Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Hejka z rana, będę potrzebne kciuki tym razem dla nas, bo chyba się zaczyna 🤪
Na razie jeszcze mam trochę czasu, bo przed chwilą wstałam a reszta śpi, ale przypuszczam, że Emilka będzie z 01.01 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusiu właśnie doczytałam twój ostatni post. Kciuki już mocno zaciśnięte. Świetną by miała Emilka datę urodzin gdyby się dziś udało, a Ty byś miała świetny początek nowego roku. Odzywaj się co u ciebie, bo chyba wszystkie dziś będziemy podekscytowane przed komputerami siedzieć za twoją przyczyną 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira jak wcześniej miałam jeszcze jakieś wątpliwości tak teraz już jestem pewna że sączą mi się wody. Czyli będziemy jechać do szpitala, ale najpierw mam zamiar dopakować torbę, potem zjeść śniadanko, wykąpać się itd. Bóli jako takich na razie nie mam.
No ale na pewno będę rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ świetna wiadomość z rana. Będziemy mieć noworoczną Emilkę 🤪 🤪 🤪 🤪!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z wrażenia wreszcie się obudziłam, bo synek mi dziś pospać nie dał i od 6 na nogach jestem. Kochana to ja przesyłam Tobie i Emilce masę pozytywnych fluidów, by sprawnie, szybko i bezboleśnie poszło, no i dużo siły dla was dziewczynki. Jejku, ależ ci zazdroszczę, że to już!!!!
Ciekawe jak reszta brzuchtek może po szaleństwach sylwestrowych przybędzie nam styczniowych dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wieczóe sylwestrowy był niezbyt 😞 Miałam okropne skurcze. Wziełam nospę i magnez, ze zmęczenia zasnęłam. Był to fałszywy alarm ale bardzo bolesny. Dziś rano zauważyłam ze przez te bóle brzuch mi opadł, bo wkładam spokojnie dłoń miedzy piersi a brzuch- to stary sposób babci.
Pozytyw jest taki ze jest styczeń 🤪

Mam nadzieje ze Wasza Noc sylwestrowa była super 🙂

Dziękuję wszystkim za zyczenia na Nowy Rok 🙂 Jeszcze raz HAPPY NEW YEAR 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo to się posypiemy w tym tygodniu, coś tak czuję 🤪 Skoreczka stary sposób ale ponoć bardzo, bardzo sprawdzony i dokładny 🙂
No ale jest styczeń 2012 🤪
A ja znów nockę miałam z głowy i to nie przez fajerwerki. Chyba za bardzo się denerwuję jutrzejszym szpitalem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

melduję się w dwupaku nadal, trzymam kciuki za Nikusię 🤪 🤪 🤪 Mnie naszło tylko kilka skurczów i to w mocno nieregularnych odstępach czasowych. A tak to jeszcze podomykana jestem 😉 ach, jakbym chciała jechać też do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane w tym jakze pieknym dla nas roku 2012 😁

Noc taka do bani nie wiem co mi sie z tym brzuchem dzieje , chyba maly ma juz malo miejsca bo mnie tak bol pod piersiami zaraz ze szok pozatym boli mnie tam gdzie jajniki nie wiem czy uciska glowa czy co bo to takie przejsciowe....
No teraz juz mozesz wychodzic 🙂

A moj maz mi wczoraj o 23 mowi zeby szla se polezec do wanny bo on chce juz syna 😉
ale im blizej porodu tym bardziej jestem w stachu.....
Buzkiii

Nikusia trzymam kciuki 😘


A jutro mam wizyte..... ciekawe jak tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej melduję się z brzuszkiem 🙂

NIKUSIA ŻEBY NIE BOLAŁO!!!!!!!!!!!!!!ŻEBY SZYBCIUTKO POSZŁO !!!!!

Skoreczka - ja mam już od bardzo dawna nisko brzuszek opadł mi bardzo w 33 tygodniu i tak pozostał

Kacha 84 - myślisz ze to nasz tydzien?? 🙂

Ogólnie po odstawieniu fenoterolu albo sie jedzie albo przechodzi termin wolałabym juz jechac jest mi strasznie ciężko 😞no nic w środe mam wizyte zobaczymy jak tam moje podwozie czy się rozwarcie powiększa czy nie ...generalnie brzuch mam jak kamień prawie nie spałam w nocy miałam straszna migrenę 😞także jestem po kilku godzinach snu 😞masakra jakaś 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze odhaczacie sie w dwupaczkach 🙂 Teraz wybił styczeń, lekarze powinni byc w dobrych nastrojach po balach sylwestrowych więc działajcie mamusie 🙂 🙂 🙂

Gosik
do pewnego momentu miałam bardzo nisko brzuch, z tego powodu lezałam nawet w szpitalu na poczatku ciąży. A potem tak wystrzelił mi w góre 😁 No i było tak do wczoraj 😎

Kacha teraz to juz bedzie sie działo 🙃 Powolutku kazda z nas bedzie jechać do szpitala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam was od wczoraj 🙂 i kochane mamy juz styczeń!! 🙂 już się nie martwimy!! 🙂

NIKUSIA SUPER ŻE SIĘ ZACZĘŁO !! POWODZENIA I OBY SZYBCIOREM SIĘ ROZWIĄZAŁO 🙂

A ja po wczorajszej wizycie wiem tyle że rozwarcie na 1 cm... mała nadal główkowo... i jak się nie wypakuję do 19... to mam przyjść na wizytę 😜... no i wiem jeszcze że mała waży w granicach 2700-3000 gram 🙂...

Sylwester mi minął w miarę...choć byłam już bardzoo zmęczona.. i o 2 poszliśmy spać... mąż się trochę upił... więc ściskam nogi żeby dziś nie rodzić... xD... a on oczywiście opieprz dostanie 😜... Dziś rozkładamy łóżeczko 🙂.. dla naszego szkraba 🙂... takie postanowienie 🙂

Miłego dnia brzuchatki !! 🙂... Będę zaglądać co tam z Nikusią się dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia 🤪 Powodzenia 🤪 Myślami będę z Tobą, bo jak przeczytałam Twój post o odejściu wód, to aż ciarki mnie przeszły. Trzymam kciuki za Ciebie i Emilkę 😘

Skoreczka to co? Następna po Nikusi będziesz? 😉 Trzymaj się i w sumie to już można rodzić, jest styczeń, przetrwałyśmy to, że oby nie grudzień 🙃

Widzę, że większość miała ciężkie noce. Ja miałam dobrą 🙂 A Wy tak ciężko macie, bo macie już końcóweczki i zapewne dlatego 😘

Kacha nie strachaj się, trzymamy kciukasy za Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka jakie zarazki 😁 Sperma działa zmiękczająco na szyjkę macicy i może wywołać skurcze, więc sex jest zalecany na wywołanie porodu przy zdrowej i prawidłowej ciąży 🙂 Jedyne infekcje mogą być, gdy pękną Ci wody płodowe 🙂 (źródło: moja książka "Ciąża pytania i odpowiedzi wszystko, co powinniście wiedzieć trymestr po trymestrze")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉

Nikusia to trzymam kciuki a moze Emilka juz jestr z Toba 😉 heheh wiedziałam ze coś sie zacznie 1 stycznia 😉

Skoreczko maja imperza sylwestrowa tez nie była taka jak chciałam do tego goscie sie zasiedzieli choc uprzedzałam ze impreza jak bedzie u nas to nie bedzie długo no cóz jak beda miec dzieci to moze zrozumieja jakos ten dzien teraz trzeba przetrwac ...

A i ja tez tak sprawdzałam obnizanie sie brzuszka 😉

A dziewczyny gratuluje dotrzymania do stycznia 😉 ale najbardziej gratuluje Nikusi bo ona to zacisała te nogi i w sama pore puscila nie bedzie musiała lezec na patologi 😉
Ciekawe jak tam Kobziorek i wielka B za nie tez trzymam kciuki 😉 bo u nich to tez kwestia chwili i malenstwa beda tulic 😉

Ide zjesz jakąs galaretke z brzoskwinia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...