Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki ja dokupię kilka nowych, zebym miała do lekarza czy na wyjście do rodzinki a tak to mam w reklamówkach poupychane. Teraz na allegro zamówiłam dwie używane bluzeczki z długim rekawem roz.56. Zapłaciłam za nie 5 zł. Zobaczymy jak przyjdą 😎

Nikusia to jednak już Emilka? Z tego co mówisz to bardzo aktywna dziewczynka 🙂
Mra troszkę ci zazdroszczę tych angielskich klimatów, bo czasem czułam sie tam dobrze. Jednak były takie czynniki które wygnały mnie z UK 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Pamii18 jak powiesz swojemu lekarzowi jak wygląda Twoja praca to na 100% wyśle Cię na L4. Wystarczy wspomnieć, że robisz same popołudniówki a potem jeszcze w weekend cały dzień. Nawet przerwy miedzy zmianami nie są przestrzegane. Dodaj, że jesteś zmęczona, ciągle siedzisz przed kompem i wystarczy. 😉
Skoreczka nie wiem do końca czy będzie Emilka. Mąż się zgodził, bo nie ma innych propozycji ale to imię mu się nie podoba. A mój łobuz kopie od rana i to nie tak leciutko tylko jak w worek treningowy 😁 😁 😁
My już po obiadku, szkoda że syn chory, bo byśmy się na spacer przeszli. Słoneczko świeci i ładnie jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom będę musiała, bo nie mam zamiaru dalej tak pracować...
Nikusia, ale z synkiem możesz wyjść na spacer, nawet wskazane, tylko żeby mu gardła nie przewiało.. 🙂 Mój lekarz odkąd pamiętam podczas choroby kazał się wentylować... na świeżym powietrzu tak do 30 min dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia Pamii ma rację jak byłam w szpitalu to kazali siedziec starszym dzieciom przy otwartym oknie 🙂 Choć wiem jak to jest, człowiek boi sie ze źle zrobi jak okno otworzy itp. Ty jako mama musisz decydować 🙂

A mój mąż stwierdził ze Błażejek musi mieć bardzo małe stópki bo delikatnie kopie 😁 I tylko mamusię 🙂 Jak miałam mniejszy brzuszek to było maluszka bardziej widać, teraz ma duzo miejsca i pływa sobie, nie dokuczajac mamusi 😉 Chociaż czasami mógłby hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja mam okna prawie ciągle otwarte. Chyba, że się przeciąg robi.
Śmieję się, bo mój maż się z facetem na granie prze net umówił, ale teraz mu uświadomiłam, że skoro jest z Anglii to jest różnica w czasie. 😉 😉
Mnie już nie mdli więc idę sobie słabej kawki zrobić. 😉 bo zasypiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! W końcu Brzuszek mi działa 😁 Tak się cieszę! Mam tylko nadzieję, że to nie jest chwilowe 🤨
Gratuluję nowo ujawnionych córeczek! Dziewczynki zaczynają doganiać chłopców 🤪
Teraz za bardzo nie mam czasu na pisanie, ale jutro wszystko nadrobię 🙂
Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ale fajnie, że już jesteś. 🤪
Ja też mam nadzieję, że to nie na chwilę. 😉

a moja dzidzia śpi. 😜
nawet słaba kawką jej nie pobudziła, ale brykała cały ranek. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny przegladałam allegro i natknełam sie na taki przewijak w szpitalu, to jest bardzo wygodne i nawet skusiłabym się gdyby nie to że trzeba jechac pod Łódź 🙃
http://allegro.pl/lozeczko-dla-noworodka-na-kolkach-przewijak-i1804679041.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nasze rozmowy o ciuszkach spowodowały, że zerknęłam na allegro z ciekawości 😜 Tylko, że ta ciekawość przerodziła się w przeszło 2 godziny przeglądania aukcji 🤪 😁 i mam już kilkanaście dodanych do obserwacji i od jutra zaczynam licytacje 🙃 😁 Po prostu nie mogę się oprzeć!!!! Jak tylko uda mi się kupić ciuszki które upatrzyłam - prześlę ich fotki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ajć ale fajnie, właśnie się dowiedziałam że moja przyjaciółka jest w ciąży, mieszkają od roku w Anglii, mówi że nie spodziewali się tak szybko dzieciątka, ale się cieszą, ahhh jestem wniebowzięta hehehehe 🙂 miło tak słyszeć że ktoś będzie przeżywał to co My :] i że jest szczęśliwy :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii chodzi mi o praktyczność: ide do kuchni i wiozę sobie małego ze sobą 😁 😁 😁 Wiadomo piękny nie jest ale wygoda byłaby dla mnie megaśna 🙂

Gratulacje dla twojej przyjaciółki 🙂

Kobzior ja tez się wciągnęłam w te licytacje, choć zachowuje zdrowy rozsądek -- póki co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior zanim zaczniesz licytować wybierz aukcje, które na pewno Ci się przydają. Popatrz pod względem praktycznym. 1.) Będzie zima 2.) czy te ubranka nie mają z tyłu guziczków itd czy będę wygodne dla maleństwa
ja też się wciągam w licytację i dlatego rozsądnie staram się podchodzić przed licytacją 😁 😁 😁
Miłej zabawy i czekamy na efekty 🙂)
Skoreczka ja widziałam takie w szpitalu, ale małego miałam ze mną w łóżku. Praktyczne to jest, ale z wyglądu średnie 😁 😁 😁 a używała któraś z Was leżaczka- bujaczka. Ja nie miałam, ale czytałam wiele pochlebnych opinii.
Pamii18 ja dziś widziałam moja byłą sąsiadkę. Jakiś czas temu dowiedziałam się, że też ma termin na styczeń, ale nie wiedziałam czy to prawda i jak ją zobaczyłam to widać, że w ciąży.

a myśmy wybrali się nad jezioro na godzinkę. Mieliśmy stary chleb i nakarmiliśmy łabędzie, które tam mieszkają 😉. Pogoda jest piękna, świeże powietrze normalnie super. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia mam leżaczek bujaczek z Fisher Price i będe go używać 🙂 Najfajniesze w nim sa wibracje, maluszek jest zachwycony 🙂
Jednak jak to zobaczyłam to wydało mi sie przydatne, przecież to nie mebel na stałe tylko do chwilowego użytku. A jak goście przyszliby to zawsze mozna schować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja na razie nie mam i nie dopisywałam do listy, zobaczymy czy fundusze pozwolą 😁 😁
Kobior ja też weszłam na chwilkę na allegro i już w łóżeczkach buszuję. To chyba zaraźliwe jest 😁 😁
Pamii18 ja już kilka dni w domu siedzę, więc przydało mi się gdzieś na trochę wyskoczyć i się dotlenić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotleniajcie się dziewczęta bo nie wiadomo ile nam dni ładnej pogody zostało!! Ja właśnie wróciłam ze spacerku. Takie 3h w parku suuuuuuuuuuuuuuper sprawa 🙂 Co prawda trochę plecki bolą ale i tak jest bosko. Teraz można zalec przed tv 🙂
Allegro uzależnia to fakt 🙂 Ja ostatni tak z czapy licytowałam 3 pajacyki i wszystkie 3 aukcje ukazało się, że wygrałam /cena od 5,5 do 10zł/. Zobaczymy co przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia pod takim kątem przeglądałam aukcje - czyli rozmiar i pora roku. Wiadomo, że nie kupię letniej bluzeczki czy sukieneczki roz. 62 skoro poród w styczniu 😉 Wszystkie ciuszki wystawione są od 1zł bez ceny minimalnej 😆 co mnie bardzo cieszy. Łudzę się, że może nikt się nimi nie zainteresuje poza mną 😁 🙃 Zdjęcia są dokładne, sprzedający mają dobre opinie... Jedyna moja obawa, to jak już wspomniałam - aby za miesiąc nie okazało się, że będę je musiała sprzedać jeśli usg się myliło 🤔
My też przed chwilą wróciliśmy z dłuższego spaceru 🙂 Młody wybiegał się na plaży jak szalony, tradycyjnie usiłował gryźć fale które go strasznie irytują 🤪 😁 a ja nóg nie czuję 😜 Teraz zafundowałam sobie kawkę na zimno (czyli mix kaw rozpuszczalnych+wanilia+cynamon+mleko+kostki lodu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior zazdroszczę tej kawki, ale ja bym już nie spała po niej.Chociaż bez niej też nie wiem czy zasnę 😁 😁 😁
Ja Ci tylko rady daję, bo czasem jak takie cudeńka na allegro oglądam to wszystko bym kupiła, a dopiero potem przychodzi opamiętanie i pytanie czy ja naprawdę tego potrzebuję. 😁 😁 😁
Ja się okaże, że jednak chłopak to na brzuszku będziesz handlowała 😁 😁 😁
Magditta ja miałam wcześniej upatrzone pajacyki, ale sprzedający wycofa licytację bo stały po 1zł i chyba się bał, że za tyle je kupię. Nic nie mogłam zrobić, bo tylko obserwowałam. Fajne były 🙂
Zrobiłam sobie dziś listę co jeszcze muszę kupić dla maleństwa. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...