Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dziękuję dziewczynki za miłe słowa 🙂 Jednak zdjęcia to zdjęcia a teraz nastał czas kiedy jakoś marnie wygladam, ale moze minie i rozkwitnę 🤪 😉
Macie oklaski za dobre serducha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzusio swój lubię, i nawet wczoraj powiedzialam o tym swojej mamie a ona na to ze niedobrze miec taki duzy brzuch w 23 tygodniu, bo rozstępy, bo na pewno mam duzo wody płodowej itp. Przyznam ze najlepsza to ona nie jest w podtrzymywaniu na duchu!

A kuperek mam wielki, no ale brzuch trzeba na czymś dźwigać 😉

Dzięki kobietki 🙂 Dajcie jakieś fotki waszych brzusiów 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam do was pytanie tzn.chodzi mi piersi! Tak juz od miesiąca wycieka mi niewielka ilość wydzieliny tzw.siarą !Natomiast od paru dni zauważyłam niepokojąca dolegliwość ponieważ wydzielina z lewej piersi podbarwiona jest krwią.Może wiecie cos na ten temat bo dopiero w czwartek idę do lekarza 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie już są te nasze mamy- ale trzeba im to wybaczyć. Muszą się wygadać i tyle. No jak ja myślałam, że mam toksoplazmozę (bo wynik był dodatni- ale oznaczał, że miałam ale tego wtedy jeszcze nie wiedziałam) to moja mama od razu na mnie, że zawsze mi mówiła po co mi te koty, że ona nigdy ich nie chciała! A kotów już ładnych parę lat nie mam. Zamiast pocieszać, wzbudziła we mnie poczucie winy, no ale cóż takie już one są. Kochają nas na swój sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Vespera wzięłam i ja udział w sondażu 🙂 Ps. Urocze masz zdjątko w profilu 🙂

dzięki, to moja Pani Kot, której robię masę zdjęć 😉

witamy Urszulkę w naszej grupie na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka mam nadzieję, że humor już lepszy. Dla Ciebie też oklaski jakbyś jednak potrzebowała poprawy humoru 🙂
Kruszynka123 jak wypływanie siary z piersi jest normalne tak krwi z pewnością nie, jeśli masz możliwość zadzwoń do swojego ginekologa. u też znalazłam, że jak jest krew to trzeba skonsultować to z ginekologiem, http://www.ciaza.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=635
Monika moja mama też taka jest, zapytała gdzie mam łóżeczko po synku, jak jej powiedziałam, że pożyczyłam koleżance i zniszczyła to do końca wizyty słuchałam, że dobry zwyczaj nie pożyczaj i po co to zrobiłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem ja siedziałam i rozmawiałam z teściową o remoncie jak co zrobimy już sie nie mogę doczekać. Najpierw musze zrobic pokuj dla tesciowej potem nasz bo my zajmiemy jej dokładnie jest przez ściane i musimy wybić dziure w ścianie zeby ansz powiekszyć.
co do moejej mamy to co wchodze do niej to mow o przyszła juz moja bambaryła ten tekst mnie rozwala 🙃 🙃 🙃 ale wiem ze nei mowi mi tego na złosc tylko ze szczescia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika sa jakie są, pewnie kochaja nas na swój sposób te mamusie 🙂
Kruszyna mnie tez powolutku z piersi wylewa sie siara. Początkowo myślałam ze mi sie wydaje, ale poźniej załozyłam biały stanik i zobaczyłam na nim żółte plamki. W poprzedniej ciąży tez tak miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki, mnie znów od rana nie było, i dziś się cieszę bo miałam sporo do poczytania 🙂

Więc tak glukozę jakoś przeżyłam, chociaż gorsze było pobieranie krwi (przed glukozą) gdyż u mnie nie widać żył, są bardzo głęboko... i nie mogła ich wyczuć i wbijała się na wyczucie.. no i w ten sposób na prawej ręce mam 3 wkłucia, w których dodam że mi troszkę pogrzebała żeby może znaleźć, i w lewej ręce próbowała mi się wkłóć na zewnętrznej części dłoni tak jak się wenflon wkłada, tylko że żyła nie wytrzymała i mi pękła... a teraz boli jak cholera i mam spuchniętą całą dłoń od góry... po wypiciu glukozy poszłam sobie do mamy, bo mieszka 30 m od mojego lekarza... pogadałyśmy troszkę i po 2h znów pojawiłam się ponownie u lekarza... pogadałam sobie troszkę z ciężarnymi (jedna nawet ma termnin na 20.09 więc obawiałam się zeby nie zaczęła rodzić 😜) no i po wezwaniu znów dopadła mnie lekko nieciekawa mina na myśl o kolejnych kłuciach... Dodam że wczesnoporanne kłucie dało taki rezultat że krwi starczyło tylko na badanie cukru... i na żadne inne badania a miałam ich trochę... tak więc przy tym drugim badaniu wzięła mi lewą rękę i zaczęła oklepywać tak że myślałam że mi ręka zamieni się w jednego wielkiego siniaka 🙂... no i coś wyczuła, w sumie nie byla pewna czy to to, więc powiedziała : ,,próbujemy" a ja odrzekłam że ,,do skutku" 🙂 wbiła się i usłyszałam bardzo radosne ,, wie Pani że leci". spojżałam i już była cała potrzebna dawka krwi 🙂 tak więc w końcu się udało, i wszystkie badania zostały zrobione :P... a już się bałam... no i jutro o 9:30 moja chwila prawdy... odebranie wyników i wizyta u gin 🙂... jak się maleństwo ujawni to będziemy przeszczęśliwi 🙂
Dodam że mąż był dziś u dentysty, i powiedział z rana (jak mu przypomniałam że jutro wizyta), ,,to jak mi weźmie mniej niż 200 zł, to idę do fryzjera, w końcu jutro moje pierwsze spotkanie z maleństwem więc muszę jakoś wyglądać" - z powagą 🙂 😁 😁 😁

już nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty !!! 🙂 odliczam godziny , mam ogromną nadzieję że będzie wszystko w porządku ...

aaa i dziś zapytałam położnej bo wolałam się upewnić... czy skoro nie przytyłam do 17 tygodnia nic... to jak teraz do 22 tyg przytyłam 4 kg to nie za dużo jak na 5 tygodni .. ale ona powiedziała że to tak bywa... i zapytała czy miałam zaparcia, na co odpowiedziałam szczerą prawdę że okropne... 🙂 ale piłam dużo wody i nic... to kazzała pić jeszcze więcej ... :P... cóż...


No to chyba tyle z mojego dzisiejszego dnia 🙂 chyba :P...



A co do waszych humorków... to życzę szybkiej ich poprawy 🙂

I witam Bichito! 🙂 gratuluję synka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej ciąży też wypływała mi siara, jak w nocy spałam i przyciskałam piersi to rano miałam plamy. Kupiłam sobie wkładki laktacyjne i było ok. Teraz też pewnie za jakiś czas zacznie wypływać.

Dziewczyny mam takie pytanie do Was. Jak to jest u Was.
Zacznę od tego, że moja ciąża jest planowana. Wiedziałam, że przytyję bo to już moja druga. Nawet nie mam wielkiego brzucha, ale sama dla siebie nie czuje się atrakcyjna. Czy Wy też tak na siebie patrzycie? Jak powiem o tym mężowi to zaraz zapewnia, że nie mam racji i nawet nie chce o tym słyszeć. Więc wolę nie mówić. Jestem ciekawa jak Wy siebie odbieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ja pisała m już dziś ze czuje sie nieatrakcyjnie. Wiem ze jestem ciężarówka a nie modelka na wybiegu i to mnie podtrzymuje na duchu 🙂 Ja przytyłam już dużo, ty malutko więc na pewno jesteś nadal atrakcyjna 🙂 🙂 🙂

Pamii
dzielnotko nasza, glukoza za tobą 🙂 A ja mam przed sobą, ale juz niedługo 🤢 No i jutro napisz jak po usg 🤪 🤪 🤪 Moze ujawni sie płeć dzidzi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka na to składa się nie tylko waga, ale wypryski na twarzy, bolące plecy i nastrój do bani.
Pamii18 to przeżyłaś glukozę, 😉 pociesz się, że już za Tobą. I czekamy na wieści z USG 🙂
ja i moja intuicja obstawiamy córeczkę 😁 😁 😁 a Wy dziewczyny???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze muszę poczekać ze spanie, ale jak zobaczyłam sukienkę Kobziorki to się zakochałam i oglądam sukieneczki na allegro. Pokazałam mężowi jedną, a on, że jemu się różowe lub czerwone podobają. 😁 😁 😁
Kobzior i jak Twoja aukcja???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia cieszę się, że mój zakup Ci się podoba 😁 😆 ( jeśli Kaja za miesiąc na usg postanowi zmienić płeć to masz prawo pierwokupu 🤪 😁 😁 ) Aukcja o której wspominałam poszła za sporą sumę więc się wycofałam 🥴 Ale się nie poddaję i mam na oku inne 😜 Mnie póki co sen nie bierze 🤔 więc buszuję po necie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się ja też buszuję, za sukienkami 😁 😁 😁
i pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu uważałam, że sukienki dla takich małych dziewczynek są niepraktyczne i niepotrzebne 🙃 😁 😁 😁
a teraz sama oglądam i na pewno coś kupię zanim się urodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...