Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Capslocc ciesze sie,ze wygralas walke o pokarm 🙂A jak cie czytam,to jakbym Julke widziala 😁 U nas do mamy i bujaczka dorzucilabym jeszcze telewizor jako najlepszego przyjaciela 😉Tez jestem pod wrazeniem jak ona mi szybko rosnie i co juz potrafi.I pozycja w pionie tez jest najfajniejsza,ewentualnie jeszcze na brzuszku.Czas tak szybko leci...No coz,ja to bym i moze chciala drugie dziecko,ale wiem,ze w naszej sytuacji i rokowaniach lekarzy to sie nie odwaze.Wiec cala milosc zostaje nam na Julke przelac.Co do okresu,to mi sie dopiero co skonczyl,po 3 dlugich tygodniach.A jak ze mnie lecialo,nie wiedzialam,ze mam tyle krwi w sobie 😉A co do antykoncepcji,to ja chwlowo do tabletek wrocilam,ale jak bede w Polsce to skonsultuje co dla nas bedzie najlepsze u mojej pani ginekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niesamowita z dwojka jestes.Ale masz wielkie szczescie,ze synek potrafi sam sie soba zajac,bo siostry corka ma 2,5 roku,ale bez mamy nic sobie nie wymysli.A co do nocek to u nas tak samo-do spania o 21 i karmienie ok 5-6 🙂Dzis to w ogole nas zaskoczyla,bo wstala o 7,zjadla i poszal spac do 10 😁 I jak tu jej nie kochac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiu mojego brata zona tez mieli podobny przypadek jak ty ... pierwsza ciąża była dla bratowej nieciekawa...urodził im sie synek...który dostał tylko 2punkty...raz że miała cholestazę to i dodatkowo konflikt krwi ...po trzech latach zaszła ponownie w ciąże i do prawie 5mc wszystko było ok ...nagle dziecko przestało rosnąć i się prawidłowo rozwijać...niestety ich drugi dzidziuś nie miał szans na normlany rozwój...jego życie zaczęło się tak jak każde inne a zakończyło w 6mc ciąży...brat i bratowo musieli podjąć bardzo trudną decyzje o aborcji bo dzidziusiowi lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie...teraz marzą dalej ale odważyć sie na kolejna próbe bycia rodzicami nie chcą..lekarze tez im to odradzaja choc nie wszyscy ...ale im wystarczy jedna strata jak twierdzą...więc w pełni rozumie wasze obawy i podziwiam za tak śmiałe i rozsądne podejście do tej sprawy... 🙂czasami warto spróbować ale trzeba mieć awaryjnie w sobie dużo sił na nieprzewidzianą sytuacje ..bo jak wiadomo na pewne sprawy nie mamy wpływu...tak ten świat jest niestety skonstruowany...nic nie poradzimy...warto kochać i dziekować Bogu za to co się juz ma ...bo nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc przykro mi z powodu twojej bratowej 😞Nas wlasnie uswiadomiono o konsekwencjach i oboje nie wyobrazamy sobie 9 miesiecy zycia w strachu a potem nie daj boze strate skarbu noszonego pod serduchem.Wiem rowniez,ze sa ogromne szanse urodzenia chorego badz uposledzonego dziecka,a tego tez nie chcemy.Zawsze lubilam ryzyko,ale nie jesli chodzi o tak powazna sprawe.Dlatego ciagle mowie,ze dziekuje Bogu za to co mam-zdrowa,usmiechnieta coreczke.I to ona jest w tej chwili najwazniejsza.Zamiast zamartwiac sie wole skupic sie na niej i cieszyc sie kazdym naszym dniem.Maz tez jest jedynakiem i nigdy z tego powodu nie narzekal.Musze do tego w ten sposob podchodzic,bo inaczej bym sie zalamala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw mialam 1 czyli te na0-3miesiaca,ale w piatek zmienilismy na 2(3-6).Troche balam sie,ze bedzie sie krztusic albo ulewac,bo kolezanki syn od dwoch miesiecy nie moze sie przestawic,ale Julka nie miala z tym problemu.Ciagnie rowno i teraz butelke zamiast w 15 to wypija w niecale 10 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja sie wlasnie zastanawiam czy zmieniac.... mam 1 ale moja córka z takiego smoczka je godzine i to tylko 60ml, a tak sie meczy ze całe włoski ma mokre i jest czerwona... chciałam jej zmienić smoczek na wiekszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJA MARTYNA ZANIM PRZEKONAŁA SIE DO SMOCZKA USPOKAJACZA TO CHYBA Z SZEŚĆ RÓZNYCH FIRM PRZEROBIŁA...WYBRAŁA AVENTU ..TAK SAMO BYŁO Z MOIM SYNKIEM...CO DO BUTELEK TO JA MAM RÓWNIEŻ AVENTU I SMOCZEK Z 2 BO TA 1 TO FAKTYCZNIE TAK JAK PISZESZ ..JAK JUŻ MUSIAŁAM COŚ DAĆ MALEJ Z BUTELKI A OSTATNIO WŁAŚNIE TAK BYŁO BO MIAŁAM KRYZYS MLECZKA A POTEM NAGŁY NAWAŁ...ŻE JAK PIŁA PRZEZ SMOCZEK Z 1 TO BYŁA CAŁA MOKRA I TRWAŁO TO Z 30-40MINUT PO ZMIANIE JE DOSŁOWNIE W 10MINUT...OD DZIS RANA ZNOWU JE TYLKO Z CYSIA WIĘC BUTELCE ROBIMY PAPAPA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA I MOJA CÓRECZKA...JAK WIDAĆ SYPIAM MAŁO...BO SIĘDZE PRZY NECIE 😜..TAKI MI JUZ NAWYK ZOSTAŁ Z OKRESU CIĄZY I PIERWSZEGO MIESIĄCA PO PORODZIE...BO MALUTKA JAK SUSEŁEK ŚPI OD WIECZORA DO RANA BEZ JEDZONKA I BEZ POBUDEK...ZUCH DZIEWCZYNKA 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/jjkj.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1640/jjkj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalenko ja wszystko uzywam z tommee tippee.Ostatnio smoczki tez jej zmienilam,bo mniejszego ciagle wypluwala,a ten 3-6 jej od razu zasmakowal 😉Capslocc widaz,ze zmeczona z ciebie mama.Musisz czesciej od komputera odchodzic..Hehe i kto to mowi 😁 😁 A malutka jest przeslodka 🙂 A ja zaraz lece moje slonko zwazyc.Ciekawe ile w ten miesiac przybrala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana jak ja bym mogla od was uciec???Jestem i tam i tu 😁 Ja dzis blysnelam inteligencja...poszlam mala zwazyc i mowie do pani,ze mam szczescie,bo nikogo jeszcze nie ma na wazenie,a pani na to:no nie ma,nie ma,bo wazenie jest jutro 😁 😁 Brawo dla mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze, bo już myślałam że nas opuściłaś 😞 Monisia to Ty udana jesteś z ta waga hehe 🙂 Tak sobie pomyślałam odnośnie tego co pisałaś że niestety nie możesz sobie pozwolić na drugie dziecko ale to które masz-Julkę ona wynagradza Ci to - świetnie się rozwija i przewyższa inne dzieci 🙂 Masz powód do dumy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja bym mogla was opuscic??Tyle czasu juz z wami pisze i strasznie sie do was przywiazalam.My wlasnie wykapalismy Julke i tata ja karmi.Kasjalenko ja sobie tez tlumacze,ze moge tylko Bogu dziekowac,ze mam tak kochana,wspaniala, grzeczna i przede wszystkim zdrowa coreczke.Jak moglabym sie zamartwiac,majac taki skarb obok 🙂A zmienilas malej smoczki te na butelke?Mam nadzieje,ze tak i jest poprawa w apetycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłam smoczki butelkowe na 2 i rzeczywiście jest troche lepiej, nie spodziewałam się wielkiej poprawy bo pogodziłam się z tym że mam w domu niejadka 🙂 ale juz nie męczy się podczas jedzenia... a to plus 🙂 A jezeli chodzi o smoczki uspokaj. to kupilam 3-6 ale widocznie moja jeszcze jest za mała bo tak jakby za daleko jej sięga w buzi i się dławi. i ma odruch wymiotny... więc zostałam przy tych mniejszych...
Tak myślę czy by do edi nie napisac smsa, ale nie wiem czy to juz nie będzie narzucanie się 🥴


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synek mojej siostry (7miesiecy ma) jest w szpitalu...ma zapalenie płuc 😞 Nie wiem jak to mozliwe bo jeszcze wczoraj był rozesmianym i bawiacym sie chlopcem a w nocy zagoraczkował do 40stopni.... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny chciałam wam powiedziec ze projektor kupilismy małej i ma zamontowany w łózeczku. To był strzał w 10! mała jest zachwycona, wieczorem jak ją kładzemy spac to nawet oka z tego nie spusci, a w tle lecą jej kołysanki, kubus puchatek tygrysek i prosiaczek ziewają - a mała uczy się że to pora do snu, Rano budzą ją melodyjki żwawe, gdzie ćwierkają ptaszki, bzyczą osy i misie się przeciągają... Naucze ją w ten sposób odróżniać dzień od nocy. Boska sprawa - polecam - moje dziecko jest zachwycone - wczoraj momentalnie zasneła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalenko przykro mi z powodu twojego siostrzenca.Mam nadzieje,ze szybko wroci do zdrowia.Ja dostalam taki zwykly projektor od cioci,ale szczerze jeszcze nigdy go nie wlaczylam 😉A co do Edi to wlasnie jej smsa wyslalam,niech bedzie,ze teraz ja sie narzucam hii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...