe kolory, ta Rainforest ma takie żywe kolory, poza tym ta z projektorem nie ma muzyki klasycznej tylko kołysanki (tak mi się wydaje). Dlatego wybrałam Rainforest. No ale to już Twój wybór, obie są słodziutkie, jak wszystkie rzeczy dla Dzieciaczków 🙂

Kasenn może poczytaj na necie, nie mam pojęcia co masz zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam karuzelkę z serii Rainforrest mam do tego jeszcze huśtawkę jest super, choć Amelia jest na nią jeszcze za mała, muszę coś podkładać jej pod pupę a tak jest jej nie wygodnie, ale fajnie huśta, ma dwa kierunki i 6 prędkości bujania rewelacja.
Tylko tyle że dosyć duża, jak macie mało miejsca to nie bardzo.
Najfajniejsze są odgłosy lasu, Amelia je uwielbia, a kolorowe zwierzaki są bardzo widoczne zwłaszcza dla malucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz mamy w planach kupić kamerę więc muszę trochę przystopować z tymi gadżetami:P:P Mi to co wpadnie w oko to zamawiam, no chyba że cena mnie przeraża 😁 Ale jako dobra Żona konsultuję wydatki z Mężem, On raczej nie ma serca mi odmówić:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie potrzebny jest bujaczek i karuzela więc jak pytały to powiedziałam i kazały mi popatrzeć co się podoba 🙂huśtawki są śliczne ale strasznie drogie i tylko dla maluszków już jak dziecko podrośnie jest bez użyteczna a ja chce coś takiego żeby posłużyło dłużej jak ten leżaczek później może siedzieć starsze dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella a ja mam do Ciebie prośbę 🙂 Jako że jesteś z Krakowa może słyszałaś wśród znajomych o jakimś remoncie? Mój Mąż chce zacząć pracę na własną rękę, złożyliśmy wniosek o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej więc jakbyś coś gdzieś słyszała...:P Byłabym bardzo wdzięczna 🙂 Potrafi w zasadzie wszystko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...