Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

mra_ napisał(a):

Słyszałyście coś o wózkach Kinderkraft? Bo przyglądałam się Riko Matrixowi i jest jakiś przyciężkawy na wygląd... Te Kinderkraft 3 w 1 wyglądają całkiem ok - http://allegro.pl/kinderkraft-wozek-uniwersalny-fotelik-kraft-5-i1871916909.html Minus taki, że tylko 2 kolory.


Nie słyszałam ale wózek bardzo ładny, a co najlepsze bardzo tani! A ciężki nie musi być bo pewnie jest z aluminium. Mój też wygląda na cięzki ale jak się go weźmie w łapki to okazuje się lekki - kilka pierwszych razy byłam zdziwiona 😎 Najlepiej byłoby jednak zobaczyć go na żywo i przejechać się nim po sklepie. Ja widzę tylko dwa minusiki - małe przednie kółka i dośc mały kosz na dole. Ale wózek dokładnie z moim typie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywanik mnie kusi ale niestety nie kupię bo potrzebuję czegoś większego do położenia na panele min. 2 x 2 metry 😞. szkoda bo sa takie słodkie te dywaniki - kupiłabym Tygryska, mojego faworyta, i klapouchego!!

A w ogólę to piszę do was z pokoju mojego synka, który się chyba stanie moim sekretnym gniadkiem 😁 Leże sobie na kanapie, pod kocykiem, z herbatką i laptopikiem na kolankach i jest super. W końcu mam jakiś tylko mój (w każdym razie do stycznia tylko mój) sekretny kącik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale się zgrzałam 😉 Obiecałam, że więcej nie będę licytować ale trafiłam na 4 koszule rozmiar 68 i musiałam je kupić 😎 Moja ostatnia oferta weszła na 1s przed końcem 🤪 Jak by ktoś chciał zobaczyć moje cudeńka to tu jest nr aukcji 1880102227 🙂 Ale jestem zadowolona, no i strasznie mi teraz gorąco, muszę się chyba rozebrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta dywanik boski 🙂). Ja też byłam ostatnio w Biedronce i oglądałam rajtuski, ale u nas też zostały same przebrane.
Vespera i tak będzie, jak mama do znać to my wpiszemy na forum i będziemy się cieszyć i gratulować. Myślę, że jak któraś pojedzie do szpitala to już będzie dawać znać, bo wtedy dużo kciuków za nią będzie i będziemy kibicować.
Kobzior co do mmsów to jak najbardziej, tylko trzeba ustalić komu, a ja osobiście poczekam aż się urodzi i jak wrócę to sama się pochwalę, bo już się nie mogę doczekać na tą przyjemność 😁 😁
Mra mi się ten wózek bardzo kanciaty wydaję i koła za małe. Tylko on się ma Tobie podobać a nie mi 😁 😁 Za to fiolet super 😜 i cena rozsądna. Jakbyś miała możliwość gdzieś go na żywo obejrzeć to by było super. 😉
Monika te koszule super, ale będzie mały mężczyzna 😁 😁

Co do decyzji to jak na razie prawie jednoznaczna.

Pomysł Skoreczki:
Pomysł Nikusi: Pamii18(zastanawia się)
Pomysł Magditty:Nikusia, Magditta, Skoreczka, Kacha, Vespera,Mra, Urszulka,
Czyli będzie jeden wątek w którym będziemy pisały, że któraś z nas urodziła i gratulację. To już czuje w styczniu każda z nas rano pierwsze co będzie to tego wątki patrzyła 🤪 😁 😁 😁 😁

A u mnie dziś była teściowa, przywiozła dwa rodzaje ciasta a potem dostałam jeszcze kolejne dwa i w sumie dziś się przejadłam ciastami. Za to błogo mi było. Teraz idę sobie jakąś sałatkę zrobić i się do witaminizować 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wstawię sama pierwsze fotki po powrocie ze szpitala, z tym że ja tylko na fb. Nie chcę ich wstawiać na publiczny portal... Wolę jego cudną buźkę zachować tylko dla znajomych 😜

Ja rajtuski kupiłam na allegro - słodziakowe są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do mnie dziś mam zadzwoniła i powiedziała, że bratowa przywiozła mi 2 torby ubranek i różności dla maluszka 🙂 Już się ciesze na oglądanie 🙂
Mra_ wózek bardzo fajny ale nic więcej nie mogę powiedzieć bo jeszcze nie wiem jak wózki oceniać 🙂 Po prostu nie znam tematu ;(
Monika wypas te koszulki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Pomysł z tymi gratulacjami po porodzie bardzo fajny 🙂 Przychylam się do decyzji większości 😉 Ja postaram się dać znać po powrocie ze szpitala, bo inaczej nie mam jak dać Wam znać.

Dywanik z Kłapouchym świetny 🤪

A co do wózka, to też fajny, ale wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby wszystkie koła były pompowane.

Poczytałam co pisałyście przez cały dzień, a teraz lecę spać i mam nadzieję, że ból bioder tej nocy ustąpi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ja z samego rana bo coś kiepsko spałam zreszta jade z małym do przychodni do kontroli z usszkiem...

Widze ze tylko mój mąz mało sie brzuszkiem interesuje... juz wiecej uwagi posieca mu synek .... Synek zawsze pyta to nasza dzidzia i jak widzi w gazecie dziecko tpo pyta czy taka dzidzie bedziemy miec 😉

Magditta Kłapouchy słodki 😉 a faceci tacy juz sa ,,,, mój wie ze za mało uwagi mi poswiece i jak z nim o tym rozmawiam to przyznaje mi racje ale co z tego jak nic z tym nie robi...

Nikusia cio do informacji poporodowych mysle ze pomysł Magditty bedzie najłatwiejszy do ogarniecia ;0

Magditta i ja byłam wczoraj po proszek w biedronce 😉 😉 😉 Lovela

Koszulki obejrzałam 😉 fajniusie 😉
I ja wygrałam ostatnio aukcje kupiłam śpiworek- skafander a raczej 2 sztuki bo jeden nnie nadaje sie do fotekika samochodowego ale styrasznie mi sie podoba a drógi mozna załozyc do fiotelika wiec komplet zimowy juz mam 😉
nr aukcji 😉 1879709725
i 1878854396

A dzis mam isc do lekarza no zobaczymy o wage sie juz nie martwie bo widze ze przytyłam zobaczymy czy maluszek sie obrocił 😉 no i moze na skurcze łydek cos mi da choc nie wiem czy magnez jest bezpieczny przy moim cisneniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane ja nie moge dość do siebie bardzo się przeziebiłam nie wiecie co pomaga ? 😞 😞 😞 😞 zaraz sie kłade w łóżko pije goraca herbatkę z sokiem malinowym i tak spedze dizeń miałąm skończyć sprztać bo została mi tylko łazienka ale nie dam rady jestem zbyt słaba muszę tylko jechać nachwile do szpitala zawieś mocz do badania i zapłacicć kompa
U mnie dizasj ruszyła robota na budowie wiec mam chłopakow na głowie obiad kawa itp muszę jakieś ciasto im upiec ale mi się nie chce
Dzisaj na wieczór muszę jeszcze zrobic jakąś dobra kolacje dla nas dwoje własnie myśle to 2 lata po ślubie ale zleciało moze dziaj obejrze sobie nasze wesele 7 godfzin to będę miła co ogladać 🤪 🤪 🤪 mimo że znam wszystko napamieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!
Dziewczyny ja jestem po wizycie u teściów 🙂 weekend zleciał i przyjechala do mnie kuzynka z Krakowa teraz śpi więc was nadrabiam 🙂
Ja jestem za pomysłem Magditty i za tym aby były wpisane tam osoby tylko te najbardziej aktywne na liście odliczania jest nas dużo a garstka na forum 🤨
Nikusia ja też wczoraj pojadłam dobrego ciasta bo moja teściowa zawsze dobrze piecze!!!
Mra wózek dość interesujący tylko te małe kółka ciekawe jak się sprawdzą 🙂
Wielka b zwolnij troche!!! Na przeziębienie najlepsze jest mleko z czosnkiem 😉
Monika ja już widze ciebie podczas licytacji,ale brawa,że udało się wylicytować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

WielkaB wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂

Jadę w czwartek do koleżanki obejrzeć jej wózek - ten model, ale wiem, że nie ma wszystkich części od niego (parasolki i folii) + nie ma fotelika http://allegro.pl/wozek-bebecar-3w1-gratis-i1879946102.html ale chce za niego 400 zł. Obejrzę go i pomyślę 😉 Koleżanka mówiła mi, że wózek wielki, ciężki i kłopotliwy, bo za każdym razem trzeba go składać - inaczej nie mieści się w bagażniku. Tak mi nagadała, że nie wiem, czy go od niej kupię 🙃

W Kinderkrafcie kosz na zakupy rzeczywiście dość mały, ale zdaje się, że nie dotyka kół. Patrzyłam na inne wózki i wydaje mi się, że te kosze zwłaszcza zimą będą łatwo się brudziły i mogą śnieg jeszcze zbierać :/ no i takie małe kółka na śnieg pewnie też niedobre 🙃 z drugiej strony - w mega brzydką pogodę nie będę raczej nigdzie wyjeżdżać wózkiem - łatwiej mi wystawić dziecko na taras czy ogród, zwłaszcza, że to na parę minut tylko 🙃 wiem, że w koszu wozi się mnóstwo gadżetów, pieluch itp. do przewijania dzieciora, ale... będzie też torba a na zakupy dość rzadko będę sama z Małą wychodzić. Jeździmy po spożywkę raz w tygodniu samochodem, warzywa i owoce przynosi po pracy mama 🙃 łatwiej będzie mi zostawić córkę na 5-10 minut w domu (pod czyimś okiem) i podskoczyć do sklepu osiedlowego, niż robić mega wyprawę np. po waciki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta super z tym ubrankami, ja wiem jak ja się cieszyłam z tych które dostałam. 😉
Vespera ja fotki córci powstawiam gdzie się da, bo będę się chciała pochwalić. Na pewno będą i na brzuszku i na fb.
Beata a Ty jesteś wpisana w Grupę Super Kobiet na FB?? Bo tam mamy nasze nr tel komórkowych podane, tak żeby każda mogła sms-ka napisać. Jeśli chcesz to podam Ci mój na priv?
Anabel to nie tylko Twój mąż. Mój niestety też. Ja mam wrażenie, że to nas codziennie kopie a mój mąż to bardziej myśli, żeby meble i komodę skończyć i co on jeszcze musi zrobić przed urodzeniem. Tak jak my możemy codziennie rozmawiać o brzuszkach, ruchach, zgagach itd to mam wrażenie, że mój ma już dość tych tematów tzn on oczywiście powie, że nie, ale to moje odczucie. 😉. Z naszych rozmów też tak, że przyzna mi rację ale nic się nie zmienia.
Fajne śpiworki, ale ten patent na fotelik to mnie zaskoczył. Ja właśnie z tego powody kupowałam kombinezon "z nogami" 😜
Będziesz miała USG dziś? Jeśli tak to ja obstawiam córcię 😁 😁 😁 Czekamy na wieści 🙂
WielkaB gratulację z okazji II rocznicy ślubu. Zdjęcie śliczne 🙂 zaraz pomyślałam o moim ślubie 😜
a TY do łóżka i kuruj się a nie myśl o tym co musisz zrobić. A na przeziębienie to herbata z cytryną, z sokiem z malin, mleko z miodem, mleko z czosnkiem, Na kaszel syrop z cebuli i miodu lub cukru.
Kruszynka ja też miałam weekend z teściową, ale fajnie było, ona jest osobą z którą można na różne tematy pogadać.
Mra ale chyba każdy wózek trzeba składać, żeby wszedł do bagażnika??? 😉 Ten na pewno na duże koło i dobrą amortyzację a resztę zobaczysz na miejscu. Zobacz też jak go się składa, bo mi się kiedyś trafiło, że sąsiadka była w ciąży i w szpitalu. Przyszedł sąsiad poprosić,żeby go i córkę zawieść do szpitala. No i spoko, ale mieli wózek parasolkę. I nie umieliśmy w trójkę (ja, maż i sąsiad) złożyć tego wózka i włożyć do bagażnika ( a ja z synem też miałam parasolkę więc teoretycznie powinno być tak samo) w końcu cały wózek na tył auta wpakowaliśmy a sąsiadka w szpitalu nas wyśmiała. 😁 😁 😁
Co do wózka to ja szukam ze skrętnymi przednimi kołami, lekkiego i takiego co w śniegu dam radę jechać 😁 😁

a ja w nocy nie umiałam spać, stwierdziłam, że jakby płacili za przewracanie się z boku na bok to ja dziś milionerką jestem 😁 😁 😁. Mój mąż dziś wrócił z pracy, bo nie mają co robić. Teraz kończy meble i komodę. Trochę hałasu, ale już się cieszę jak wodzę jak to idzie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra Urszula ma rację, że to drogo.
zobacz sobie:
http://tablica.pl/oferta/wozek-3w1-bebecar-rider-at-IDpsAN.html
http://tablica.pl/oferta/-bebecar-komfortowy-terenowy-wozek-gleboki-plus-spacerowka-IDq3MD.html
chociaż droższe niż 400zł też są 🙂

Anabel gratulację, w odliczaniu przeszłaś do kulających się 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie drogo. No i zniechęcona zostałam informacją, że strasznie ciężki ten wózek i go w dwójkę często wynosili 😮 co prawda mam do pokonania tylko 3 stopnie schodów, ale przecież nie będę ciągle kogoś wołać do pomocy 🙃 Obejrzę wózek, przynajmniej mam pretekst by się z tą koleżanką zobaczyć. Nie wiem, czy mi tak nie gada o tym wózku, bo nie chce się spotkać? Bo rozstała się z facetem, który jest moim sąsiadem i najlepszym kumplem z liceum męża (ale po ostatniej rozmowie mąż się mocno zdziwił i zszokował... więc też nie wiem...); i wróciła do swoich rodziców na drugi koniec miasta.

Wracając do wózka - koleżanka nie używała spacerówki w ogóle z tego modelu, bo była dla niej za ciężka. Gondolę używała przez pierwsze 2 miesiące - jej syn urodził się pod koniec maja, więc już w sierpniu popylał w nowej i lżejszej spacerówce. I faktycznie - jak mam placić 400 zł za wózek 2 w 1 i dokładać do fotelika 200-350 zł to lepiej kupić nówkę nieśmiganą z innego modelu 😉

Dzięki za rady Urszulka i Nikusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra jak ona z niego korzystała tylko 2 miesiące to faktycznie nie ciekawy model... moja siostra miała podobny wózek ale ona go dostała więc szkoda było nie przyjąć za darmo i Oskar jeździł w nim na mega długie spacery z babcią ponad pół roku 🙂
ale warto spotkać się z koleżanką 🙃 to już oddzielna historia (szkoda że taka smutna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra_ mi koleżanka też chciała swój wózek /gondola,spacerówka,fotelik,parasolka itd./za 300zł sprzedać ale niestety zrezygnowałam bo mój facet powiedział - BRZYDKI!!!! I było koniec dyskusji. więc uważam, że 400zł za mało praktyczny sprzęt to bardzo dużo.
WielkaB gratuluję 2 rocznicy 🙂 No i Kruszyna ma rację, zwolnij troszkę. chłopy same niech sobie radzą jeden dzień a ty leż w łóżeczku i wcinaj czosnek.
Oj ja juz1,5roku po ślubie no ale wypadałoby oo drugim myśleć 🙂
Nikusia a ja dzisiaj o dziwo mocno wyspana i tylko raz na siusiu wstawałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra ja przy synku nie miałam super ciężkiego wózka. Powiedzmy, że teraz standardowy to ok 15kg plus dziecko na początki ok 3kg ale potem coraz więcej. Licząc że ma z 5kg, pojedziesz na jakieś zakupy i już kolejne 5kg. Sumując masz do wniesienia wózek ważący 25kg i nie wiem jak Ty, ale ja swojego nie byłam w stanie podnieść, bo jest duży i ciężko było złapać. Mieszkam na parterze i mam 7 schodków i codziennie go wciągałam do góry. To pomyśl, co będzie jak będziesz miała cięższy wózek a dziecko trochę większe.
Co do propozycji koleżanek to ja już z 3 albo 4 miałam, a ile linków z tablica.pl itd dostałam 😮 🙃, nauczyłam się z góry mówić, że nie. Zawsze jak mi się spodoba to mogę zmienić zdanie 😉 (chociaż mąż chce nowy)
Urszulka najpierw wchodziłyśmy do odliczania a teraz kolejno do \"kulających się\" leci, leci 😜
Magditta to my tak naprzemiennie raz się jedna wyśpi a raz druga 😁 😁 😁
Ja miałam 11 rocznice ślubu w tym roku, nawet nie wiem kiedy to minęło. 😁 😁 😁
WielkaB dokładnie tak, marsz do łóżka!!!!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...