Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Rozstępy mam stare, jeszcze z czasów liceum na piersiach. Tylko, że teraz ich nie widać. Nie miałam żadnych w poprzedniej ciąży a teraz na razie też nie mam, ale mi skóra schodzi na brzuchu i smaruje, oliwkuję i nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 napisał(a):
Nikusia sądząc po romantyźmie Twojego męża ja strzelam że tak 🙂... i raczej nie spudłuję ! 🙂 jestem w 99% przekonana 🙂... chociaż może się tak zaabsorbować córunią że się zapomni 😁... to już jestem pewna w 90% 🙂

Pamii18 schlebiasz mojemu mężowi, ale on nie jest romantykiem czasem ma takie "napady". napiszę po urodzeniu Emilki czy dostałam kwiaty. Dodam tylko, że jak się urodził Kuba to na oddziale dostała tylko ja, nawet lekarze się dziwili. Czyli to chyba nie jest takie częste. No, ale to też było dawno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii jak dobrze, że nie jestem z tym sama 😁 Mam nadzieję, że do końca listopada będzie już u mnie czysto i spokojnie... I w końcu wezmę się za pranie i prasowanie bo z Wami zwariuję 😁 Ale to dobrze dziewczyny bo motywujecie do roboty 🙂

Ja jeszcze nie mam rozstępów... ale nie ma czym się cieszyć... Koleżanka opowiadała, że w ostatnim miesiącu zaczęły jej rosnąć jak grzyby po deszczu 😮
A jakich kosmetyków używacie? Bo ja na zmianę raz oliwkę a raz balsam nawilżający.

Nikusia z kwiatami to pięknie 🙂 Taki bardzo miły gest! Pewnie i tym razem je otrzymasz 🙂 achhhh takie to miłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia... ja nie wiem czy mój akurat o kwiatach pomyśli :P... chyba że mu ktoś coś podpowie 🙂 ale nie powiem bo czasem też mnie zaskakuje 🙂

Kacha... ja używam perfekta mama ... jak dla mnie bardzo ładnie pachnie 🙂... no i oliwkę czasem 🙂 ale to rzadko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kacha i Pamii u mnie też remont więc jestem w pełnej solidarności z Wami 😉


Miło wiedzieć, że nie jestem sama w tyle... 😁

u mnie też jeszcze nie wszystko skończone. Ubranka mam na razie w mebelkach syna poupychane. A cześć większych w reklamówkach. Tyle co na 56 gotowe w szufladzie, wyprane i wyprasowane ale ja też mam szybko termin i jeszcze ciągle mnie starszą przedwczesnym porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka i ja zazdroszcze rodzinnie spedzonego dnia mi tak strasznie oststnio tego brakuje ;/

Maleństwo ma czkawke 😉 ostatnio zawsze wieczorami ma czkawke 😉

vespera kocyk rzeczywiscie fajny 😉
Ale ja juz mam spiworek i kombinezon wiec napewno nie kupie zreszta jak tak mysle o tym to w aucie super ale jak takiego babasa bez fotelika z auta zabrac to taki wygrzany z kocyka na zimne powietrze moze nie bardzo

Ja swierzych rozstepów tez nie mam narazie przynajmiej ale po poprzedniej niespodziance to nie ciesze sie za wczesnie ;/( dodam za mi wyszły rozstepy na udach w trakcie porodu ;/)

Nikusia ja tez dostałam kwiaty po urodzeniu Jakuba ale w domu jak wrocilam ze szpitala hehehe swoja drogą ciekawe kto mu to podpowiedział 😉 bo nie sadze zeby sam na to wpadł 😉 hehehe bo on nawet ostatnio o rocznicy slubu zapomniał ...

Z kremów uzywam gerbera na roszstepy ale to dlatego ze perfekty nie było wiec kupiłam co bylo i balsam nivea

Widze ze wszytkie uciekacie no to dobranoc dziewczynki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
wracam, a tu tyle postów 😲 Będę musiała ponadrabiać 🙂

W SPA było bardzo fajnie 🙂 Wróciłam zrelaksowana - i o co zresztą chodziło 😉
Co prawda myślałam, że będą jakieś masaże, maseczki, itp., no ale jak to zazwyczaj wyjazdy firmowe było trochę okrojone 😉 Był extra basen (bezchlorowy), w którym była fajna cieplutka woda i różne atrakcje. Były też łaźnie rzymskie, gdzie można było się zrelaksować przy spokojnej muzyce, spokojnym filmiku, wygodnych łóżkach lub fotelach wdychając jakieśtam powietrze 😜 I fajne było takie pomieszczenie, gdzie leciała na ciało taka chłodna mgła albo ciepły deszcz... Naprawdę rewelka. Oczywiście z dużo rzeczy nie mogłam korzystać, np. z saun, jazdy konnej itp., ale ogólnie nie żałuję, że wyjechałam, bo taki odpoczynek dobrze mi zrobił. Po porodzie zamierzam jeszcze raz pojechać do SPA, ale z tym razem z mężem i mieć więcej zabiegów! 🙂

A jutro jadę na poszukiwanie kombinezonu dla Maluszka! 🙃

Pozdrawiam Was cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki!!!
Słonko już zaglada więc mam nadzieję,że porozpieszcza nas troszkę dzisiaj 🙂
Pamii ja tez zawsze chciałam dodatkową robote do domu właśnie w takiej formie,ale nie trafiłam na żadne dane firm zajmującą się takimi sprawami.Wolałam bym trafić na cos juz sprawdzonego 🙂 Pamii a ty masz jakieś namiary bo ja za 30zł też bym zaryzykowała 🙂 Ja mam taka samą sytuację jak ty po maciężyńskim dziecko do mamy,albo do żlobka 🤨 masakra
Vespera my równiez nie robimy sobie żadnych prezentów!! Zdrowe dziecko to dopiero prezent 🙂 🙂 Zaniedbanie wywolywania zdjęć to chyba przekleństwo u każdego odkąd są cyfrówki to nie lata się z kliszą do wywołania i nam się tak uzbierały zdjęcia z 3lat 🙃 🙃
Anabel ty to najeżdzisz się po lekarzach z tym twoim maluchem 😞 a prezent od siostrzyczki super 🙂 🙂
Beata super,że jesteś zadowolona z wypadu do Spa następnym razem odbijesz sobie zaległości 🙂
Skoreczka powiedz mi czy stało się coś z twoimi kapciami??Bo dostałam fajne kapcie do mojego szlafroku a śmierdza tak jak twoje 😁 😁 😁
Milej niedzieli Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki! 😁
Ranny ptaszek Kruszyna już mnie ubiegła zatem melduję się jako druga... 😉 Właśnie szykuję śniadanko, ale jak zjemy pewnie dalej pójdę spać 🙃 Noc jako tako przespana - nie licząc wiercenia się z boku na bok w nieskończoność... Jeśli dopadnie mnie dziś wena, to postaram się pstryknąć kilka fotek nowo nabytych rzeczy 🙂
Beata fajnie, że wypoczęłaś - taki wyjazd to zawsze relaks dla duszy i ciała 😉
Anabel może dziś uda się spędzić bardziej rodzinny dzień - i uwierz w swojego męża, może pomysł z kwiatami był tylko i wyłącznie jego inicjatywą 😆 trzeba być dobrej myśli 😉
skoreczka powtarzam zapytanie po Kruszynie - jak reanimacja papci? 😁

Wszystkim brzuszkom życzę pysznych niedzielnych obiadków, dobrej pogody i jak najwięcej relaksu w gronie rodziny. Uściski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
W nocy jak mi się chciało spać to mąż film oglądał a potem już nie umiałam zasnąć. Za to noc spokojnie.
Beata super że się zrelaksowałaś na wyjeździe, też kiedyś miałam taką wycieczkę z pracy. Super było. 😉
Anabel i jak uszko od synka? Bo faktycznie nabiegałaś się po lekarzach i faktycznie co jeden to inna opinia. Mam nadzieję, że niedziela będzie rodzinna. 😉
Vespera kocyka też nie chcę kupować, tak jak Anabel pisała wolę kombinezon.
Kruszynka mu też mamy dużo fotek na kompie, trzeba by było wywołać.
Pamii18 to może jak przetestujesz te długopisy to daj znać. Ja kiedyś robiłam biżuterię, ale teraz mi brzuch przeszkadza.
Kobzior dzięki za życzonka i dla Ciebie też 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane jak tam samo poczucie w piekna słoneczna niedziele ja już po kawce moj M jeszcze śpi jak zarżniety wczoraj mił wieczór z chłopakami 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 powiem wam ze sie galancie znich uśmiałam teraz mam tylko sprzątnie po nich oblewali nasz zalany strop nawet go nie budze po południu mam gośći ale sie ciesze wrescie spotkam sie z ludzimi 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie 🙂
Wróciłam ze spacerku z sunia i nadrabiam co tam brzuszek wczoraj wypisywał 🙂 Ja nie wiem jak to się dzieje, ale zawsze jak was zostawię na 1 dzień to piszecie po 20stron a jak siedzę w domku na czuwaniu to cisza 🙂 ale to dobrze piszcie, piszcie 🙂
Postaram się odrobinę odnieść do tego o czym pisałyście 🙂
Vespera my z mężorem żadnych prezentów sobie robić nie będziemy. Raczej postaramy się o jakąś pamiątkę dla Maluszka, którą po latach mu wręczymy. Uważam, że jak już to mąż powinien mi prezent zrobić 🙂 tak w ramach podziękowań 🙃
MartaMay jak tam fajerwerki 🙂 Ja jak bym u nas we Wrocku na miejskim pokazie fajerwerków to Maleństwo było spokojnie, ale pod koniec jak już leciała mega artyleria w niebo do kopało ostro. No ale to było ze 2 miesiące temu 🙂 teraz myślę, że nie dałby mi obejrzeć bez przegięcia w pół 🙂
Pamii strasznie mi przykro, że macie kryzys finansowy. Liczę, że wszystko się wyjaśni to tylko chwilowe i nie będziesz musiała się przejmować pieniędzmi 🙂. Długopisy, 30zł, jeżeli masz dużo zapału to spróbuj. Pamiętaj więcej możesz stracić jak nie spróbujesz. Trzymam mocno kciuki:*
Beata strasznie zazdroszczę takiego dnia w spa 🙂 Ja niestety nie mogę z basenów korzystać z racji tej infekcji nerek co przeszłam 😞 a marzy mi się takie moczonko tym bardziej że mieszkam na przeciw aquaparku i kusiiiiiiiiiiiiiii mnie co dzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziś i ja 🙂...

Oczywiście już w pracy :P... no ale mam nadzieję że szybko zleci 🙂... o 18 mąż po mnie przyjedzie i jedziemy do rodziców na obiadokolacje 😉...

Moi rodzice dziś na działce porządki robią (kolejne- jak to jesienią :P) i mąż jedzie z psiakiem, pomoże a pies się wybiega 🙂... i czas im zleci jakoś ;D...

Moja noc wyglądała nawet nawet :P... oglądaliśmy film prawie do 12 w nocy, położyliśmy się spać i budziłam się 2 razy na siusiu :P... a o 6 pies nas obudził 🙂 bo chciał na dwór (całą miskę wody przez noc wychlał 🙂) no i tym oto sposobem zjedliśmy śniadanie i o 7 znów się położyliśmy na 2 h 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj dzień spędziłam na zakupach z mężorkiem 🙂 oglądaliśmy sprzęt agd i rtv . Na szczęście to była moja ostania wizyta w tego typu sklepach, określiąm swoje preferencje i resztę musi mąż załatwiać. Piiszę na szczęście bo umęczyłam się okrutnie. Niby dużo chodzenia nie było, ale ledwo do domu dotarłam!!!!
W między czasie odwiedziłam też koleżankę i dostałam od niej przewijak z wanienką -taki na kółkach z kółeczkami /chyba będzie praktyczny 🙂/ , dwie siaty ubrań, i co najważniejsze koszulę do rodzenia 🙂 🤪 już 4 mamy w niej rodziły i każda coraz krócej więc podobno muszę ja mieć i tyle 🙂

Dziś mam zamiar leniuchować, leniuchować i tylko leniuchować 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki 🙂

Noc przespana, obudziłam sie po 7 i spać juz nie mogłam więc lezałam jeszcze jakaś godzinkę.

Kobzior i Kruszyna kapcie sie nie rozpadły, wygladają jak świeżo po zakupie jednak ten smrodzik nadal wchodzi mi w nozdrza. Ponowie pranie bo ja w szpitalu nie zniosę takiego zapachu, a jak wiadomo w szpitalu takie różne zapachy się wyostrzaja 🙃
Kruszyna powodzenia w praniu 😉
WielkaB to ten strop bedzie długowieczny skoro tak oblany 😁 Cieszę sie ze masz dobry humor 🙂

Co do okrywania w autach dzieci...pamiętać nie przegrzewać, bo po wyjściu na powietrze moze byc kolosalna róznica i przeziębienie moze szybko chwycić. Dobrze mieć tez sweterek cieplutki dla takiego brzdaca 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta może będzie to i twoja szczęśliwa koszula 🙂... życzę Ci tego 🙂
My sprzęt mamy, na szczęście ,więc biegać po sklepach nie muszę , przynajmniej tego typu 😉...

Ja też myślę że do samochodu sam kombinezon wystarczy, ewentualnie przy wyciąganiu z auta można kocyk podrzucić 🙂... żeby dziecka nie przegrzać 🙂 ale mówię to nie z doświadczenia tylko tak mi się tylko wydaje :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że jak do auta na dłuższą drogę to może być kurteczka a potem rozebrać. Jak krótko to kombinezon i tylko rozpiąć jak się zrobi trochę cieplej. Tak, żeby ani nie przegrzać ani żeby bobasowi nie było zimno. 😉
Mdli mnie, zaraz idę zjeść drugie śniadanie i liczę, że mi przejdzie.
Magditta nie lubię zakupów RTV, bo się nie znam na sprzęcie, wolę AGD bo to już szybciej 😁
Za to teraz nie mam siły ani na jedne ani na drugie, no na szczęście też nic nie potrzebujemy (tzn coś do wymiany by się znalazło, ale żeby kupić wszystko co nam się zamarzy to fortuna 😁 😁)
To może my kolejkę do Twojej szczęśliwej koszulki zrobimy 😁 😁 😁
Pamii18 my też wczoraj do 24 przed telewizorem, potem mąż spał a ja miałam problem. A ok 8 syn wstał, ale mąż zrobił śniadanie i mi i jemu. Tyle że ja o 9 biorę tabletki więc musiałam wstać, za to do teraz się nie ubrałam 😉
Skoreczka to kapcie będziesz jeszcze raz prała czy raczej niech się na razie wietrzą?
WielkaB to mąż będzie miał dziś ciężki dzień, po wczorajszym oblewaniu stropu 😜, ale jak przyjdą goście to Ty też będziesz miała okazję sobie pogadać. Mi tego czasem brakuje. 😉
Idę coś do jedzenie zrobić, żeby mi mdłości przeszły a potem się ubrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...