Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magditta ja Cię rozumiem bo ja też psiara jestem 🙂 ale zamiast psa mam obecnie szczurka, który też jest pocieszny, przychodzi na zawołanie, chce się poprzytulać 😁. Wieeeem 😜 dla wielu osób szczury są fujjj 😁 Ale to takie kochane zwierzątka są 🙂 te hodowlane oczywiście 🙂
Adzia82 szczurki też potrzebuję się wybiegać i to bardzo. Wszystko Ci z zza szafki przyniesie do klatki i kradnie wszystko co się spodoba 😁 ale przychodzi i łazi obok, zaczepia bo chce się bawić, pogryzie Ci ze złości koc bo nie chciałaś się bawić 😁 jak nakrzyczysz to zwieje do klatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
magditta napisał(a):
Beata wystarczy wejść na stronkę http://imageshack.us/
-klikasz "Browse", wybierzesz fotkę jaka chcesz umieścić
-prześlij teraz
- kopiujesz "kod forum" i
- wklejasz w swój wątek
- i my podziwiamy foty 🙂
wielkaB dobrze, że Malutki przybiera regularnie na wadze, bo to najważniejsze 🙂 nie martw się :*


Dla Ciebie Adzia 🙂instrukcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha szczurek, psinka, szynszyla, żółw nie ważne 🙂 ważne że urocze i kochane 🙂 A co do zwierzątek to my z mężem planujemy zakupić żółwi jak się Młody urodzi, żeby obaj razem rośli 🙂 Mój mąż ma w domu żółwia który tak jak on ma 29lat 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Jestem, jestem 🙂 a juz myslałam ze nigdy tu nie dotrę 😉 Mam nadzieję ze mnie jeszcze pamiętacie ☺️
Nie wiem co sie działo u Was, spróbuje nadrobić 🙂
Witam nowe mamusie 🙂

Nikusia i WielkaB dziękuje za podtrzymywanie kontaktu 😘 😘 Oklaski dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nie zdążyłam edytować swojej wypowiedzi a tu już 2 strony nabazgrane 😁
Skoreczka pamiętamy i czekamy na wieści, co u Ciebie???

Magditta ja tam wolę bardziej włochate zwierzątka 😁 ale żółw 29 lat????? I oprócz tego, że tyle żyje to jaki on duży jest????? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co u mnie???
Jestem na diecie wysokobiałkowej, jeżeli okaże się ze to mało to ide do szpital i będę brać leki. Chyba kroplówka albo zastrzyki, sama nie wiem nic na ten temat do końca. Staram sie jednak jeść duzo nabiału, ryb, mięsa.

Kupiłam tez rzeczy dla maluszka, dziś czekam na kołderke i poduszkę.

Avatarki śliczne dziewczynki. WielkaB ale fajny brzucholek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta uwielbiam żółwie 🙂 Są takie urocze.
Nikusia twój avatorek...hmmmmm ....zazdroszczę ci figury 🙃 🙂 A Ty zdrowiej, pij tę herbatkę i zjadaj same dobre, witaminkowe potrawy i na pewno przeziębienie minie 🙂
Kobzior a twoje równanie matematyczne w avatorku to poprostu rewelka 😁

Przegladam powoli stronki wstecz, i tak powoli coś wypisuje 🙂
Widzę nową funkcję o znajomych, a wiec wysyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze skoreczka 🙂
Adzia Basiunia urocza 🙂
Kacha żółwie nie włochate ale urocze są przez to ze takie gapowate 🙂 A ten nasz to olbrzym, taki, ze w dwóch dłoniach trzeba go trzymać 🙂
Doba ja teraz zabieram swoja psinkę na spacerek i przy okazji odbiorę wyniki badań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostałam dzisiaj prezenty,ale niestety musiałam za nie zapłacić 🙃 🙃 🙃
Mam w końcu łóżeczko i 2 koszule do karmienia i staniki 😮 😮 😮
Nikusia ja też na pewno pomyślę o prowadzeniu jakiegoś albumu!!! Pierożki no no,ale ucztę będziesz miała 🙃 🙃 🙃
Andzia ja ciebie nie poratuję bo nie chcę zwierzątek w domu 🙂
Kacha podziwiam bo ja takich gryzoni się boje i brzydzę i do ręki nie wezmę nawet chomika 🥴
Skoreczka czy wy dziewczyny pamiętacie Skoreczkę??? 😮 😮 😮 😮 😮Witaj pewnie,że pamiętamy i dobrze,że już jesteś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna to dobrze ze troszkę zapadłam w pamięć 😁 A dobrze ze mi przypomniałaś bo ja też zakupiłam juz stanik do karmienia 🙂 I kupiłam nowe kapcie, takie śliczne i pachnące 😉 Wiesz o czym piszę 😉
Maluszkowi kupiłam juz kosmetyki: szampon, oliwkę, mydełko, kremik do buźki, chusteczki nawilżane z huggiesa ( cały karton) , tylko nie wiem czy do stycznia wytrwają bo uzywam tez przy moim starszym synku 🙂
Z innych rzeczy to aspiratorek, malusieńkie rajstopki, komplet do włosków, butelkę z Nuka, termoopakowanie, kocyk.
Pozostało mi tylko do zakupu kilka tetrówek, patyczki do uszu, sudocream, obcinaczki do pazurków i fotelik samochodowy, bo nasz wózek jest dwufunkcyjny.
No i nadal czekam na te kołdre i poduszkę, maja przywieźć ok 16 🙂

Ojejej musze jakies fotki porobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna my dla takich maleństw postanowiliśmy kupować tylko i wyłącznie Bambino. To już drugi dzidziuś a te kosmetyki sprawdziły się 🙂

Co do czkawki to mój maluszek ma z rana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Skóreczka 🙂

Ja kupiłam kosmetyki Nivea oraz Johnson& Johnson - znajome radziły zacząć korzystać z tanszych i dopiero jak dziecko byłoby uczulone, to kupić coś droższego. Ziajki i bambino raczej nie będę kupować.
husteczek też kupiłam masę - to sie na pewno przyda w wielkiej ilości 🙂 - firmy pampers i Johnson&Johnson. Mam tez jedną paczkę Huggies.

dzis sobie uzmysłowiłam, że kosmetyki dla małego muszę miec w szpitalu, a nie tylko swoje. Lista robi się coraz dłuższa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB napisał(a):
Johnson& Johnson do tej firmy jestem uczulona bo wszystkie dizeci u mnie wrodzinie miały na nia uczulone jak i w rodzinie męża ja zostane narazie przy niveice a potem pomysle


Czyli to jednak prawda...to nie jestem sama 🙃

Vespera
a czemu uważasz ze skoro jest coś tańsze to jest gorsze? Chyba nie zawsze tak jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
wielkaB napisał(a):
Johnson& Johnson do tej firmy jestem uczulona bo wszystkie dizeci u mnie wrodzinie miały na nia uczulone jak i w rodzinie męża ja zostane narazie przy niveice a potem pomysle


Czyli to jednak prawda...to nie jestem sama 🙃

Vespera
a czemu uważasz ze skoro jest coś tańsze to jest gorsze? Chyba nie zawsze tak jest 😉


mi tez sie tak wydaje ze co tanie odrazu musi być niedobre ja np kupiłam sobie krem na rostepy fissan i co nic mi nie pomóg a ziajak zaraz wzieła sie do roboty wiec nie ma reguły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...