Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monisia mnie też coś bierze choroba, słabo się czuję, ehh...bo to przez tą pogodę raz ciepło raz zimno. Przykro mi z powodu Twojego taty i wspomnień, nie smuć się Kochana masz najcenniejszy skarb przy sobie - Julcie 🙂 Ja na razie wybywam jak wrócę dam znać 🙂 Buziaki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Madziu za mile slowa:* Jejku jaka Nikola juz duza 🙂Male cudo normalnie.I widze,ze tez juz glowke pewnie trzyma.Ja dzis sie czuje jeszcze gorzej niz wczoraj,ale zaraz mi kolezanka leki z apteki przyniesie to bedzie lepiej.Tylko o Julke sie boje,zeby jej czasem nie zarazic 😞Milego dnia ci zycze:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie słodziusia ta twoja Nikola...nie ma co ale słodziaki mamy takie chyba wszystkie ...daja w kość nie raz ...że człowiek nie raz wątpi w siebie ale jak tu ich nie kochać ...nasze malutkie kochane i coraz to większe skarby 😜...dziewczyny a bierzecie teraz jakieś witaminki...ja cały czas biorę ten falvit mama ...w ciąży i po powinno się nadal przyjmować jakieś preparaty witaminowe...nie ma co ale ostatnie miesiące są dla nas wyjątkowo ciężkie i męczące więc trzeba sie wzmacniać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc ale ona sliczna.I te wloski 🙂Boskie 🙂Widze,ze u was piekna pogoda,bo u nas niestety nie.Po wczorajszym deszczu jestem chora na maksa 😞A witaminki biore caly czas,ale angielskie i do tego zelazo 3 razy dziennie bo z anemii wyjsc nie moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale przed chwila mialam scene pod oknem,rodem z filmu sensacyjnego 😁 😁 2 policjantow gonilo czarna,dorwali ja u nas pod domem,powili na ziemie i probowali skuc ja kajdankami.Ta sie tak darla i wyzywala,jakby ja ze skory obrywali.Jeden policjant za wlosy ja trzymal a drugi za nogi i jakims cudem jednego ugryzla 😁 😁 No to chlopaki wezwali posilki,po minucie podjechal wam,5 innych policjantow wybieglo,podnioslo ja na plasko z chodnika i wrzucilo do radiowozu 😁 😁 Kurcze,a zawsze tak spokojnie u mnie na ulicy bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ja spać nie mogę po tym jak moje dziecko po karmieniu i zmianie pieluszki...zmiana pieluszki mnie tak konkretnie postawiła na nogi że mi nawet kawa nie potrzebna...mała tak strzeliła mi kupa że aż sie dodatkowo mąż obudził...a ja miałam prócz zmiany samej pieluszki sprzątanie połowy łóżka...musiała akurat wybrac taki moment jak juz ją uwolniłam z pieluszki i chciałam podłożyć drugą...no i teraz tez mam nauczkę przewijak obok a mi sie z łóżka nie chciało ruszyć...no to mam co chciałam najważniejsze że mała śpi jak suseł z uśmiechem od ucha do ucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane weszłam się przywitać i powiedzieć że nie będzie mnie przez weekend bo jedziemy do męża rodziny, jutro tam mamy komunię. Eh nie chce mi się, bo nie za bardzo lubimy się z jego rodzinką ale jak mus to mus. NIkolka już spakowana i gotowa do drogi a więc wybywam> Trzymajcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalenko mam nadzieje,ze nie bedzie tak zle.A jestem juz chora na maksa-zawalone zatoki i antybiotyk 😞 😞Tego sie najbardziej balam.Bo choruje rzadko,ale mocno 😞 😞I tyle byloby z zajebistego weekendu.Do tego mam okres juz od 8 dni i nie wyglada,zeby mial sie kiedykolwiek skonczyc.Leb mi peka i chce mi sie plakac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łoł...juz pierwsze jabłuszko...podziwiam cie za odwagę...pamietam że synkowi pierwszy inny posiłek niz mleczko wprowadziłam po 4mc...napisz ka tam twoja malutka zareagowała...sama się oblizuje na widok takich jabłuszek...bo jak kiedyś spróbowałam zjeść mała mi bardzo marudziła wieczorem..a nie ona jadła jabłko tylko ja... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc sliczne fotki.A moj maz jest zachwycony wloskami 🙂 🙂Co do jabluszka,to malej bardzo smakowalo i nic jej nie bylo.Kupka dzis byla tylko troche gesciejsza niz zwykle 😉A jutro dla odmiany bedzie gruszka,a co.Niech poznaje dziewczyna nowe smaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...