Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasenn tu masz info 🙂
http://babyonline.pl/?page=noworodek_Karmienie_piersia_kiedy_nie_mozna_karmic_piersia_artykul&cmn_id=1196
http://babyonline.pl/niemowle_karmienie_piersia_artykul,5646.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wkleilam linki Kasenn zeby sobie poczytala bo wlasnie wiem ze trzeba wrecz karmic 🙂
a napisalas ze " i masz objawy grypowe to od piersi." i ja to zrozumialam ze ma od piersi dzieci odstawic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo objawy zapalenia piersi są takie same jak od grypy hihihih.
U mnie były one jednodniowe. Zapalenia to za dużo powiedziane, wtedy nawet jak masz pełne piersi to tak się może stać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn jeszcze apap ewentualnie mozna brac.

A my dzisiaj po szczepieniach. Byla masakra. Oliwier ciagle ryczal jak na kolke. kupilismy Pneumokoki i zwykle szczepienie obowiazkowe. nie kupowalam skojarzonej bo to juz za duzy wydatek. Przykro mi bylo patrzec jak cierpi ale 15 minut i byl spokoj. Kluli go 4 razy w kazda konczyne. I spi od 12.00 z jedna przerwa na 90 ml mleczka.

A i moj szkrabek wazy juz 5.430 kg 🙂

idziemy zalatwiac chrzciny. buzka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, dlatego że zasypia Ci przy nim 🙂
Może też ma dużą potrzebę bliskości, ja gdybym mogła karmiłabym piersią nadal nawet gdybym miała ją karmić co 15 minut. Proponuję Ci abyś dokarmiła ją na noc np,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wymiotowała moim pokarmem i lekarka kazała odstawić i żałuję, bo ostatnio byliśmy u naszej pediatry i powiedziała że można było podawać nutriton rozrobiony w wodzie przed karmieniem i wtedy by nie wymiotowała nim, a teraz już za późno. Gdybym mogła cofnąć czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...