Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magditta będzie dobrze!!... 3mam kciuki!!

Julcia witam na forum

Nikusia tak to już jest z dziećmi że lekcji nie chcą odrabiać... 🙂 ale to ten wiek, później sam nauczy się że nie opłaca się ich nie robić 🙂, a i napisałam Ci smsa :]

WielkaB piękne te twoje szczeniaczki. A co do twojego byłego to kompletny brak słów ;/... najgorsze że przez takich ludzi krzywdzone są niewinne stworzenia 😞

Kobzior to dobrze że maleństwo twoje fika 🙂 cieszę się :]

No a ja zjadłam sobie ,,zupkę chińską" bo jestem w pracy... no ale na gorąco 😁 mmm właśnie na ciepłą zupkę miałam ochotę :P szkoda tylko że to nie była np ogórkowa (domowa)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Nikusia ja też jestem nerwusek i zastanawia mnie jak to bedzie z odrabianiem lekcji przez moje dzieci? Lubie jak wszystko jest zrobione 😎 No ale przy chłopcach trzeba bedzie mieć wiecej cierpliwości i wyrozumiałości niz przy dziewczynkach hehhe Tak jak piszesz : w głowie gra zamiast lekcji. Zdaje sobie juz teraz z tego sprawe 😉

A ja do profilu wpisałam gg tylko dla zarejstrowanych 🙂 Już mam kilka gwiazd z Brzuszka na gg i jak inne maja chęć to bardzo prosze spisać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim!
Ale się dziś rozpisałyście 🤪 Ja byłam w mieście na zakupach, zatkało mnie w aptece jak usłyszałam cenę Femibionu- 62zł! Przez miesiąc zdrożał o 9zł!
Magditta- będzie dobrze, przecież inaczej nie może być. Bądź dobrej myśli, a ja trzymam kciuki 🙂
Kahira, bardzo mi przykro z powodu pieska, co za drań z tego kierowcy 😠 Najgorzej to dziecku wytłumaczyć, że piesek już nie wróci 😞
Julcia witam na forum- fajnie, że do nas dołączyłaś 🙂
Vespera, cieszę się, że ze zdrówkiem już Ci lepiej 🙂
Kobzior, to super, że córcia Cię zaczepia 😆
Mój nr jest na fb. Zrobiłam obiadek i odpoczywam, bo jakoś brzuszek mi ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziewuszki siedzę i się nudzę więc oglądam między innymi jak się kąpie maluszka itp 🙂
i w ten oto sposób trafiłam na filmik pewnego Pana, któremu urodziło się maleństwo 14.02.2008 roku i stworzył on filmik z podziękowaniami dla żony :] myślałam że się poryczę, chciałam wam wkleić link, ale skopiowałam sobie nr gg skoreczki i nie mam już tego linku heh 🙂 trudno ^^ może jak będę w domku to poszperam i go znajdę :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuśki 😉

mra mysle ze spiworek nie pomorze bo on sie tak wierci ze wychodzi z pościeli i kładzie sie z innej strony łózka a dzis to go wnocy zbierałam z podłogi 😉 kłade mu koło łózka dróga posciel bo boje sie ze spadnie i sie udezy ale zeby spadł nie słyszałam a spał na dole moze tam mu sie bardziej podoba 😉

Salty gratul;acje chłopca ;0

Kahira usciski dla ciebie ;+

Nikusia ja polecam Oliatu,m jest drogie ale warte tego mój synek miał czesto uczulenia i po tym zawsze mu schodzilo a do tego super w uzyciu wlewasz do wanienki i poprostu myjesz ta woda dziecko które po kompieli jest juz natluszczone super sprawa ;0 ja zamierzam zaczac kupowac co miesiac po wypłasie paczke pieluch i oilatum zeby miec zapas bo pózneij wydatki mnie zabija ....

Skoreczko to moje marzenie zeby powtórzyc takie wakacje tylko niestety mój mąz tak nie daje sie namówic na taki wyjazd zrezta teraz to cięzko bedzie z 2 dzieci 😉

Julcia witaj z nami 😉 gratulacje synusia 😉

Wileka B ale słodziaki te Twoje psiaki 😉 a ja sobie obiecałam ze bede miała psa dopiero jak pójdziemy na swoje 😉 😉 😉 to jedno z moich ,marzen 😉

Magditta tak mi przykro trzymaj sie i mysl o swoim malenstwie usciski odemnie ;+

Nikusia ja zaraz wysyłam smska z moim numeren do ciebie i robie tak jak ty wstawiam swoj w profilu 😉
Skoreczka i Twoj nr dodam zaraz do gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja wbijam drugi raz "kij w mrowisko" aby wywołać dyskusję 😆 😁 Mianowicie czy planujecie po urodzeniu maleństwa założyć mu na rączkę czerwoną opaskę z wełenki (lub czegoś podobnego) albo przypiąć do wózka czerwoną kokardkę? Opinie na ten temat są podzielone bo i sam temat wzbudza wiele kontrowersji.
Ja przyznaję się bez bicia, że mam to w planie 🙂 Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta będzie dobrze zobaczysz a ja trzymam kciuki!!!
Julcia witamy wśród nas!!!
Kobzior wbijaj jak najczęściej kij w mrowisko 😁 😁 Ja mam w planach kupic czerwono-grafitowo wózek,ale mimo tego na pewno znjadzie sie na nim dodatkowa czerwona wstażeczka aby uchronic dziecko przed złym wzrokiem życzliwych ludzi 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ja kupuje te same witaminki i w jednej aptece zapłaciłam za nie 54zł, a w drugiej 47zł. Kupowałam ostatnio wiec cena moze zalezeć od apteki i marży jaką sobie narzucą 😮

Anabel
z dwójką dzieci rzeczywiście jechać w droge to podróż pełna niespodzianek 🙃 Co do spania mojego Mikołaja to też ciągle trzeba go przykrywać. A śpiworkl u nas nie odegrały wiekszej roli, dziecko nie chciało w nich spać.

Kobzior mój synek nie miał żadnych czerwonych wstażeczek, ale jak przemysleć sprawę to zawsze miał cos czerwonego na sobie bo ja miałam dużo czerwonych ubranek. Teraz też nie będę szaleć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):
Ja nawet zastanawiam się czy wybrać inne witaminy dla ciężarnych bo za Femibion płace 62zł to trochę duzo!!! A bierze ktoś prenatal z DHA????


ja ostatnio sobie kupiłam i nie mogę tego łykać bo mają posmak miętowo-pieprzowy i mi się tym potem odbija 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
31072010 póki co kopiuję nick aby wstawic go w swoim poście, a jak bedziesz czesto z nami to moze sie nauczę 😉 Mam problem z cyframi, do tej pory śni mi sie matematyka i to sa raczej koszmary 😮


heheh to mamy podobne sny 🙂 moja też była straszna, a cyferki nie są moja mocna stroną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna ale moja lekarka kazała kategorycznie Femibion, wiec zaczełam się zastanawiac czemu najdrozsze z witamin skoro sa zastępcze i tańsze. I zauważcie ze wiekszosc lekarzy przepisuje właśnie te witaminy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior_wife napisał(a):
To ja wbijam drugi raz "kij w mrowisko" aby wywołać dyskusję 😆 😁 Mianowicie czy planujecie po urodzeniu maleństwa założyć mu na rączkę czerwoną opaskę z wełenki (lub czegoś podobnego) albo przypiąć do wózka czerwoną kokardkę? Opinie na ten temat są podzielone bo i sam temat wzbudza wiele kontrowersji.
Ja przyznaję się bez bicia, że mam to w planie 🙂 Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie?


a co to ma oznaczać? to kabała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Kruszyna ale moja lekarka kazała kategorycznie Femibion, wiec zaczełam się zastanawiac czemu najdrozsze z witamin skoro sa zastępcze i tańsze. I zauważcie ze wiekszosc lekarzy przepisuje właśnie te witaminy 🤢


mi się wydaje, że mają z tego %. Mój mi nie kazał brać Femibionu tylko powiedział, żeby sobie jakieś witaminki samemu wybrać. I dodał, że wszystkie są dość podobne i trzeba uważać, zeby się nie dać oszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kruszyna ale moja lekarka kazała kategorycznie Femibion, wiec zaczełam się zastanawiac czemu najdrozsze z witamin skoro sa zastępcze i tańsze. I zauważcie ze wiekszosc lekarzy przepisuje właśnie te witaminy 🤢


mi się wydaje, że mają z tego %. Mój mi nie kazał brać Femibionu tylko powiedział, żeby sobie jakieś witaminki samemu wybrać. I dodał, że wszystkie są dość podobne i trzeba uważać, zeby się nie dać oszukać.


I ja tez tak po cichu uważam z tymi procentami 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam Femibion w sieci i przypomniałam sobie, że go oglądałam w aptece ale nie wybałam bo miał dość mało witamin i minerałów. Ja wybrałam zestaw w którym było ich najwięcej - Pharmaton Matruelle - ma też kwasy Omega 3 (DHA) i kwas foliowy w sobie. i dość dużo minerałów 😎

ps. witamy bichito na facebooku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna warto popytać w aptekach, bo jak to mówią kto pyta nie błądzi 🙂

A ja mam pytanie do Was o magnez. Jaki magnez kupujecie? Specjalny dla cieżarnych np. Magnavit6 czy magnez dla wszystkich? Pytam bo różnica w cenie też jest duża, a ja biore po 4 tabletki dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Kruszyna warto popytać w aptekach, bo jak to mówią kto pyta nie błądzi 🙂

A jam pytanie do Was o magnez. Jaki magnez kupujecie? Specjalny dla cieżarnych np. Magnavit6 czy magnez dla wszystkich? Pytam bo różnica w cenie też jest duża, a ja biore po 4 tabletki dziennie.


ja jem magne B6 🙂 15 zł za 50 tab 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...