Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Pamii - LOL, dobre z ta antena 🤪 🤪 🤪

Kruszyna - na szczescie to juz koncowka, juz nie beda nas lekarze naciagac na kase 🙂 Ale nie moge zrozumiec takich ludzi - w koncu lekarz powinien byc z powolania a jak mu sie nie podobaja zarobki w NFZcie to niech sobie zalozy prywatna firme i nie wkurza ludzi! Nie powinni zatrudniac takich lekarzy - albo prywatna firma albo praca w NFZcie. Grrrr 😠 i pomyslec ze jeszcze tacy ciesza sie tzw szacunkiem spoleczenstwa.... bo to lekarz przeciez... Grrr

Kruszyna123 napisał(a):
Tak Kobzior chodzi o kasę a tłumaczył się tym,że zaraz musi jechać na rozmowę a ze mną gadał i gadał,ale co ja mam zrobić tak jak piszesz zgodziłam się na wszystko 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielka B tak mała tyje w oczach 😉

Ja juz posprzatałam łazieke mała nakarmiona przysypia w łózeczku a ja wcinam kisiel 😉

Pami no po odejsciu wód trzeba jechac do szpitala no nie musisz sie zrywac w panice tylko na spokojnie ale tez nie ma co za długo czekac ...

Kobzior ja miałam lewatywe ale najpierw zapytali mi sie czy chce ja chciałam bo wiem ze to moze pomuc pobudzic skurcze i jednak jest wieksza szansa ze w trakcie akcji nic sie nie zdazy...

OOO mała ma czkawke wracam za chwile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 😉
a Kinia ze mna 😉

Ahhh Nikusia ty na spacer a mi mąz zapomniał wózka z wuta wyjąc i pojechał do pracy.... 😠 a po południu to raczej nie damy rady zdazyc na spacerek...

Elka jak Jasiek nie moze zrobic kupki to delikattnie kolanka przycisnij do brzuszka Kini to pomaga

Kruszynka współczuje tego jezdzenia po lekarzach...
No czasem troche too trwa a czasem dostanie cyca i zaraz przechodzi w sumie to nigdy nie mierzyłam czasu jej czkawki 😉 ale ma nawet z 3 razy dziennie i styrasznie sie wscieka wtedy
Teraz sie zdzemneła przy cycu odłozyłam ja do łózeczka i słysze ze znów sie budzi wiec uciekam...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak jak Kobzior myślę o tej czkawce w brzuszku 🙂...

a ja wcinam wafle ryżowe... przed chwilą się pomalowałam i nastawiłam pranie... do 14 mam wolne xD... a później z psem na dwór, zamiatanie, podgrzanie obiadu (bo wczoraj zrobiłam na 2 dni :blush 🙂

aaaaa siara mi z cycuchów zaczeła lecieć,.. wczoraj w wannie zauważyłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy się na spacer to świeciło słońce a potem się tak śnieżyca zrobiła 😮, dobrze, że miałam folię na wózek. A ja wróciłam z mokrymi włosami i na ręce to nawet rękawiczki nie pomogły. To już mogę napisać, ze Emilka i śnieżycę zaliczyła na dworze 😁 😁 😁 i okulary dla syna zamówiłam 🙂
Elka144 jak mały nie umie kupki zrobić to są takie herbatki z koperku dla dzieci i ułatwiające trawienie. W każdym sklepie gdzie można mleko dla niemowląt kupić albo w aptece. Cześć z nich jest już od 1 tygodnia życia. Ja widziałam u nas z Hipp-a ale innych firm też są.
Kruszyna ten lekarz nie chce Cię czasem na kasę naciągnąć? Przepływy to zaraz przy USG widać przecież a wiadomo, że do szpitala nie pojedziesz. 😠 😠
Tak jak napisałaś, wie że zgodzisz się na wszytko.
Pamii18 dzięki za oklaski 😘 😘
Kruszyna jak Emilka ma czkawkę to albo jej zimno i wtedy wystarczy przykryć albo ją do piersi przystawiam i przechodzi. Emilka ma czkawkę raz na dwa dni może.
Elka ale Jasiu jest śliczny, napatrzeć się nie mogę 🤪
Idę obiad robić, ale jeszcze zajrzę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka piękny Jaś 🙂

Nikusia no to Emilcia już ma za sobą co nie co 🙂... u nas wiatrzysko dziś niesamowite... śnieg to aż z 3-5 minut padał 😁 i to wtedy wiaterek się uspokoił tak że śnieżek spokojnie sobie opadał na ulicę i topniał rzecz jasna 🙂... mamy tak jak w piosence 13 nawet w GRUdniu (styczniu) jest wiosna :P...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka śliczne foki 🙂 Jaśiu leży jak Królewicz!!!
Nikusia szkoda gadać,ale bez tego nie wystawi mi L4 a iść i poleżeć przez weekend w szpitalu to też masakra, bo jak akcja porodowa by się zaczynała to co innego jadę od razu a tak tylko będę się wkurzać.Już jestem pewna,że muszę zmienić lekarza 🙂 A ja wiem jaka śnieżyca cię dopadła bo ja widziałam co się u mnie za oknem działo więc pierwsze zawieruchy zaliczone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz posprztałam maly nakarmiony przebrany i przewinienty
umnie zwariowana pogoda sniezyca grat slonce
mlody gdzies mi mi marudzi dzisiaj idę wstawić sobie obiad muszę zrobić pranie
moja tesciowa ma zakaz wejscia do mnie do pokoju o przyniosla katar zastrzeglam jej zeby mi nawet drzwi nie otwierala zdaleka odnas
dziewczyny te nasze sny sa super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ohohoho 🙃 Jaki tu dziś ruch... jak na targowisku 😮 ale fajowo 🙃
U mnie śnieg sypie uuulalala 🤪 Bielusieńko jest 🙂 🙂 🙂
Maleństwo moje się rozpycha na wszystkie strony świata i brzusio na dole boli ale dalej nic z tego nie wynika 😮

Kruszynko
to jednak ten 17 styczeń jest bardziej prawdopodobny 🤪? To wsiadaj z powrotem do naszego wózka 🙃
A co do przepływów to przecież mógł zwyczajnie podczas USG zrobić bo to faktycznie szybka akcja jest. Tylko coś na monitorku przełączy i gotowe. Chyba, że ja się nie znam 🙂

Elka
fajnie, że się odezwałaś 🙂 No i zdjęcia Jasia fajowe 🤪

Anabel
powinnyśmy brać z Ciebie przykład! Zresztą z Nikusi także! Dziewczyny tak sobie super dajecie radę, przy dwójce dzieciaczków i z tłumem odwiedzających 😎 🙃 REWELACJA!!!

Pamii, Kobzior
no niezłe sny macie 😁 Mnie się dziś nic nie śniło ale za to się wyspałam 😎 😎

Co do lewatywy to u mnie robią położne. Nie zmuszają ale zachęcają bo jak pisała chyba Nikusia to lewatywa pomaga, a poza tym jest to też ulga bo jak się jelitka przeczyści to jest trochę spokoju z lataniem do wc. Zwłaszcza po nacięciu krocza 🙂 A położna mi powiedziała żeby się tego nie bać bo lewatywy po samą szyję się nie robi 😁 Fakt, że to niezbyt przyjemny zabieg 😮 A sama to bym sobie w życiu chyba nie zrobiła... 🤢

hmmm co by tu zjeść........... Kobziorku na co mamy dziś ochotę 🤪?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny lewatywę mi położna zrobiła i trwało to chyba z pół minuty. Potem spacerowałam koło wc 🤪 i dwa razy mnie pogoniło. Nawet nie było tak źle.
Za to powiem, że jak byłam nacinana i szyta to się cieszyłam bo do wc tak szybko nie musiałam iść. 🙂
Jakbym miała jeszcze raz to też bym się zdecydowała. No, ale ja już więcej dzieci nie chce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje kochane mam ta herbatke wlasnie.....
teraz maly spi najedzony 🙂
nie wiem staram sie przestrzegac diety...
moze temu ze wypilam kapot z jablek i truskawek......???
a powiedzcie mi jak ktoras jest doswaidczona 🙂 mozna jest jagutr aktivia jagoda ? bo mi moj kupil tylko nie wiem czy mozna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe dzieewczyny nie ma co podziwiac 😉 poprostu jak dziecko spi to trzeba brac sie za robote 😉
a jak nie spi to poprostu sie nim zajac bo inaczej sie nie da 🙃

Elka ale Jasiek ma fure 😉

Nam połozna kazala przykryc glówke Kini przy czkawce albo dostawic do piersi ja to mysle ze ten mój łobuz za łabczywie je i dlatego ma takie czkawki bo powietrza sie nałyka boo to zazwyczaj niedługo po karmieniu sie zdaza

Kacha nie martw sie juz niedługo bedziesz miała okazje brac z nas przykład 😉 😉 😉

Ja dzis nalesniki 😉 z serkiem lub z dzemem hmmmm juz ciasto wymieszałam zaraz ide smazyc bo maz po 15 bedzie w domu 😉

Wiecie co w szpitalu kazali nam jesc duzo nabiału jogurtów i pic mleka a wczporaj pediatra mówiła ze własnie tego unikac a mi tak smakuja serki jogurty itp juz nie pamietam kiedy miałam taki apetyt na nie ... i kogo tu słuchac ... chyba poprostu troche to ogranicze i tyle... zobaczymy czy małejj jakies wysypki beda wychodzic czy nie...

A mąz własnie dzwonił przyjedzie puzniej bo jakies folie na budowie pozrywało i jedzie je popoprawiac... wiec bedzie puzniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka ja do tej pory jadlam wszystkie jogurty nawet te sliwkowe te ze zborzami wogule mogła bym jesc cały czas zborzowe jogurty i jagodowe i brzoskwiniowe i truskawkowy sie trafił jak maz kupił małej nic po nich nie było tak samo pije tymbarki z mieta z brzoskwinia czasem mieszam z woda bo za słodkie mi sie wydaja Kompot jabłkowy tem u mnie przechodzi i surowe jabłaka i banany .Tylko jak wczoraj zjadlam pierogi z odrobina cebulki podsmazonej to mala ma dzis wieksze wzdecia ( pediatra mówiła ze mam jesc nawet surówki z cebulka i kapusta kiszona i marchewka Ale jeszcze nie jadłam jakoś tej kapusty sie jeszcze boje chyba jednak poczekam jeszcze z miesiac tak jak w szpitalu mówili 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z kobziorem - czkawka w życiu płodowym oznacza ćwiczenie przepony dziecka i oddychanie 🙂
Poza życiem płodowym może oznaczać coś innego, o tym już nie wiem 😜

Anabel i Nikusia nie bądźcie takie skromne - ja po porodzie pewnie będę bardzo rzadko wchodziła na forum, bo będę uczyła się dzidzi i zapewne na początku mama i siostra będą u mnie często siedziały 😉

U mnie nie ma śniegu, ani nic 😮 Normalna bura pogoda.

A co do dzisiejszych snów, to po kłótni miałam taki, że nie czułam ruchów dziecka i że to oznaczało poronienie i w tym śnie tak płakałam głośno, że aż się darłam 🤢 To był nieprzyjemny sen 😞 W ogóle jakiś cały ten dzień mam do dupy 🤨

Anabel co do nabiału - nie wiem jak to jest jak karmi się piersią, ale przypomniało mi się, że jak mój siostrzeniec był mały i już sam jadał jakieś tam rzeczy, to zabronili dawać jogurcików itp. bo miał jakąś wysypkę. Ale moja siostra się zdziwiła, bo mu chyba tylko raz dała, więc wątpiła, żeby to było po nabiale i kupiła mu danonki i okazało się, że wysypka zeszła, bo widocznie za mało wapnia i tego potrzebował 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez lewatywe robila....
i tez mnie ogolili tam ale nawet nie czulam bo juz im tam mdlałam 😞 maz mowil ze szybko poszlo 🙂
a najlepsze bylo to ze bylo kolo mnie 5 babek w tym moja gin a kolo niej stal po miedzy moimi nogami kolo gin moj maz:-)
zamiast mnie za reke trzymac to platal sie pod moimi nogami chcial chyba wyciagnac malego hehe 🙂
super to wygladalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...