Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie chciala jesc,a byla glodna.Wkladala butle do buzi i krzyk.Dalam jej paracetamol i po 15 minutach butle to wciagnela ja,jakby pierwszy raz ja widziala.Poszlam zaniesc zdjecia do wywolania to mi pierwszy raz w wozku plakala.Dopiero jak jej zelem posmarowalam,to sie uspokoila,wiec coraz bardziej sklaniam sie ku temu,ze to dziaselka ja bola.Edi cos odpisala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek.Dziekuje slicznie za zyczenia.Ach te 18-te urodzinki 😁 😁 U nas noc tragiczna nie byla,ale meczyly ja dziaselka i rzucala sie o 11 i o 4,no a o 5 butla..A teraz wlasnie wstala i dostalam najpiekniejszy prezent urodzinowy-szczery,bezzebny usmieszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... myśle ze u edi cos sie dzieje niedobrego i dlatego jej nie ma i nie odp, bo wtedy napisala ze juz do nas wchodzi a teraz ucichła...
a Nikola nie je.... tzn je 100ml... ile ja łez wypłakałam przez to ze ona nie chce jesc to nie macie pojecia ile razy sie denerwuje przy karmieniu na nią (oczywiscie nie krzycze) ale potem mam wyrzuty sumienia.... ale lekarze mówia ze skoro prawidlowo przybiera na wadze (a przybiera) to nie ma co sie martwic...ale tak sie nie da, bo dlaczego inne dzieci jedza a ona nie chce....dlaczego nie wyjada tych cholernych norm z opakowania.... ehh mój niejadek 😞 😞 Monisia a jak po imprezce urodzinowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a synek mojej siostry już miał być wypisany do domu bo uporali się z tym cholernym zapaleniem płuc a tu nagle okazało się ze mały w szpitalu załapał tego cholernego rotawirusa (na którego nie był szczepiony) i teraz jest jeszcze gorzej.... będzie przewożony do Centrum Dziecka w Wawie bo muszą mu zrobić rezonans magnetyczny bo ma uwypuklone ciemiączko..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku biedny jest synek twojej siostry.Mam nadzieje,ze szybko do siebie dojdzie.Jak oni mogli go zarazic??Biedactwo:*:* A co do Edi,to wlasnie tez sie boje,ze cos zlego sie dzieje.Myslalam juz,zeby do niej zadzwonic,ale skoro na smsy nie odpisuje,to tym bardziej nie odbierze telefonu.A imprezka sie udala 😁 Nawet bardzo 🙂Madziu ale skoro Nikola dobrze na wadze przybiera,to moze po prostu bardzo dobrze przyswaja pokarm i nie musi zjadac norm.Julka tez je ponizej norm,jakies 120-130 i tylko raz na wieczor zjada 170 ale skoro ladnie rosnie to nie ma powodu do obaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mialam dzis najgorsza noc od porodu!Do 4:30 nie spalam,bo Julka sie rzucala przez sen i jeczala,wtedy zladla butelke i wzielam ja donas.Zasnela na 1,5 godz a ja z nia.A od 6 znowu sie meczyla,chyba brzuszek ja dusil,bo ciagle potem pierdziala.Dopiero kolo 8 zasnela w miare spokojnie ale przed 10 znowu sie rzucala to ja juz wstalam,a ona dalej spi 😞Szkoda mi jej,bo widze,ze ja meczy.Jak wstanie to dam jej espumisan.A ja ide kawe wypic,bo mi glowa eksploduje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia ja tez chcialam zadzwonic do edi.... i tak mysle nad tym...
Moja małą też brzuszek boli bo w nocy tak stęka i się kręci ale nie płacze. Już 3 dni nie ma u nas kupy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia jak zdecydujesz sie zadzwonic to napisz czy odebrala... bo ja musze isc kupic karte do telefonu bo mam puste konto, ale musze zaczekac jak Niki sie obudzi zeby ją zapakować do wózeczka 🙂 a nie chce jej budzic bo dopiero zasnęła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...