Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
miałam sie położyć to nic z tego nie wyszło -bo gadałam z Teściem na Skype 🙂
Angel myśle nie myślę o 3 dzieciaczku na pewno było by fajnie bo Majka miałaby rodzeństwo o malej różnicy wieku nie tak jak nasza Elinka -17 lat różnicy to już obie są jedynaczkami tak naprawdę , wcześniej oczywiście tez myśleliśmy o drugim dziecku ale zawsze coś stało na przeszkodzie 😞
twój maz nie wygląda na dziadka niech nie przesadza(pozwoliłam sobie obejrzeć twoje piękne fotki na nk) choć mój tez mówi ze będzie jako dziadek chodził na zebrania w szkole . Mój brat pierwszego synka się doczekał w wieku 37 lat a drugiego 39 więc rożnie to bywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moj bedzie mial 38 jak urodzi sie Alicia. Miedzy nami jest spora roznica wieku. No ale nic. Zobaczymy jego nastawienie jak pobedzie troszke ze swoja corunia - wtedy zastanowimy sie nad drugim. Uwazam ze decydujac sie na jedno dziecko, mimo wszystko w jakis sposob krzywdzi sie takie dziecko. Chcialabym zeby Alicia miala rodzenstwo do ktorego zawsze moze przyjsc - tak jak ja w dziecinstwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie jak juz mówimy o kolejnym dziecku to oczywiście musimy zgrać się w podobnym czasie, żebyśmy założyły kolejne forum 🙂

Ja też myśle o kolejnym dziecku max 2-3 róznicy, żeby było między dziecmi - ja sama jestem jedynaczką i wiem, że to nie jest za fajne w życiu.
A znowu mój maż ma siostre o 10 lat starsza i wogóle nie mają ze soba kontaktu ehhh ale wiadomo, że to różnie w życiu bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chciala drugiego dzieciaczka np zajsc w ciaze jak nadia bedzie miala 3 latka,moj tez chce drugie dziecko i pewnie by chcial zeby drugie to chlopczyk byl ale jak bedzie dziewczynka to juz trzeci raz probowac nie bedziemy :P zresztą czytalam ze jak ma sie juz 2 dziewczynki to szansa ze trzeci to bedzie chlopak to tylko 25 % i ze jest to potwierdzone badaniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moj wujek drugi raz ożenil sie jak mial 64lata z babka co miala 39lat i po roku syn jeszcze sie im urodzil takze ona wtedy miala 40 lat a on 65lat i jak synek mial 15 lat to on mial 80 lat hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez posciągalam wszystkie pierscionki chodz jeszcze mi rece nie puchną ale nogi chyba tak,nie stopy ale łydki bo normalnie jak zapinam buty to jakos ciasno w łydkach. a pierscionki lepiej sciągac,od meza siostra nie sciągla jak byla w ciąży i na porodówce jak juz byla musieli jej przecinac obrączke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie byłoby bez różnicy co będzie 3 -cie.w życiu nie słyszałam od męża ze bardziej by chciał chłopca -trzeba akceptować to co jest , a z tym palowaniem płci rożnie wychodzi, a potem wielkie rozczarowania 😞 zresztą nie podoba mi sie taka ingerencja w to co ma być .

Angel 38 lat mój też będzie miał w tym roku a ja 37 😞 ja mam brata o 4 lata starszego , a moja Eliza zawsze chciała mieć rodzeństwo a my mówiliśmy, ze to nie dla niej tylko dla nas 3 radość musi być i tak lata leciały , ale rozumiem ją i teraz jest mi jej żal ,że ja tak skrzywdziliśmy, teraz bardzo sie cieszy ale ona to będzie jak druga mama a nie jak siostra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez obojetne co bedzie drugie,ja tam bym sie cieszyla jak bym miala 2 dziewczynki(gorzej 2 chlopcow hehe) ale moj twierdzi ze kazdy chlop chce miec syna i wkurza mnie z taką gatką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MI jest obojętne co się urodzi drugie - najważnijesze żeby było zdrowe - a reszta to taki mały szczegół 🙂

Anula więc witam w klubie palszuków - paróweczek 🙂
hihi

Też słyszałam, że czasami tak przy porodzie puchną kobietą palce, że musza przecinać obrączki bo np. krew niedochodzi do palca 🥴

Ja jak będę szła do szpitala to nawet kolczyki zostawie w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu ale to nie jest wasze pierwsze dziecko 🙂 I wlasnie w tym tkwi caly problem 🙂 Maz bal sie ze posiadanie pierwszego dziecka w tym wieku to ogromna zmiana. Przywykl juz przez tyle lat do zycia we dwojke a teraz nagle wszystko sie zmieni. Ale jestem pewna ze bedzie wspanialym ojcem a jego obawy szybko sie rozwieja. Widze jak podchodzi do swojej chrzesnicy - UWIELBIA JA. Zaloze sie ze sie od razu zakocha w swojej coruni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na noc zdejmuję bo tez mi sie robią paróweczki jak to pisze montusia a w dzień to jeszcze jest ok , no jedne buty to już cieńko wchodzą a już mi Piotrek popuścił paseczki z boku 😉 drugie mam do kostek tylko i sa ok . tylko śliskie za tą pogodę.Co do ciuszków to doczytałam ze kasenn chyba sie już nie mieści w spodniach ja mam 2 pary ciążowych i jakoś wchodzę -jedne celowo kupiłam na wyrost aby właśnie nie mieć problemów do końca ciąży 🙂 a w domku tylko dresik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
a ja znowu niewyspana 😞 wczoraj zasnelam dopiero po 1 a rano Livia mnie dopadla i bylo po spaniu.

Piszecie o wieku tatusiow i musze przyznac ze moj maz bije rekord bo w grudniu skonczy 42 lata 🙂 , ale on jest z tych dlugowiecznych 😉 poza tym stwierdzil ze juz Livia go odmlodzila a teraz Marcel jeszzce bardziej i cieszy sie bardzo bo nie ma czasu myslec o swoim wieku, gdzie jego koledzy maja 20-letnie dzieciaki i siedza w kapciach przed telewizorem i (jak to okreslil)- dziadzieja, a on - mlody tatus 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>AngelFire napisał:
Olu ale to nie jest wasze pierwsze dziecko 🙂 I wlasnie w tym tkwi caly problem 🙂 Maz bal sie ze posiadanie pierwszego dziecka w tym wieku to ogromna zmiana. Przywykl juz przez tyle lat do zycia we dwojke a teraz nagle wszystko sie zmieni. Ale jestem pewna ze bedzie wspanialym ojcem a jego obawy szybko sie rozwieja. Widze jak podchodzi do swojej chrzesnicy - UWIELBIA JA. Zaloze sie ze sie od razu zakocha w swojej coruni..


angel myślę ze będzie tak jak piszesz ,zakocha sie na maxa 🙂 widzę tez po moim bracie miał 37 lat jak został ojcem -juz myśleliśmy ze nigdy to nie nastąpi 😞 jego pierwsza żona nie chciała w ogóle dzieci a druga miała problem z zajściem ale się udało ) a teraz ma dwa bąbelki i jest super tatą -co prawda żonkę tez ma młodszą od siebie o 8 lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂

Zapisuję sie do klubu paróweczek 🙂 Mnie puchną zarówno place jak i kostki. Muszę chodzic tylko w skarpetkach podkolanówkach bo inaczej mam wałeczki na kostkach.
Wyeliminowałam już sól calkowicie z diety, chociaż i tak bardzo mało jej używałam i jakos nie pomogło to na wiele.

A od niedzieli straszliwie boli mnie żołądek. Czuję się jakbym wymiotowała przez cały dzień. Chyba przez małą, która ciągle buszuje w okolicy mostka i żeber i pewnie mi go wygniotła. Ach ciągle cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisalyscie o optymalnej roznicy wieku miedzy rodzenstwem, i z pewnoscia jest to bradzo indywidualna sprawa jesli chodzi o starsze dziecko, kiedy jest najlepszy moment na pojawienie sie rodzenstwa (Liv jako 3,5-latka bardzo swiadomie uczestniczy w ciazy i narazie bardzo sie cieszy , ale zobaczymy jak to bedzie jak Marcel sie urodzi), natomiast dla mnie jako mamy to powiem wam ze 3 lata roznicy to minimum, u nas bedzie 4 i to chyba optymalnie, bo starsze dziecko w przedszkolu wiec mozna zajac sie maluchem i domem w tym czasie, poza tym odpada 2 wozek i 3-latek potrafi juz byc bardzo samodzielny, co znacznie ulatwia codzienne funkcjonowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june no mój tez ma juz prawie dorosła córkę -tzn. my oboje( tak to jest zacząć szybko 😉 ) ale nie czujemy sie na dziadków z gazetką przed tv :laugh: a Majeczka jeszcze nas odmłodzi :laugh: najważniejsze to mieć jakieś zainteresowania i marzenia bo wtedy czas leci inaczej i człowiek nie starzeje się w domu na kanapie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos ciuszkow - ja kupilam kilka par spodni. 2 wizytowe z tasma na caly brzuch i takie same czarne jeansy. Kupilam tez na probe jeansy ze wstawkami po bokach ale sa tragiczne. Ciagle zjezdzaja mi z tylka 🙂 Dokupilam wiec szelki, ale to strasznie nie wygodne. Na szczescie nie poszlo mi w biodra, wiec ciagle sie mieszcze w spodnie ktore kupilam w pierwszym trymestrze. Ta guma na brzuch jest super.

A w domku tak jak wiekszosc z Was, przebieram sie w spodnie dresowe i ogromna bluze ktora kiedys dostalam w prezencie od kolezanki ze stanow. Byla tak wielka ze nigdy nie jej nie nosilam. A teraz jest super. Ja uroslam a bluza dalej luzna 🙂 (i pomyslec ze to L'ka - niezla maja rozmiarowke w stanach 🙂 hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...