Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cruella ja mojemu juz opisalam jak to technicznie wyglada i umowilam sie z nim ze jak tylko powiem zeby wyszedl to wyjdzie i chyba przy partych jednak nie bede chciala zeby mnie ogladal jak sie mecze, ale wiesz ja bede po gazie rozweselajacytm wiec pewnie wszystko bedzie mi wtedy obojetne 😉

anitek85 , no to dobrze ze w pore zdjagnozowal ta rzucawke i ze jestes pod kontrola a co najwazniejsze to to ze Olaf jest juz donoszony. Trzymaj sie cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no moni faktycznie powinnaś dostać po tyłku ,

june ty faktycznie na luzie możesz wyzwać położne na sali porodowej -ale jak ulga będzie one nic nie skumają 😉

ja mojemu tez dzisiaj mówiłam ze jak nie będzie mógł wytrzymać przy porodzie to niech wychodzi , choć on twardziel mówi ze da radę i że nic go do mnie nie zrazi , ważne abym urodziła a on pomoże ile będzie mógł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja to 2 dni temu z mezem do kinaszlam na Avatar 🙂 super film, mielismy zarezerwowane bilety i wyszlismy z domu na styk z czasem. Patrze a tu tramwaj jedzie, ani chwili myslac zaczelam na niego biec hehe podtrzymujac brzuch 🙂 to tak smiesznie wygladalo:laugh: ale potem to sie odbilo. bo do nastepnego dnia tak mnie wszystko bolalo ze ledwo moglam isc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie doczytałam ,że Anitek jesteś znowu w szpitalu, dobrze ze to juz bezpieczny okres dla was i malutki może sie pojawić na świecie bez przeszkód , mimo wszytko niedobrze ze wyniki sa słabe i ze rozpoznano rzucawkę przedporodowa -to chyba jakiś z etapów zatrucia ciążowego 😞 trzymam kciuki za was 🙂 ważne ze jesteś pod opieką i nic złego się nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie wiem jak mi się mała obróciła ale pod biustem zawsze mi dawała nozią po żebrach a teraz od jakiś paru dni albo to pupa albo plecki bo szerokie i twarde i pcha mi się pod same żebra normalnie straszne ani się zgiąć ani schylić bo aż boli i drętwieje
biedactwo tam się pewnie z trudem mieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój maz właśnie odebrał moje wyniczki i moim zdaniem nie ma sie do czego czepiać , mocz , morfologia i kreatynina wszystko w normie 😉 jedynie mocznik nieco niższy niż norma -ale gorzej jakby był wyższy bo w przypadku upośledzonej czynności nerek stężenie mocznika w surowicy krwi wzrasta -uf... czyli jest ok.i dzięki temu mam nadzieje że nie będzie mi grozić CC.moje Rr tez w normie oby tak dalej -lepiej nie zapeszyć i odpukać w niemalowane ....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
kurcze nie wiem jak mi się mała obróciła ale pod biustem zawsze mi dawała nozią po żebrach a teraz od jakiś paru dni albo to pupa albo plecki bo szerokie i twarde i pcha mi się pod same żebra normalnie straszne ani się zgiąć ani schylić bo aż boli i drętwieje
biedactwo tam się pewnie z trudem mieści


moni mam tak samo od 2 tyg. stawiam ze to tyłeczek i sie nawet śmieje ze jej zaraz po tej malej dupci dam bo mi ból sprawia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze trochę i te małe dupcie będziemy całować 🙂

była u mnie dzisiaj koleżanka ma córeczkę 2,5 roku -mówi ze nie do zapomnienia dla niej chwila z porodu to ta jak położyli mała na jej piersi ,a ona zaczęła odruchowo buźką szukać cycka -boże jakie to musi być wspaniale uczucie już się nie moge doczekać sama tej chwili. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Wyobraźcie sobie że obudziłam się dzisiaj przed 8 i od tej pory nie śpię 🤪 Co prawda z łóżka zwlekłam się po 11 ale to nic:laugh:

Cruella zazdroszczę że jesteś już tak blisko 🙂

Anitek najważniejsze że jesteście pod stałą opiekę. Już za niedługo przytulisz swojego Synka, ech a mi jeszcze troszkę zostało:P

Co do wagi to ja przed ciążą ważyłam 50kg przy wzroście 164cm, a na ostatniej wizycie (15.12) ważyłam 66,5kg!!! 🤪

A ja dziś mam 40-tkę Mamy:P Pełno gości i jedzeeeenia:laugh: 🤪

Zmykam pomóc Mamie. Przypuszczam że dzisiaj już się nie pokaże bo będę za bardzo zajęta jedzeniem 😁 Buźka i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam zgagę po tych pierogach 😠 Wiedziałam, że lepiej poczekać na Twoją wątróbkę moni 😉
Dziewczyny mam pytanko, od 2 dni yyyy tam na dole, w bardzo intymnym miejscu mam takie dziwne uczucie jak przed miesiączką. Nie ma skurczów, tylko to uczucie. Wiecie o co chodzi 🙂 Czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie.

Mój synuś rośnie i rośnie. Dziś USG pokazało że ma już 2600g (18. grudnia ważył 1306g) 🙂 Już się nie dziwię że kopniaczki są coraz mocniejsze i coraz bardziej bolą 🙂
Z dobrych wiadomości to jeszcze moja siostra się wczoraj zaręczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...