Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny...

myślałam że moje zalatanie się skończy :P i poodpoczywam a tu kicha 😜

chociaż dziś spałam do 10 więc mi trochę dnia mineło xD... później wstałam nastawiłam pranie, poprasowałam ciuszki z wczorajszego prania, posegregowałam je... pomalowałam się, poszłam na zakupy, wróciłam wyszłam z psem na spacer,zrobiłam obiad i mąż już przyjechał... zjedliśmy obiad (żurek więc też zupowo u nas :P) i pojechaliśmy po jedzenie dla psa... wróciliśmy i zasiadłam w końcu do brzuszka :P...

Nikusia czapka górnika, skąd ja to znam, też robiłam swego czasu xD...

Skoreczka śliczne skarpetki, muszą być cieplutkie 🙂...

A ja mam też jakąś wadę wzroku... ale ja jej nie zauważam zupełnie ;/...tylko wyszło mi jak w szkole robili jakimś tam urządzeniem... sama nie wiem.. :P... ale zgłosze to lekarzowi 🙂 bo może to ważne..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Kacha wózek super 🙂... ja mam odkupiony od znajomej, więc modny to on nie jest 😉 ale dla mnie to akurat nie ważne 😜...

Kruszyna a co do tego że jak patrzysz w lustro to czujesz się gruba :P... chyba każda z nas na tym etapie ma takie myśli :P...tym bardziej że niektóre są w rozmiarze S/M inne w M/L a jeszcze inne w L/XL 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam pojęcia, gdzie spędzę święta. Pewnie jak rok temu, najpierw Wigilia u narzeczonego,a potem u mnie z moimi rodzicami. To dla mnie będzie już tylko wyczekiwanie z torbą u boku chyba 😁 😮 🤢
Mam nadzieję,że tylko uda mi się wytrzymać do 16 grudnia,żebym już była w domku i niech się dzieje,co chce z porodem 🙂 żebym tylko zaliczyła egzaminy 😞 i koła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapa gotowa. Mąż pomógł, bo już mu chyba uszy zwiędły od tego co mówiłam 😜
Kruszynka inaczej jak się na spokojnie robi a inaczej jak wiem, że syn ją na jutro ma przynieść.
Pamii18 ja w szkole takich rzeczy nie musiałam robić, przyznam się szczerze, że nie lubię. szczególnie jak na szybko i z kombinowanych materiałów. 😉
Ja dwa dni pod rząd wstałam po 6 i dziś mam nadzieję, że jak przyłożę głowę do poduszki to zasnę od razu 🙂
A wózek nie musi być modny, najważniejsze, żeby był funkcjonalny i Wam się podobał. 😁
Kasiulka jeszcze trochę i pozdajesz egzaminy, pozaliczasz koła i spokojnie będziesz czekała na święta i maleństwo.
Beata u mnie ważenie maluszka jest przy USG, bo chyba innej opcji nie ma? Chyba że ja o czymś nie wiem?
Problemy z oczami mogą być wskazaniem do cesarskiego ciecia, ale nie tak łatwo dostać taki papierek. To tylko przy dużych wadach. No, ale ja nie chciałam żeby mi jakiego papierka zabrakło, bo wolę poród sn. A cześć lekarzy już samą cukrzycę traktuję jako wskazanie do cc. Raz mi się udało urodzić naturalnie i liczę że drugi raz też mi się uda. A mąż będzie cukru mi pilnował.
Wigilię spędzimy z mężem i synem a potem w jeden dzień świat do mamy, będę też siostry a drugi do teściowej chyba że ona będzie chciała do nas przyjechać. No, ale zawsze z rodziną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwileczkę zajrzałam jeszcze do Was 🙂 Jaka padnięta jestem, normalnie usiadłam na łózku i wstać mi się nie chciało.
Kruszyna na takie boleści brzuszne a raczej żołądkowe mi tez najlepiej mi pomaga herbata albo woda wrząca. Ważne że ci przeszło 🙂
Nikusia rzeczywiście Twój obiad brzmi bardzo apetycznie, może kiedyś zrobie coś takiego 🙂
Pamii wózek musi byc sprawny i spełniać swoje funkcje, a skoro jedno dziecko woził to i Twoje powiezie 🙂 To samo dotyczy się naszego wózka. wierze w jego funkcjonalność 🙂
Kasiulka zaliczysz wszystko i odetchniesz z ulgą przy wigilijnym stole 🙂

Moze jeszcze coś podczytam jak napiszecie, chyba ze usnę 😎 A nie mogę usnąć bo dziś Przepis na życie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my w tym roku jedziemy na wigilię do teściów bo tak jakoś co roku zmieniamy się,ale jest mi trochę przykro bo nie będę miała uszek ani barszczu 🤨 🤨 🤨 Ale za to w Boże Narodzenie jak wparuję do moich rodziców to zrobię sobie drugą wigilię po naszemu 🙂 🙂 🙂
Kasiula dasz rade wszystko zaliczyć a potem będziesz czekała na poród 🙂
Nikusia najważniejsze,że czapa jest gotowa. Ja w szkole też robiłam albo raczej mój tato 😜
Skoreczka ja na pewno usnę i nie doczekam powtórki ,,Przepis na życie'' ja zawsze jestem o odcinek do przodu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wigilię w tym roku będziemy spędzać u nas w domku. I między innymi dlatego też tak się wściekam na ten niekończący się weekendowy remont 😞
Prezentów w tym roku nie robimy bo się wykończymy, musiałabym robić wszystkim dookoła bo jakbym zrobiła tylko dla moich rodziców (będą z nami na Wigilię) to mąż by się uparł aby jeszcze jego rodzicom (wcale nie wiem czy przyjadą do nas chociaż na godzinę) i jeszcze ma dwóch braci to by sobie im zażyczył prezenty robić no i pewnie dziadkowi.......... A mnie się nie uśmiecha latanie po sklepach i wymyślanie. Nie i koniec. Myślę, że każdy to zrozumie. Ja też od nikogo nie oczekuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka/Nikusia racja, też wierzę w funkcjonalność wózków 😜... a może przy drugim będzie nas stać na nowy 🙂...

Kacha to dobrze że zadowolona!! :P

Kasiulka fajnie 😉... ja póki co mam nadzieję że uda mi się choć trochę pozaliczać a później sesję przedłużę... 🙂...

No a nam teściowa obwieściła że pieniążki przelała na konto więc chcemy kupić dla małej wszystko 🙂.. i tak z allegro znalazłam sprzedawcę od którego mogę kupić sporą większośc z listy :P.. i wyniesie mnie to 464 zł xD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze że my mamy już wózek wybrany 🤪
i dostarczono nam pościel 🤪 polecam tego producenta jeżeli jeszcze któraś zamawia 🙂
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7423110

2 pościele i wypełnienie oraz pasujący do tego rożek, bardzo przyjemne 🙃

spokojnej nocy życzymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja też zmykam 🙂 jutro po 10. idę po wyniki,mam nadzieję,że wszystko ok 🙂 mam nerwy i płakałam teraz,bo pokłóciłam się z moim 😞 powiedziałam,że wolałabym,aby jego rodzice nie przyjeżdżali do szpitala,bo i tak będą moi i On... a on na to,że albo i moi i jego,albo wcale... a ja wiem,że jego rodzice mają gdzieś wnuka,tak jak to robią od początku ciąży... Nic ich nie obchodzi... Nie ma to jak swoi rodzice...
Dobranoc dwupaczki kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka mój obiad to taka czystka w lodówce. Jak mam za dużo różnych rzeczy i nie chcę żeby mi się zepsuły to robię taką zapiekankę. 😉
Kruszynka to może sama przygotuj barszcz i uszka. Niech teściowie zobaczą, co Wy jecie na święta. 😉
Elka trzeba mieć 20 lub 22 posty aby wkleić fotkę lub linka, więc pisz i pisz a potem czekamy na fotkę wózka.
Kacha jak mi się wcześniej spacer marzył to wczorajsze i dzisiejsze przejścia spowodowały, że już nie mam chęci . Już się stresuję na jutrzejsze wyjście do ośrodka zdrowia. Byle chociaż dali mi te wyniki lub ksero zrobić.
U mnie w rodzinie jest zwyczaj, że prezenty robią sobie te osoby, które razem Wigilie spędzają. Chyba że robiliśmy w większym gronie to każdy w razach swojej rodziny a mój Kuba miał najlepiej bo był jedynym dzieckiem. 😁 😁
Beata ja piszę o świętach ale jakiś ich jeszcze nie czuje.
Pamii18 to super ze strony teściowej, po pierwsze gotówka się przyda a po drugie lepiej jak Wy zrobicie zakupy niż miałaby Wam teściowa zrobić.
Kasiulka nawet jeśli nie lubisz swoich teściów to pomyśl, że to rodzice Twojego. I lepiej czasem coś przemilczeć niż dać do zrozumienia że ich nie akceptujesz. Po co Twój ma się czuć gorszy, Ty też byś nie chciała żeby on Twoich rodziców nie tolerował. A swoje sobie i tak pomyślisz. 😉

Dobrej i spokojnej nocy Dziewczyny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaczki 🙂
Znowu 10 stron do nadrobienia 😉 Byłam dziś u siostry-z rodzicami, mama na obiadek zrobiła pyzy na parze z sosikiem i buraczkami, pycha-objadłam się, że ho ho 🙂
MartaM, mój mąż z objawów ciążowych ma napady jedzenia, tyje razem ze mną 😉 No i razem będziemy wagę zrzucać 🙂
Beata, ja też noszę okulary, minusy na jednym 3 na drugim 2,75 iteż bez nich nic nie widzę, mam nadzieję, że podczas porodu będę mogła je mieć żeby maluszka dobrze widzieć
Kruszyna, ja też biorę magnez i potas na skurcze. Trochę pomagają, ale jak mały tak porządnie kopie to i tak brzusio twardy.
Skoreczka, no skarpety to masz super, bardzo mi się podobają.
Anabel, z Twojej córci to już kawał baby- ciekawe ile mój Maluszek waży, może się dowiem 6 grudnia.
Adzia ja prezenty na święta częściowo zrobię na allegro, już wywiad przeprowadziłam. Moja chrześniaczka o dziwo chce wypasiony piórnik a nie zabawkę, a męża chrześniaczka różowego kucyka.
Kacha wózek jest cudny 🙂
Magditta, super, że na wizycie wszystko dobrze 🙂 No i Maluszek to też już spory chłopak.
Kasiulka, nie przejmuj się facetem, szkoda nerwów. Przemyśli co powiedział i sam pierwszy przyjdzie przeprosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elka144 napisał(a):
Oj Monis tu juz chyba wszyscy spia 🙂
Jak mam dodac zdjecie ?Zeby było tu na forum hmm?


Ja zawsze korzystam ze strony http://img854.imageshack.us/, wciskam Can\\\'t Upload? Try This., potem Przeglądaj, wybieram zdjęcie uprzednio zmniejszone(ale to nie jest konieczne), potem Prześlij teraz i tu wyskakują różne kody, wybieram kod forum, kopiuję go i wklejam tam gdzie piszę posta. I tyle.Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...