Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

pamii18 napisał(a):
to ja już wyjadę żeby zdążyć 🙂

Pamii18 Ty masz blisko do mnie 😁 😁 😁 ok 80km
Skoreczka syn by się ucieszył jak się gdzieś wybieramy do kogoś nowego to on zaraz pyta czy tam dzieci są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny wlasnie niedawno sie dowiedzialm ze zostane mama po raz 2.Mam juz 15m-cznego chlopca. Pisze z takim pytaniem czy moze ktoras z Was chcialaby moze odkupic wozek travel sytem Apollo 4 w stanie idelanym, bo teraz bede zmuszona do kupienia podwojnego i niestety musze sie pozbyc Haucka.pozdrawiam Was serdecznie przyszle mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, nadeszła jesień, miały być nowe edycje programów i kicha. Nic mi się nie podoba 🙃 Nudzimy sie dziś jak mopsy, a sen jeszcze się nie zapowiada.

Nikusia
to dobrze że twój synek cieszy sie z naszej wizyty 😉 😉 😉

A ja Wam jeszcze nie pisałam. W tym tygodniu idę na ślub cywilny do mojej rodzonej siostry. Zaskoczyła nas szybkim ślubem 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My oglądamy "mam talent". Nie wiem jak się ten juror nazywa, ale jak przed chwilą na rurze tańczył to myślałam, że padnę. Aż się popłakałam ze śmiechu. 😉
Skoreczka to teraz na szybko wybieranie ubrań, prezentów itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka :P nasz też był dosyć niespodziewany 😁 ale wszyscy bawili się dobrze 😉 i dodam że sukienkę kupiłam sobie dopiero w czwartek, a w sobote był ślub :P MOJ WŁASNY XD

Nikusia ja się nie mogę przekonać do tego nowego jurora, jakoś tak bez Wojewódzkiego dla mnie to nie to samo.. no ale tak już bywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 może za dużo stresu w pracy, ciągle popołudniówki i jeszcze z tą umową. Do tego pozycja siedząca i dlatego brzuch pobolewa. Przemyśl sprawę L4, bo nie warto się przemęczać a oni i tak tego nie docenią.
Co do tego programu, to ja pierwszy raz oglądam bez Wojewódzkiego, jak na początku jak ten nowy wyskoczył i tańczył na rurze to było zabawne, ale jak jeszcze Agnieszka Chilińska też tańczyła to pomyślałam sobie, że oni to pod publikę robią. To co się na początku wydawało szalone i spontaniczne chyba takie nie było do końca. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
witam z rana 🙂
Syn z rana obudził mnie kaszlaniem, ale tak jeszcze drzemałam i miałam rękę na brzuchu a maleństwo tak kopać zaczęło, że cała ręka podskakiwała. Czyli musiałam wstać i śniadanie zrobić. 😁 😁 😁
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Ja dzień rozpoczełam od robienie mleka do butli dla synka 🙂 Później wyszłam na balkon, usiadłam, wypiłam herbatę i Błażejek tez zaczął kopać 🙂 To na skutek słonka, bo miałam krótka bluzeczkę i brzuchol na wierzchu 😁
Miłego dnia 🙂 Ide na świeże powietrze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

obudziłam się o 6 i do 8:30 udało mi się kisić w łóżku. W końcu wstałam, bo głodnam 😉
Mąż mnie wczoraj zaskoczył - to jest człowiek, który może siedzieć do rana bez spania a wczoraj... o 9 poszedł spać i śpi do teraz... to już 12 godzin, chyba go obudzę 😉

Wspominałam, że wspóllokatorka zaczęła chodzić na randki? Wczoraj jej luby wyjechał do domu na 2 tygodnie i jak wróci, to do Londynu. Fajny gościu, mąż zdążył go zobaczyć - właściwie pożegnać na stacji kolejowej. Zaliczyliśmy też szybką randkę - po obiedzie mieliśmy godzinę czasu do odjazdu G. do domu, więc rzuciłam hasło, że idziemy do fajnej kawiarni na szybką kawę. Weszliśmy, wszystkie stoliki były pozajmowane, jedna babeczka wstała i się przesiadła do kolesia na kanapę zwalniając nam tym samym stolik. No to siedliśmy i... koleś na kanapie zaczął grać na mandolinie i śpiewać hiszpańskojęzyczne folkowe piosenki 😁 część cygańskich, część o rewolucjach w Ameryce Południowej. Ta para była z 2 małych bąbli, pogadaliśmy nawet trochę o dzieciach i podróżach. Mąż rozumiał nieco więcej s tych piosenek, ja wyłapywałam pojedyncze słowa jak "piękne kobiety", "sombrero", "jestem szczęśliwa". Klimat był niesamowity, poczułam się jakbyśmy trafili na plan filmowy Woodego Allena 🙃

Co do prezentu dla teściowej - byłabym akurat wredna robiąc tak, bo ona przecież wyraźnie powiedziała mojej mamie, że chce, żebyśmy kupowali nowe sprzęty. Ale no... za becikowe to niewiele się kupi 😮 tzn. tego tysiaka można dobrze spożytkować na dziecko, ale same dobrze wiecie, że to nie starcza na wyprawkę, którą w dodatku trzeba skompletować przed urodzeniem dziecka, a nie w kilka tygodni po.

Skoreczka pomyśl z fotografią, nie wiem ile jest osób w Polsce które specjalizują się w robieniu sesji dziecięcych i rodzinnych.

MartaMay nadal uważam, że imiona oryginalne. Ok, może Majek jest troszkę więcej, ale nie wiem ile Len Maj 😉 U mnie teściowa też ucieszona z dziewczynki, zawsze chciała mieć córkę, a trafiło jej się 2 synów.

A co do programów to się nie wypowiem. Mamy co prawda tv, ale stoi w kącie odłączony i nikt go nawet nie próbował odpalić. Telewizję oglądam raz po raz u rodziców na wakacjach. Serio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 Ja juz po spacerku z psinką 🙂 Teraz popijam kawkę i czytam o czym wczoraj gaduszkowałyscie 🙂 was zostawić na jeden dzień to trzeba z 10stron postów nadrabiać 🙂 Bardzo aktywne forum, i dobrze 🙂
My wczoraj z mężem byliśmy na zakupach i tatuś kupił Młodemu buciorki 🙂 urocze 🙂 porobię fotki to pochwalę się 🙂 Wczoraj tez doszliśmy do wniosku, że w malucha na początku zainwestujemy w używane ubranka bo te nowe są cholernie drogie, a mało praktyczne bo Dzidzia rośnie w mgnieniu oka 🙂
ooo rodzinka mi się budzi więc zabieram się za śniadanko 🙂 miłego słonecznego dnia Mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay imiona wybraliście przepiękne 🙂 Sama jakbym miała córeczkę to niezawalanym ja Elena więc wasz wybór uważam za mega trafny 🙂
Co do dziewczynek w rodzinie to moja mama mocno wyglądała wnuczki bo na razie ma tylko 2 wnuków. Natomiast u teściów to się nie orientuję bo niby będzie to pierwsze wnuczę więc woleli by chłopca, ale jak się okazało, że będziemy mieć synka to teściowa wydała taki jęk "oj ty to pewnie smutna jesteś bo chciałaś księżniczkę". Więc nie wiem 🙂 Ja tam ciesze się, że będzie chłopak i reszta ludzisków też musi się cieszyć 🙂 najważniejsze, żeby wszystko było ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was 🙂 ja miałam ciężką noc 😉... Męża zawiozłam do kolegów na wioskę bo oglądali Adamka i Kliczkę, i miał zadzwonić żebym przyjechała po niego, a ja miałam sobie pospać, ale no nie dało rady... ciągle wyczekiwałam na telefon, a kiedy przysnęłam ktoś zaczął otwierać drzwi o 3 w nocy, trochę zaspana wstałam, patrzę a to mąż, 10 km na piechotę szedł... troszkę wstawiony jak to po spotkaniu u kolegów 😜... położyłam się spać i spałam do 9... bo na 10 do pracy... i powiem wam że mi się oczy kleją tak, że szok :P zobaczymy jak ja to wytrzymam :P... jestem dobrej myśli .. 🙂 Miłego dzioneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie mdli strasznie, zaraz idę zjeść drugie śniadanie, może coś pomoże.
Skoreczka moja Emilka kopie od rana, aż Kuba był w szoku jak brzuch się trząsł 😉
Mra może teściowa sobie nie uświadamia, ile wszystko dla dziecka kosztuje? A najlepiej to ona niech sobie gada co chce, a TY robisz po swojemu. 😁 😁 😁
Magditta czekamy na fotki. Ja też myślę, że część używanych a cześć nowych. Na wyjście, do lekarza itd. coś ładnego a w domu mogą by używane. Tak samo robiłam przy synku.
U mnie moja mama ma jednego wnuka, czyli mojego syna, ona bardzo chciała dziewczynkę. Teściowa ma dwóch chłopaków (tzn wnuków) i jedna wnuczkę, ale nigdy jej nie widziała, bo mieszka za granicą. I też chciała dziewczynkę. A moja babcia ma 3 prawnuków i jedną prawnuczkę. I wszyscy uznali, że skoro mamy syna to teraz fajnie, żeby była córeczka. 😉
Pamii18 to czeka Cię ciężki dzień. Wczoraj miałaś popołudniówkę a dziś na 10? Bo to niezgodne z przepisami jest, musisz mieć przerwę. Trzymam kciuki, żebyś jakoś przeżyła. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe NIkusia, ja zauważyłam że tu poprostu wiele rzeczy się nie zgadza 🙂... i jest niezgodne z przepisami... np podpisywanie listy ... godziny pracy mam różne... a każą wpisywać że pracuje od pn-pt 10-18 xD... a takie godziny mam tylko w niedziele...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Stycznióweczki 😆
Ja wstałam jakieś 15 min. temu 😁 i właśnie pałaszuję owoce (to już drugie śniadanie) ale myślami jestem już "na obiedzie" 🤪 🙃 🙃 Spało się całkiem dobrze i długo! U nas ok. 8:00 rano zaczęła się straszna burza 😮 i trwała jakieś 1,5 godziny. Myślałam, że mój biedny pies zwariuje 🥴
Z tego co czytałam większość z Was już "na nogach" po śniadaniu i kawie 😉 Może ja też pozowolę sobie na filiżankę małej "puszczalskiej" z mleczkiem 😆
pamii18 szoruj do lekarza po długie L4 - to polecenie STYCZNIÓWEK! Nie będziesz się przemęczała dla kogoś kto Cię wykorzystuje i ma gdzieś Twój stan.
Co do ciuszków... uważam podobnie jak Wy - również mam zamiar korzystać z używanych. Planuję je kupić na allegro - zwłaszcza interesują mnie tzw. mega paki w których jest czasem od 20 do 30 różnych ubranek + gratisy (wszystko opisane co do rozmiaru i jakości). Ja jednak ciuszki zacznę kompletować po 6 października gdy polski ginekolog potwierdzi na 100%, że Kaja to Kaja i że nic nie urosło w kroczu 😁
Życzę Wam miłego i słonecznego dnia 🙂 bo u mnie znowu zaczęło lać... 😮 😞 i chyba nici ze spaceru na plażę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 idź na L4 i olej tą pracę, oni Cię wykorzystują, Ty się meczysz a w imię czego. Za kilka miesięcy bez skrupułów Cię pożegnają, a jakbyś potem miała żałować, to będziesz miała pretensje do siebie, że tyle pracowałaś. Szczególnie, że nawet podstaw przepisów nie przestrzegają.
Kobzior te paki z finansowego punkty widzenie się opłacają, ale nie wiem jak koleżanka sprawdziła, że jak jej przyszła paka to jakaś taka niespecjalna była. Cześć ubranek niepraktycznych jak np spodenki z guzikami na pleckach, albo sprane, nawet jedno z resztkami jedzenie. No, ale to się może trafić na każdej aukcji. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ja mam sprawdzonego sprzedającego przez znajome świeżo upieczone mamy 😉 Ma ciuszki głównie zagraniczne z czego część w zestawie jest nowych lub prawie nie widać śladu, że były używane. Każdy ciuszek ma zdjęcie i jest dokładnie opisany. Średnio po zakończonej aukcji za 1 ubranko wychodzi ok. 4 do 5zł (a w zestawie są przeróżne ciuszki od kombinezonu po sukieneczki). Jasne, że zawsze można trafić na jakiś bubel ale takie już ryzyko kupowania rzeczy używanych poprzez aukcje internetowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior masz rację, sama kupuje na allegro. Koleżanka się nacięła, bo na fotkach nie było widać, że ubranka są poniszczone, a były a po drugie na tej aukcji nie padła cena minimalna i potem sprzedawca się z nią skontaktował za ile by kupiła. No i się dogadały, ale opcji reklamacji już nie było. Jak coś kupisz to się pochwal 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...