Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

june dzięki za rade.
Jeśli chodzi o suwaczki to większość pokazuje skończone tygodnie, czyli liczy ja ginekolog jeśli wskazuje ci 33 tc to znaczy że skończyłaś 33 ale z kolei jesteś w trwającym 34 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej Mamusie 🙂
Wy tyle za dnia piszecie , że ja nie nadążam Was czytać 😞 Teraz chciałam nadrobić ale za dużo ,może się jutro uda 🙂 Widziałam tylko listę naszą po drodze i chcę dodać, że ja mam mieć córeczkę i na razie jest ustalone imię Karolinka 🙂
Co do suwaczka, to faktycznie są to chyba skończone tygodnie, bo ja mam 31 tc skończonych i leci mi teraz 32 🙂.
Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem po szkole rodzenia 🙂

dziś mieliśmy ćwiczenia do porodu aktywnego ciekawa jestem ile mi się z tego przyda przy prawdziwym porodzie.

Wogole jak robiłam niektóre ćwiczenia to poczułam pare razy dziwne kłucie do kroczu - lekko się wystraszyłam i juz nie powtarzałam tego ćwiczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o suwaczki i tyg. na forum to jest tak że jak ja mam dzisiaj 34+ 4 dni to zmienia sie na 35 tydz.a do wczoraj byl 34 😉

anitek ostatnio rozmawiałam z moim gin. bo jakoś się wystraszyłam po tym co pisała montusia ja nie ma białka w moczu 🙂 ciśnienie mi sie po lekach unormowało i rzadko sie podnosi -ale dalej 3 x dziennie biorę po tabletce , powiedział mi że nie ma na razie wskazań do CC bo nie ma sie do czego doczepić , w poniedziałek mam usg i zobaczymy co u malej slychać . mówił mi ze ciąże u kobiet z nadciśnieniem czasem rozwiązuje sie wcześniej dlatego ,że dochodzi do starzenia sie łożyska i wtedy dzieciątko juz nie przybiera na wadze 😞 i nie ma sensu dłużej obciążać kobiety i w takim wypadku mozna zrobić Cc lub wywołać akcje porodową , oby nie musiało to nastąpić u mnie.u mnie też wolałby abym rodziła SN bo ze względu na moja wagę gorzej by sie goiła rana po CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia ja w ogóle nie mogę ćwiczyć, dopóki nie skończę 36 tygodnia a wtedy skończą się zajęcia 😁
Ja przeżyłam dziś w szkole lekki szok. Czy wiecie, że najlepiej nie używać po kąpieli oliwki? Ona zatyka pory i dzieci często miewają problemy skórne. Lepsze jest mleczko pielęgnacyjne, tak mówiła położna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A FAWORKI WYSZŁY REWELACJA MOGĘ SIĘ PODZIELIĆ 🙂 JAK MI PIES NIE ZJE WSZYSTKIEGO BO STOI I GAPI SIĘ NA STÓŁ A MÓJ MĄŻ JĄ KARMI BO JEJ ŻAL 🤔

O TEJ OLIWCE NIE SŁYSZAŁAM ,ALE MOŻE I PRAWDA. JA ZNIKAM OGLĄDAMY MECZ PIŁKI RĘCZNEJ POLSKA -CZECHY . PA DO JUTRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh ja jeszcze nie spie ale czuje ze niedługo odlece 🙂

ola73 ja opisałam mój przypadek, bo ja mam trochę wyższe ciśnienie niż Ty - 04 lutego mam wizytę u lekarza a później dostaje skierowanie na ktg w szpitalu i będę tam jeżdziła.

A to prawda jak jest wysokie ciśnienie to są słabsze przepływy do dzidziusia oraz łożysko się szybciej starzeje. U mnie te dwie rzeczy sa w porządku jedynie małej waga jest trochę mniejsza.

Mierze 4 raz dziennie ciśnienie i się zobaczy jak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia zazwyczaj o tej porze to wszystkie nasze Mamusie wtulone w Mężów słodko śpią, a ja tylko zerkam od czasu do czasu jak mój Mąż sobie słodko śpi, w końcu On wstaje o 4 więc mu się nie dziwię że nie ma problemu z uśnięciem o tej porze:P:P A mi to nawet wtulenie się do Niego nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab ja to tyle Męża widzę jak wraca po 19, zjemy obiado-kolację, On idzie się kąpać i do łózia:P To by było na tyle:P No ale cóż jakbym tak wcześnie wstawał to pewnie też tak bym padała ze zmęczenia a tak to męczę się przed komputerem i czekam aż mi się zachce spać:P Dlatego czekam z utęsknieniem na weekend kiedy mam Go przez całe 2 dni tylko dla siebie 🙂 A w tym tygodniu to nawet piątek ma wolny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia ja też tak miałam jak mieszkaliśmy dalej. Teraz jest wygodniej, bo mężuś wstaje i idzie do pracy piętro niżej. Mam go cały dzień blisko, mimo, że pracuje. Jedynym minusem jest to, że mieszkamy z teściami, ale coś za coś.
Jeśli chodzi jednak o sen, to odpukać, sypiam dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab ja od niedawna tak mało widzę Męża, bo pracuje jakieś 70 km za Krakowem więc sam dojazd, jeszcze po oblodzonych drogach, sporo mu zajmuje. Przedtem był w domu koło 17 i nie wstawał tak wcześnie. My mieszkamy z moimi rodzicami, nie jest źle ale na dłuższą metę to raczej się tak nie da:P Wiesz my chcielibyśmy troszeczkę więcej samodzielności, tzn. sami chcemy się uczyć krok po kroku opieki nad własnym dzieckiem, a nadgorliwi rodzice już chcą za nas wszystko robić. Z resztą tak jak teściowa tylko że ona przynajmniej na odległość:laugh: Mamy nadzieję że w tym roku zaczniemy budowę domu ale to się wszystko jeszcze okaże:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka , moj brzusio jeszcze nie spi i nie ma najwyrazniej takiego zamiaru 😉 znowu bede meczyc sie do 1-2 i bede musiala wstac przed 6 bo Livia jutro do przedszkola idzie.

dzieki dziewczyny za info w sprawie tygodni 🙂 ustawilam sobie dodatkowy suwaczek co by nie miec juz wiecej watpliwosci i wynika z niego ze forumowe tygodnie to faktycznie tygodnie skonczone.

Ola, ale mi smaka na faworki zrobilas, mniam 🙂

dobranoc, moze chociaz Wy sie wyspicie,
papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

jak dzis Wasze samopoczucie? u mnie narazie OK i ciesze sie ta chwila bardzo 😉 ,
od 6 jestem na nozkach wiec wpadam teraz tylko na chwilke zeby sie przywitac, pozyczyc milego dnia i smacznego sniadanka 🙂
wciagne tylko kakao i zmykam troszke pochrapac 🙂

Ola, Twoj schab wczorajszy sprawil ze nabralam niesamowitej ochoty na slodkiego kurczaka w rodzynkach wiec kwestie obiadu na dzis mam juz rozwiazana 🙂

do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc 🙂

Jaka u Was pogoda, bo w Łodzi od samego rana pruszy śnieg i znowu zima na calego.

June narobiłas mi ochoty na kakao, wypije sobie na drugie śniadanko, chociaż wiem, że zgaga mnie dopadnie z całą swą złożliwością.

Spac nie moge ostatnio w nocy, przewracam się z boku na bok i dziś powiem Wam, że się przeraziłam na poważnie. W nocy miałam taki ból w dole brzucha jak na okres dodatkowo niesamowity ból pleców. Napiłam sie wody pochodziłam troche i polożyłam się z powrotem. Przeszło, ale co się stresu najadłam to już moje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...