Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

hej brzuchole,

jestem już po usg i wizycie u gina - kazał sie nie martwić i powtórzyć badanie. Ponoć najważniejsze jest badanie krwi. Zrobię nowe badanie w poniedziałek i zobaczymy 🙂

Synek waży już 1240 gram 🤪 Wszystko ma takie jak trzeba; a stópka ma już 5,71 cm 🙃 Dostałam filmik dvd z badania oraz wydruk zdjęcia buzi z 3d na papierze fotograficznym - super pamiątka!! mama mówi, że synek jest dokładnie taki jak ja 🤪 Ale ejstem zadowolona 🤪 Oprawię to zdjęcie i wywieszę na ścianie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ale się rozpisałyście 🙂
Pamii18 gratuluję córci 😁 😁 😁 zaktualizowałam odliczanie i listę 😉
Kobzior masz rację miałam się oszczędzać, ale musiałam trochę ubrania ogarnąć. Zaczynam ich mieć za dużo i już te co poprałam na fotelu leżały, bo nie miałam gdzie dać. Zrobiłam porządek i już mam z głowy a siostra mi pomogła. Tylko się wystraszyłam potem, muszę jeszcze bardziej uważać. 😉
Kacha u mnie będzie Emilka 😉, chociaż ostatnio moja babcia dzwoniła i zapytała czy nie chcemy po niej dać imienia czyli Teresa, ale mi się nie podoba a jak wspomniałam mężowi że a drugie to powiedział, że nie 😉
Dziewczyny jakby się okazało, że będziemy mieli syna to nie wiem jak byśmy go nazwali 😜
Skoreczka ale placuszki .... mniam 😜 a avatar ja zawsze super, muszę sobie też pstryknąć ale jakiś nie mam kiedy 🙃 . Trzymam kciuki za aukcję i czekamy na fotki 🙂)
Monika zjadłam właśnie rybkę, ale pierogi to mi się od rana marzą. Już mam plan zagadania z teściową 🙃 i jeszcze bym racuchy wsunęła. Straszna jestem 😮
Mnie też córcia czasem boleśnie kopie, ale to zależy od dnia. Czasem jest spokojniejsza a czasem to jakby przez brzuch chciała wyskoczyć.
Vespera ten 31 tydzień to jest pocieszający 🙂 super, że bobas tak rośnie 😉
Byłam z siostrą buty sobie kupić i nic mi się nie podobało. Zawsze biegałam na obcasie a wszystkie płaskie buty jakieś takie dziwne były 😠 ( a jak spoko to nie było mojego rozmiaru) muszę jeszcze raz pojechać w inne miejsce, bo zima tuż tuż a ja mam tylko welurowe adidaski. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny dzis póznoo bo od rana vbyłam w pracy pózniej wpadła siostra na kawke no a póznej wyladowalismy z małym na ostrym duzuze z zapaleniem ucha ehhhh ciezka sprawa ale to paskudztwo sie szybko rozwija...

Nie wiem czy uda mi sie dzisiaj wszytsko nadrobic ale ile nadrobie to moje 😉

Urszulka i Kasia nie martwcie sie ja tez nie wiem czy mój bedzie przy porodzie pwenie okaze sie dopiero jak sie wszystko zacznie...
Ale wiem napewno ze jak mąż nie pójdzie to nie wezne nikogo innego bo nie chce zeby kts mnie oglądał w takim momecie wiadomo mąz to co innego bo to i jego malenstwo a tak jakoś bym sie za bardzo krepowała i dodatkowo stresowała..


Magditta ciesze sie ze wizyta mineła pozytywnie i maluszek rosnie 😉

Skoreczka ja mam nadzieje ze ten poród bedzie taki jak wiekszosc ksiązkowych i nic sie nie wydazy ale najwazniejsze ze maluszek dobrze zniusł to vacum i nie było zadnych skutków ubocznych bo po samym porodzie to mielismy z mezem straszny metlik w głowach i strach w sercu ...

Pami no to gratuluje córci ciesze sie ze wszystko ok 😉

No to zostałam sama w niewiedzy..... czy jeszcze ktoś nie wie???

Moje malenstwo chyba sie w koncu obrusiło bo inaczej czuje ruchy i juz mnie tak strasznie brzuch nie ciągnie ...nareszcie
Uciekam bo rano musze wstac a jeszcze w nocy synkowi czopek dac przeciwbolowy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

widzę, że melduję się druga 🙃 chyba wszystkie na zakupach jesteście 😉

WielkaB Tobie rodzina powinna płacić za sprzątanie i gotowanie 😁 🙃

Vespera świetnie 🙂 no i jakbyś miała coś z nerkami, to raczej już byś to czuła 🙃

Nikusia miałaś ćwiczyć silną wolę 🙃

Skoreczka brzucho bardzo ładny 🙂 i Mikołaj się załapał 🙂

Anabel Ty też ostatnio mocno zabiegana. To od kiedy będziesz mieć trochę więcej czasu?

Udanego weekendu, buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
A mnie dzisiaj w nocy męczyły przeklęte bóle bioder 😞 Masakra, nie mogłam przez to spać i tylko jęczałam. Dopiero za jakiś czas wpadłam na pomysł z termoforem, który chociaż trochę pomógł tak, że mogłam zasnąć... - macie na to jeszcze jakieś sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata dziś miałam podobnie 🥴 Strasznie się męczyłam. Jeśli znacie jakieś sposoby, by sobie ulżyć - chętnie przeczytam!!!

Przyszły mi pierwsze przesyłki z Allegro 🙂)) Jupiii 🤪 i jestem zadowolona. Wrzucę dziś kilka fotek na FB. Sukienusie są jak nowe! Z kilkoma śpioszkami trochę gorzej... są plamy i pewnie nie uda się ich sprać... ale jak na paczkę za 6 zł... To rewelacja do kwadratu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się po prostu przekręcam z jednego boku na drugi... i na plecach śpię trochę też. Wiem, że zalecają spać na lewym boku, ale brzuch już ciąży i nie wyrabiam całej nocy w tej jednej pozycji 🙃 próbowałam się zabunkrować - plecami do ściany, z przodu kojec, ale i tak się obudziłam na prawym boku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki, dziękuję wszystkim którym jeszcze nie dziękowałam za gratulacje 🙂... my z mężem cieszymy się jak durni hehe 🙂... a mąż do brzucha chodzi i gada Lalunia, Laureczka :P.
I się śmieje że będę musiała go uspokajać jak za bardzo będzie chciał rozpieścić XD...


Anabel mam nadzieję że i ty się dowiesz przy nast. wizycie 🙂

Skoreczka super awatarek 🙂

Kacha twój tyż 🙂...

Mra no fajnie że się rozpisujesz znów 😁... ja mam ten weekend w pracy więc pewnie od 14-21 was dziś nie opuszczę :P a jutro od 10-18 też nie xD...

No a póki co to zajadam wczoraj zrobioną karpatkę i popijam kawką (oj nie pamiętam kiedy ostatni raz piłam kawę xD.. z 5 mcy temu :P)
ZAPRASZAM WSZYSTKIE WAS NA CIASTO 🙂 DO WYBORU KARPATKA LUB JABŁECZNIK 🙂
Aaaaa wczoraj niunia była odwrócona głowką do dołu więc ok... i lekarz powiedział że nie powinna już się spowrotem poprzewracać... bo główka ciężka jest na tyle że ciężko im tak hasać 🙂 ale co innego jak dziecko jest położone w innej pozycji 🙂... to wtedy do dołu się przewróci nawet do 36 tygodnia... mówi że jednym z symptomów że dziecko w 90% przymierza się do odwrócenia jest to że znajduje się w poprzek brzucha... u mnie tak było 🙂 i teraz już główką do dołu jest ^^ i oby tak zostało :]

No ja sobie dziś pospałam, i jeszcze nic nie zrobiłam tak więc lecę się szykować, i spadywam na zakupy na obiad 🙂 bo mąż wróci o 12 a tu nic nie bedzie 😁..

Aaaa no i co do bóli bioder, krzyżów kręgosłupa to mi ta poducha między nogami daje sporą ulgę, ale ja mam taką twardą 🙂 bo te miękkie to nic mi nie dają... i dodam że nie śpię tylko na lewym boku :P a raczej bym powiedziała że częściej na prawym...

Buziole i do około 14 🙂 papapatki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Byłam wczoraj zmęczona, myślałam że będę spać, ale wcześniej jadłam ryby opiekaną i tak mi na żołądek siadała, że co chwile mi się podnosiło. I tyle było z mojego planu wyspania się.
Anabel może i Ty się w końcu dowiedz, kto u Ciebie w brzuszku mieszka. Ja obstawiam u Ciebie też córeczkę, w końcu kto innym może być taki wstydliwy. Mam nadzieję, że synkowi szybko zapalenie ucha przejdzie, bo ono bardzo boli.
Mra moja silną wolę diabli wzięli jak codziennie wysłuchiwałam od męża, że tyle ubrań się po domu wala i nie ma ich gdzie dać. A komoda dopiero będzie. W końcu się zdenerwowałam poprosiłam siostrę o pomoc i zrobiłam porządek. Teraz już mam gdzie ubranka dać. Tylko wszystkie chłopięce pojechały do mojej mamy na strych i jakby się urodził syn to byśmy je spowrotnym musiały przywieść 😁 😁 😁
Beata współczuję bólu bioder, ale nie mam żadnego pomysłu jak temu zaradzić. 🥴
Kacha to ja już pędzę na fb oglądać, a ja też ja kupowałam większą ilość ubranek za małą kasę to nie wszystkie były idealne, ale i tak się opłacało.
Pamii18 moja córcia też najpierw w poprzek była a jakiś czas temu się chyba obróciła, zobaczę na wizycie u ginekologa. A do radości z córci to wiem o czym piszesz, bo my też tak 😉

Wczoraj jak z siostrą wynosiłyśmy ubranka z piwnicy to spotkałam moją wredną sąsiadkę z góry (taką wścibską babcie). I ona jak mnie zobaczyła to zaraz: "a Ty już chodzisz, taka chora jesteś, tylko się nie załamuj, tylko się nie załamuj"- poza dzień dobry się nie odzywałam, ale w duch pomyślałam o czym ona do mnie mówi??? Wiem, że wie że byłam w szpitalu ale chyba dalej nie kapła, że w ciąży jestem. Nie wiem gdzie ona ma oczy 🙃 😁 😁 😁 i tak się żyje ze wścibskimi sąsiadami-dziś o mnie gadały, że wczoraj schodziłam do piwnicy 🙃 i jeszcze stojąc pod moimi drzwiami 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Ja miałam koszmarna noc tzn.pospalam do 2.00 a potem o 6.00 dopiero padłam!!! Wstałam o 8ej i zrobiłam zakupy teraz coś ogarnę w domu i coś upiekę 😉 Mam takie plany,ale czy wypali bo nie wiem jak długo bede na nogach a na samą myśl o kolejnej nie przespanej nocy chce mi się spać!!!
Dziewczyny super cieszę się z waszych udanych wizyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! 🙂
co slychac? widze, ze bardzo wiele 🙂 - przez tydzien napisalyscie prawie 100 stron! 😁
przeprowadzilismy sie ekspresowo Nikusia, ale jeszcze mamy pare pudelek do ogarniecia - w tym tygodniu raczej odpoczywalismy, a ze mamy taki tymczasowy powolny internet a nie stale lacze, to nawet nie zagladalismy w \'siec\'.
ale sie nasza dzidzia wierci, mowie Wam - dzisiaj odslonilismy zaslonki i wystawilam brzusio na promienie sloneczne - jak fajnie bylo widac nasza kruszynke wiercaca sie we wszystkich kierunkach! Juz niedluga ja zobaczymy!! 🤪
No to milego dnia Wam wszystkim zycze
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...