Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusta tak jak piszą dziewczyny 😜 my też zazdrościmy że większość już ma to za sobą... a my nadal jak słoniczki :P... no ale natura nas też przywoła :P na każdą przyjdzie pora 🙂...I nie martw się bo u mnie też totalna cisza xD...

Kacha my jedziemy jutro rodzić tak!? :P... ja mam takie przeczucie xD...mi by pasowało bo jakby ok wszystko było to na weekend już w domku 🙂... tak planowo a co ! 😁

Kobzior wydaje mi się że ty się dziś wysypiesz xD...

Frytki kurczak surówka mmmm... jutro chyba taki obiad zaserwuję :P... a kurczaczka jak robisz kobziorku?! 🙂 aaa no i jaka surówka?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
aaaaa co do szpitalnego jedzenia to ja jestem taka że jak mi dają to zjem xD... tylko tym razem owoców nie pojem pomiędzy przerwami.. ummm

a u nas w szpitalu z tego co pamiętam, chociaż ostatni raz leżałam tam kupe lat temu to było tak na śniadanie przeważnie kromka, dwie chleba, kosteczka na kanapkę margaryny xD... i jajko albo dżem albo miód... (taki wojskowy jakby) :P... na obiad zupa bezsmakowa tzn no jakby woda z szczyptą vegety :P... i ziemniaczki z sosem i mięskiem ale takim drobno krojonym i marchewką gotowaną... no i na kolacje powtórka ze śniadania... woah czasem kisiel był z tartym jabłkiem 🤪 ale chyba co oddział to inna dieta xD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeśli zjem jeszcze coś to chyba................................... 🤢 🤢 🤢 będzie źle 🙃
Pamii ale by było gdybyś z Kobziorkiem poszła w parze jutro 🙃 😁
Kurde dziewczyny........ sex nie działa, sprzątanie nie działa... wieki będziemy takie zaciążone chodzić 😁 😁 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii i Kacha jak miło, że mi tak dobrze życzycie i wierzycie w moje rychłe rozwiązanie 😁 obyście miały rację 😉 a co do obiadu to kurczaczek został mi z wczoraj - pieczony w piekarniku w marynacie własnej roboty, do tego frytki z blachy z piekarnika ( wersja mniej tłuszczowa 😁 ) i surówka z kapusty kiszonej, tartej marchewki i tartego jabłka 😆 i znowu dziś robimy Twoje ulubione gołąbki Pamela 🤪 😁 (wiem, wiem - nie wolno takich ciosów zadawać ciężarnej) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie dziewczyny wszystko wszystkim ale o suróweczkach to wy mi tu nie piszcie 😉
Ja dzis od rana tez kisial wciągłam 😉 cały 😉

Kobzior co t za szpital ze tak jesc daja??? matko to oni chca zagłodzic pacjetów ... u mnie moze ppysznosci nie było ale 7 skibek chleba na sniadanie na kolacje mało jakis dzem jajko lub ser albo mielonka no i obiad dwudaniowy a na deser kompot lub galaretka 😉 Pewnie ze jak sie chciało z 5 skibek zjesc to trzeba było niezle sie nakombinowac (np dwie skibki z masłem a trzy obłozone na sucho z mielonka) ale ja w nocy byłam taka głodna ze nawet ten suchy chleb dojadałam co mi został z kolacji ;0 i serki danio co mąz przyniusł 😉 bo obiadu nie miał mi kto ugotowac zeby przyniesc do szpitala a z szynkami masłem i lodówka nie chciałam kombinowac zreszta te dwa dni dało sie wytrzymac 😉
...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
a ja przed południem byłam na spacerku z Emilką i Kubą a potem u mamy, bo jutro wyjeżdża i do marca się nie zobaczymy.
Napisałyście 10stron 🤪
Kacha w weekend mnie zawsze więcej bo mam męże do pomocy 😜
Anabel ona jest podobna do Emilki tylko na tej jednej fotce 😉, a u nas dziś w nocy były dwa karmienie i myślę, że powoli się stabilizuje.
Kruszyna teraz są specjalne zaświadczenie, że byłaś pod opieką od 10tyg ciąży i one są potrzebne. A Ty się nie martw w szpitalu tak od razu nie będą wywoływać, żeby Cię jeszcze do domu nie wypuścili, bo takie przypadki też widziałam jak byłam 😉
WielkaB mi położna środowiskowa powiedziała że do noska mam kupić wodę morską w sprayu czy jakoś tak. Bo mała ma sapkę.
Beata na pewno rotawirus a nie zaczyna się? 😜
Kobzior i Kruszyna sama kroplówka z oxy nie boli tylko bóle potem są mocniejsze, ale szybciej akcja się rozwija.
cdn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel tak smaczne wyżywienie funduje szpital w Bytomiu 😁 - na szczęście był tylko krótkim epizodem w moim życiu 😉
Kacha nasze wpisy w ramach ciążowej grupy wsparcia nazywasz głupotami?? 😠 (foch) 😁 ps. nie tylko Ty rozdajesz 😜 - a za pisanie głupot zaraz Ci zabiorę - hahahahahaaha 😁
Nikusia pisałam Ci kiedyś o tym sprayu do nosa - pamiętasz? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha, Kobzior my będziemy czekać na tą co będzie ostatnia, dopiero jak się wszystkie rozpakujemy to założymy nowe forum. Nikogo nie zostawimy więc nie stresujcie się. 😘 😘
Kasiulka ja też po porodzie nie była w stanie nadrobić. Tylko poczytałam jak dziewczyny trzymały za mnie kciuki gdy rodziłam 🙂
Dziewczyny seks może i jest przereklamowany do wywołania porodu, ale pomyślcie, że potem szlaban na 6 tyg bo połóg więc mężowie na pewno zadowoleni 😁 😁
Co do jedzenia to korzystajcie, bo ja bym sobie czekoladkę wszamała 😞
Kruszyna jak ja byłam pierwszy raz w szpitalu to poprosiłam męża, żeby mi pomidory przywiózł a potem codziennie mi pomidora do chleba przynosili 🙃 🙃 ale to był jeszcze sezon.
Dusta jeszcze troszeczkę. I Ty też się doczekasz 😘 😘
Ja w szpitalu miałam swoje serki i jabłka. A do chleba ciągle dostawałam wędlinę albo kapkę białego serka. Z tym, że u mnie na śniadanie do chleba można była wziąć zupę mleczną i kawę z mlekiem.
Ubawiłam się Waszymi postami na całego 😁 🙃 🙃 😁 😁 😁
Dziewczyny dzięki za oklaski 😘 😘
Kobzior nie pamiętam, musisz napisać jeszcze raz, niedospanie mi się na mózg rzuca i mam sklerozę. 😁 😁
A ja teraz dwa w jednym karmię Emilkę i piszę z Wami, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pewnie mamy już dwójkę nowych brzuszkowych dzieciaczków 😉 Bo bez wieści przepadła MartaMay i ewelinamitt - i ciekawe czemu nie daje o sobie znać bichito 😮 - jest już przeterminowana...
A ja chyba nadal bez rozwarcia 🤨 - no nic... muszę się zatem trzymać tego, co mówiła elka i dziś też spróbować 😁 może do 3 razy sztuka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia u nas tez sa dwa karmienia tylko wczesniej nie było problemu z zasypianiem teertaz jest bo mała strasznie ulewa i nawet jak jej sie odbije to jak ja odłoze to sie wierci i nawet po pół godziny potrafi sie jej jeszcze ulac czasem to az nosem jej hlusta a ja sie boje zeby sie nie udławiła ;;(

Nikusia ja sie przyznaje do dwóch kostek czekolady dziennie ☺️
Ja mam wode morska sterimar czy cos takiego wczesniej miałam marimer sterimar chyba wolniej leci wiec dziecko sie tak nie boi jej ale u Kini jeszcze nie musiałam uzywac raz tylko zakropliłam nosek małej sola fizjologiczna bo mielismy suche powietrze i jak mała ulała to jej sie w nosku zasychało

Urszulka u ciebie to połozna juz dawno powinna byc a powiadomułas ja ze urodziłas? bo ja musiałam tak zrobic ???Czy u ciebie szpital informuje ???



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel ja dziś oglądałam mamo to ja i było mówione że dzieciaczki ulewać mogą do 6-8 miesiąca i to do 2 godzin po posiłku... 😞

Kobzior Kacha może razem będziemy we 3 na porodówkach!? 🙂 śmiesznie by było xD.... szkoda że nie ten sam szpital hahahah

Nikusia... jej jak ja ci zazdroszczę tych spacerków z dzidzią 🙂 ... też już bym chciała ... ale się nie da :P póki co mała spaceruje nadal w ukryciu :P

a ja zjadłam lody waniliowo czekoladowe z bananem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior próbuj, próbuj 😁 😁 zaraz się zabieram za maila dla Ciebie
Urszulka zadzwoń do swojego ośrodka zdrowia i zapytaj. Nie może tak być, że nie przychodził położna. Ona musi w pierwszej dobie w domu już przyjść. Jak szpital nie powiadomił to spróbuj sama. U mnie jeszcze muszę jak mała ma 2 tyg pokazać ją pediatrze i jutro idę sama papiery powypełniać do ośrodka a potem lekarka wyznaczy datę kiedy z Emilką przyjść.
Anabel u mnie Emilka nie ulewa, za o wiem co to jest bo Kuba to po każdym karmieniu. Z tym, że Kuba potrafił leżeć nie śpiąc a Emilka to albo śpi, albo je a jak nie śpi to jej nie pasuje i popłakuje. Ja jeszcze czekolady nie próbowałam, ale mam chęć. 😜
Pamii18 a ja Ci tych lodów zazdroszczę 🙃

Zrobiłam właśnie mój jabłecznik do którego już kilka dni robiłam podejście. Właśnie się piecze. 🤪 🙃 😁
I mój krzykacz się obudził 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy 🙂 Już nie jestem brzusiem 😉
Dziękuję za wszystkie smski i gratulacje 🙂 Jesteście wielkie!

Wróciliśmy do domku 🙂 Po 6 dobach. Błażejek jest słodki, kochany, i poki co grzeczniutki 🙂 O juz płacze o mleko wiec musze isc dać cycucha 😁

Gratulacje dla Wszystkich rozpakowanych mamuś 😘 😘 😘 😘 😘

Poczytam w wolnej chwili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka fajnie że już w domku!! 🙂 tak myślałam że was dziś wypuszczą!! 🙂 jak widzisz zostało brzuszków tylko 6 brzuszków udzielających się na forum :P... 5 tych bardziej aktywnych :P... no i popłakujemy bo żadna nie chce być ostatnia 🙂

Dziś usłyszałam że brzuch mi sie obniżył...fajnie... 3 dni z domu nie wychodziłam i dziś wyszłam to miło się zrobiło jak usłyszałam że mam niżej brzuch xD...
Mój brat powiedział że dziś urodzę 🙂 może ma racje... chciałabym xD... tzn no dziś zacząć jutro skończyć hehehehehe

BTW moja mama jeszcze dziś nie dzwoniła z zapytaniem jak się czuję !? xD... coś nie halo :P...ale ma jeszcze jakieś 2-3h więc kto wie

dobra uciekam na tv :* do jutra brzuchole i mamuśki... 🙂 chociaż w sumie mogłoby być do zobaczyska na forum za 4 dni 🙂 o!! 🙂 fajnie by było :]... no to papap :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Skoreczka 🤪 nooo w końcu z nami 😆 😘

Wiecie co? Ja już nie odbieram dziś telefonów... ani jutro... ani nie wiem do kiedy... Bo mnie już wnerwiają ludzie... Już mi się nie chce gadać o tym, że nic się nie dzieje 🙂 nie rodzę jeszcze 🙂 i że na prawdę nie mam skurczy 🙂 i że jutro mam termin 🙂 i znów że nic mnie nie bierze 🙂

🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witacie Mamusie i Brzuszki 🙂
Już jesteśmy z wami 🙂 Na razie napisze tylko tyle, ze dziękujemy za wsparcie i gratulacje 😘 Gratuluje wszystkim nowym mamusiom i trzymam kciuki za brzuszki 🙂
Myślę o was ciepło a jak znajdę 5 minutek to poczytam i poklikam za Wami 🙂 A co do Mojego Skarbka to trafił mi się chyba Aniołek co tylko je i śpi chociaż w szpitalu był najgłośniejszym dzieciorem na oddziale 🤪 Trudny poród za nami i trochę problemów też ale o tym opowiem w wolnej chwili 🙂
Tymczasem całujemy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...