Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mra tak z samego rana 😮 mój organizm miał widocznie zapotrzebowanie tylko na 5godzin snu 🤨 a po porodzie 5h to chyba standard będzie i mała może jakoś już mnie przyzwyczajać chce 🙂
Mra ja nie pisałam na forum o drugiej szczoteczce,ale przyznaję się ,że taka mam już zakupioną bo elektrycznej i ładowarki nie mam zamiaru zabierać 🙂 bo miejsca w torbie to chyba mi zabraknie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Dzien dobry kochane 🙂
Jak noc minęła? Dzieciaczki dokazywały? Bo moja nawet nie za to od samego rana mi szłapki i rączki wciska w brzuch co moge sobie obserwować 🙂
Najadłam się wczoraj strachu 🥴 wstrzyknełam sobie tą insuline, i chyba za mało po niej zjadłam bo mi cukier na 50 spadł i aż słabnąć zaczełam. Na szczęście po 4 krówkach mi przeszło ale i tak samopoczucie już do rana było fatalne. A rano strach że to sie powtórzy, no i zapobiegawczo najadłam sie tak że teraz pękam 😉 a jeszcze mam smaka na owsiankę mmmm 🙂
Planowałam dzisiaj odpoczywać ale mój ma jutro 30 urodziny więć wypadałoby zaprosić przynajmniej teściów na torcik z kawą, a wiadomo że na tym się nie skończy no i zaś się wpakuję w jakieś pichcenie. Lubię to, ale nie z dodatkowym obciążeniem z przodu 😉
A wy jakie plany na dzisiaj macie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkab tych rzeczy trochę będzie więc biorę dużą torbę,ale jaka pojemność to nie wiem 🙃 A pampersów to chyba tak ze 20 mąż zawsze może dowieść 🙂
Adzia początki są najgorsze,ale później dojdziesz do wprawy 🙂 Do południa mam zamiar trochę się pobyczyć i wyskoczyć na zakupy a później prasowanie ciuszków bo dwie sterty już czekają 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Dziewczyny 😘 😘
no mały daje popalic od rana, chyba chcialby byc ze mna juz w tym dniu 😆 😆
Kurde nie wiem co dokupic dla malego... termin juz nie długo 🙂
mam dziadków pare, wozek, łóżeczko, wanienke,przewijak....
musze dokupic kosmetyki i wyprawke...hmmm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂

Ja też mam dokupioną szczoteczke i pastę do zebów tylko do szpitala. Bo chciałabym mieć torbę zupełnie gotową na wyjazd (może tylko z wyjątkiem szlafroka bo bez sensu kupować drugi...). Czekam jeszcze na koszule (dwie doszły, na dwie czekam) i podkolanówki. no i chce kupić nowe kapcie 🙂 Akurat się przydadzą bo pprzednie są już trochę schodzone, a nowe w ksztalce glowy Barta Simpsona się chyba nie nadają do szpitala 😜

czy jako klapki pod prysznic mogą być japonki? byłyby też chyba do sali porodowej bo zwykłych kapci szkoda bo moga się pobrudzić...

do szpitala kupiłam też jakieś najbardziej chłonne always jakie znalazłam - bo te wielkie bella sa ponoć tylko na pierwsze kilka dni, a potem trzeba kupić normalne podpaski. Mialam wielki ubaw z wybraniem bo praktycznie nigdy z nich nie korzystałam i nie mogłam nic dobrać. Wybralam w koncu always z najwieksza ilościa kropelek. Czy wy pamietacie jak dlugo korzystałyście z tych wielkich bella, potem podpasek? 1-2 tygodnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Ja też dziś tak średnio wyspana 🙃 To już trzeci dzień takiej męki, nie wiem czy mogę liczyc na poprawę 😞
Też mam już prawie spakowaną torbę 🙂 No i w końcu kupiłam te ogromne podpaski, ale w samoobsługowym żeby nie tłumaczyć, że chcę największe podpaski 🙃 Zawsze używałam tamponów i podpaski to dla mnie czarna magia...
Też mam nową szczoteczkę spakowaną no i pastę, żel pod prysznic, szampon, krem do twarzy itp, żeby nie biegać w godzinie zero i kompletować kosmetyki.
Vespera, ja planuję właśnie japonki zabrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez myslałam o japonkach ja musze sobie przywies torbe od mamy znaczy walizke bo torby nie mam mam tylko mała ja dalej siedze i patrze w sufit nie chce mi sie naprawde ruszyc chyba przez ta pogode pochmurno a od jutra biora sie u mnie za dach jejku powoli i bede miała swoj domek juz sie nie moge doczekac jak przykryja obiecuje szczele fotkę i wam pokarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny

Elka Witamy cie 😉

Wielka B a dało by sie tak kawałak przesłac 😉 mniamc 😉
Coś czuje ze przez to lezenie to nadrobie to co nie tyłam na poczatku ciazy 😉

Elka ja sie pisze na tą imperze ale prosze miejsce lezące 😉

Vespera ja juz pisałam za jesli chodzi o podpaski to ja musiałam jecjhac dłuzej na belli chyba 3 tygodnie bo alweisy mnie parzyły w rane i nie dało sie ich nosic


A ja dzis po raz pierwszy nieodprowadzałam ( odwoziłam) synka do przedszkola i nie ide go odbierac jej jak mi przykro ;( No ale drugi maluszek jest tak samo wazny jak pierwszy

Poza tym to teraz rano wstaje szykuje małego do przedszkola jem sniadanie i kłada sie o 10 30 chwila dla mnie czyli brzuszek i znów lezenie pózniej troszke obiadek podszykuje mał wróci z przedszkola to obiad dla niego no i ja leze a mały sie bawi robie cos jak musze jedeyn a rzecz która musze jeszcze robic poza tym obiadem to pranie bo dla meza to czarna magia on jak przyjerzdza z pracy lub budowy to zmywa naczynia i kładzie Jakuba spac ehhhh czekam az te 3 tygodnie mina chyba zaczne kreski na dzwiach rzeżbic jak na bezludnej wyspie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nowe brzuchatki ;0 elka, adzia fajnie, ze dołączyłyście. zaraz Was w tabelce umieszczę 🙂
Elka wszystkiego NAJ NAJ NAJ 😘 😘 😘
wielkaB co do pamersiorów to wiem że u nas w szpitalu jest taki zwyczaj, że bierze się paczkę i to co zostanie zostawia się na oddziale żeby takie bidulki też miały. /same wiecie, że kobiety są w różnych sytuacjach losowych i nie zawsze mogą pozwolić sobie na pampersiory. A czasem dzieciaczki zostają same...tak więc paczkę biorę i resztę zostawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pakowania torby to ja muszę zacząć od kupienia właśnie torby 🙂 większość rzeczy już zmagazynowałam pozostało jeszcze trochę drobiazgów głównie drogeryjno-aptecznych. Buciory pakuję dwie pary: zwykle ciapy i japonki pod prysznic. A co do podpasek to pewnie postawię na bawełniane podpaski belli , takich używałam wcześniej bo inne albo mnie uczulały albo odparzały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Tak późno jestem bo miałam okropny poranek. Najpierw nie mogłam zasnąć, ale to już nic nowego. Potem obudziłam się prze męża budzikiem do wc, a że on kilka minut później wstawał to ja już nie umiałam zasnąć. Jak otworzył w kuchni lodówkę to mi się niedobrze w pokoju zrobiło (aż byłam w szoku bo tak miałam do 4 mc-ca ale nie teraz). Mąż poszedł do pracy a ja spać. O 6:30 wstałam, żeby małego do szkoły wyszykować. Czułam się dobrze, zrobiłam nam śniadanie, zjedliśmy. Umyłam naczynia po śniadaniu i zaczęłam wkładać ubranie do automatu to mi jakoś słabo było. Usiadałam sobie w międzyczasie syn poszedł do szkoły a ja się położyłam. Kręciło mi się w głowie, słabo mi było, niedobrze. Zmierzyłam sobie cukier, ale był ok. Leżałam na kołdrze, bo mi gorąco było. Potem zasnęłam i jak mi budzik zadzwonił o 9 to nieprzytomna. Znowu zmierzyłam sobie cukier, bo już miałam stracha, ze gdzieś się pomyliłam i nie miałam siły się zwlec z łóżka do 10. Teraz zrobiłam sobie śniadanie :jabłko i serek wiejski. I jakoś mi lepiej, ale nie wiem co to było i dlaczego tak się źle czułam.
Kruszyna komentarze o porządkach i wielkim sprzątanie odnoszą się bardziej do osób ltóre muszę leżeć lub się oszczędzać.
Ja mam sporo kwiatków tylko ostatnio są trochę zaniedbane. Muszę sprawdzić w necie czy któryś trujący nie jest, zanim Emilka się urodzi.
Beata ja nie mam pościeli do łóżeczka na zmianę ale najpierw muszę zejść do piwnicy podusię do łóżeczka poszukać. Bo chyba w czasie remontu została wyniesiona. Nie zamówię pościeli dopóki jej nie znajdę bo w razie jakbym nie znalazła to kupię w komplecie z wypełnieniem.
Monika nie kupuj na początek za dużo kosmetyków dla dziecka. Tylko te niezbędne. Zawsze lepiej dokupić niż mają stać.
Elka144 witam na forum, dopisałam Cię do listy Stycznióweczek i jak zrobię odliczanie to też Cię dopiszę.
WielkaB nie martw się dużo rzeczy z opieki nad dzieckiem przychodzi instynktownie, zoabaczysz że to Ty będziesz najlepiej wiedziała dlaczego płacze Twoje dziecko 😉
Mra jak dla mnie to lepiej skromny ale przemyślany prezent niż wielki, drogi i nietrafiony. 😉
WielkaB moja torba już jest za mała a jeszcze jej całej nie zapakowałam. Pempersów na początek wezmę z 15szt a jak będzie mało to mąż dowiezie.
Adzia jak Ci cukier spada to najlepsze na podniesienie jest: sok, cola (mają konsystencję płynną i szybciej trafiają do ogranizmu) a potem jeszcze powinnaś zjeść coś normalnego, bo sok to na krótko podnosi i może być, że cukier znowu w dół poleci. Niski cukier powoduję uczycie wielkiego głodu i łatwo jest zjeść za dużo a wtedy cukier za duży i korekta (insulina) i huśtawka gotowa.
Ja też mam mieć dziś gości i wcale z tego powodu szczęśliwa nie jestem. Jeden mój gość ma dość ciężki charakter a ja już nie mam siły na wysłuchiwanie go. No, ale siostra powiedziała, że mnie poratuje i przyjedzie-co ja bym bez niej zrobiła 😉
Elka jest też wątek o wyprawkach, zerknij na niego i zobacz może coś Ci się przypomni co jeszcze byś chciała http://brzuszek.net/forum,wyprawka,345,947684.html,str=6#1025294
Vespera nie pamiętam ile korzystałam z tych bella, ale całą paczkę zużyłam. Potem chyba podpaski miałam. Jak byłam teraz w szpitalu to dziewczyny pod prysznic japonek używały.
Kruszyna właśnie tak się teraz zastanawiałam czy mój mąż czasem nie szedł do apteki po te wielkie podpaski. Tzn po drugą paczkę, muszę go zapytać-tylko czy będzie pamiętał. 😮 🙃
Anabel ja już też mam kryzys z tym leżeniem, jak pomyśle ile to jeszcze czasu.
Magditta u mnie w szpitalu tzn jak rodziłam synka to jak dziecko było przy Tobie to Ty przewijałaś a jak pod lampami kroplówkami itd to pielęgniarki przewijały. O zwyczaju zostawiania pampersów pierwsze słyszę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...