Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

skoreczka napisał(a):


Powiem Wam że zawsze cieszyłam sie na wizyte u lekarza, cieszyło mnie usg a teraz jakoś nie bardzo jestem zadowolona, to chyba właśnie przez to że tyje i znów cos powie i zrobi mi troszke przykrości 😜

A dziś jakis facet na ulicy powiedział, ze za ładnie wygladam jak na ciezarną i że na pewno urodze chłopca 🤪 Miły jest taki komplement skoro wiem ze za chwilkę bede skrytykowana 😉

i trzymaj się tego co facet powiedział, może nie wie ile z medycznego punku widzenia ważyć powinnaś, ale spodobałaś mu się 😉
Mnie jakoś też ostatnio wizyty nie cieszą, a teraz na tą 10.09 to się wręcz boję, szczególnie że mnie brzuch pobolewa i twardnieje. Jeszcze gin nie chciał sprecyzować czy na kolejnej wizycie 27.09 czy 15.10 mi usg zrobi. A ja się zawsze cieszyłam jak szłam i wiedziała, że będzie. Już nie mówiąc, że bym chciała płeć potwierdzić przed zakupem pościeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Hej Brzuszki:*
Dzisiaj miałam pierwszy dzień na II roku 🙂 na kednych zajęciach puścił nas facio pół godziny wcześniej,ale na wykładzie mieliśmy do końca 🤢
Jakoś przeżyłam 🙃 Wczoraj już się przeprowadziłam do ZG,ale jakoś tak smutno samej w pokoju 😞 bez narzeczonego,bez domu 😞 muszę przetrwać dla siebie 🙂 3majcie kciuki za mnie:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki ja po wizycie. Płeć dzidziusia bez zmian: chłopczyk 🙂 Waga zadowalajaca, bo 800g pani doktor naliczyła 🙂 Niestety łożysko mam nisko i mam nadal się oszczędzać...a ja ostatnio juz więcej chodziłam, sprzątałam 😮 Leki cięzkie czyli duphaston wycofany ale recepta na wszelki wypadek jest! Magnez i witaminki mam brać. Dzidziuś główką w dół obrócony więc jest następny powód do zadowolenia 🙂
Co do wagi mojej to dużo zaważyłam i na tym zakończę wyżalanie co do mojej figury aby nie psuć sobie humorku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 😆
Wpadam na moment, bo od rana jestem zakręcona i zalatana... Zakupy, załatwianie spraw w banku i na poczcie, pakowanie... 🙂 Odliczam już godziny do wylotu!!!!! I jak sobie pomyślę, że jutro wejdę do obojętnie jakiego sklepu w którym będzie pyszne polskie jedzenie to nie mogę uwierzyć 🤪 😁 😁
skoreczka cieszę się, że wszystko OK i że Błażejek zdrowo rośnie - a Ty się wagą nie przejmuj, bo jesteś chudzina i po porodzie wrócisz w mig do formy!
Nikusia trzymaj się dzielnie i leż!!!! Myśl pozytywnie a zapewne poczujesz się lepiej 😘
Monika to ja wolę nie myśleć, co ja bym usłyszała od Twojej lekarki bo ja w I trymestrze schudłam ok. 6kg i póki co przytyłam ok. 3kg (jestem nadal 3kg na minusie z wagi wyjściowej) ale w przypadku mojej dużej wagi to dobrze 😁 😉
mra_ ja też chcę upolować jakieś buty w PL 😜 ale myślę póki co o półbutach w stylu "jazzówki" bo zimowe, ciepłe, kosmiczne moony już mam 😆
...i na tym urywa się moja pamięć w czytaniu postów wstecz 🤢
Lecę poprzytulać się do męża, aby naładować akumulatory na tydzień 😉 😜

SPOKOJNEJ NOCY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia skurcze wyleż, weż leki i odpoczywaj!!!
Kobzior ładowanie akumulatorów przy mężu to fajna sprawa 🙂 Udanej podrózy brzuszku 🙂

Nikusia powiedziała że duzo tyję, pytała się jak to możliwe ze zrzucam szybko te kilogramy? Powiedziałam jej prawdę: cierpiałam na jadłowstręt po porodzie i zeszło samo... Mimo to starałam się wszystkiego nie przeżywać i wydało mi się ze miała lepsze podejście do tej sprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka może tak właśnie masz, że dużo tyjesz ale szybko zrzucasz. 😉 Ja i tak jak patrzę na Twoje fotki to myślę, że kwitniesz 😉
Idę się wykąpać, trochę się zrelaksuje, bo tabletki mam o 21.
Kobzior to jutro wylot? Jak będziesz miała dostęp do netu to pisz a jak nie to czekamy na relacje po powrocie. I powodzenia w czwartek na wizycie. 😉 Miłego wieczorku z mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Trochę sobie pospałam po obiadku, tylko co ja w nocy będę robić 🙃
Skoreczka, wagą się nie przejmuj, jak patrzę na Twoje zdjęcia to nie widzę żeby było za dużo kilogramów- wyglądasz kwitnąco 🙂 Bobrze, że synuś jest synusiem- ja się boję na każdej wizycie, żeby się nic nie zmieniło 🙃 a ostatnio to nawet siusiaka widziałam, bo zawsze tylko jajeczka. Jak powiedziałam mężowi,że widziałam siusiaka i że taki malutki był, to się oburzył jak ja mogę tak mówić, ach ci faceci...
Kobzior to się przytulaj do męża i ładuj te akumulatory ile wejdzie, no i życzę Wam bezpiecznej podróży 🙂
Mra, mnie moja krew nie przeraża, gorzej z cudzą. Ale sam ból takiego grzebania pod skórą był okropny 🤢
Nikusia, a Ty odpoczywaj ile tylko możesz, mi odpoczynek bardzo pomógł. Biorę też magnez z potasem i brzuszek rzadziej twardnieje. A dodatkowo gin kazała mi się nie denerwować bo to też powoduje skurcze. I muszę powiedzieć, że miała rację. Nie denerwuję się bo rozwarcie i ucisk na szyjkę się zmniejszyły- więc samopoczucie mam znacznie lepsze 🙂
A co do rzeczy dla maluszka to wczoraj kupiłam wanienkę- zwykłą, do tego wkład i dwie gąbki do mycia. Termometr do wanny, sweterek, rajstopki, skarpetki, śliniaczki i jak to mój mąż mówi- bieliznę dla synka- czyli bodziaki, pajacyk, czapeczkę, niedrapki, dwie pary półśpiochów. Fotki wrzucę za chwilę. Przyszła dziś też paka ciuszków używanych z allegro- moja pierwsza wygrana aukcja i chyba ostatnia bo licytacje są zbyt stresujące 🙃 Jutro zrobię fotkę i też wrzucę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki, wpadłam na chwilę żeby powiedzieć co i jak 🙂.. więc tak: przeprowadzka ma się jakoś :P końca nie widać xD ... no ale jest coraz lepiej 🙂... śpimy już na nowym mieszkanku :]... no.. ja czuję się dobrze.. chociaż troszkę zmęczona chodzę...

Skoreczka masz piękny awatarek 🙂 rzucił mi się w oczy

Niestety nie dam rady nadrabiać 🙂... więc będę pisać na bierząco 🙂...póki nie ogarnę tego zamieszania przeprowadzkowego :* BUZIOLE i dobrej nocy wam życzę kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pożegnałam ale tak się uśmiałam z tego co napisałaś Monika o siusiaku że daję ci oklaska 🙂 🙂 🙂 Co do zakupów to super że takie udane i czekam na fotki 🙂

Pamii jakoś mi nie przypadł do gustu ale skoro ci się podoba to niech sobie jakiś czas będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki dziekuje za słowa otuchy ale nie jest dobrze właśnie pije kawkę jadę po mame bo bedziemy razem sprztać


Mra co do butów to ja też mam chopsia i to masakrycznego samych kozaków mam 5 par a nie spomne o pantoflach itd.

Menopauza wy się nie śmiejcie bo moja mama już 3 miechy nie ma okresu jak ja gonie do lekarza ona nie chce iść bo mówi że lekarz da jej hormony ale w innym wypadku będę mieć brata lub siostrę 😁 😁 😁: 😁 😁 😁


Nikusia co do porodu to mój M nawet nie chce myśleć jak tylko o tym wspomne to robi się blady zaraz czerwony i znów blady ostatnio wymyślił że mnie zawiezie mój tata bo ma lepszy samochód  😁 😁 😁 😁 😁

Monika1985 spółczuje ci ale wiem cos o tym wczoraj poszłam do dentysty wyrwac 8 bo w sobote i w niedziele mnie bardzo bolała do tego odkryłam ze mam wielka dziure wiec wstałam wcześno i pojechałam z M on do pracy ja do dentysty (zabrał mi auto ) pierwszy raz byłam państowo wiec satanełam w kolejce a tu wychodzi pielegniarka i poprosze książeczki ludzie zucili się jak głupi ja na końcu ona mówi że już nikogo dentysta nie przyjmie bo tylko 10 osób to to ja spoko Podeszłam i zapytałam a pielegniarka co mi dolega to ja jej mówie a facet co przyszedł za mna wielkie ale bon był umówiony miał przyści ze zdieciem zeba ale otworzyła moja książeczkę a tam karta ciąży ona mowi czemu pani nie pokazuje brzuszka chce pani żeby mnie myszy zjadły że pni odmówiłam a kurat spierałam na nim torebkę 😁 noi pyta mnie o legitymacje a ja że nie ma bo już nie wyrabiaja i tumacze jej pokazuje jej taką kartkę z byłej pracy a ona że musi być aktualna czy to załatwie do 10 a ja spoko oczywiście zabrałą mi książeczkę a ja musiałam leciec 2,5 km po zaświadczenie że jestem zarejestrowana
Wiec poleciałam zziajałam się myślałam że już nie dojde ale się udało wziełam dwa pączki na drogę przecież rano nic nie jadłam ide zpowrotem wstąpiłam do mamy umyć zęby i dalej do przychodni w latuje do przychodni siedzi dwuch facetów ja grzecznie zapytałam czy ktoś jest w środku a jeden z nich do mnie z morda jak się nie zapieniłam myślałam że go przez okno wyrzuce zaczełam krzyczeć na niego że jak będę chciała to wejde bez koleiki bo mam do tego prawo a jak panu nie pasuje to mogę iść do kierownika przychodni i zaraz tu pana do pionu postawi koleś się zamknął a wszyscy na mnie patrzyli co siedzieli do gina podałam to i usiadłam weszłam na końcu bo byłam taka zła i zmordowana ze chciałam odpocząc i co pani D wyrwała mi 8 i zrobiła mi dwa zęby jeszcze mam trzy do robienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
Wczoraj ten dzień zleciał nawet bardzo szybko!!! Na basenie było ok popływałam z rozsadkiem i dzisiaj nie mam zadnych zakwasów!!! Małej na pewno sie podobało i znowu sie wybiorę bo z moja kondycja będzie pewnie coraz ciężej!!! Cięszę się,że moje kostki widać na nogach i opuchlizna zeszła tak więc podejrzewam ,że to zmęczenie wyszło!!!
Monika ah ci faceci przeciez ten ptaszek jest jeszcze na prawdę malutki!!! Pozostaje się tylko z tego śmiać!!!
Skoreczka jak zawsze nas zaskoczysz fotką wyglądasz super!!!!
Pamii jak upożądkujesz już wszystko to nas nadrobisz 🙂
Nikusia ty i Skoreczka macie dar do zdjęć mi to jakos nie wychodzi i nie mam jakich zdjęc wstawiać!!! Jak zbiore się za pranie po renowacji pokoju dla małej to może coś pstryknę i wstawę dla was!!!
Miłego dnia brzuchati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

usiadłam do kompa na chwilę, bo muszę odspanąć 😉 coś mi w kręgosłupie nie teges, jeszcze tak mnie nie bolało, tak jakby coś wyskoczyło, ale przy zgięciać i skrętach nie chce wskoczyć na miejsce 🥴 ja nie wiem panie kochane co to 😜

Rano zostałam zatrudniona 😎 musiałam podać NIP i zaliczyłam zonka, bo nie znałam... Podjechałam do urzędu, złożyłam podanie o NIP (bo byłam przekonana, że jeszcze go nie wyrobiłam) a pani w okienku się na mnie spojrzała i zaczęła się śmiać. Ja, że no halo, a ona, że "pani Marto, ale pani już ma swój NIP, ja go pani podyktuję, a jak zgubiła pani zaświadczenie to proszę wypełnić inny druk" 😁 no i ciąża pomogła, bo jak mnie ta urzędniczka zobaczyła, to gdy wypełniłam podanie a była już kolejka, zawołała mnie, żebym podeszła do okienka bez kolejki 🙃

pisałam na fejsie, że jestem już dostępna pod polskim numerem telefonu 🙂

WielkaB dzielnaś 🙂 świetnie, że nie zrezygnowałaś - następne 3 zęby też Ci migiem wyleczą 🙂

Kruszyna jak nogi puchną raz po raz, to jak siadasz w domu, to kładź/opieraj nogi w miarę wysoko, np. na jakimś stołku, taborecie itd. Chyba, że masz rasowe podnóżki 😁

Skoreczka co to było z tym siusiakiem? Przegapiłam to 🤢

Pamii yay, czyli już za chwilę będziesz z nami 😉 życzę jak najszybszego rozpakowywania się 🙂 mnie się udało wczoraj, choć jeszcze 2 pokoje tak naprawdę są do wysprzątania - mój obecny (bo będzie malowany i chcę mieć wyniesiony regał i pianino z pokoju, żeby było miejsce na łóżko i szafę) i taki pokój, który jest nieużywany i wszyscy znoszą do niego przydasie 😁 tam przeniesiemy ładnie na półki dokumenty, książki, pianino itd. i będzie coś w stylu drugiego pokoju dziennego. Idealny dla mnie i Małej 😉 nie będzie wyła tacie pod drzwiami do gabinetu, a ja nie będę kisić się w swoim pokoju 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Jak się wczoraj wykapałam i wzięłam leki to skurcze się trochę wyciszyły. Już myślałam, że znowu do szpitala pojadę. Dziś miałam iść na badanie krwi i moczy i nie poszłam, bo się boję. Przez cały czas leżę.
Od przedwczoraj mi siara leci z piersi. A mój mąż przeczytał to moje odliczanie i słowo "ciężarówki" i teraz się nabija, że jestem "ciężarówka z mlekiem" 😁 😁
Monika mężowi to musisz mówić, że miał dużego siusiaka 😁 😁 😁, ale się ubawiłam 🙂
Ja mam całą armię leków, biorę witaminy dla ciężarnych 1tabletko, magnez 3X dziennie, żelazo 1 X na 2-3 dni, luteine 2X dzinnie, cordafen 2Xdziennie. Wczoraj cały dzień leżałam i nie stresowałam się raczej cieszyłam ze już w domu. Mam nadzieję, że to tak jednorazowo postraszyło.
Pamii18 dobrze, że napisałaś bo tak mi się wydawało, że kilka dni nie pisałaś i myślałam, że coś się może dzieje a o przeprowadzce zapomniałam 😁 😁
Skoreczka masz dziś 100dni -Gratuluję , avatar śliczny taki orientalny, Jakbyś zakryła twarz to bym pomyślała, że hinduska księżniczka 😉
WielkaB to mój mąż bardziej o porodzie myśli niż ja. Tyle, że on będzie ze mną i jest przerażony jak to będzie. Tzn on już wie jak to będzie dlatego się boi 😉
Co do dentysty to tylko świadczy jaka znieczulica panuje w Polsce. System nie funkcjonuje a potem kto pierwszy ten lepszy. Nie patrzą na ciężarne, chorych, słabszych, dzieci itd.
Kruszyna świetnie, że pobyt na basenie się udał to dobre i dla Ciebie i dla maleństwa. Co do robienia fotek to ja raczej talentu nie mam. Staję i pstrykam, albo proszę męża, ale jemu brak cierpliwości przy mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ciężarówki 🙂
Zrobiłam pierwsze pranie malutkich ciuszków 🙂 Póki co jasne 🙂 Najgorsze będzie prasowanie, takie małe te rzeczy 🙃
Wczoraj wieczorem oglądałam taniec brzucha i to mojego- ja tylko leżałam a maluch tak się kręcił i kopał, że cały brzuch falował- no prawie jak Shakira 😎
Nikusia to dużo leż i odpoczywaj, zobaczysz, że będzie dobrze. A tych tabletek to naprawdę masz dużo 😮 Ale najważniejsze, żeby pomagały 🙂
WielkaB, no współczuję wizyty, co za znieczulica wśród ludzi... Ja mam w czwartek wizytę- cały czas leczę jednego zęba i na szczęście więcej do leczenia nie mam 🙂
Kruszynka, ale zazdroszczę Ci wizyty na basenie, no ja mogę zapomnieć o takich rozrywkach 😞
A teraz dwa odcinki Brzyduli- to moja rozrywka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...