Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kruszynka a ty jutro idziesz juz na porodówke od razu na wywołaniue czy jeszcze cie połoza i beda czekac co sie bedzie działo???

No Skoreczke naprawde dłłługo przetrzymali w tym szpitalu...

wielkaB moze macie suche powietrze w pokoju moja mała wtedy tez kicha ale jak nie jestes pewna co sie dzieje to jedz do lekarza po co macie sie denerwowac trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Cześć, melduję się w dwupaku.

Wczoraj miałam beznadziejny dzień, bo zdążyliśmy wejść do mamy, a ja poczułam potworny ból żołądka 🤨 A potem była ciągle toaleta (dół i góra) i zaliczyłam wizytę u lekarza - okazało się, że miałam rota wirus 🤢 Na szczęście smecta pomogła i już dzisiaj jest okej.

Chociaż noc miałam koszmarną, chyba podobnie jak Ty Kacha, bo Mały tak kopał, tak energicznie i mocno, że ciągle stękałam, aż płakać mi się chciało. Męczyłam się tak z półtorej godziny, aż wpadłam na pomysł, żeby uklęknąć przed łóżkiem z głową opartą o łóżko - brzuch był wtedy w luźnej pozycji i to pomogło, bo Mały się uspokoił. W takiej pozycji poklęczałam ok. 15 minut i położyłam się znów do łóżka i już ruchy były delikatniejsze na tyle, że zdążyłam zasnąć. A potem to budził mnie ból kręgosłupa (i nadal strasznie boli) i jeden mocny skurcz brzucha. Może coś się zacznie? Mogłabym mieć to już za sobą, bo jakoś wymęczona się czuję.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja tak jak pisałam, do późnego wieczoru czułam się wyśmienicie. Jeszcze męża dopadłam w nadziei, że seks przyspieszy akcję porodową 😉 I g... prawda 😁 Jedyne co wywołałam, to potworne bóle pachwin (na które pewnie poza mężem przyczyniły się schody u rodziców) i bóle w krzyżu. Tradycyjnie co 40-50 minut wstawałam na siusiu i w końcu się popłakałam ze złości i bezsilności. Nie wiem jak długo jeszcze tak pociągnę 🤔 I do tego Kaja znowu mało się rusza... No ja chyba zwariuję 🤨
Beata współczuję - domyślam się jak było Ci ciężko 😘
Kacha tak, tak... o moim przebiegu ciąży i nocnych bólach mogłabym książkę napisać 😜
Kruszyna mi mówiły koleżanki, że wywoływanie (czyli kroplówka z oxytocyny) nie boli - a będziesz miała to w końcu za sobą... Trzymam kciuki 😘
ewelina chyba jednak zostałaś do pary z MartąMay ? 😁
Anabel odpoczywaj ile się da 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja już wstałam xD... w sumie to pospałam od 8 do 10 xD... a później przeleżałam... no ale jestem spowrotem 🙂

u nas śnieżek lekko popaduje... nie wiem co zrobić na obiad !? mam kluchy śląskie. pierś z kurczaka ale nie wiem cóż za sos zrobic ... ech... może któraś z was podpowie?! :P

Kacha Kruszyna Beata Kobzior... zostałyśmy 5 z tych piszących... a kruszyna nam się jutro wykruszy? :P...

Kobzior ja wczoraj myślałam że może mąż pomoże i przyspieszy akcje... ale g.... to dało :P

Skoreczka wracaj już do nas z Błażejkiem!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii faktycznie....... 😮 To mnie teraz zestresowałaś... a ja jutro mam termin porodu... I co z tego 😮 echhhh ale jaja 🤪
Tylko nie zostawiajcie mnie samej co? 🙃 😁 😁
Szybko coś ten nasz styczeń się wypakował 😮 teraz większość dziewczyn z odliczania jest nieznana, prznajmniej ja nie znam. Faktycznie została nas piąteczka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny u mnie mąż tez nie przyśpieszył akcji porodowej 🥴 tak więc u nie wszystkich to działa 😲
Jutro mam się zgłosić do szpitala ,ale jaką decyzję podejmą to nie wiem mam nadzieję,że długo nie będą mi kazali leżeć w bezczynności bo co raz gorsze ja i moja mama mamy sny 🤨 Tylko ja to sobie mogę chcieć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie, ale mało nas z brzuszkami... 😉 Oklaskałam Was na zachętę dla dzidziusiów do wyjścia 😁

Ja jutro jadę do szpitala na KTG, a jeszcze później mam wizytę u ginekolog, ciekawe czy jakieś skurcze będą, albo jakieś rozwarcie... Bo w sumie mi jeszcze tydzień został, nie to co Wam, że już zaraz godzina zero 🤪

Znowu mój mały łobuz buszuje mi w brzuchu, boli..... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulka najważniejsze że masz małego przy sobie, niedługo juz się siebie nauczycie 🙂 i będziesz dokładnie wiedziała o co kiedy chodzi... ponoć :P bo mówię to z tego co słyszałam... bo sama nie przeżyłam :P

Kobzior Kacha... mnie to się wydaje że to ja zostanę na sam koniec... a do szpitala mam się zgłosić w razie co dopiero 26.01...echh...

Beata... znając życie wypakujesz się przede mną xD... i dziękuję za oklask, chciaam ci dodać ale 118 minut :P...

Moja mała też ostatnio ma zmniejszoną ruchliwość... może to znak!? obbyyyyyyy bo już chcę ją tulkać 🙂 i przede wszystkim mieć PORÓD za sobą 😜 i odrzucić go w niepamięć xD... tzn no wiecie o co chodzi xD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife napisał(a):
Kruszyna, pamii, Kacha czyli wniosek jest prosty - SEKS jest przereklamowanym wywoływaczem porodu 😁 i jedyne co przynosi to zakwasy w nogach 🤪 😁
Ja nie chcę rodzić bez Was 😞 a znając moje szczęście to zostanę ostatnia jak ten kangur 😮


czesc kobitki 🙂

u mnie zadzialalo blyskawicznie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja idę do lekarza w środę... 😎 umówiłam wizytę i czekammmm 😎 ........ albo na poród, albo na wizytę 🙃 🙃 😁

oooo dostałam oklaski, więc i ja sobie poklaskam trochę, a co! 😜 😉
Jak będę mogła... bo ktoś mnie wyprzedził, więc muszę czekać 🙂 a tym kimś była Kruszyna bo jedynie ją mi się udało oklaskać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife napisał(a):
elka144 napisał(a): Jak co to tylko w góry...


🤪 😁 😁 Zaraz sobie chyba zrobię opis na fejsie, że szukom górola na jedno noc - byle by był z Tater 😁 bo mój mąż też góral - ale z Bielska-Białej (widocznie Beskidy za niskie) 😁 🙃


😁 😁 😁

To w takim razie Sudety też do d... 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...