Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Skoreczka i inne dziewczyny zapraszam na kawkę ,ciacho(piernik w czekoladzie) i na pogaduchy 🙂 🙂 Ja może dzisiaj dostanę kolejna pakę z allegro i tam maja być właśnie pieluchy tetrowe i flanelowe 🙂 🙂 ciekawe jaki materiał 🤨 🤨 🤨
Wielkab szkoda nerwów 🙂
Kacha tylko się nie przemęczaj i rób sobie często przerwy na brzuszek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kruszyna to ja przyjadę bo uwielbiam pierniki 🤪 Tylko ciekawe na którą dotrę 😉
Kacha u nas też długo będzie remont i podejrzewam ze nawet dłużej niż u Ciebie, wiec głowa do góry bo nerwy na nic się i tak nie przydadzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
znóe w sobote nie miałam internetu a w niedziele cały dzien lezałam jakis podły humor miałam .Wiecie co chyba pójde dzis znowu do lekarza zeby zobaczył czy coś sie podówa bo póznjei on ma urlop i bede cała w stresie zeby sie cos w tym czasie nie stało...

Kobzior to moze wypuszczajcie pieska na podwórek w nocy zeby pilnował to odstraszy nieproszonych gosci...

Beatka a magnez bierzesz? mi pomógł na skurcze łydek odrazu ...

Ja na poczatku ciazy chcialam uroszic w styczniu ale teraz to byle dotrwac do połowy grudnia pózneij niech sie dzieje ci chce...

Kruszynka ja zabiore rozmiar 56 no chyba ze urodze za wczesncie to bedzie trzeba jaies 50 dokupic zobaczymy...

Skoreczko jak moge to zapytam dlaczego lekarz zalecił si diete?

Ja juz tez jestem po badaniu hbs wymaz mam do odebrania

Wczoraj mąz zrobił wstepne przemeblowanie przy okazji troche porzadku w domu bo juz mi wstr=yd jak ktoś wchodzi ... usiadlam na chwile i juz mam twardy brzuch ehhhh


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoczko, spoczko już mi się tak nie chce jak na początku... Robię tylko to co konieczne. Po co się przemęczać? Za tydzień znów powtórka, jupiiii 🤪

Na sobotnie zakupy z teściową nie dałam się namówić po jej słowach, że widziała fajne ciuszki dziecięce więc będę mogła sobie sporo ich kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
no ja juz po weekendzie , nareszcie 😁
Wczoraj bylo super siedzieloismy sobie w rodzinnym gronie do 21.00 🤪 🤪

Dostałam szlafrok od Tescia 🤪 🤪 🤪 który i tak miałam sobie kuopic do szpitala,
ale jaki on przytulny(oczywiscie szlafrok nie tesc,chociaz....) niebiesciutki cieplutki w serduszka ☺️ ☺️ ciekawe skad on wiedział hmmmm

A dzis mi sie sniło że urodziłam takiego malutkiego dzidziusia , ale trwało top bardzo szybko, może na zywo tez ta bedzie 🤪 🤪 🤪
jUz 34 tydz 🙃 🙃
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny,

no i znowu mamy poniedziałek 🙂 Zaczęłam je nawet lubić bo to początek nowego tygodnia ciąży czyli do porodu coraz blizej 🤪 od dziś zaczynam 33 tydzień 🙃

teściowa wczoraj nam obiecała, ze będzie nam dowozić obiadki do szpitala - nawet na poród ma nam dowieźć rosołek 😎 Widać, ze jest bardzo zadowolona, bo ma wyznaczone bardzo powazne zadanie i chyba będzie jej łatwiej przetrwać poród jak ma coś do zrobienia 🙂

Kacha - dobrze, że się "wygadała" przed zakupami. Ale swoją drogą - przykre to. Przecież musi sobie zdawać sprawę ile macie wydatków..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
Dziś znów się ślicznie wyspałam, ale przed samym snem to skurcz za skurczem szedł, aż się wystraszyłam 🙃 🙃 🙃 Potem na szczęście wszystko minęło i usnęłam jak aniołek. Dziś na 18tą lecimy do szkoły rodzenia, a potem do lekarza więc dziś ten dzień kiedy dowiem się co dalej i ile ważymy 🙂
Skoreczka a dlaczego ty musiałaś robi próby wątrobowe?? bierzesz jakieś leki?? Ja robiłam teraz tylko wirusologiczne e badania i podstawowo morfologie i mocz.
Kruszyna na ciacho się pisze jak najbardziej 🙂 i koniecznie daj znać jakie przyszły pieluchy bo ja też muszę dokupić i boje się, żeby nie przyszły cienki jak gaza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera do mnie na czas porodu ma przyjechać mama więc pewnie też coś będzie pitrasić 🙂
Elka to teraz odpoczywaj sobie po gościach i ciesz się prezentami 🙂 Ja też mam taki szlafroczek mięciutki i puchaty 🙂 tylko szary w gwiazdki różowe 🙂 dostałam rok temu na gwiazdkę a w tym roku w sam raz na zimowy poród będzie 🙂
Jejku u mnie też już 34 Hbd!!!! ciekawe ile Młody waży???? Ponieważ na razie całkiem nieźle się trzymam to liczę, że jednak dzieciątko urodzi się w styczniu. Wolałabym, gdzie teraz jak dzieciaki maja iść do szkoły w wieku 6 lat to on bidulek urodzony w grudniu to przecież 5latek by jeszcze miał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel mam dietę białkową żeby dzidziuś nabrał wagi. Jeśli to nie pomoże to idziemy do szpital i kroplówka albo zastrzyki. Wszystko będzie wiadomo w czwartek 🤢 Mam jednak nadzieje ze dam radę samodzielnie bez leków!
Magditta ja to już tyle badań miałam, co miesiąc coś, a leki brałam Duphaston a teraz żelazo i magnez.

Uśmiałam się z tych reklamówek. Oklask 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja lista rzeczy do szpitala stale sie powieksza bo np. wczoraj dowiedzialam się, że muszę spakować sztuczce i kubek (chociaz to moze dowiozą teściowie z obiadem lub rodzice ze sniadaniem i kolacją). Nam położna doradziła spakowac się w trzy torby - jedna z rzeczami na poród, jedna na pobyt i jedna na wyjście. Normalnie cale auto będzie zapakowane po sufit 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Anabel mam dietę białkową żeby dzidziuś nabrał wagi. Jeśli to nie pomoże to idziemy do szpital i kroplówka albo zastrzyki. Wszystko będzie wiadomo w czwartek 🤢 Mam jednak nadzieje ze dam radę samodzielnie bez leków!
Magditta ja to już tyle badań miałam, co miesiąc coś, a leki brałam Duphaston a teraz żelazo i magnez.

Uśmiałam się z tych reklamówek. Oklask 😉


a ile waży teraz? trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojoj Vespera aż 3 torby? Może lepiej do jednej się spakować, albo taką na wyjście naszykować mężowi. Ja też jeszcze nie jestem spakowana, tyle że nie mam terminu na początek stycznia więc nie chcę też panikować, ale moim celem jest zapakowana torba najpóźniej (!) w połowie grudnia! A więc i tak to niedługo nastąpi, ech... ten czas tak leci dziewczyny!
Skoreczka na pewno dzidziuś przybierze na wadze, bądź dobrej myśli. No i już nie raz któraś na forum pisała, że USG się często myli! Wcinaj białko, a my 3-mamy kciuki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta właśnie widziałam ze bardzo podobnie u naszych maluszków z wagą. Na pewno dziś zaważy dużo wiecej twój synuś bo to juz mineło kilka tygodni od 30 tygodnia ciąży. Daj koniecznie znać!
Vespera pani doktor powiedziała ze wszystko mozna nadrobic jeśli wczesniej się zauważy. Dlatego też wysłała mnie w 30 tyg na badania prenatalne które potwierdziły jej podejrzenia o niskiej wadze. Może rzeczywiście jest drobny- bo u nas w rodzinie dzieci z reguły nie przekraczaja 2800g. Jednak warto wszystko posprawdzać!
Kacha dzięki 🙂 Mój synuś przybiera na wadze ale mniej niz inne dzieciaczki. Może cos mu nie smakuje hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na wypisie ze szpitala mam, że dzidzia ważyła ok 1100 w 29 tygodniu, ciekawe jak to będzie teraz, czyli za 2 tygodnie. Szkoda, że na ostatniej wizycie lekarka nie zważyła ale stwierdziła, że to za wcześnie 😮 i następnym razem dokładnie zmierzy i zważy a tu czytam, że to bardzo bardzo ważna sprawa z tym ważeniem... Poczekamy - zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam się Was pytać odnośnie skurczy... jak je odczuwacie? Ja od kilku dni czuję na dole brzucha tak dziwnie... mogę to porównać z boleścią jajników w środku cyklu 🙂 albo jakbym miała okres dostać... hmm czy to coś takiego to te skurcze? Lekarka nic nie mówi o tym, czego powinnam się spodziewać 😠 a przecież ja się nie znam i tyle wiem, ile wyczytam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha mi brzuch twardnieje i bóli w dole, jak to następuję to nie moge sie ruszyć, muszę siedzieć albo leżeć. Jak dla mnie to bolesne, jednak cieszę się ze ból krzyża mnie jeszcze przy tym nie łapie jak przy porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...