Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Cześć mamuise
WielkaB teścia nie zazdroszczę. Nie znoszę takich leniwców, bo ja już tak mam od urodzenia, że na tyłku długo nie usiedzę. Dobrze, że chociaż masz odwagę powiedzieć mu co myślisz na jego temat. A co do koloru ścian, to moja siostra ma podobne meble w dwóch pokojach jeden pomalowała na beż a drugi ma szary z czerwonymi dodatkami oba wyglądają świetnie.
MartoMay to świetne wieści, dobrze, że córeczka śliczna i pulchniutka.
Kobzior trzymaj sie i nie dawaj się biegunce
A co do jedzenia w nocy to o dziwo puki co w tej ciąży się tak nie obżeram. W poprzedniej codziennie o 5 nad ranem wstawałam na płatki z mlekiem i poza tym przez cały dzień coś przeżuwałam. Teraz chyba bardziej zalatana jestem i nie mam czasu się na jedzeniu skupiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja nie mam żadnych zwierząt, mieliśmy chomika, ale umarło i mi było chyba bardziej żal niż synowi. I teraz już nic nie chcę, szczególnie, że mąż jest alergikiem a synowi od czasu do czasu coś wyskakuje.
Jak jeszcze syna nie mieliśmy to mieliśmy szczura 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉 jestem miałam problemy z internetem 10 dni bez brzuszka ehhh juz sie bałam ze mi go nie włącza ale nareszcie jest chyba kable były pozrywane po wichurze a ze mam internet osiedlowy to naprawa troche trwała...
Nikusia dziekuje za pamięc o mnie 😉

Skoreczko ciesze sie ze juz wiesz od czego ta popuchnieta buzia no rzeczywiscie jak woda zostaje w organizmie ti pojaiwa sie problem z tyciem a nie kazała lakarka ograniczyc soli??? Rzeczywiscie zdaza sie to ze woda zatrzymuje sie w organizmie i bez leków mam znajonma która przez to nie chce miec drógiego dziecka ale nie bede pisała ile przytyła z wiadomego wzgledu 😉 😉 😉


Nikusia mój pepek juz tez zaczyna wycodzic 😉 malenstwo w koncu rosnie 😉 i ja tez rosne ;
)

Magditta miło cie widziec 😉 dobrze ze wyszłas ze szpitala i jestes w dobrym humorze 😉 ni i ze antybiotyk pomógł 😉 wogóle wiedze ze tchniesz teraz energia 😉

Mra ja to nie chce zadnych zdjec z porodówki pózniej owszem jak juz bede miała malenstwo w pokouju ale nie mna porodówce....

Magditta ale sie usmiałam z tego macania po brzuchu 😉 do mnie tylko dobiera sie synek i młodsza siostra ale mysle ze jak by to był ktos nie z rodziny to nie była bym zadowolona

Pami reklama jest boska a raczej ta dziewczynbka na niej ;0


Skoreczko ja tez ogladam " Przepis na zycie " bardzo fajny i wesoły serial 😉

Nikusia moje zdanie na temat twojej kolezanki i tego smsa to poprostu moze cieszko jej było ogarnac wszystko na raz po porodzie i poprostu była w eufori i najpierw musoało sie wszystko uspokoic i dopiero póznej pisała sms a z forum moze ktos do niej dzwonił i z tad było wiadomo jaka córcia była duza no róznie to bywa my teraz jestesmy wyczulone na takie wiadomosci dla tego ze jestesmy w ciazy i wszystko co dotyczy dzieci nas bardzo interesuje ;0

Myszka gratulacje synka 😉 a mąz jak mały sie urodzi to oszaleje za nim 😉

Co do burzy hormonów to u mnie spokuj w pierszej ciazy wiecej szalały teraz jakos nie ;0 moze to i dobrze a moze ja czy jestemw ciazy czy nie to mam taka sama buze hormonów i nie widze róznicy 😉

Kruszynka Ja płaciłam za tokso koło 50 zł pewnie bedziesz miała obydwa badania w kierunku tokso i dlatego to drogo wychodzi ale dziwi mnie to ze musisz czekac 2 tygodnie moze to jakies inne bedanie jeszcze w tym kierunku ja miałam wynik na drógi dzien

Kobzior gratulacje córci 😉 no mała wiercipieta ci rosnie 😉

Dusta i dla ciebie gratki z okazji córci 😉

Nikusia ja tez spedzam rocznice zawsze z mezem a musze powiedziec ze on nawet nie pamieta o tych rocznicach i przyznaje ze było mi przykro ze zapomniał bo ja nie liczyłam na jakies prezety ale z kwiatkiem mógł by przyjsc no ale cóz zabiegany jest strasznie ...
Nikusia widze ze nie masz co robic ja chetnie zapraszam do mnie bo sie nie wyrabiam praca dom przedszkole i jeszcze resztki zapraw do zrobienia no i czasem trzeba na budowe jechac ehhh dzisiaj w przerwie nadrabiania forum zaprawiłam ogórki i paprtyke naszykowałam kotleciki na obiad obawiam sie tylko czy do ugotowania ryzui kalafiorka wystarczy mi gazu bo mam butlowy no i zostało mi jeszcze sprzatanie chałupy no i cały czas w przerwach nadrabiam forum 😉

Ja juz tez zaczynam czuc sie coraz mniej atrakcyjna choc wszyscy zap[ewniaja ze wyglądam swietnie i ze tylko brzuszek mi urusł no ale ja jak patrze w lustro to widze co innego ...

Hahaha pisałyscie o koloze włosków dziecka mój synek jak sie urodził miał czarne pózniej prawie białe a teraz ma ciemny bląd 😉

bichito gratulacje chłopca i wpadaj czesciej 😉

Kobzior usciski dla ciebie trzymaj sie i nie daj sie tesciowej...
Współcfzuje biegunki trzymaj sie i duuuuzo pij ;0

Wielka B rzeczywiscie ciaza mozna sie zarazic 😉 moja siostra jest w ciązy ma termin na 21 kwiecien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na dzis koniec nadrabiania reszte watków nadrobie po troszku bo za duzo tego na raz 😉

Dodam jeszcze ze u naj juz tez przeszkismy pierwsze przeziebienie synka po pójsciu do przedszkola na szczescie skonczylo sie tylko katarem troszke kaszlu i mały stan podgoraczkowy ...dzis zawiozłam go do przedszkola ppojechałam po zakupy i uradowana tym ze mam internet usiadłam do kompa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikusia przypomniałaś mi historie mojej kolezanki z chomikiem nawet wam opisze

moja kolezanka wraca do domu synkiem 5 lat noi mały podbiega do klatki do chomika a chomik sie nie rusza dotyka go palecam a on nic biedny umarł ze starości dzieciak mało myśląc łapie chomika w rece biegnie znim do kuchni kładzie go na stole i mowi
-Mamo on nie odycha ratujgo
-kochnie jak mam go ratowac zaraz go zakopiemy
- mamo prosze cie ratuj go
-kochanie ale już sie nic nie da zrobic
- mamo rób mu sztuczne odychanie prosze cie płakał nie smowicie
- mamo czruś odnas odszed prosze cie rób mu masasz serca
historia kończy sie tym ze wzieli go w pudełko i zakopali w ogrodzie a chlopiec nosil codzienie kwiatki w to miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel super że wdarłaś sie juz na Brzuszka. Nie tylko ty długo nie mogłas, bo dziewczyny tez próbowały i dopiero w tym tygodniu wszystkie weszłyście 🙂 A ja myślałam ze ty taka zapracowana i nie miałaś czasu 🙃
Co do wody to kazała mi ograniczyć, ale wiadomo czasem to tak chce się pić ze cosik sie napije, a tak to herbate, bo moczopędnna 😁

Nikusia
no tak właśnie zastanawiam sie czemu tak długo ukrywałas przed nami tego pekińczyka 😁 😁 😁 A to poprostu nie twój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki to ja tez się przyznam ze moja mama ma 2 psy sznaucerki a my mamy kundelka. Fajne te wasze psinki 🙂 Kahira ślicznie wyglądasz z brzuszkiem. I buzie masz taką delikatną 🙂

A a ten królik jest oszałamiajacy 🤪 Chce takiego!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko królika jak najbardziej mogę polecić. To jest rasa baran miniaturowy. Jest jak kot, załatwia się wyłącznie do kuwety i łazi po mieszkaniu. Trzeba tylko wszystkie kable w domu pozabezpieczać, bo uwielbia je podgryzać. Poza tym to straszny z niego pieszczoch- idealne zwierze dla leniwych. Nie wymaga zbytniej uwagi 2 razy dziennie jedzonko i raz na 2 dni kuwetę sprzątnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to nie problem z brzuszkiem był tylko wogole internettu nie miałam 😉
Ale juz jest 😉
A zapracowana to moge byc ale i tak zawsze znajde chwilke na brzuszek no dobra moze w wyjatkowych sytuacjach jak siedze nadgodziny to sie nie uda ale tak to melduje sie codziennie 😉
Pieski urocze ja mam dwa króliki olbrzymy belgijskie i do niedawna mielismy akwarium które zlikwidowalismy bo jak zaczelismy budowe to mąz nie miał czasu zeby o nie dbac no a poza tym trzeba zrobic miejsce do łózeczka 😉 😉 😉 ja to wole zwierzaczki do przytulania jak juz pójde na swoje to napewno kupie psa bo od zawsze mi sie marzy 😉

Wielka B u nas to jest tak :
Najpierw kuzynka ma termin na 18 grudzien
pózniej ja 1 styczeń
sasiadka 18 styczen
siostra 21 kwiecien 😉
Tak ze bedzie wesoło 😉 i głosssssno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez dzisiaj straszny wiatr jeszcze na jutro tak zapowiadaja a pózniej 20 stopni a od niedzieli to juz nawet 16 wiec idzie zima 😉

Wiecie co ide do lekarza dopiero 5 pazdziernika jak mi sie dłłłłuzy teraz ten czas a wszystko przez to ze lekaz pojechał na wakacje;/ Ginekolodzy powinni miec zabronione wyjazdy na wakacje nie uwazacie 😉 😉 😉 Ale malenstwo szaleje wiec sie nie martwie tylko juz bynm chciała je zobaczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel masz rację, nie p[owinni jeździć na wakacje, i powinni byc dostępni 24 na dobę i miec dla swoich pacjentek gg i w ogóle wszystko 😉 😉 😉
A ja kiedys stwierdzilam ze fajnie byłoby miec sprzet do usg w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zwierzęta to za czasów panieńskich moja siostra była miłośniczką zwierząt. Mieliśmy w domu prawdziwy zwierzyniec. Koty były zawsze, bo w domu muszą być, żeby myszy nie było. Oprócz tego co chwilkę sobie chomika kupowała, a kot tylko polował jak nie zamknęła drzwi to miał przystawkę. W miedzy czasie były psy, papużki, świnki morskie, rybki.
Jak byłam dzieckiem to mój ojciec hodował rybki, miał 8 akwariów i pokój był nimi przedzielony. Stały na takim specjalnym stelażu, podświetlone -wyglądało to rewelacyjnie, ale przyznam, że wymagało sporo pracy. Potem jak się przeprowadziliśmy to mieliśmy 3-4 akwaria, a jak tato zmarł to mama całkowicie zlikwidowała. Potem siostra miała jedno małe. Siostra miała jeszcze żółwia, szczura, myszki i pewnie jeszcze zapomniałam z kilka 😁 😁 😁 a ja sobie postanowiłam, że u mnie w domu żadnych zwierząt nie będzie. No ale potem syn bardzo chciał chomika to się zgodziłam, tyle że był z nami pół roku. Teraz na razie nie mamy nic, ja mam moje kwiatki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel i Urszula i Skoreczka ja też poproszę to USG do domu, ale by fajnie było 🙂)
Tylko nie wiem czy to jakie zdrowe by dla bobasa było, żebym go codziennie oglądała 🙂)

powiem Wam co mi się dziś fajnego zdarzyło. Wczoraj wieczorem przyszła paczka do sąsiadki, a że je nie było to ją odebrałam. I jak wróciła to jej dałam, a ona do mnie, że cały dzień w domu czekała a jak wieczorem wyszła to akurat przyszła. Ja się śmiałam, że jak jestem w domu to przecież nie ma problemu. I sąsiadka była taka zadowolona że mi dziś kawę przyniosła-0,5kg i czekoladę dla syna 🙂. Tam mi się miło zrobiło, nawet nie chciała słyszeć, że nie wezmę 😉
a oprócz tego mąż w pracy pojechał dz szefa do domu coś mu tam zrobić i żona szefa dała mężowi dwie kawy rozpuszczalne. 😁 😁 Normalnie mamy zapasy 🤪.
Stwierdziłam, że mamy chyba dziś dzień dobroci. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Kobzior po obejrzeniu Twoich zakupów też mnie natchnęło i pojechałam dziś z rodzicami do miasta 🙂 Te małe ciuszki są tak śliczne, że aż trudno się zdecydować. Najchętniej to wszystkie bym kupiła 🙃
Nikusia, Skoreczka dzięki Wam mogłam dziś w sklepach zabłysnąć nazwami ciuszków 😆 nawet moja mama była zaskoczona 🤪
WielkaB prześliczne pieski!
Kahira a króliczek taki słodki. Moja koleżanka też kiedyś kupiła miniaturkę- przynajmniej tak jej powiedziano. No a teraz ma pełnowymiarowego królika 😁
Anabel dobrze, że już Ci działa net. Mi Brzuszek chyba z tydzień nie działał 😞
MartaMay gratuluję zdrowej córeczki, ja mam jutro wizytę, ale nie wiem czy zobaczę synka 😞
A poniżej zdjęcia mojego szkodnika, jak był mały i aktualne.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc04302q.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5570/dsc04302q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/dsc05552h.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2244/dsc05552h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...