Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Vespera olałam to i siedzę na brzuszku i allegro 🙂 poczekam aż sam przyjdzie 🙂 a zaraz będę pomidorową gotować bo mi ochota przyszła 🙂

a to Kłapouchy nr1:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/dsc00413sd.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2436/dsc00413sd.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Magditta to nie tylko u Ciebie tak jest. Chyba dziewczyny mają rację, że z facetami tak już jest. Mój też chciałby żebym ciągle odpoczywała, ale kto dla dziecka poszykuje skoro ja nie i on też nie 😉

Mam prośbę, żeby każda się wypowiedziała. Na wątku odliczanie padły trzy propozycję jak zorganizujemy się w trakcie porodów i po urodzeniu się dzieci:
1) Dla każdej z nas będzie zakładany osobny wątek z gratulacjami, na jedno będzie dużo wątków a na drugie każda będzie traktowana indywidualnie (pomysł Skoreczki)
2) informacje kto urodził będą pojawiały się na odliczaniu a gratulację w tym wątku. Będziemy kibicowały tym mamą które jeszcze nie urodziły a jednocześnie rozmawiały już o dzieciach, wklejały fotki itd. Jak urodzą wszystkie to stworzymy nowy wątek na "szczęśliwych mamusiach" (pomysł Nikusi)
3) Zrobimy jeden nowy wątek dla mam, które urodziły i tam będą informację, gratulacje itd. (połączenie dwóch poprzednich pomysłów-czyli pomysł Magditty)

I mam pytanie, niech każda z Was napisze co myśli a potem podsumujemy 😉 😁 😁
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję to też prosimy.
To ja zacznę, że jestem za 3 czyli pomysłem Magditty. Będziemy sprawdzały wątek i gratulowały. Nie będzie za dużą wątków, ale każda jak wyjdzie ze szpitala będzie sobie w stanie odnaleźć gratulacje dla siebie, co w wątku styczniowym może być trudne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta nie płacz bo zaraz męzowi minie i przyjdzie przytulić 🙂 🙂 🙂 A sama nie mecz się z przestawianiem wszystkiego, mężuś musi pomóc 😉
Kacha Ty to samo, ważny brzusio więc może jednak poproś jeszcze raz męża 🙂

Ale boski ten dywanik 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Magditta to nie tylko u Ciebie tak jest. Chyba dziewczyny mają rację, że z facetami tak już jest. Mój też chciałby żebym ciągle odpoczywała, ale kto dla dziecka poszykuje skoro ja nie i on też nie 😉
święte słowa Ja nie , Ty nie to kto 🙂 może sąsiad 🙂
Wydaje mi się, że może rzeczywiście wszystko wklecić w nowy, osobny wątek, żeby w razie czego mamusia "po szpitalna" mogla nadrobić która już tez urodziła i poczytać ochy achy nad jej dzidzią 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Magditta to nie tylko u Ciebie tak jest. Chyba dziewczyny mają rację, że z facetami tak już jest. Mój też chciałby żebym ciągle odpoczywała, ale kto dla dziecka poszykuje skoro ja nie i on też nie 😉



święte słowa Ja nie , Ty nie to kto 🙂 może sąsiad 🙂
Wydaje mi się, że może rzeczywiście wszystko wklecić w nowy, osobny wątek, żeby w razie czego mamusia "po szpitalna" mogla nadrobić która już tez urodziła i poczytać ochy achy nad jej dzidzią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przystaję za większością mamuś 🙂 Skoreczka też mi się wydaj, że nie będzie ich aż 40 🙂
Ps.Popłakałam się z bezsilności ale zjadłam kisiel, siadłam do brzuszka i humorek wrócił 🙂 a ten łobuz jak zobaczył, że ryczę to od razu przyleciał przeprosić a teraz okna myje buchaachcha 🤪 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem za pomysłem numer 3 🙂 ale dostosuję się, tak jak większość wybierze. Byleby nie pomylić wątków bo potem będą pretensje :P więc tych nowych wątków i pomysłów gdzie gratulacje... gdzie pisać o urodzonych dzieciaczkach powinno być jak najmniej - moim zdaniem. Więc numer 3 jeszcze raz 🙂

Magditta boska zdobycz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba pomysł nr 3 🙂 czyli jeden oddzielny wątek z gratulacjami 🙂

czyli mama która urodziła daje znać smsem do jednej z nas, a my się juz rozpisujemy z gratulacjami 🙂
a na fb mozna wrzucić zdjęcia bobasów zrobione jeszcze w szpitalu jesli będzie taka możliwość 😁

Dobrze byłoby gdyby wszystkie, nadal obecne z nami mamy, dały znać. Bo myślę, że części wpisanych na listę odliczania Nikusi juz z nami nie ma bo się nie odzywają od dawna. Może warto to sprawdzić, jak myślicie? Albo gratulacje tylko dla tych mam, które dadzą znac, że już urodzily?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Serio jak któraś ma możliwość to warto te dywaniki obejrzeć w brw bo superanckie i tanie. 🙂 Co do moich odkryć sklepowych to jeszcze jedno poczyniłam, poszłam wczoraj do Biedronki po chusteczki co Nikusia polecała i kupiłam proszek Lovela bo jest w promocji po 16,90 + dodają do tego 0,75l płynu do płukania Lovela 🙂 tez polecam 🙂 Proszek jest do bieli i do koloru. W biedronce są tez teraz urocze rajstopki noworodkowe, ale u mnie były niestety mocno przebrane i poniszczone przez ludziska ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...czyli mama która urodziła daje znać smsem do jednej z nas, a my się juz rozpisujemy z gratulacjami " hahahhaha Vespera fajnie to zabrzmiało....pewnie ze będziemy rozpisywać się z gratulacjami 🤪 Ale to będzie fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😆
Ale naprodukowałyście lektury 🤪 😁 Zdążyłam Was właśnie doczytać 😉 Mam chwilę przerwy w gotowaniu obiadu - dziś serwuję kluski śląskie, roladki i buraczki z jabłkiem. Jestem już taka głodna, że zajadam się oparami nad piecem 😁
pamii18 nie zdychaj z głodu - może zupa w proszku ciut pomoże a potem czeka Cię pyszny obiad 😉
magditta cieszę się, że już się wyjaśniło z mężem 😉 a KŁAPOUCHY superaśny, tylko nie wiem jak na niego będzie reagował mój pies 🥴
Nikusia co po pomysłu z wątkami to chyba tak jak większość uważam, że fajnie jak będzie jeden osobny dla urodzonych dzidziusiów i mam + gratulacje bo faktycznie w wątku "z terminem na styczeń" może być później ciężko odnaleźć posty które nas dotyczyły 🙂 I mam pytanko - czy mmsy z maluszkami będziemy sobie wysyłać aby osoba odpowiedzialna mogła dodać za nas foto? 😆
Monika Kruszyna Skoreczka Vespera współczuję kiepskiej nocy i dużo zdrówka i sił dla Was 😘
A co do narzekania na mężów - to ja "odpukać" nie mogę o moim nic złego powiedzieć i wielce liczę na to, że się to nie zmieni 😉
DLA WSZYSTKICH CIERPIĄCYCH NA ZGAGĘ!!!!! mi od jakichś 2 dni pomaga herbata bawarka - ulga jak ręką odjął. Profilaktycznie piją ją już na okrągło 😜

MIŁEJ NIEDZIELI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry,

Kobzior bawarka jest dobra na wszystko 😉

Magditta nie płacz przez faceta 😉 bezsensu 😉 a Kłapouchy cudo 🙂

Nikusia stawiam na opcję 3 - wydaje się najrozsądniejsza 🙂

Spadam na obiad - jak dobrze, że mama gotuje 🙃 i jeszcze będą pieczone jabłka z dżemem 🤪


Słyszałyście coś o wózkach Kinderkraft? Bo przyglądałam się Riko Matrixowi i jest jakiś przyciężkawy na wygląd... Te Kinderkraft 3 w 1 wyglądają całkiem ok - http://allegro.pl/kinderkraft-wozek-uniwersalny-fotelik-kraft-5-i1871916909.html Minus taki, że tylko 2 kolory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak pojadłam że sam bejbik przytył chyba z pół kg 😉 A jadłam packi po węgiersku. Mężuś zrobił mniam mniam 🙂
Kobzior ja zobacze jak to bedzie, może wysle mmsa do którejś kobietki a ona wklei na forum, a jak nie to sama wkleję po powrocie ze szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Kłapouszek genialny 🤪
wózek mega tani i ładne kolory 🙃

a odnośnie wątku dla mam i maluszków to chyba jeden wystarczy bo z jednej strony nie jest nas dużo więc się nie pogubimy ale z drugiej strony dużo więc kilkanaście wątków to przesada bardziej dla gapiów bo może nie każda chciałaby tak bez ceremonialnie mieć wątek i wszystko o niej w jednym miejscu 🙂 dzięki wymieszaniu nie jest takie proste tak podglądać 🙂 ale to tylko moje zdanie nie musi się nikt ze mną zgadzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...