Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry brzuchole już po moim spaniu dzisiaj mój domek ciągną w górę może później przejadę się na budowę niedaleko po 9 domów dalej. Ja dzisiaj jak narzie wyspana maluszek kopie odkąd wstałam już wypiłam kawkę i myślę co tu robić bo obiad dla chłopaków mam ugotowany pewnie przesiedzę na fotelu można powiedzieć ze przeleżę 😜 😜 😜 😜 😜 troszkę ogarnę sobie w koło ale nie mam zamiaru się przemęczać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Witam
Ja po nieprzespanej nocy 🤔 Znowu ktoś wlazł w nocy na teren posesji, pies dostał szału a ja wystraszona na maksa... I jak w końcu ok. 5:00 myślałam, że zasnę to Młoda zaczęła mi tak uciskać pod żebrem, że nie mogłam sobie znaleźć pozycji 😮 Pewnie prześpię dziś pół dnia, a wieczorem będę na chodzie i problem powróci... Ehh - uroki stanu błogosławionego...
Biorę się za jedzenie śniadanka zatem i Wam życzę smacznego 😆 UDANEGO DNIA BRZUSZKI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Dzisiaj jestem mega wyspana 🙂 Być może dlatego, ze wczoraj miałam bardzo pozytywny dzionek i naładowałam się mocno dobra energia 🙂 do tego mąż zafundował mi cudowny wieczór 🙂 Dziś rano trochę bolały mnie plecy, ale to tak niewiele w stosunku do tego co może być, że uważam nockę za wygraną 🙂
Wczoraj odebrałam wyniki i jestem prze szczęśliwa bo i morfologia i mocz w idealnym porządku 🙂 do tego wszystkie badania wirusologiczne ujemne 🙂 Tak wiec może te moje nerki się trochę uspokoiły 🙂 teraz czekamy na poniedziałkowe ważonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z racji tego, że mam duże zaplecze jedzeniowe przygotowane przez mamę to dzisiaj sobie będę odpoczywać i leżakować. Może przez chwilę nadrobię zaległości naukowe, ale też zajmę się uzupełnianiem notatek od położnej, żeby móc się z Wami podzielić 🙂 no dobrze, ale zacznę od kawki 🙂 w oczekiwaniu na śniadanie z mężem, który pojechał do mechanika i obiecał powrót ze świeżym pieczywkiem i tulipanami 😁

Ps.Dziewczynki wczoraj w Kauflandzie widziałam ręczniki dla maluszków z nakryciem głowy /19,90/ oraz pościel /9,90/ w dużej promocji 🙂 bardzo fajne więc jak macie okazje polecam zajrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
A u mnie nawet spoko. Goście dalej są, a ja wrednie na chwile do kompa skoczyłam.
Mra rozumiem, że teraz wpisać Cię w odliczaniu obok Anabel?? 😜
Co do koszul do karmienia to zbliża się grudzień i inwentaryzację. Teraz już sprzedawcy starają się za dużo nie zamawiać. Podobny tekst usłyszałam jak kupowałam Emilce czapeczkę.
A koszule kupiłam na allegro i fajne są. 😉
Dziś się dobrze czuję, siostra mi miód przywiozła, kupiliśmy też czosnek. A dziś mam tylko takie uczycie, że mam nos pełny a nie mogę się wysmarkać. I niech tak zostanie, bo już się zaczęłam bać, że to przeziębienie. 😜
Urszulka allele z krwi? To co Ty masz badania genetyczne? 😮
MartaMay a ja kupiłam Emilce białą czapeczkę, żeby za dużo tego różu nie było. Z tego samego powodu pościel do łóżeczka będzie zółta a wózek jest fioletowo - czarny. 😉
Elka144 ja walczę ze skróconą szyjką od 26tyg. Byłam już dwa razy w szpitalu i mam leżeć i odpoczywać. Brałam cordafen i luteinę, poprawiło się potem znowu pogorszyło i do teraz jest za krótka szyjka. No, ale nadal jestem w dwupaku 😉
Marta ja co tydzień czytam na różnych stronach co się w danym tygodniu rozwija i u Emilki dzieję.
Skoreczka najważniejsze kosmetyki w sprawdzonej marce. Jak nawet maleństwu nie przypasują to część przy Mikołaju wykorzystasz 😉
Magditta super, że wyniki dobre. Ja swoje będę robiła w przyszłym tygodniu i aż jestem ciekawa. 😜

ja sama nie wiem kiedy bym chciała urodzić, już sama siebie przyzwyczaiłam do myśli, że to będzie grudzień. Jak się źle czuję (tzn problem z ciągnącym brzuchem, chodzeniem itd) to bym chciała jak najszybciej a jak pomyślę, że Emilka będzie malutka to lepiej niech siedzi jak najdłużej w brzuszku. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was! 🙂

Ja dziś dobrze spałam, zresztą jak zwykle, tylko ostatnio mam problemy z zaśnięciem - mały tak daje czadu, że jak się kładę spać, to cały brzuch mi chodzi - on w tym czasie widać nie ma zamiaru na spanie 😁 I zawsze muszę przeczekać, aż się chociaż na troszkę uspokoi, to korzystam z okazji i szybko zasypiam 😜
I jeszcze łapią mnie skurcze łydek lub stóp 🤢 Na szczęście gin przepisała mi na to tabletki, więc lepiej niech zaczynają szybko działać! 😉

Sobotka, idę ogarnąć mieszkanie, a potem jadę do mamy na obiad, hihi 😆

Ja z kolei wolałabym urodzić wcześniej, bo po prostu nie mogę się doczekać swojego dziecka! 🙃

skoreczka wszystkie tu tęskniłyśmy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj odpukać w niemalowane pospałam do 7ej 🙂 🙂 Sprzątam mieszkanie i zerkam chętnie na brzuszek 🙂
Dziewczyny a jaki rozmiar bierzecie ubranka do szpitala bo ja mam taki śliczny komplecik,ale mój powiedział,że jest za duży i nam się Niunia utopi wiec wyszukałam rozmiar 50!!! Mam mętlik chyba spakuję 3 różne rozmiary bo jak mój później zacznie szukać i mi przewracać w ciuszkach to się wścieknę 😮 😮 😮 😮 😮 😮 Dziewczyny co o tym myślicie i jakie ciuszki zabieracie do szpitala na wyjście.
Ja od czwartku zrobiłam już 6 prań a zaraz 7 nastawiam i końca nie widać 🙃 🙃 🙃 trochę się tego nazbierało 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna ja to pakuje dwie torby jedna do spzitala a druga na wyjscie bo przeciez ten mój sie nei pozbiera
ja sie biore za sprztanie ale tylko u siebie a reszte mam w tyłku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 potem siadam z kawka przed brzuszek moze ktores bedzie sie nudizło
🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

pospałam dzisiaj do 11 🙃 🤪 🤪 🤪 nie wiem jak to zrobiłam!!! Obudziłam się na siusiu przed 7 i zasnęłam... Miałam też schizowy sen - widziałam we śnie jak demon-wampir (wiem, lol) rozcina twarz jakiejś przerażonej dziewczynie patrzącej w lustro, że coś jej się dzieje; ona nie widziała tego demona, a ten mówił do mnie, że to dopiero początek jego zabawy 😮 i we śnie zdałam sobie sprawę, że to sen, zaczęłam się modlić (!!!) i obudził mnie mąż chwytając za stopę. Sęk w tym, że to też był sen (bo go przecież jeszcze tu nie ma) i poczułam jak ktoś chwyta mnie za stopę jeszcze raz i... obudziłam się w swoim pokoju SAMA. Niezłe, co?

I byłam na tym Zmierzchu - powiem Wam, że najlepiej nakręcona i zrobiona część ze wszystkich dotychczasowych! Było trochę śmiechu i naciąganych scen 😉 ale fanom się na bank spodoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki

Nikusia nie ma zielonego pojęcia, to są uroki zmiany lekarza prowadzącego, że nagle okazuje się że jakieś badania mam niepotrzebnie zrobione np 3 razy na tokso a jakiegoś dla niego ważnego nie mam 🙃 ale chyba muszę przywyknąć i dowiem się na kolejnej wizycie 🙃

Mra to może też się wybierzemy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka ja przypuszczam, że z powodu zmiany lekarza ostatnie USG mi przepadnie, tzn miało być zrobione ok 32 tyg a ja pójdę do niego na wizytę chyba w 37tyg. Wcześniej tylko jak będzie miejsce to na wymaz. No, ale zobaczymy, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O weekend na forum 😉 Z jednej strony dobrze bo na spokojnie poczytałam.
Byłam na spacerku z moim synkiem, widzieliśmy sarnę i wiewiórkę tzn. chyba tylko ja bo tak szybko sarna przebiegła ze dziecko nie zdażyło chyba zobaczyć. Ale była piękna...okazik 🙂
Teraz zjadłam rybkę i surówkę z kapusty kiszonej i jabłuszka, no trzeba stosować się do zaleceń lekarza 🙂
Magditta nasze dzidziusie miały przybliżona wagę w 30 tyg ciązy ( widziałam w wątku o wagach naszych pociech) ...my sie ważymy w czwartek. Życzę Ci udanych pomiarów! 🙂
Urszulka a co cię aż tak boli ze chciałabyś juz rodzić? Przepraszam jeśli pisałaś o tym wczesniej ale nie doczytałam, bo miałam ponad 100 stron do nadrobienia i nie dałam rady ☺️
Kobzior i Beata moja noc denna...moja zgaga opanowała nie tylko gardło ...miałam wrażenie ze wtargneła nawet do uszu 😠 Może dziś pośpimy!
WielkaB daj spokój już z ogarnianiem domku, weekend jest 🙂
Nikusia wcale nie zdziwiłabym się jakbys przenosiła ciąże 🙂

Dziewczyny rodzimy w styczniu 😉....w końcu jesteśmy stycznióweczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie już mi jest co raz cięzej zrobić zdjęcie brzusiowi, jego gabarytów nie ogarnia mała cyfróweczka 😉...Mój mąz ostatnio powiedział ze mój pępek wyglada tak jakby miał się zaraz rozwiązać 😁

P.S. Wysłałam zaproszenia do grona znajomych i nikt nie chce się ze mną zaznajomić 😜 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie i Brzuszki 🙂
A ja się dziś tak prawie wyspałam 😉 Zamieniłam się z mężem na strony łóżka i spało się lepiej. Bo ja śpię głównie na lewym boku i wolę jak mam męża za plecami bo wtedy mogę wyciągnąć łapki do przodu i wiem, że nie przycisnę brzuszka 🙂
Niby nic wielkiego dziś nie zrobiłam bo tylko obiad i chruściki (faworki) i pościerałam kurze w salonie, a jestem tak zmęczona i co wstanę to brzuszek mi twardnieje 😞 Dawno tak nie miałam.
Czytałam w książce, że w 8 miesiącu Maluszki śpią nawet 60% dnia, a mój ma raczej odwrotnie, cały czas bryka, czy Wasze Maluszki też są takie energiczne- bo ja już nie wiem kiedy mój śpi.
A do szpitala biorę (ale tylko na wyjście) ciuszki rozmiar 56, mniejszych nie mam i nie będę kupować a większe raczej będą za dużo- no chyba, że się olbrzym urodzi 😉 I też spakuję torbę na wyjście żeby mąż sam nie musiał kombinować co zabrać.
Skoreczka, Twoje avatarki są cudowne 🙂 Za każdym razem inne, ale równie ciekawe- ja niestety nie mam takiej wyobraźni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello brzuchy,

miałam dziś usg i mały waży 2100 gram 🤪 🤪

Miałam dziś super zajęcia z pediatrą pracującym w szpitalu przy noworodkach. Pamiętacie jak był kiedyś temat o kąpaniu dzieci w szpitalu? No więc teraz się dzieci w szpitalu ponoć co do zasady nie kąpie - położna przeciera dziecko po urodzeniu i wmasowywuje maź z porodu w skórkę dziecka. Potem (tj w trakcie pobytu) przemywa się tylko pupę i strategiczne miejsca mokrymi husteczkami. Pierwsza kąpiel dopiero w domu w jakieś 5-6 dobie życia i mozna kapać co 2-3 dni. A wszystko po to żeby nie wysuszac skóry dziecka, rozpoznać np. atopowe zapalenia oraz korzystać z ochrony jaka daje maź w której dziecko się rodzi. Tak jest m.in. w trzech wymienionych przez nią szpitalach warszawskich (m.in bielanski, mswia, madalińskiego). To potwierdza co kiedyś słyszałam o tym kapaniu i wam powiedziałam... z ciekawości zapytajcie jak jest w waszych szpitalach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):
A ja dzisiaj odpukać w niemalowane pospałam do 7ej 🙂 🙂 Sprzątam mieszkanie i zerkam chętnie na brzuszek 🙂
Dziewczyny a jaki rozmiar bierzecie ubranka do szpitala bo ja mam taki śliczny komplecik,ale mój powiedział,że jest za duży i nam się Niunia utopi wiec wyszukałam rozmiar 50!!! Mam mętlik chyba spakuję 3 różne rozmiary bo jak mój później zacznie szukać i mi przewracać w ciuszkach to się wścieknę 😮 😮 😮 😮 😮 😮 Dziewczyny co o tym myślicie i jakie ciuszki zabieracie do szpitala na wyjście.
Ja od czwartku zrobiłam już 6 prań a zaraz 7 nastawiam i końca nie widać 🙃 🙃 🙃 trochę się tego nazbierało 😮 😮 😮


ja rozmiaru 50 w ogole nie kupuję bo chyba za małe będzie... mam cztery kompleciki 56 do szpitala, ale jeszcze dokupię więcej 56. u mnie w wytycznych szpitalnych jest dokładna ilość ubranek do zabrania dla dziecka żeby było na cały pobyt. jak znajdę kartkę z wytycznymi to Ci napiszę 🙂 my mamy dać pierwszy komplecik do ubrania po porodzie w reklamówce połoznej na wejściu na salę porodową - bo walizka z rzeczami zostaje gdzie indziej. w reklamówce ma być tez pampersik 🙂 dzidzie ubiera mąż w asyscie połoznej zaraz po ważeniu itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie diewczyny wyspałam podałam chlopaka obiad sama zjadłam usiadłam przed kapem a tu nagle głow ami leci zasypiałąm na siedzonco wiec szybk na łóżeczko i pospałam do 17 teraz byłam na spacerku moj sie poszed kąpać jedziemy do mojej mamy na kolacje i tak posiedziec i pogadać
ja ma 3 kaplety do szpitala tylko kupie jescze jeden na wyjscie wszystko 56 rozmiar chyba nie bedzie zaduzy na mojego okruszka moj maz coraz wiecej ma cierpliwosci do mnie naprawde nieraz podizwiam
a wracjac do kwiatkow dziaj była u mnie ciocia i kazała mi podlewac je woda z skorupami jajek podobno syzbciej rosna musze wyprubować

skoreczka śliczny awatarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika powiem ci że ostatnio też nie mam na nic weny, nawet na fotki, ale to chyba jesień 😮
Mimo to dziękuje Wam za miłe słowa babeczki 😘

Dziś chyba pozazdrościłam tulipanów Magitty 😉 bo siedzę w domu a tu mąz wraca z bukietem róż 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Cudna niespodzianka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wam,

Ja niestety jestem zalatana już drugi dzień, dopiero od godzinki pozwoliłam sobie by siąść na neta... 🙂

Poczytałam was ii miałam dużoooo do nadrobienia ... 🤪

Skoreczka WItam spowrotem !! cieszę się że jesteś!! 🙂

Nikusia, dobrze że już się lepiej czujesz

Co do zwierzaków to ja mam dwa, myszkę i labradora 🙂... nie oddałabym ani jednego ani drugiego 🙂...

Witam nową koleżankę 🙂 i od razu składam spóźnione życzenia !! 🙂

No a ja wczoraj miałam wizytę już z samego rana 🙂 a mianowicie moja mama wpadła, wypiłyśmy herbatkę zjadłyśmy po kawalku ciasta, pogadałyśmy... jak pojechała to ja poszłam do Urzędu zanieść l4, później do pracy im dać kopie... no i do znajomej, a przy okazji zakupy, później obiad mężowi... i tak dzień zleciał moment... a dzisiaj z rana wstaliśmy, zjedliśmy śniadanie i pojechaliśmy na garaż... pomarzłam troszkę, o 15:30 byliśmy w domku... zjedliśmy obiad i zasiadłam do kompa... a jutro mamy gości więc muszę iść sprzątać.. mąż obiecał że pomoże.. się okaże 🙂...

Miłego wieczorku 🙂 jutro pewnie też wpadnę wieczorem !! 🙂... buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...