Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martamay ja też dzisiaj się zastanawiałam jak długo mam zamiar chodzić z brzuchem 😁 😁 😁 Ja dzisiaj myślałam o myciu okna bo ciepło jest a mała siedzi i siedzi w brzuchalu 🙂
Monika Gratulacje 🙂
Oczekująca mummy to trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie 🙂
Dziewczyny jak parami to parami to kto do wtorku chce urodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Hej
Kasiulka pisała ze o 13 odeszły jej wody wiec juz napewno dzis bedzie miała synke przy sobie 😉

Monika Gratulacje 😉

Nikusia to kwestia tego ze Kinia jest w miare spokojna czasem ma gorszy dzien czasem lepszy dzis jest grzeczniutka wiec moge sobie na wiecej pozwolic za to wczoraj wojowała i było gorzej .Jak miałam synka małego to było gorzej bo on był bardziej wymagającym niemowlakiem 😉 za to teraz jest raczej grzeczny 😉
Nikusia no a pobudki nocxne i czuwanie małej to naprawde wyczerpujace mi trudno wstac na pierwsze karmienie bo to jest tak ze dopiero zasnełam i juz musze wstac no ale u nas karmienie krucej trwa choc mi tez sie zdazy zdzemnac przy karmieniu ...Najgorzej było jak miałam tom temperature bo nie byłam w stanie sie kontrolowac i jak sie obudziłam to byłam wystraszona bo mała spala tak wtólona we mnie ze tez sie bałam ze sie udusi skonczyło sie na potówkach boo ja rozpalona a ona koło mnie mokrutka ...

MartaMaj hehehehe dobre ale nie wiem czy dasz rade całe zycie w ciązy chodzic 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel napisał(a):
Wiecie co tylko mnie nie zlinczujcie ja to bym chciała jeszcze ponosic mój brzuszek pogłaskac go poczuc te kopniaczki ... 😉 😉 😉 ehhh


😁 😁 ja myślę, że każda z nas zatęskni za tym 😁

Jeju dziewczyny faktycznie cisza spokój. Ja staram się tu co jakiś czas zaglądać ale się czasem nie wychylam bo mi się wydaje, że tylko ja bym tu była non stop 🙃 Nie to, że nie mam co robić 🙃 ale ostatnio (nie wiem czy macie podobnie???) totalnie nic się nie chce... Większość czasu leżę bo tu mnie boliiii 😮 tak uciskaaaa 😮 echhh

Martwię się, że jak już wszystkie się wypakujemy to jednak i tak zabraknie czasu na pisanie do siebie. A ja się tak do Was przyzwyczaiłam 😘 No i jedziemy powiedzmy na tym samym wózku 🙃 Liczę także na wzajemne wsparcie i pomoc w niemowlęcych problemach... Bo nie wiem jak tam u Was ale ja niestety będę musiała radzić sobie sama i szczerze mnie to przeraża. Pewnie będzie tak, że dzidzia będzie płakać a ja razem z nią i tak dzień za dniem 🤢 🤢 i będę mieć doła, że jestem złą mamą, że się nie nadaję............ Na prawdę takie przemyślenia ostatnio mam 😞 Chciałabym pozytywnie się nastawić 😆 😆 Nikomu o tym nie mówię z mojej rodziny, czy przyjaciół. Oni nie zrozumieją bo albo zapomnieli jak to było, albo jeszcze nie wiedzą a może udają, że doła nie mieli? Ciężko stwierdzić ale wolę żeby nikt bliski nie wiedział co czuję... żeby sobie nie myśleli, że jestem straszna 😞
Ech ale się rozpisałam 🙂 No ale tak mnie wzięło na przemyślenia....

A z tych pozytywniejszych rzeczy.... to zabrałam się za prasowanie 🙃 Robię to straaaasznie długo ale też nazbierało się. Zresztą, nigdzie mi się nie spieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife napisał(a):
Znowu mi brzuch napieprza 🤔 A jutro taka data 😁 urodzić w piątek 13go nie jest chyba marzeniem żadnej mamy 🙃 Nie wiem czemu, ale zaczynam się coraz bardziej bać 🥴
.
Przynajmniej wszyscy by pamietali o urodzinkach 🙂 moze urodzimy razem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha nie smuć się na pewno sobie poradzisz z dzidziusiem 😉 zobaczysz jak tylko dzidzia się urodzi sama będziesz wiedzieć jak się nią zająć przynajmniej ja tak myśle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha pewnie,że dasz radę 🙂 Takie obawy to coś normalnego 🙂 dla nie jednej z nas będzie to coś nowego ,ale za to przy następnych będzie lżej 🙂
Kobzior ja z początku też się obawiałam tej daty,ale dziś jest mi już wszystko jedno i mogę nawet jutro jechać 🙂 🙂
Anabel cudownie jest mieć maleństwo w brzuszku 🙂 super uczucie ty już tęsknisz za brzuszkiem a my nie możemy się już doczekać naszych Kruszynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salty to zapraszamy do udzielania sie 🙂...

Ewelinamit86 ja to zaś w ogóle nie mam bóli brzucha... może to i dobrze :P ale martwie się czy może macica nie ćwiczy... ale gin powiedział że skurcze mam... niektóre kobiety mają bolesne inne nie dodam że nigdy nie miałam bóli menstruacyjnych przed miesiączką... czasem pojawiał się na krótko w jej pierwszym dniu ... może i ma racje...

Beata to trzymam kciuki byś do 16 dnia jutrzejszego dotrzymała 🙂

Kruszyna liczę na dobre wieści od ciebie z wizyty :P

Nikusia nie wątpię że jest ci ciężko.. nam pewno też będzie nie raz... ale właśnie dla tych uśmiechów to człowiek robi 🙂...

MartaMay moja mama ma to samo :P

no to Monika się doczekała swojego skarba 🙂 super 🙂

Kacha i ja mogę w to wejść 🙂 to w końcu tylko dwa dni przed spodziewanym terminem z OM :P
A co do tego co będzie po porodzie to musisz myśleć pozytywnie !! 🙂 pamiętaj że jesteś kobietą i masz instynkt macierzyński który w wielu sytuacjach podpowie co powinnaś robić 🙂

Kobzior dobrze że miałaś taką wizytę 🙂 lepiej wiedzieć niż żyć w niewiedzy jak to będzie wyglądać :P

Oczekującamummy myślę że to faktycznie fałszywy alarm 🙂 bo raczej porodu byś nie przespała :p... ale może to oznaka że niedługo się zacznie 🙂

Anabel ja to się dziwię jak ty funkcjonujesz tak dobrze... przy dwóch małych szkrabach 🙂... podziwiam 🙂


Woah a ja mam nogi jak balony... jeszcze się martwię teraz bo rodzice się pokłócili... ech... nie lubie tego... no i w ogóle dzis mam strasznie ociężały dzień w piżamie ☺️

Miłego wieczorku brzuszki...

Kasiulka trzymam kciuki za rozwój akcji!! 🙂 a może już Fabian jest z tobą?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha pociesze cie ja z synkeim tez byłam praktycznie zostawiona sama sobie bo niby mieszkam z tesciowa ale wiecznie o coś sie kłuciłysmy bo ja uwazałam ze dla małego jest lepiej tak jak ja mówie zreszta Jakuba do pół roku to chyba wzieła 4 razy na rece i jak jeszcze byłam w ciazy to zaznaczała mi ze mam sobie załatwic kogos do kompania bo ona nawet swooich dzieci nie kompała jak były małe tylko połozna jej kompała jeszcze pamietam jej p[rzerazenie jak powiedziałam ze mam zamiar sama sie za to zabrac... ehhh widzisz nie miałam nikogo do pomocy a raczej miałam kogoś kto mi przeszkadzał i dałam rade nawet uwazam ze to dzieki temu potrafie sie zorganizowac i mały nie jest rozpieszczony jako jedynak bo musiałam zrobic wszystko w domu i koło dziecka 😉 tak ze uszy do góry nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😉

Oczekujacamuummy ja moge sie domyslac co czujesz bo urodzilam przed czasem ale jestem z Tobą i wiecie co piatek 13 to dzien jak dzien to malenstwo które sie urodzi w ten dzien bedzie miało duzo szczescia w zyciu 😉 i tak trzeba na to patrzec bo nie ma co wierzyc w zadnego pecha 😉

Kruszynka pisz pisz 😉 nie przejmuj sie ze piszesz sama ze soba bo jak ciebie braknie to ja bede pisała sama ze soba 😉 no chyba ze dziewczynki powracaja na forum i dzieciaczki troszke sie uspokoja 😉 moja Kinia dzis spi cały dzien ciekawe jaka nocka mnie czeka ... ale ze to znów porobiłam troche porzadków 😉 😉 😉 no i tego padiatre zaliczyłysmy 😉 powiedziała ze mała zadbana i nie ma zadnych uwag 😉 a ja sie stresowałao bo mała ma troszke potówek na czole heheh no własnie na czole mała czasem sie poci na czole jak pije i przez to jej potówki wyszły 😉 poza tym zaliczyłysmy dzis pierwsze odpazenie ale to pewnie przez coś co zjadłam bo mała cały dzien wczoraj marudzila domyslam sie ze to rogaliki drozdzowe jej zaszkodziły bo siostra do kawy przyniosła a ja nie mogłam sie powstyrzymac i pewnie zjadłam za duzo i mała miała ostrzejsza kupke... no bo pieluszki znikaja w zatrwazającym tempie no i na razie mam pampersy wiec raczej nie od nich ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki 😘 😘

Pamii
ja też się zastanawiałam, czy mogą być skurcze bezbolesne... wydawało mi się, że w nocy je miałam ale szczerze to nie wiem już sama czy to skurcz, czy Mała się rozpychała. Brzuch był twardy. Swoją drogą to dlaczego miałabym mieć skurcze tylko w nocy, a w dzień nic a nic? Więc sama sobie chyba już wmawiam, że coś się dzieje 🙃
Dusta nigdy nic nie wiadomo, nie znamy dnia ani godziny i ten Twój termin może być tylko teoretyczny 🙂 Już niejedna styczniówka urodziła sporo przed terminem, więc jest szansa i dla Ciebie 😜 😁 chociaż takie po terminie też są 😮 🙃
Anabel bijesz rekordy 😁 ale fajnie, że mimo nawału roboty przy dwójce dzieciaczków znajdujesz dla nas czas 😘 Ja też mam nadzieję, że nasze Mamusie brzuszkowe wrócą na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulka URODZIŁA o 17 45 Fabianek był juz z nią no i chłopak wazy 3980 g 😉 wiec całkiem niezle 😉 pozdrawia was wszytskie

Kacha ja miałam bezbolesne skurcze ale i w dzien i w nocy przez to miałam rozwarcie wszesnie i szyjka mi sie skracała bolesne skurcze dostałam dopiero do porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka super, bo ja już co chwilkę zerkałam na forum czy są jakieś wieści.
Anabel ja na Emilkę nie mogę narzekać, u nas największy problem to karmienia. Dziś przespała 5 godzin popołudniu, 😮 pewnie w nocy sobie odbije. A ja wyprasowałam a potem gości miałam i w końcu ją obudziłam. Rozmawiałam z mężem i myślę, że brak mi czasu bo my ciągle gości mamy. Dziś miałam przed południem i popołudniu. W sumie od przyjścia ze szpitala były może z dwa dni co byliśmy samo w domu a tak codziennie ktoś. Ja lubię gości, ale jestem już zmęczona i nie potrafię przez to z wszystkim zdążyć. Często siostra przyjeżdża z narzeczonym, ale w niedzielę wyjeżdżają za granicę i wrócą za ok 8m-cy więc chcą ten kontakt z Emilką nadrobić, a ja nie mam serca odmówić. 🙂
Dziewczyny a mi się data 13 w piątek podoba, ja bym to traktowała jaką wyjątkowo szczęśliwy zbieg okoliczności. Dzieci przez całe życie się będą mogły chwalić że się urodziły 13 w piątek. 😁 😁
Kobzior dałam Ci przedtem oklaski, bo nie mogłam patrzeć na te 59 😁 😁 😁 😁
Pamii18 ja pierwszego syna też urodziłam bez skurczy przepowiadających, bez czopów itd. Zaczęło się i już. 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... A miałam już tu dziś nie zaglądać... ale coś mnie strasznie korciło... No pięknie Kasiulka!!!! Super wieści!!!!! 🤪

To która następna 🙃? Oczywiście w parach dziewczynki 🤪 W parach dobrze nam idzie 🤪

I dziewczynki by się przydały bo chłopcy królują na salonach 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha ja w ciąży tak siedziałam na brzuszku, więc korzystaj póki możesz bo jak będzie dzidzia to już Ci nie zostawi tyle czasu. 😜 a co do tego co pisałaś, że nie dasz rady to ja z Kubą też byłam sama. Z tej przyczyny, że sami mieszkamy. Z teściową wtedy miała złe stosunki a na mamę nie mogłam liczyć i też dałam radę. Teraz też jesteśmy sami z mężem.
Nie my jedni i dlatego Wy z mężem też dacie sobie radę 😘 😘

Właśnie Dziewczyny teraz może jakąś dziewczynka mogłaby się urodzić 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinamit86 napisał(a):
Kacha Nikusia ja mogłabym się zgłosić z dziewczynką ale jakoś nie jest chętna 🤨


🤪 😁 ewelinamit86 dobry tekst 😉

Nikusia - thx 😆 😘

Kacha - na brzuszek nie da się nie zaglądać 😁 - zwłaszcza w okresie lęgowym 🙃

Beata - a Ty gdzie się podziewasz? No chyba nie poszłaś rodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...