Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O jaki sliczny awatar 🙂A ze spirala zaryzykuj,bo to jest naprawde fajna sprawa o ile ci ja dobrze zaloza 🙂A co do kota to jest to taka mala nianka.Jak Julka placze a ja np jestem w lazience to najpierw biegnie zajrzec do lozeczka,a potem miauczy i drapie w drzwi zebym wyszla,tak jakby mnie wolal.I w ogole nie jest o nia zazdrosny.Ja znikam kochana,bo wybieramy sie dzis do lasu za Londyn swiezym powietrzem pooddychac.Milego dzionka kochana:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monisia czekam na fotki 🙂 Kochana a jak Ty sobie radzisz z mlekiem jak wyjeżdżacie gdzies? Bo my to nie możemy oddalic sie z domu na dłużej niż 3 godziny, no chyba że jedziemy gdzieś do rodziny, znajomych. A wypady w plener na cały dzionek odpadają bo tam nie ma gdzie zrobić mleka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o mleko to mi lekarz zdradzil cos madrego,a mianowicie,ze wcale nie ma zasady,ze mleko moze stac 2 godziny.Jesli nie dostanie sie do niego slina,to moze stac dluzej,pod warunkiem,ze jest wlozony do takiego jakby spiworka.Ja jak ide w plener to mam ze soba zrobione 1-2 butelki.No i na wszelki wypadek mam ze soba jeszcze 2 kartoniki.Bo tu mozna kupic gotowe w kartoniku,ktore mozesz w kazdej chwili i ma dosc dluga date przydatnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO DZIEWCZYNY PADAM...ODEZWAŁY SIE MOJE NIELECZONE ZATOKI..I OD KILKU DNI MAM POTWORNY BÓL GLOWY Z WYMIOTAMI WŁĄCZNIE (TYPOWE U MNIE PRZY SILNYM BÓLU)RAZ ŻE NIC PRAKTYCZNIE NIE JEM TO NA DODATEK NIE MA DNIA ABYM NIE WYMIOTOWAŁA...STRASZNE...DUZO PIJE BO INACZEJ TO I JA BĘDE MUSIAŁA SIE MARTWIĆ CO Z MLECZKIEM JAK GDZIEŚ POJADĘ ...BO JAK NA RAZIE KARMIE TYLKO PIERSIĄ I ODPUKAĆ NIE MAM Z TYM PROBLEMU... 🤢ALE STRASZNIE Z WAGI JUZ ZLECIAŁAM WAŻĘ JUZ MNIEJ NIZ PRZED CIĄŻĄ A DODAM ŻE POD KONIEC CIĄŻY WAŻYŁAM O 26KG WIĘCEJ ..A TERAZ JUŻ MAM 31KG MNIEJ ...ZNIKAM ... 😞TYLKO MI FAŁDA WIELKIEJ OBWISŁEJ SKÓRY NA BRZUCHU ZOSTAŁA...NO I ONA JUZ CHYBA NIE ZNIKNIE... 😞MOJA MALUTKA ZROBILA SIE JAK ANIOŁ ODKĄD PODAJE JEJ LAKCID...RAZ DZIENNIE JEDNĄ AMPUŁKĘ TAK CIERPIAŁA BIEDULKA NA CIĄGŁE WZDĘCIA I NIE MO9GŁA ZROBIĆ NORMALNIE KUPKI TERAZ WSZYTKO OK 😁POLECAM KAŻDEMU PRZY TAKICH PROBLEMACH..NIE ZASZKODZI NA 1005 A POMÓC JAK WIDAĆ MOŻE...JUTRO TEZ DODAM WAM NOWE ZDJĘCIA MARTYNKI ...TERAZ TO MAM WRAŻENIE ŻE ROŚNIE Z DNIA NA DZIEŃ ..I ROBI SIE JAK MAŁY LUDZIK MICHELIN...OPONKA NA OPONCE 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia JulkA jest boska, widoki również. Ja dziś jestem na skraju załamania i mam wrażenie ze za chwile oszaleje. Moje dziecko nie chce od wczoraj jesc. Je po 60ml co 3 godziny i ani łyka więcej... mam serdecznie dosyć wpychania jej tego jedzenia i opadam z sił... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czy podczas jedzenia płacze albo sie złości bo to nie koniecznie musi być wina mleka...może mieć za duzo gazów w brzuszku i przez to nie jest wstanie zjeść więcej ...bo brzuszek wydaje sie juz wiecej nie pomieścić a tak naprawdę to niewiele co w nim jest...poleciłabym ci infacol na wzdęcia dajesz go przed każdym jedzeniem i apetyt i wróciłby natychmiastowo...zobacz czy brzuszek malutkiej jest twardy czy raczej miękki jeżeli twardy to na 100% gazy a jeżeli miękki no to po prostu twója malutka może i je często ale za to w mniejszych ilościach...wtedy musiałabyś ja przetrzymać tak do przynajmniej pełnych 2godzin bez jedzenia a dopiero potem dać jej porządniejsza porcję...jakby w tym czasie bardzo płakała wyjdź na spacer lub daj jej odrobine wody oczywiście przegotowanej i postaraj sie wytrwać wtedy wszystko powinno wrócic do normy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziewczyny właśnie przepajacie swoje kruszynki...bo ja raz dziennie i tylko wodą...przy karmieniu piersią nie jest to konieczne ale wasze maluszki piją mleczko modyfikowane więc wiem że przepajanie jest wtedy konieczne...dziecko nie zawsze chce sie jeść ale bardziej pić tym bardziej jak za oknem na termometrze ponad 25c....znowu moja mała wykazuje coraz bardziej uczulenie na białko mleka krowiego..ja zrezygnowałam z nabiału ...ale z drugiej strony lakcidu wtedy nie powinnam jej podawać bo tez ja będzie uczulał...sama nie wiem co gorsze problemy z brzuszkiem czy wysypka... 😉moja malutka dzis cały dzień śpi budzi sie tylko na jedzenie ...taka jakaś cisza panuje...aż mi jakos głupio....a wasze niunie juz gaworzą bo moja jak zacznie śpiewa ć ,piszczeć to az mi sie płakac ze wzruszenia chce ...takie to słodkie 😜a jakie minki przy tym robi...no tylko z aparatem nad nia siedzę ...ale cwaniara jest bo z lampą nie da sobie zdjęcia zrobić bo odrazu mina do płaczu ...bez jej nie przeszkadza ale za to zdjęcia sa kiepskie...trudno lepiej aby była uśmiechnieta niz we łzach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mialam was jeszcze zapytac jak wasze niunie trzymaja juz glowe do góry leżąc na brzuszku..moja jak tylko ją położę na brzuszek tak od razu płacz..ale to jaki jakbym jej co najmniej nie wiem co było...ale ostatnio jak byłam na wizycie pediatra kazał ja jak najcześciej kłaśc mimo płaczu podobno ma sie przyzwyczaić ale ja jakos nie moge ...serce mi pęka jak ona tak płacze...a jak ja położe na pleckach tak od razu sie uśmiecha tak jakby chciała powiedziec ,,dzieki mamo,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc ja malej raz dziennie daje herbatke koperkowa lub rumiankowa z hipp.Probowalam jej sama wode dawac,ale ja strasznie brzuszek po niej bolal i za kazdym razem straszny placz byl.Julka tez ciagle po swojemu opowiada,ale zeby jej filmik nagrac to sztuka jest,bo jak widzi aparat to od razu pelna powaga.Ja mam tak samo,ze jak ona sie smieje albo cos mowi,to az mi sie chce ze szczescia plakac 🙂A gdzie to obiecane zdjecie Martynki?Bo to w awatarze jest przeslodkie 🙂No i jak ty sie czujesz?Ja dostalam wczoraj wieczorem okres i leci ze mnie jak z kranu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chyba kryzys macierzyństwa, chce mi sie ryczeć 😞 😞 mam serdecznie dosyć... mam nadzieję że nie przerodzi to sie w depresję. Capslocc ona nie płacze, nie pręży się i brzuch ma miękki, mleko myśle że ma dobre, bo zjadała już po 110ml, a teraz jest taki problem. Po jedzeniu nie minie chwila i ona ssie mocno swoje rączki, a butli już nie chce... Mam naprawde serdecznie dosyc, ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIUNIA JAK ONA SSIE RĄCZKI TO ZNACZY ŻE JA ZACZYNAJA DZIĄSEŁKA SWĘDZIEĆ I PO PROSTU ZACZYNA SIE OKRES ZĄBKOWANIA ...TAK TO WŁAŚNIE JEST PAMIĘTAM PO SWOIM PIERWSZYM DZIECKU NAJPIERW KOLKI DO PRAWIE 3MC SKOŃCZYŁY SIE KOLKI ZACZĘŁY SIE ZĘBY NO I TAKIE UROKI NIESTETY NIC NA TO NIE PORADZIMY...MOJA MALUTKA TEŻ OD JAKIŚ PARU DNI ZACZYNA JEŚĆ PIĄSTKI I ROBI TO ZAZWYCZAJ PO JEDZENIU I NA 100% SWĘDZA JĄ DZIĄSŁA WIĘC TWOJEJ MALUTKIEJ NIC INNEGO JAK TYLKO TO DOLEGA 😉...POTRZYMAJ PRZEZ PARE DŁUŻSZYCH CHWIL PALEC POD ZIMNA WODA A POTEM DELIKATNIE POMASUJ JEJ DZIĄSEŁKA SZCZEGÓLNIE U DOLU Z PRZODU WTEDY KIEDY ZAUWAŻYSZ ŻE JEJ TO DOKUCZA ...POWINNO ZŁAGODZIC BÓL A JAK NIE TO PROSTA ZASADA MUSISZ ZAKUPIĆ GRYZACZEK BO TO DOPIERO POCZĄTEK ZĄBKOWANIA I NA 100% BEDZIE MALUTKIEJ POTRZEBNY 😜 PIERWSZE ZĄBKI MOGĄ SIĘ WYŻYNAĆ NAWET I KILKA MIESIĘCY...SA TEZ SPECJALNE ŻELE CHŁODZĄCE DOSTĘPNE W APTECE...A JA MOJEMU SYNKOWI PAMIĘTAM ŻE MARCHEWKĘ DAWAŁAM TAKA ŚWIEŻĄ DUŻĄ OBRANA PROSTO Z LODÓWKI A ON SOBIE JA JAK GRYZAKIEM DZIĄSŁA CHŁODZIŁ BO WTEDY BYŁ JESZCZE ZA MAŁY ABY ZNALEŹĆ SPOSÓB NA UTRZYMANIE ODPOWIEDNIO GRYZAKA...WIDOMO TRZEBA PILNOWAC ABY JEJ TYLKO NIE UKRUSZYŁ BO WTEDY MÓGŁBY SIE UDŁAWIĆ NAWET GDZIES MAM ZDJĘCIA JAK ON TA MARCHEWKE OBRACA 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc ale masz śliczną i dużą pannę 🙂 A czy to możliwe żeby tak wcześnie zaczeły ją dziąsła swędzieć? Czy to nie za wcześnie? Przecież mamy dopiero 2 miesiące, jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najbardziej aktualne foto z dzisiejszego dnia 😜





[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/sl389489.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/81/sl389489.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...