Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia jaka Ty pomysłowa jestes, żeby na wieszaku Julkę w skoczku powiesic 🙂 🙂 ale ona fajnie bryka. świetnie.
A my wczoraj polożylismy Niki o 19.30 i o 20.00 już twardo spała a ja mogłam seriale obejrzeć spokojnie 🙂 o 24 i 5 pobudka na jedzenie i wstała o 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia ale to nie wieszak,tlko taka bujawka-skoczek 🙂 To jest cos takiego:
http://allegro.pl/lindam-skoczek-hustawka-bujajaca-na-drzwi-i1799470632.html
No u nas Julka poszla spac po ok21.Znowu sie przestawila z 7 na 9...Ale noc nie byla zla.Co prawda srednio co godzine smoka jej dawalam,ale przynajmniej na karmienie wstalysmy dopiero o 6 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
jeju ja myslalam ze to wieszak 🙂 tak to wyglądało - moze sie nie przyjrzałam hehe 🙂

Wszyscy mi mowia,ze to wieszak 🙂Wiec sie nie przejmuj 🙂To tak wyglada na zdjeciu,dlatego wrzucilam ci linka.Fajne to,bo na kazde drzwi powiesisz,a ona to uwielbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie to zamowie 🙂

Monia a jak JULA BYLA MNIEJSZA bo teraz to z niej spryciula jest to jak lezala na brzuszku to robiła Ci tak jakby samolocik tzn. tylko brzuszek dotykał podloza a raczki byly w gorze?
Pytam bo moja mała ciągle tak robi a mnie to martwi ze zadko sie podpiera,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Ty to mnie zawsze umiesz uspokoić 🙂
ciekawe co z dziewczynami?
Ostatnio tak sie zastanawialam jak żyją te dziewczyny co z nami w ciazy troche pisały - taka młoda Moncia co synka Nikolasa urodziła, estelle z Siedlec - ciekawe jak one się mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia sto lat sto lat to juz pół roczku nie do wiary?

bardzo rozwinieta jest Julcia Marcelinka się przy niej chowa jak ślimaczekw domku 🙂 i jest do Ciebie bardzo podobna 🙂


my mamy razem impreę 🙂 bo ja mam imieniny a ona pół roczku chyba z trzy litry mleka wypijemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od piątku do niedzieli byłam z rodzinką i znajomymi nad jeziorkiem faceci lowili rybki a ja z kolezanka chodzilyśmy na grzyby, Marcelinka oddychała świerzym powietrzem, az do niedzieli popołudnia, jak zaczęła ryczeć do dzisiaj skończyła ale jeszcze nie do końca, juz nie wiem czy to zęby czy wymusza branie na ręce,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu jest mniej zamieszania wokól dzieci i można tez troche się zająć sobą i mężem, chociaż po porodzie to nie taka łatwa sprawa 😞

czekam na moje qwyniki i narazie nic a jutro mam lekarza, do którego się zapisałam po porodzie jak nie mogłam wytrzymać z bolu i gdybym nie była prywatnie to własnie jutro bym się dostała, śmiechu warte co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodkie te nasze skarbki aaaa mam jakieś zdjęcie, bo teraz rzedko robimy więc wrzucę 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc3482b.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/574/dsc3482b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia dziekuje za zyczenia.I tez nie wiem,kiedy to minelo,bo dopiero co ja mi z brzusia wyjeli 🙂Edytko mam nadzieje,ze wyniki beda duzo lepsze.Marcelinka jest boska w tej czapeczce 🙂A tego weekendu to zazdroszcze.Sama bym sobie na lonie natury posiedziala.A moze ona ci po wypadzie placze?Bo my jak spedzamy noc poza domem,to ona wlasnie potem placzem sobie to odbija w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem ale mielismy zostac dłużej a tak płakała ze w biegu sie pakowalismy, dzisiaj juz duzo lepiej,
kuzynka mi poleciła taka siateczke z canpol babies do ktorej wklada sie kawalek owocu i dziecko sobie ssie i sie nie zadławi moja mala jest zachwycona pół dnia z głowy, ale na dzisiaj juz dosyć, polecam, wklejam linka

http://allegro.pl/gryzak-siateczka-do-owocow-canpol-gratis-siate-i1793753322.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi jaka cudna czapeczka 🙂 to Wójcika?
Kurde dziewczyny moje dziecko nie chce jeść obiadków mięsnych bo są gestsze niz owoce i warzywa i ma odruch wymiotny i kaszle jak jej daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi mi wielu znojmych te siateczki odradzalo,bo dziecko i tak z tego jesc nie chce 😞 Pozyczylam to od kolezanki na sprobowanie i Julci tez to nie interesowalo.Magda to moze dodaj troche wody,zeby ten obiadek rozrzedzic?Ja dzis ide z mala do lekarza bo cos pokasluje i popsikuje.pewnie jak zwykle odesla mnie z komentarzem,ze mam paracetamol dawac.a daje juz 4 dni 😞No i w sobote wybieramy sie z mezem malej uszka przekuc.Mam nadzieje,ze kosmetyczna nie bedzie robila problemu,ze Julka mloda jest,bo w tym kraju rozni dziwni ludzie sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Monia będę rozcieńczała 🙂
Kochana mam nadzieje ze z mała bedzie ok. A chciałam zapytac bo nie chcacy weszłam na twój inny wątek i przeczytałam że Twoja siostra dała małej schabowego???? Jak jej brzuszek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...