Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja byłam dziś u ginekolog i okazało się, że mam rozwarcie na 1,5 cm - a mam tylko bóle a\'la menstruacyjne, czyli Kacha wcale nie trzeba czuć rozwarcia, można o nim nie wiedzieć, tak jak ja nie wiedziałam. Ciekawe kiedy u mnie się zacznie!

Skoreczka fajnie, że założyłaś na mamusiach wątek 🙂 Tak, tak, to mi pomogłaś - bo ja się tak pocieszam, że u mnie będzie gładko, bo po co się stresować 😁

Gdzie jest Kobzior ? Na porodówce? 🙃 Bo były te skurcze... Nadal są?

Kacha avatar super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
UWAGA!!!!!!!! Mamy o następujących nickach: elka144, Andzia82, Gosik1984 i Urszulka proszone są o UZUPEŁNIENIE DANYCH dotyczących swoich dzieciaczków w wątku TABELKA STYCZNIÓWECZEK 2012
Nowe mamy które się pojawią również prosimy, aby informacja o narodzinach, wadze i wzroście dziecka trafiła właśnie do wątku TABELKA. Przy tej ilości postów które piszemy w wątku \"z terminem na styczeń\" nasza magditta nigdy nie doszuka się informacji!!!!

beata jestem jeszcze i póki co nie rodzę - ale zaznaczam póki co - bo coraz gorzej się czuję 😁 dziś nawet specjalnie schodziłam od siebie z 8 piętra do sklepu, bo słyszałam że pomagają na szybszy poród jakieś tam sprawy grawitacyjne 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahhh przez to spanie do 11 nie mogę zasnąć xD ... postanowiłam zajżeć bo też pomyślałam że może Kobzior rodzi :P ale się myliłam....

Beata dobrze że rozwarcie jest... ja już z moim 3 tygodnie chodze:/ ileż można xD.... mogłoby się zacząć coś dziać

Dobra idę spróbować zasnąc 😜...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Heh tez chciałam zalozyc konto na mamuśli i stwozyc forum ale stwierdziłam ze poczekamy na szystkie dziewczynki 😉 no a teraz mamy juz z głowy ;0 ale mysle ze i tak bedziemy pisac na brzuszku dopuki sie wszystkie nie wypakujemy 😉

Elka u nas pomaga jak mała płacze jak sie ja przytuli do brzuszka i pokołysze za to maz ma swoja metode bierze mala i tancuje z nic po całym pokoju jeszcze Ja sie smieje ze ma idealna partnerke bo nie marudzi ze jej po palcach drepta ;0

Kacha trzymam kciuki za rozwarcie 😉 i skurcze bezbolesne 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

A ja po raz kolejny wczoraj zasnąć nie mogłam, bo mój Mały już chyba standardowo po 23:00 zaczyna brykać, ale tak, że nie dość, że boli, to zasnąć i w ogóle leżeć spokojnie po prostu się nie da 🤨

Kacha nie to, że Cię wyganiam, ale jedź już rodzić 😁 To jest beznadziejne, że minął już termin i nic 😮 Jeśli ja tak będę miała, to się zastrzelę 😜 Weź pogadaj do tej swojej Natalki i namów ją, żeby wychodziła 😉 Trzymam kciuki, żeby dzisiaj się zaczęło, skoro tak podwozie boli 😘

Ale u mnie pięknie śnieg pada, jest tak ładnie biało... Dobrze, że nigdzie nie wychodzę 🙂 Ale w sumie gdyby się zaczęło, to trochę problem z dojazdem do szpitala, bo to pewnie każdy wolno jedzie, bo ślisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Nie wiem czy nie wyląduję dziś u mojego lekarza albo w klinice, bo czuję się po prostu tragicznie 😮 Mam za sobą masakryczną noc... Boli mnie już chyba wszystko, a nie wiem czy bóle i twardnienie brzucha które odczuwam można uznać za jakikolwiek początek akcji porodowej. Na ten moment mogę już jedynie leżeć, bo ból odczuwam stojąc, siedząc i chodząc. Do tego wysiada mi psycha i ogarnia mnie lęk przed porodem... To tak w ramach porannego marudzenia ciężarnej.
Kacha nie zostałaś sama 😲 😉
Kruszyna ciekawe czy się wypakowałaś w szpitalu? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

Noc taka sobie, maluszek co jakis czas budził sie na jedzonko, dopiero nad ranem dłuzej przysnał przy mnie. No i czkawka, jej jak ja nie lubie jak on ja ma 😞 Też w nocy ją dostał.

Anabel i Nikusia ja tylko załozyłam wątek a pisac bedziemy poźniej. Niech wiedza ze my juz istniejemy 😁
Mam tylko nadzieje ze po porodach wszystkich brzusiów bedziemy sie odzywać na forum, ja sie staram w kazdym badz razie pisać, moze juz nie za duzo ale zawsze coś 😉

Kobzior ja na twoim miejscu jechałabym do szpitala, obejrza Cie na izbie i zobacza czy nadajesz sie juz do porodu. Za bardzo sie meczysz 😞 😞 😞 😞

Mra jak ja cie dawno nie widziałam, a raczej nie czytałam. Fajnie ze sie odezwałaś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka porównanie do pandy dobre 😉 ja tez mała nosze na brzuszki na rece jak jest marudna i pomaga zazwyczaj 😉
Własnie załatwiłam ortoopede dla małej bo miałam umówiona wizyte na 1 lutego a okazało sie ze ta przychodnia do której jezdzi wieksza czesc miasta nie podpisała umowy z nfz i dowiedziałam sie tego przez przypadek tak to bym pojechała i nie wiadomo na jakiego lekarza trofiła i jeszcze by mi kazali zapłacic za to ;( najgorsze jest to ze nikt nie informuje o tym i jak pojedziesz to kaza ci płacic 80 zł i do tego oszukuja bo jak dzis zadzwoniłam sie zapytac jak to wyglada z tym funduszem to mi powiedzieli ze w naszej miejsciowiosci nigdzie nie przyjmuja na fundusz a zadzwoniłam do innej przychodzni i bez problemu mnie zarejestrowali na 30 stycznia normalnie szok....

Siostra dzwoniła idzie na kawke do mnie 😉 troszke sie rozerwiemy z Kinią bo ostatnio taka samotna jestem ...

Kobzior ja tez bym pojechała bo cierpisz katosze moze ci pomoga wczesniej urodzic jak zobacza jak sie czujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obejrzą Cię 😁 jak to brzmi ale zawsze lepiej niż "zaglądną do Ciebie" 😁

Kobziorku
ja doskonale Cię rozumiem, dziś wyjątkowo... 🤢 Leżę i zdycham i płaczę boooo.... tysiąc powodów mam 😞 Tak się boję dzisiejszej wizyty u lekarza... Chciałabym przejść już do następnego etapu 🙃 chociaż łatwo nie będzie ale ileż można w obecnym stanie funkcjonować??? 🤢

i nie chcę narzekać.... ale się nie da inaczej 😮 🙃 😁

Najlepiej jakby złapało, raz a porządnie i skutecznie 😁 a nie tak dupowato, takie podchody 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

Ja tylko na chwilke - wczoraj wieczorem wrocilismy ze szpitala - akcja zaczela sie w sobote wieczorem - opowiem Wam wszystko na spokojnie jak juz ogarniemy sie ze wszystkim.

Chcialam Wam tylko przedstawic nasza Gabrysie!!! 🤪 🤪 🤪 Urodzila sie w poniedzialek rano, 16go stycznia (o 8.00), wazyla 2700gr.

Mam nadzieje, ze u Was wszystko OK, buziaczki od szczesliwej mamusi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zadzwonię później do mojego lekarza i się skonsultuję, ale niewykluczone że zdecyduję się pojechać do kliniki na "przegląd podwozia"...
Kacha trzymam kciuki za Twoją wizytę 😘
Beata mam nadzieję, że u mnie jest tak jak u Ciebie i pamii - czyli że pojawiło się rozwarcie a my tego nie czułyśmy 😁
skoreczka no ja liczę na to, że na nas zaczekacie 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka wam 🙂 ja noc jak i wy trochę do dupy... zasnęłam dopiero po 1 .. przy czym co godzinne wstawanie na siusiu było już normą :P... no i tak do 6... jeszcze tak zmarzłam :/ nei wiem czemu obudziłam się odkryta i zwinięta w kłębek... od razu złapałam za kołdrę i się przykryłam... ale dogrzać się nie mogłam... cala się trzęsłam... aż męża obudziłam... poszedł po koc... nakrył mnie później jeszcze kołdrą i do tego wszystkiego przytulił się... i się dogrzałam w końcu... 😉... no a co najśmieszniejsze rano nie mogliśmy znaleźć źródła zimna 😜... chodizliśmy i zaglądaliśmy skąd tak wieje... a nie pomyślałam że w małym pokoiku okno otwarte... szok 🤔

KObzior nasze liczniki chyba powariowały ja niby już terminowa jestem a ty 38 tydzień!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Kobzior kciuki zaciśnięte 😆
a ja sobie pospałam... zaraz muszę się ruszyć coś zjeść i zacząć coś ze sobą robić, w związku z moją dzisiejszą wizytą u gina 😮 Bo wyglądam fatalnie, dosłownie. Obiecałam sobie, że się nawet pomaluję 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...