Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam juz dzis siły 😞 nikola przez caly dzien nawet na chwile oka nie zmrozyla, ciagle marudzi.... ledwo na oczy widzi ze zmeczenia... i viburcol poszedl w ruch i masci i te granulki i ibum jej teraz dałam i przepraszam KUr.....a juz nie wiem co robic.... bezsilna jestem
a tu jeszcze szczepienie i neurolog
wszystko na mojej glowie 😞 mam dosc juz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marcelinka przewraca sie na boki i siedzi bez trzymania, ale z pleców na brzch tylko raz sie przewrocila jak poszlam do drgiego pokoju , generalnie w lozeczku nie ma miejsca a w sypialni nie siedzimy wiec nawet nie ma mozliwosci, a siedzi ale sama nie siada,
co do karmienia to w nocy jej nie daje ale osattnio ok 7-8 budzi sie i przez sen pije butle i spi dalej do 10;
nauczylismy ja z tzw atomat podkladam jej butle na jasiek i sama pije ale trzeba pilnowac zeby sie nie zakrztusila i ona nawet tak zasypia i w wozku tez tak pije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O znowu forum dziala.U mnie noc tragiczna 😞Powiem tylko,ze nie spie od 2:30 😞Edi gratuluje pomyslowosci z butelka.A ja sie smieje,ze Julka ma adhd po mamusi,bo ja tez nie umie spokojnie siedziec 😉 😉U nas tez ciezko z miejscem dla malej do zabawy,bo na podlodze sie boje,bo glowa ciagle wali i po calym mieszkaniu lata,ale mam juz na nia sposob.Mamy duze lozko,obkladam wszedzie naokolo poduszkami a ona ma swoj plac do zabawy 😁 Z reszta na filmach widac to pobojowisko hihi 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja nie miala ale byla spiaca i Pani na szczepieniu mówiła że najlepiej od razu dac czopek zapobiegawczo i bylo ok;

fajne zdejecia tych Waszych córeczek ja ostatnio jakos nie mam czasu;
jutro jedziemy na wekend nad jezioro na rybki i sie opalac jak bedzie pogoda, bo pewnie ost raz w tym roku.
dzisiaj mała śpi w nowym miejscu bo mialam fotel do masazu i sprzedalam na allegro i luzik sie zrobil w pokoju i teraz jest w kacie moze lepiej bedzie spala bo swiatlo tez jej tak nie razi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek 🙂
Właśnie co tu sie dzieje, ze nikt oprocz Moni nie pisze? Haloo dziewczyny 😞
Mnie przez weekend nie było - spedzallam czas z męzem - w końcu 🙂 🙂
Jak Wam weekend minął?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my w sobote na basenie bylismy,potem piknik w parku 🙂A w niedziele bylismy w muzeum figur woskowych a na koncu jeszcze pokaz kina 4D zaliczylismy 🙂I musze przyznac,ze tez w koncu milo czas z mezem spedzilismy.Ciesze sie,ze sie odezwalas,bo juz myslalam,ze sama tu zostalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zabki dalej nie wyszly 😞A Julka od ostatnich 3 dni ma lekko podwyzszona temperature.Wydaje mi sie,ze to wlasnie od zebow,bo wczoraj rano miala 37,6 a 3 godziny pozniej samo spadlo i tak w kolko.Dzis dalam jej paracetamol,bo bylo 38,1 marudzila i ja to meczylo.Wszystko do buzi pcha,a slina scieka wszedzie 😜 😜 😜 Nocki dalej nieciekawe,ale juz sie przyzwyczailam i w zupelnosci 4h snu mi starczaja 😉 😉 A muzeum naprawde swietne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak tam u was?Nikolcia dalej taka marudna i daje ci popalic w nocy?I jak tam twoje plecy??Bo chcialam ci powiedziec,ze ja sie 3 lata meczylam z bolem.Przez caly ten czas faszerowali mnie tabl przeciwbolwymi.No i moj lekarz kazal mi wkladki do butow zamowic.Troche niedowierzalam w to,ale czuam sie tak bezradna,ze je zamowilam.I musze ci powiedziec,ze od tygodnia nie wzielam ani jednej tabletki.Jak cudownie jest zyc bez bolu plecow.Czasem wieczorem mnie pobolewaja,albo jak siedze duzo,ale teraz to juz jest do wytrzymania 🙂Nawet nie wiesz,jak mnie to cieszy.I tak wlasnie sobie mysle,ze moze i tobie by to pomoglo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dostalam od znajomej swieze warzywa od niej z ogrodka i od rana walcze z gotowaniem na parze.Mamy juz kurczaczka z brokulami i marchewka,zupe marchewkowa i zaraz bede robic przecier z cukinii 🙂 🙂I nawet sloiczki mam po ostatnich obiadkach,wiec narobie jej jedzonka i to spasteryzuje 🙂Ciesze sie,ze Nikolcia jest spokojna.Przynajmniej troche sobie odpoczniesz 🙂Mnie boli odcinek ledzwiowy.Przez tyle lat wmawiano mi,ze to dlatego,ze kregoslup mam obciazony..A ostatnio poszlam do mojego ukochanego lekarza,on obmacal mi plecy i mowi pokaz stopy...No to ja do niego,ze mnie plecy bola,a nie stopy.A on na to,ze moze sie zalozyc,ze mam krzywe wstopy i dlatego mnie plecy bola...No i mial racje,bo nie stawiam prosto stopy i przez to buty troche wykrzywiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...